Vas oblik sexualne fantazije...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Tesssa

#176 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by Tesssa » 23/04/2008 23:37

walkabout wrote:ja vishe volim nutelu, eurokrem je nekako tvrd kad se mazhe...
a u zadnje vrijeme ima i talijanski nutino...isto dobar...
fulili se tema kad? :lol: :lol: :lol:

sprat nize ;-)

lady midnight

#177 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by lady midnight » 23/04/2008 23:40

Tesssa wrote:

sprat nize ;-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

podsjeti me ovo :D jesi li ti sanjala kakve vishespratnice u zadnje vrijeme :D :D :D

walkabout

#178 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by walkabout » 23/04/2008 23:41

Tesssa wrote:

sprat nize ;-)
:oops:
:run:

pitt

#179 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by pitt » 24/04/2008 00:01

sta napadate covjeka sto ima fantazije sa nutellom :D :D :D

Tesssa

#180 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by Tesssa » 24/04/2008 00:02

priznajem da je mene sljedece zbunilo:
eurokrem je nekako tvrd
:D :D :D

Šeha

#181 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by Šeha » 24/04/2008 00:04

A nutela se moze lizati... :razz: :P :razz:

Šeha

#182 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by Šeha » 24/04/2008 00:05

Ah, ja... sprat nize ;-) :D :D :D

pitt

#183 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by pitt » 24/04/2008 00:06

Šeha wrote:Ah, ja... sprat nize ;-) :D :D :D
na koljena :D :D :D

walkabout

#184 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by walkabout » 24/04/2008 00:13

Tesssa wrote:priznajem da je mene sljedece zbunilo:
eurokrem je nekako tvrd
:D :D :D
ma nisam ti ja neki izbirach...nego drugi se zale...

nego sad sam totalno zbunjen, jesmol na pravom spratu...mora se pripazit...dje je lift, radil...

a vidish ove dvojice...jedva docekali "temu"... :oops: :D :D :D

pitt

#185 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by pitt » 24/04/2008 04:58

gluho bilo..... nismo mi takvi :D :D :D :D

shalaedin

#186 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by shalaedin » 24/04/2008 11:01

Ma moja ti je fantazija sljedeca...

Tivra se ono nekako raspolozen kuci...otvaras polako vrata kdoma... podvirujes u kuhinju... tamo te ceka djevojka ili zena u ljetnoj haljini... ti je onako sa ledja obgrlis rukama i nedas da se okrene... ljubis je po vratu, ledjima, polako svlacis i tako dalje...

e kad zavrsis izvadis cigar i ispusis ga ne obaziruci se na nju...

Rahatluk pravi.

:sax:

LoverLady

#187 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by LoverLady » 27/04/2008 19:42

100_KA wrote:prvo ako je tema vec bila molim gospodina moderatora da ovu ukine.

Volio bih znati vase oblike sexualne fantazije,vase predigre,da li uopste imate fantazije zbog radi obogacivanja sexualnog cina

Svida mi se tema ali mi mrsko sad pisati pa eto nekad sam negdje napisala jedan post o bas takvoj ejdnoj fantaziji sad samo budi dobar i snadi se ako te zanima :D http:://jednostavnoplava.blogger.ba/ :lol: :lol:

bpsang

#188 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by bpsang » 27/04/2008 22:39

steta na ovom linku je error :(

sa malom izmjenom
http://jednostavnoplava.blogger.ba/ :)

vratnik

#189 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by vratnik » 15/10/2008 15:33

Kondor zove Slavuja, :D
Slavuj, jel'bilo kakvih svabica ovog ljeta?

