Oralni sex (On)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#76

Post by krkan »

anais_nin wrote:
vratnik wrote: Sta je dame, pa nije valjda da vas muski nikad tako ne zadovolje da vi recimo i sljedeci dan sa blazenim osmjehom lebdite i dok vam je dragi "zauzet" gledanjem fudbala, fino pridjete, otkopcate slic i pocnete?! Ako to ne radite, vrijeme je da pocnete.
vjerovao ili ne, nisu svi muskarci ludi za fudbalom :D
eee jebes muskarca koji nevoli fudbal i janjetinu :-) :D

nego pricala mi jaranica sve iz prve ruke :D
bila sa tipom i naravno desio se oralac
medjutim tip je mogao svrsiti samo ako mu je gurnula
prst u paksu dok ga je oralno zadovoljavala
i sad je zbunjena jer misli da je tip homo
dok ja mislim da to i ne mora znaciti sobzirom da je
i ta erija jako osjetljiva te neko uziva dok drugom cini nelagodu

e sad nesta vezano za temu
malo laganije lizite jaja jer ponekad stvarno nemate osjecaja koliko je to osjetljivo podrucje
silentbob
Posts: 1295
Joined: 04/10/2005 11:21
Location: sarajevo

#77

Post by silentbob »

štzngrm wrote:napraviš mezu, otvoriš vino, pustiš omiljeni film i spustiš ženu da ne priča :lol:
eeeeeeeee evo istomisljenika, u nedostatku utakmica dakle pustis dobar film i opaaaaa :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#78

Post by anais_nin »

krkan wrote: eee jebes muskarca koji nevoli fudbal i janjetinu :-) :D

nego pricala mi jaranica sve iz prve ruke :D
bila sa tipom i naravno desio se oralac
medjutim tip je mogao svrsiti samo ako mu je gurnula
prst u paksu dok ga je oralno zadovoljavala
i sad je zbunjena jer misli da je tip homo
dok ja mislim da to i ne mora znaciti sobzirom da je
i ta erija jako osjetljiva te neko uziva dok drugom cini nelagodu

e sad nesta vezano za temu
malo laganije lizite jaja jer ponekad stvarno nemate osjecaja koliko je to osjetljivo podrucje
eh sad ima jos sportova osim fudbala :D a i mesa osim janjetine :D

nego cuj homo :? :shock: to apsolutno nista ne znaci....erogena zona kao i sve ostale....i ima jako puno muskaraca koji uzivaju u tome tokom oralnog sexa :D
eduscho
Posts: 248
Joined: 08/12/2008 19:46

#79 Re: Oralni sex (On)

Post by eduscho »

Meni je jedne prilike tokom ljubavnog čina malo olabavila kita, a pošto sam bio iza nje, da mi ona isaretom signal da se maknem ispred nje da me malo ustima učvrsti. Ja ni dvi ni tri već skocim pred nju i počne ga ona obradjivati nako na sve četiri dok je na kauču klečala, a meni to bi tako dobro, ma ko u dzenetu. U svoj toj extazi ja ga ne mognem više kontrolisati, nego ga izvučem iz njenih usta i istresem joj se na lice, ramena i na majicu, imala je roza majicu iznad sisa podignutu. Ne sjećam se u životu da sam bolje svršio nit da sam se više istresao, uništio sam joj majicu i šminku na licu! Ko najveci krkan sam strco po njoj, majke mi poslije kad smo se malo pribrali bi mi toliko zao sto sam po njoj svrsio, ali imaso sam osjecaj da joj nije krivo, nit das se ljuti! I dan danas kad se sjetim tog dana dodjemi mi neka milina u preponama mada ovo nije bilo džentlmenski, priznajem.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#80 Re: Oralni sex (On)

Post by Njanjavi »

You bunch of pussies :roll:
Ne kontam sto tolko bjezite od zubica, sa kakvim vi dabrovima to radite pa vas grizu ko krokodilke :lol:
Meni bas pregotivno kad mi ivicu glavica gricka, grebucka zubima.
Pa od korjena kad ga cjedi, zubicima slobodom da gricne.
Pojma nemate dedemi :-D
Slazem se sa ovim ispod sto rece za jaja, mrzim kad mi vakumira jaje, oko bi joj izbio refleksnim nindja potezom momentalno :lol:
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#81 Re: Oralni sex (On)

