Raskid veze

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#976 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

jarane, no hard feeling, ali mi zvucis malo..hm...ljut...kao razocaran u neku proslu ljubav, i jos se nisi ohladio :S
opet vi ljubav, sad bih ja tebe pitao šta je ljubav i ti bi zamucala... :D
Ali mislim da ovdje bas oni i nisu neki problem
osim ako on ne laže :D
Officer, planiram uskoro tamo u taj tvoj kraj, zvat cu te na kafu
moj kraj je odmah tu od maglaja pa gore do beča, đe god je njiva tu sam na svom
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#977 Re: Raskid veze

Post by ladyblue18 »

Officer Crabtree wrote:
moj kraj je odmah tu od maglaja pa gore do beča, đe god je njiva tu sam na svom
Ma ja pricam o tom kraju upisanom pod lokaciju :D
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#978 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

bujrum

imamo dva parka
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#979 Re: Raskid veze

Post by adda_sa »

sanabe wrote:
adda_sa wrote:decko je vec 2x dobio sansu...nije bitno sad sta je dovelo do tih "prekida"...
mislim da ti to suvise ozbiljno shvatas, jel postoji pravilo da se mora toliko i toliko god zabavljati, ili prsten na ruku da se stavi il nesta, da bi se moglo desiti famozno upoznavanje roditelja...
pa jesam li ja normalna, ili to nije nista ozbiljnije nego upoznati sa drustvom, rodjakom il sestrom :S !?
svaki roditelj zeli da upozna okruzenje svoga djeteta, prijatelje itd..zar to nije normalno??

Boga ti rece li ti da on ima neke traume, iz proshlosti? :shock:
Eto kreni odatle ....haj sad.....esadile :D
da krenem odatle? pitanje je kuda? :S
esadile??!?!
covjece otkad nisam bila u sa, jesam li ovo haman i zargon zagubila
kona007
Posts: 1
Joined: 13/05/2010 00:40

#980 Re: Raskid veze

Post by kona007 »

moram ti priznati da sam nakon veze od 3 godine 2 godine skoro lud bio..htio sam razvod ali opet kad smo se razveli nisam bio dobar neko vrijeme..Da nosis kamen u dzepu 2-3 godine falio bi ti a ne ljudska dusa do koje ti je stalo! :)
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#981 Re: Raskid veze

Post by adda_sa »

kona007 wrote:moram ti priznati da sam nakon veze od 3 godine 2 godine skoro lud bio..htio sam razvod ali opet kad smo se razveli nisam bio dobar neko vrijeme..Da nosis kamen u dzepu 2-3 godine falio bi ti a ne ljudska dusa do koje ti je stalo! :)
meni je nakon prve velike ljubavi trebalo 1,5god da mogu da mirno vidim sliku na fb sa nekom novom curom, da sretnem u gradu,i da mi je iskreno drago zbog njega, i sretna sam sto je sretan...od trenutka prekida sam znala da nema teoretske sanse da se mi tu nesta mirimo, ali opet...vidis slike, sretnes cujes...nije ti svejdeno :S nije zao, nije ljubomora, nego nesta...nesta
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#982 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

a onu na koju se istresa kad je nervozan
izgleda da je ona njega ostavila pa došla da joj mi kažemo da nije trebala :roll:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#983 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

sačekat' ćemo da on bude siguran :lol:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#984 Re: Raskid veze

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ukoliko ide ova serija svaki dan, imal' vikendom :roll:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#985 Re: Raskid veze

Post by adda_sa »

Officer Crabtree wrote:
a onu na koju se istresa kad je nervozan
izgleda da je ona njega ostavila pa došla da joj mi kažemo da nije trebala :roll:
haha ustvari treba mi da cujem da jesam trebala...to vec gotovo, rascistila sam u glavi, nema vise mogucnosti pomirenja, i to je to...
samo mi treba da cujem neke stvari, radi opsteg spokoja duse :9
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#986 Re: Raskid veze

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

sanabe shto me zayeba, evo opet u vanrednom terminu :cry: zamalo da ne gledam :lol:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#987 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

faza 2: zavaravanje
to vec gotovo, rascistila sam u glavi, nema vise mogucnosti pomirenja, i to je to...
... faza 3: očaj
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#988 Re: Raskid veze

Post by adda_sa »

Officer Crabtree wrote:faza 2: zavaravanje
to vec gotovo, rascistila sam u glavi, nema vise mogucnosti pomirenja, i to je to...
... faza 3: očaj
?!
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#989 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

ne bi da te sikiram, al još malo pa ćeš počet plakat i prolinjat sunce što izlazi

sačekaj par dana
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#990 Re: Raskid veze

Post by Ghost_Rider_XXX »

