je li se meni cini ili je stvarno tako.......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#1 je li se meni cini ili je stvarno tako.......

Post by Murat Sabanovic »

je li se meni cini ili je stvarno tako.......
zena sto vise frajera promjeni sve joj je manji ugled kod muskaraca a i kod samih zena ....
muskarac ako promjeni masu zenu ,ugled mu raste i i vise je nteresantniji zenama...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#2

Post by anais_nin »

a ko to vodi evidenciju? :roll:

takvi "ugledi" su rijetko zasnovani na istinitim cinjenicama.... :roll: nikad se nisam osvrtala na te "navodne" ljubavne sposobnosti ili "navodnu" seksualnu proslost nekih potencijalnih partnera...ta osoba treba svoj ugled u mojim ocima sama da stvori...isto tako se trudim da svoj "ugled" po bilo kojem pitanju sama gradim...

nema univerzalno "dobrih" ljubavnika....i predjena kilometraza nema nikakve veze ni sa potencijalnim uspjehom veze, ni sa tim koliko ce dobar ili los sex da bude, tako da je za mene irelevantan podatak...
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#3

Post by Murat Sabanovic »

anais_nin wrote:a ko to vodi evidenciju? :roll:

takvi "ugledi" su rijetko zasnovani na istinitim cinjenicama.... :roll: nikad se nisam osvrtala na te "navodne" ljubavne sposobnosti ili "navodnu" seksualnu proslost nekih potencijalnih partnera...ta osoba treba svoj ugled u mojim ocima sama da stvori...isto tako se trudim da svoj "ugled" po bilo kojem pitanju sama gradim...

nema univerzalno "dobrih" ljubavnika....i predjena kilometraza nema nikakve veze ni sa potencijalnim uspjehom veze, ni sa tim koliko ce dobar ili los sex da bude, tako da je za mene irelevantan podatak...
ne pricam o uspijehu u vezi nego o ugledu i potraznji....
mislim ako frajer iza sebe ostavi par dobrih djevojaka ,lakse dolazi do sljedece veze
dok je zeni teze....
dok je
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#4

Post by lejlasa »

Nisi napisao nista novo. Bar ovdje je, nazalost, jos uvijek tako
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#5

Post by Murat Sabanovic »

lejlasa wrote:Nisi napisao nista novo. Bar ovdje je, nazalost, jos uvijek tako
mozda , ali anisa tvrdi suprotno
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#6

Post by FortunaBela »

lejlasa wrote:Nisi napisao nista novo. Bar ovdje je, nazalost, jos uvijek tako
Mahala....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#7

Post by anais_nin »

e sta sad ti pitas? ako je cura imala puno momaka, kao zabavljala se s njim pa raskinu, ili ako je imala dosta sexualnih partnera????

jer to nisu iste stvari....

ma nemam pojma ja se ne slazem s tim jer u nasoj srediti dobivaju "ugled" SVI....ako su imalo na mahalskom radaru...znaci nije bitno sta stvarno i koliko stvarno radis, neka tetka persa ti prihefta ovo ili ono i eto ti ugled....i desava se to i muskarcima i zenama...

po meni za muskarca nije bas "uzdignut" ugled ako ima ugled "zenskarosa" :? :roll: :shock:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#8

Post by Henry Chinaski »

Nije tacno.
Mislim da je trazenija ona koja vise zna.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#9

Post by Murat Sabanovic »

anais_nin wrote:e sta sad ti pitas? ako je cura imala puno momaka, kao zabavljala se s njim pa raskinu, ili ako je imala dosta sexualnih partnera????

jer to nisu iste stvari....

ma nemam pojma ja se ne slazem s tim jer u nasoj srediti dobivaju "ugled" SVI....ako su imalo na mahalskom radaru...znaci nije bitno sta stvarno i koliko stvarno radis, neka tetka persa ti prihefta ovo ili ono i eto ti ugled....i desava se to i muskarcima i zenama...

po meni za muskarca nije bas "uzdignut" ugled ako ima ugled "zenskarosa" :? :roll: :shock:
da anisa iste su to stvari ali nisu isto shvacene ....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#10 Re: je li se meni cini ili je stvarno tako.......