Post by Zastavnik_dzemo »

Ja ga volim turit zenama u usta i onda joj na nabijati tako da je stomakom udaram u celo. Ona me zbunjeno pogleda okicama a ja naravno nastavim tako. Pali me onaj njen trzaj glavom kad joj ga nabijem u grlo
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#82 Re: Oralni sex (On)

Post by ho oponopono »

...sto ih nostalgija puca... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#83 Re: Oralni sex (On)

Post by heat »

:pisnuo:
džemo je kralj
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#84 Re: Oralni sex (On)

Post by sha_ba »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#85 Re: Oralni sex (On)

Post by dale cooper »

Džemo stara škola. Vraća nas u dane vrelih erotskih ispovijesti u "Erotici", "Vrućem Kaju" i "Čiku". :mrgreen:
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#86 Re: Oralni sex (On)

Post by Qler »

Zastavnik_dzemo wrote:Ja ga volim turit zenama u usta i onda joj na nabijati tako da je stomakom udaram u celo. Ona me zbunjeno pogleda okicama a ja naravno nastavim tako. Pali me onaj njen trzaj glavom kad joj ga nabijem u grlo
Samo ovdje nije jasno il' ti je mali il' ti je stomak veliki :)
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#87 Re: Oralni sex (On)

Post by Zastavnik_dzemo »

Ispod brda raste najbolji kukuruz
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#88 Re: Oralni sex (On)

Post by ho oponopono »

...ZP550, duzina klipa 550 mm, duzina klipa 550 mm, pa to je jako mnogo,pa to je, to ne moze da se izdrzi dugo, to je neizdrzivo, to je, to je jako tesko izdrzati... :pusi2:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#89 Re: Oralni sex (On)

Post by walter kurtz »

Image
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#90 Re: Oralni sex (On)

Post by walter kurtz »

zenama obicno zadam mouthf....g throatg....g i teabagging :mrgreen: ne volim kad me licka puno :|
User avatar
sWeeT_Companion
Posts: 786
Joined: 05/07/2015 19:25

#91 Re: Oralni sex (On)

Post by sWeeT_Companion »

anais_nin wrote:Eh kako se ovdje teme vezu jedna za drugu :D tamo neka udaja, pa pozoriste, pa oralni sex na bini, pa umjetnost golotinje :lol: :D nego oralni sex "u oba smjera" stvarno zahtjeva milion nekih finesa....dio toga se stice iskustvo, ima "prirodno" talentovanih ljudi, ali ponekad nije viska ni neki dobar savijet....pa evo da otvorim 2 kutka....da se ispovijedite, sta suprotni pol radi pogresno u datom momentu....koji savijet, pointer, uputstvo, tajna da uljepsate nekom drugom pripadniku vaseg pola taj momenat :D

E tako decki, evo vam prilike da se pozalite, da pohvalite...gdje djevojke najcesce grijese? Sta vam najvise smeta? Sta biste voljeli da praktikuju cesce (ili ikako)? U cemu je tajna onih koje to dobro rade? :D
Dva puta sam samo imao priliku da se uvjerim u vještinu ženskog viđenja i prakse zvane sladoled.
Prvi put na Guči prije osam godina, djevojka je bila iz Brčkog, upoznali se tamo na kampovanju. Hoćeš, neću, ajde, hoću. I bi. Nije trajalo Bog zna koliko dugo. Iskreno, valjda što je prvi put, nekako sam se osjećao glupo, kao da je ona rob. Tim prije jer se ta avantura završila veoma brzo.
Drugi put, ozbiljnija priča, ali ponovo ne mogu reći da sam nešto pretjerano uživao. Više sam za neku light varijantu. Da se ne izražavam kako ne treba.

Gdje žene ne griješe, samo dva iskustva imam, pa možda i nisam najbolji za tu analizu. Mislim da griješe što zatvaraju oči tokom većeg dijela tog čina. A druga pogrešna stvar je što uglavnom posle tog čina očekuju atak u suprotnom smjeru. A mi muškarci i nismo baš uvijek raspoloženi za proširivanje asortimana.