omar little

#190 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by omar little » 15/10/2008 17:35

kalesijski slavuj wrote:uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj
svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu
kalesijski slavuj wrote:sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!
kalesijski slavuj wrote:evo onda idemo dalje:

u zadnjih par mjeseci sam imo priliku "zavesti" 4 nase domace cure. stavim u auto, vozim izvan grada (carsije, kalesija ti i nije neki grad), sve i jednoj svjetle oci zna sta joj se sprema. dodjemo na odrediste, izveden iz auta, uzmem konopac da je vezem za kuku od auta e onda ti pocinje vriska, cika i bjezanje. nisam ja neki manijak da ganjam po sumama bosanskim, pustim nek idu djavo ih nosio. POBJEGNU MI!
eh te 4 cure i njihove prijateljice po carsiji pricaju na sav glas da sam ludi manijak, cijela me carsija zna.
raja nasa bosanska kao sto i sami znate, prihvata sve zdravo za gotovo.
LUDI MANIJAK i gotovo! prodjem carsijom, za mnom dovikuju:"Mensure, ponesi konopac carsija je puna zena"!
ne mogu ziv ostati, a strankinje ti znaju za fantaziju i za strankinje nisam LUDI MANIJAK nego pravi sexualni majstor i intelektualac.

nase ti cure sex ne vide kao uzitak nego ko neku obavezu. legnu, vrisnu kad ubodes i vrisnu kad svrsis. sta da kazem?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A sto se ja ismija....i Mensi i somunu s lukom i eurokremu....mozda bih trebala vise citati teme na ovom podforumu :D

Lippenbekenntnis

#191 Re:

Post by Lippenbekenntnis » 15/10/2008 23:35

kalesijski slavuj wrote:
kalesijski slavuj wrote:uzivam u grubom nemilosrdnom sexu
za moju fantaziju je pozeljan dobar vodeni krevet za 2-3 osobe i radim sledece: povalim je i toliko jako guram da se cura uhvati izmedju boli i nemilosrdnog, pokvarenog orgazma . trga se i opire, ali pobjeci nemoze jer su joj ruke svezane sa lisicama (konopcem) koje cvrsto zategnem. preostaje joj samo da se prepusti dok joj ja guram mog gospodina, bez milosti. a kad se priblizi trenutak, ja ga izvadim i onako svezanu je prisilim da mi ga lize. primim ju za glavu i pocnem joj ga trpati naprijed-nazad u usta, grubo i pokvareno. ne prestajem sve dok joj svaku kap svoje sperme ne iscjedim u usta. a onda me ona moli da joj samo dotaknem vrelu sa mojim jezikom i kad to napravim, svrsi najmanje 5 puta uzastopce. i onda joj za kraj pustim da rukama njezno masira mog umornog vojnika dok joj ja lizem socne sokove izmedju njenih nogu.

eto to mi najljepse u sexu
sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!

a ovde kod nas ti je nesto drugo....
hhahahah........... :D

Prozor

#192 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by Prozor » 17/10/2008 01:56

sexualni majstor i intelektualac :lol: :lol: :lol: :lol:

kekec

#193 Re: Vas oblik sexualne fantazije...

Post by kekec » 17/10/2008 16:40

shalaedin wrote:Ma moja ti je fantazija sljedeca...
Tivra se ono nekako raspolozen kuci...otvaras polako vrata kdoma... podvirujes u kuhinju... tamo te ceka djevojka ili zena u ljetnoj haljini... ti je onako sa ledja obgrlis rukama i nedas da se okrene... ljubis je po vratu, ledjima, polako svlacis i tako dalje...
e kad zavrsis izvadis cigar i ispusis ga ne obaziruci se na nju...
Rahatluk pravi.
:sax:
Bilo bi mozda interesantnije da se radnja odvija ovako:
Ma moja ti je fantazija sljedeca...
e kad zavrsis izvadis cigar i TAMAN DA PRIPALIS, ONA SE OKRENU I TI PRED SOBOM UGLEDAS PUNICU KOJA JE DOSLA U POSJETU. :)

kekec

#194 Re:

Post by kekec » 17/10/2008 16:43

kalesijski slavuj wrote: ...
strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo....
Mozda nam je slavuj dobio i boravisnu dozvolu u Njemackoj... :? :)
(jos ako je za njega saznala kancelarka Angela... :D )

omar little

#195 Re: Re:

Post by omar little » 17/10/2008 17:21

kekec wrote:
kalesijski slavuj wrote: ...
strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo....
Mozda nam je slavuj dobio i boravisnu dozvolu u Njemackoj... :? :)
(jos ako je za njega saznala kancelarka Angela... :D )

a mozda opet radi na istovaranju brasna u pekari ( a samim tim i na svojoj snazi i kondiciji :D) pa ne moRe do interneta. :D

Post Reply