Post by anais_nin »

Murat Sabanovic wrote: zena sto ........................sve joj je manji ugled kod muskaraca a i kod samih zena ......
znas zasto se ne slazem s ovim....zato sto to "pravilo" vrijedi za sve....

je ljepsa i pozeljnija i samouvjerenija i pametnija (mozes i ovo komotno tu ubaciti)....jer ce frajeri koji joj ne mogu prici ili koji su popusili korpu reci "ah vidi je vaka naka i gora"....a dovoljno joj je 2-3 ljubomorne zene da je oblaju...i eto ti reputacije, ne moras nikad s muskarcem ni izaci....

samo hocu reci da su razni putevi da se "nabaci ugled" a to najmanje ima veze s brojem partnera ili veza :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#11

Post by anais_nin »

Murat Sabanovic wrote:
anais_nin wrote:e sta sad ti pitas? ako je cura imala puno momaka, kao zabavljala se s njim pa raskinu, ili ako je imala dosta sexualnih partnera????

jer to nisu iste stvari....
da anisa iste su to stvari ali nisu isto shvacene ....
Murate nisu to iste stvari :roll: samo zato sto dvoje ljudi hodaju ili se zabavljaju NE PODRAZUMIJEVA se da spavaju skupa :roll:
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#12

Post by lejlasa »

Mahala....
Da, nazalost
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#13

Post by Murat Sabanovic »

anais_nin wrote:
Murat Sabanovic wrote:
anais_nin wrote:e sta sad ti pitas? ako je cura imala puno momaka, kao zabavljala se s njim pa raskinu, ili ako je imala dosta sexualnih partnera????

jer to nisu iste stvari....
da anisa iste su to stvari ali nisu isto shvacene ....
Murate nisu to iste stvari :roll: samo zato sto dvoje ljudi hodaju ili se zabavljaju NE PODRAZUMIJEVA se da spavaju skupa :roll:
NEGO STA RADE AKO NE SPAVAJU ZAJEDNO????
VEZA BEZ SEKSA JE NEZAMISLJIVA .....
MJESEC DVA U REDU bez ,ALI POSLIJE SEX DOLAZI
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#14

Post by lejlasa »

Murat Sabanovic wrote:
anais_nin wrote:
Murat Sabanovic wrote: da anisa iste su to stvari ali nisu isto shvacene ....
Murate nisu to iste stvari :roll: samo zato sto dvoje ljudi hodaju ili se zabavljaju NE PODRAZUMIJEVA se da spavaju skupa :roll:
NEGO STA RADE AKO NE SPAVAJU ZAJEDNO????
VEZA BEZ SEKSA JE NEZAMISLJIVA .....
MJESEC DVA U REDU bez ,ALI POSLIJE SEX DOLAZI
Joj, Murate, Murate
Ne broji se to danima il mjesecima :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#15

Post by anais_nin »

Murat Sabanovic wrote: NEGO STA RADE AKO NE SPAVAJU ZAJEDNO????
VEZA BEZ SEKSA JE NEZAMISLJIVA .....
MJESEC DVA U REDU bez ,ALI POSLIJE SEX DOLAZI
vidi ovo to je TEBI normalno....ja znam dosta ljudi, posebno ovdje u BiH, koji GODINAMA hodaju BEZ sexa....ili koji hodaju neko vrijeme tako nekih par mjeseci pa raskinu PRIJE nego sto bude sexa....ne ide kod svakoga sve istim tempom, i bezze mi je PODRAZUMIJEVATI neke stvari o tudjim vezama....
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#16

Post by Henry Chinaski »

Ljudi, krajnje je vrijeme da Muratu nadjemo pravu curu.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#17