Istina, znam ljude koji to vole i uživaju. Meni je to u avanturi za jednu noć ok, u nekoj ozbiljnoj vezi mi je bezzze... Stvar ukusa jbga. Predigra je ono što najviše cijenim. Jbno važno.

Drugar mi je pričao, ne znam da li se hvalio, da je recimo njemu glavni fetiš dok radi anal, da gleda nju kako udara čelom u zid.
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#92 Re: Oralni sex (On)

Post by palestinka »

Sweet meni se čini da ćeš ti sebi i djevojci uskratiti puno toga misleći da su neke stvari rezervisane samo za 'neozbiljne veze i neozbiljne djevojke'. ;-)
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#93 Re: Oralni sex (On)

Post by sha_ba »

mene podsjeca na onog sto ne da zeni da ga oralno zadovoljava, jer poslije djecu ljubi :-) :mrgreen:
zaboravih mu nik :| :mrgreen:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#94 Re: Oralni sex (On)

Post by palestinka »

sha_ba wrote:mene podsjeca na onog sto ne da zeni da ga oralno zadovoljava, jer poslije djecu ljubi :-) :mrgreen:
zaboravih mu nik :| :mrgreen:
;-) :mrgreen: Da se momak ne unezgodi, jer je ok, samo je žrtva predrasuda ;-)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#95 Re: Oralni sex (On)

Post by ho oponopono »

...zatvaraju oci nad glavonjom- gorostasom ?! Sljepice jedne... izazivacki ga gutati pogledom, tu opscentnost popratiti zvukovima...nije li dominacija super, pak ti dirigujes cijelo vrijeme a naposljetku poslusnost zacinis poniznim upitom gdje zeli da svrsi...divota!

...nego u svom centralnom sustavu moras posloziti stvari...okej je probati, ako ti ne prija, pak nemoj vala ni nazor, suprotan efekat ce imati svakako...

...kalkulacije zaboravi u sexu bez obzira koji oralni, analni...u amanet ostavljen djevama koje su ti samo servis za umornu dusu, da pregrmis dan noc, a u vezi samo Mr. Misionar da se budi... Desanka stara ljubav, dodji malo opet...?! Zaboravi na to... :pusi2:
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#96 Re: Oralni sex (On)

Post by Zastavnik_dzemo »

ho oponopono wrote:...zatvaraju oci nad glavonjom- gorostasom ?! Sljepice jedne... izazivacki ga gutati pogledom, tu opscentnost popratiti zvukovima...nije li dominacija super, pak ti dirigujes cijelo vrijeme a naposljetku poslusnost zacinis poniznim upitom gdje zeli da svrsi...divota!

...nego u svom centralnom sustavu moras posloziti stvari...okej je probati, ako ti ne prija, pak nemoj vala ni nazor, suprotan efekat ce imati svakako...

...kalkulacije zaboravi u sexu bez obzira koji oralni, analni...u amanet ostavljen djevama koje su ti samo servis za umornu dusu, da pregrmis dan noc, a u vezi samo Mr. Misionar da se budi... Desanka stara ljubav, dodji malo opet...?! Zaboravi na to... :pusi2:
Kakav je ovo kurac od posta. Kumasine turi joj ga i nabij do kraja i uzivaj.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#97 Re: Oralni sex (On)

Post by ho oponopono »

...g-dine Zastavnice je li mozemo u grad?

Mozete samo ako cete da jebete picke!

Hocemo g-dine zastavnice!

Dobro, dobro da ih jebete da vas zapamte... :pusi2:
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#98 Re: Oralni sex (On)

Post by Zastavnik_dzemo »

Dijagnoza: hronicna nejebica
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#99 Re: Oralni sex (On)

Post by Zoya »

Da gleda nju kako udara čelom od zid dok radi anal?
Ništa ne kontam :-)
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#100 Re: Oralni sex (On)

Post by sha_ba »

Zoya wrote:Da gleda nju kako udara čelom od zid dok radi anal?
Ništa ne kontam :-)
Meni nije jasno šta radi sa rukama, ona mislim... :mrgreen:
Post Reply