Officer Crabtree wrote:ne bi da te sikiram, al još malo pa ćeš počet plakat i prolinjat sunce što izlazi

sačekaj par dana
Ubi curu u pojam. Pusti je nek sama istrazi cari prekida i oporavka.
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#991 Re: Raskid veze

Post by adda_sa »

ma ok sam ja :) dont worry people ;)
nekadbilatvoja
Posts: 21
Joined: 22/05/2010 06:30

#992 Re:

Post by nekadbilatvoja »

La_Forge wrote:ma moj ciklus traje evo već pola godine, i ne mogu reći da se intenzitet nije smanjio ... daleko od toga da mi je lakše ali nije onako bizarno kao prvih mjesec dana...

mislio sam da će mi biti lakše, da ću prije prihvatiti kad je vidim sa nekim drugim ... no plan propade...
bojim se da mi je opet gore od kad znam da je u novoj vezi...

prođe period od par sedmica i onda je jednostavno toliko poželim vidjeti da ko lud obilazim mjesta gdje bih je mogao "slučajno" sresti... a i kad je vidim - samo se još dodatno sje...

o novim vezama da ne govorim, niko mi nije interesantan ali ni u najmanju ruku ,,.,.
ma pravi sado-mazo...
Prolazim kroz slicnu situaciju u svom zivot, pa ipak se nadam da ce nesto krenuti naprijed... vjerovatno mucenje samog sebe ce na kraju isplatiti...

Nije lako kad nekog VOLIS,a taj neko te totalno **ebe u svakom smislu...
nekadbilatvoja
Posts: 21
Joined: 22/05/2010 06:30

#993 Re: Raskid veze

Post by nekadbilatvoja »




I, ova pjesma je za PLAVOOKOG!!!

Mene nema vise, a ti ces naci neku novu zrtvu za svoje pohode...
nekadbilatvoja
Posts: 21
Joined: 22/05/2010 06:30

#994 Re: Raskid veze

Post by nekadbilatvoja »

Sigurno ces procitati ove redove koji su posveceni TEBI!

Voljela sam te toliko da sam sebi htjela oduzeti ono najvrijednije sto jedno ljudsko bice ima, a to je ZIVOT. Ti nikada nisi i neces znati voljeti nekoga, jer sve sto hoces da pozitivno uradis tvoj +ebeni EGO to upropasti, i na kraju JA ispadam kriva za sve tvoje "pokusaje" da spsis NASU vezu, te tako socno i sa dosta nekih detalja opisujes svoje napore, a mnogima i ne pises sta si sve radio meni iza ledja, ali neka si , jer to je tvoje DJELO.

VRIJEME je najbolji sudija za sviju nas.

Kada te jednom sretnem, proci cu kraj tebe kao da te nikada u zivotu nisam poznavala... Toliko mi znacis ti i svi tvoji pokusaji da me vratis sebi...


I dalje piskaraj, trosi svoje vrijeme na interneu i sa drugim zenama u nadi da cu mozda JA citati tvoja piskaranja... :mrgreen:


Da, i jos nesto, nemas ti sto za ponuditi, ali nazalost to tek covjek shvati nakon odredenog BOLNOG iskustva...

Evo ti jos jedna pjesmca koju si mi znao cesto pustati :P



Svanulo mi je kad sam se rijesila tebe, a ti i dalje samo pisi, pisi i... zali sto si izgubio nekoga ko te je toliko volio!
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#995 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

O kome je riječ? 8)

Da, i jos nesto, nemas ti sto za ponuditi, ali nazalost to tek covjek shvati nakon odredenog BOLNOG iskustva...
Evo ga, dijagnoza 2.
*mima*

#996 Re: Raskid veze

Post by *mima* »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: koja je ovo dijagnoza brko?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#997 Re: Raskid veze

Post by Officer Crabtree »

Case study: "Grome moj..." 8-)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#998 Re: Raskid veze

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 25/11/2010 11:52, edited 1 time in total.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#999 Re: Raskid veze

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Patetika :x
opusteno
Posts: 10
Joined: 11/06/2010 02:34

#1000 Re: Raskid veze

Post by opusteno »