Post by Murat Sabanovic »

anais_nin wrote:
Murat Sabanovic wrote: NEGO STA RADE AKO NE SPAVAJU ZAJEDNO????
VEZA BEZ SEKSA JE NEZAMISLJIVA .....
MJESEC DVA U REDU bez ,ALI POSLIJE SEX DOLAZI
vidi ovo to je TEBI normalno....ja znam dosta ljudi, posebno ovdje u BiH, koji GODINAMA hodaju BEZ sexa....ili koji hodaju neko vrijeme tako nekih par mjeseci pa raskinu PRIJE nego sto bude sexa....ne ide kod svakoga sve istim tempom, i bezze mi je PODRAZUMIJEVATI neke stvari o tudjim vezama....
MISLIS DA HODAJU BEZ SEXA ,,,,DAJ BA ANISA.....
a ako zenska nece prije braka,onda je frajer prevari ...poznajem takvih koliko hoces
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#18

Post by anais_nin »

Murat Sabanovic wrote: MISLIS DA HODAJU BEZ SEXA ,,,,DAJ BA ANISA.....
a ako zenska nece prije braka,onda je frajer prevari ...poznajem takvih koliko hoces
joj murate ja u klin ti u plocu :lol: nije bitno sada ko koga vara, ali kazem ti da ima veza BEZ sexa :D zato ne valja podrazumijevati :D
G.O.D.
Posts: 507
Joined: 08/12/2005 21:24

#19

Post by G.O.D. »

anais_nin wrote:
Murat Sabanovic wrote: MISLIS DA HODAJU BEZ SEXA ,,,,DAJ BA ANISA.....
a ako zenska nece prije braka,onda je frajer prevari ...poznajem takvih koliko hoces
joj murate ja u klin ti u plocu :lol: nije bitno sada ko koga vara, ali kazem ti da ima veza BEZ sexa :D zato ne valja podrazumijevati :D
imam ja prijatelja koji vec godinama ima vezu bez sex-a...po meni je to malo cudno...ali posto je on voli ucinio je tu "zrtvu" i ceka covjek prvu bracnu noc...BTW uskoro se vjencavaju :D haj' nek i njemu svane...
mada ja iskreno ne vjerujem da bih mogao goooodinama bez sexa...u redu je strpiti se par mjeseci dok se ne upoznate malo bolje...ali godine vec... :-?
:D :D :D
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#20 Re: je li se meni cini ili je stvarno tako.......

Post by xygirl »

Murat Sabanovic wrote:je li se meni cini ili je stvarno tako.......
zena sto vise frajera promjeni sve joj je manji ugled kod muskaraca a i kod samih zena ....
muskarac ako promjeni masu zenu ,ugled mu raste i i vise je nteresantniji zenama...
pa ako ti ovako gledas na stvari onda... ti se ne cini sigurno :D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#21

Post by vodolija_33 »

Murate, hajde onako iskreno, među nama.... :D koliko si ti cura imao do sada? Ne mislim umišljenih i zamišljenih :D, nego onih od krvi i mesa s kojima ti je bilo fino, s kojima si se zabavljao, s kojima si osjetio "ono nešto"? :)
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#22

Post by Murat Sabanovic »

gdje ces ba hodati godinama a da ne umocis....
mjesac ili dva mogu razumjeti ali duze.....
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#23

Post by Murat Sabanovic »

vodolija_33 wrote:Murate, hajde onako iskreno, među nama.... :D koliko si ti cura imao do sada? Ne mislim umišljenih i zamišljenih :D, nego onih od krvi i mesa s kojima ti je bilo fino, s kojima si se zabavljao, s kojima si osjetio "ono nešto"? :)
ma jasam ti ba junfer
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#24

Post by Henry Chinaski »

Murat Sabanovic wrote: ma jasam ti ba junfer
To nam je vec odavno jasno.
Nego, ima li koja od ovih ucenijih da momka malo uvede.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#25

Post by Murat Sabanovic »

Henry Chinaski wrote:
Murat Sabanovic wrote: ma jasam ti ba junfer
To nam je vec odavno jasno.
Nego, ima li koja od ovih ucenijih da momka malo uvede.
steta sto
teta macca nije tu ona bi garant pristala
Post Reply