Procitala sam dosta postova ovdje i dosla do zakljucka da velika vecina dijeli identicna ili bar slicna iskustva
sto se tice raskida. Uglavnom vidim da su manje vise svi prosli te duge veze, koje su pukle ili pucaju.. neki su prezivjeli, za neke je zivot stao tu gdje je ta veza pukla, neki vjerovatno nemaju vise ni vjere u ljubav,
ni zelju, ni volju..
I ja sam jedna od onih, koji su prosli takvo iskustvo. Moja dugogodisnja veza je pukla prije godinu dana i evo veceras ( kad sam se sjetila nakon dugo dugo vremena sto je i razlog mog javljanja ) mogu reci jedno- to je bar do sada i za sada najveca skola i iskustvo sto se tice milion stvari u mom zivotu. Istina je da se nakon raskida osjecate blago "hendikepirani" jer u sustini izadjes iz jednog svijeta koji si gradio u koji si ulagao i ulazis u jedan sasvim drugi, gdje postajes jedan od onih koji traze srodnu dusu. Do juce si bio posmatrac takvih.. i mislio: blago meni,
ja pored sebe imam takvog nekoga, a onda se iznenada nadjes u toj masi. Kako sam prebolila i kako sam nastavila dalje?
Iskreno, vrlo jednostavno! U pocetku, prvih 2, pa 5, pa 7 dana je bilo neobicno, fali ti jednostavno samo prisustvo te osobe, fali ti da mu cujes glas, da popijes kafu, da te zagrli, da ga zagrlis. Osjecas se krhko i nezasticeno i nespremno za suocavanje sa onim sto nadolazi. Tu prazninu i taj uslovno receno gubitak u mom zivotu su ispunili prije svega moji prijatelji i moj nagli zaokret psihicki. Bila sam ISKRENO vesela, non stop sam izlazila, hiperaktivnost je dolazila do izrazaja, moj raskid nije bio tema u drustvu sto je isto bitno, niti sam ja imala potrebu da o tome pricam, niti da kukam, da patetisem, da smaram ljude oko sebe. Shvatila sam da na kraju nisam ni jedina kojoj se to desilo i da je bolje da se desio raskid, nego da sam zavrsila u braku sa osobom koja jednostavno nije bila za mene.
Nisam stigla da patim, ili da puno razmisljam o svemu tome jer su se u mom zivotu naglo pocele desavati razne stvari, pozitivne stvari koje su me "dizale". U planu nisam imala odmah neku drugu vezu, ali sasvim dovoljno sam uzivala u flertu sa onoliko momaka s koliko mi se prohtjelo. To je bio moj ispusni ventil. Pocela sam da upoznajem razlicite tipove momaka i da postavljam neke nove kriterije ( jer, sad sam vec bila djevojka sa nekim iskustvom i znala sam sta necu ). Jednostavno je vrijeme, dan po dan..mjesec po mjesec ucinilo da se svaka moguca emocija prema tom momku i prema toj vezi potpuno ugasi. Ono sto nisam htjela je da samu sebe zavaravam, jer sam znala da se to ne moze svariti preko noci, pa sam samoj sebi dala vrijeme da polako, korak po korak sve to samo od sebe prodje i padne u zaborav.
Racunala sam i na to da cu se ponovo zaljubiti i da kad se to desi, zelim da budem 101% zaljubljena i predana tom mom iducem momku, predosjecala sam da mogu da volim i vise nego prije. Iz tog razloga sam duzi vremenski period solirala, pravila selekciju hehe.. i onda sam odlijepila :)!
Da, moguce je! Sasvim neplanirano se desilo i to da sam se zaljubila ko budala i da su bili leptirici i sve ono sto dolazi u paketu :). Iako sam tu vezu prekinula iz nekih sasvim drugih razloga, sto sad nije ni bitno zelim da kazem da je to za mene licno bio dokaz da mozda ostane neki oziljak u vama, ali pojavi se neko ko taj oziljak obrise i jednostavno se progura na mjesto gdje je bio neko drugi. Bitno je samo ici dalje! Kad dozivite novu ljubav nakon svega, osjecaj je neprocjenjiv! Osjecate se kao da lebdite i kao da mozete sve!
Sada sam opet solo..i opet uzivam u tome i trazim tog "pravog". Negdje postoji i ja cu ga naci. Mozda ne trebamo cekati da nas neko nadje, nego da mi nadjemo njega! Cesto ga zamisljam..:)..i znam da cu ga naci negdje gdje se uopste ne nadam i unaprijed se tome radujem :). Sretna sam sto je moje srce slobodno, sto na njemu nema tragova..i sto je pokazalo da moze da voli..opet i vise, a nadam se uskoro i zauvijek :). Sve nas ceka onaj ko nam je sudjen, a sve sto smo do sada prosli gledajmo to kao iskustva koja nas nisu ubila, nego naucila necemu i ojacala!
Nakon raskida vrati prvo SEBE, uzivaj u zivotu i ne tapkaj u mjestu ni minute, vec samo trci naprijed. Nikad ne znas kome ce tvoj osmijeh biti sladak, ko ce na tebi primjetiti na krivo pramen kose koji ce mu biti neodoljiv, ko ce te primjetiti dok vozis bic ili jedes bajatu krofnu ulicom :). Bivse ljubavi treba odloziti u seharu i pamtiti samo po dobrom, jer da dobrog nije bilo..ne bi ni trajale, al to nije razlog da ne nastavimo sa nasim zivotima i uskratimo sebi srecu, a uskratis je sebi svake minute koju potrosis vracajuci se na staro.

Sretno svima.. :), pozz.
Post Reply