Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#251 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

darius_maximus wrote: 05/07/2022 01:45
Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 01:08

Moguće, mislim vrlo vjerovatno se razlikuju. Ja sam realista, i znam da u životu stvari ne funkcionisu kao u filmu i pričama.
Ali i dalje ostajem pri tvrdnji, da je jedini načini da ostaneš netaknut taj da hodas kroz život kao konj sa onim oklopom oko očiju i da gledaš samo u pod pred sebe
Ne bih baš rekao da si realista.
Kao onaj irac i drugi ovdje vjeruješ da samo tvoja verzija istine može postojati u svijetu, dok su druge izmišljene i postoje samo u pričama.
To nije realizam već jako iskrivljen pogled na svijet u kojem sve što nije po tvom ne postoji.
Ja ne sporim da to što ti govoriš postoji, jer sam viđao svojim očima i slušao takve priče.

Sad, jesam li ja konj?
Vrlo moguće. Vjerovatno nije najgori opis mene koji sam čuo. :D
Uglavnom, da ne pametujem, svako svome stadu, iako je ovo moje imaginarno. :D

Da se dohvatim svega što si napisao.
1. Ne vjerujem da je samo moja verzija ispravna niti tacna za sve. Tacna je samo za mene i ispravna je samo za mene. Meni je to dovoljno, da ja mislim da je tacno i ispravno ono što radim. Da postoji i drugačije, normalno da postoji.
2.Nikad te ne bih nazvao konjem, samo mi nije pao na pamet bolji izraz za nekog i ko vidi samo ispred sebe i u pod.

Neka apsolutno svako živi svoj život kako želi, nikad nikog nisam želio da ubjedim u ono što pričam, nego samo da mu saopstim kako ja to vidim, bez ikakve propagande :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#252 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

billy organ wrote: 04/07/2022 17:09 Evo jedan moj dozivljaj, nas lijepih :lol:

U pekari sam, ispred mene neki lik, izgleda ko krimos, 10 kila zive vage, malo visi od Frode. Kupio on svoje i ode. Ja na redu, hocu kifle i krofnu. Dvije pekarke izmedju sebe: "Ma kakve kifle kakve krofne. Jes ti vidjela, on bmw vozi".

Inace, nisam ja ljepotan ali za tog lika sam holivudski glumac. :-) . Sta sam naucio iz te price: "... i lijepi ljudi mogu bii baceni u drugi plan od strane ruznih insana. " :D
Interesantan je taj fenomen ... to sto djevojke padaju na BMW. Prosjecan poznavalac auta zna da je BMW rupa bez dna za odrzavanje, ali mnogim djevojkama to je nekakav simbol privlacnosti, mangupluka ...
O tome pricao sa prijateljem koji je bogat, kaze bas to - Vozio sam i S klasu, i "dzipove" (offroad ... posizim kad mi neko za offroad ili SUV kaze "Jeep" :mastakazes: ) ali zene udju u neku staru kantu koja se jedva tegli ali ima onu znacku BMW ... :blento:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#253 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

BadBoy wrote: 04/07/2022 17:49
irac300 wrote: 04/07/2022 15:46
Upravo tako Ramo. Svi oni koji mogu se ižive, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije u životu dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu. Cijenim jedino komentar od kolege@TojoOptics jer se vidi realnost,ovo ostalo me podsjeca na izbore u BiH. Na forumu SDA redovno gubi izbore. Ja sam ovdje od 2009. oni jos na vlasti. Forumske iluzije i stanje na terenu dva različita pojma.
Svi koji mogu kradu, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu.

Jel tako?
Pa ako zivis okruzen lopovima - jasno da ce i tebe povuci sa sobom. Covjek je drustveno bice i prilagodjava se zakonima mase. Nas problem je sto masa vise ne zna sta je dobro, sta je moralno i sve to ode u helac. Sad postaje biti moderno da pricas kako si za svakakve budalastine, a kad pristanes da nekriticki izgovaras ono sto neka skupina gura kao novonormalno - jednom nogom si vec ugazio. Problem je sto mi ne znamo sta hocemo i jos uvijek lutamo u eksperimentisanju.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#254 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Nierika wrote: 04/07/2022 18:45
Bloo wrote: 04/07/2022 18:27

U Bosni što se tiče poligamnog odnosa, možeš uočiti samo 1 muškarac + više žena. Obrnuta situacija - ne.

U AmeriKi, možda su poliamorne zajednice češće nego kod nas, gdje jedna žena živi sa više muškaraca.
Pisali su na prethodnim stranicama kako vlastito iskustvo ne može biti mjera svijeta i slažem se, samo ne poznajem ljude koji bi pristali na tako nešto ali razumijem da ima i ljudi kojima je to okej. Mada mislim da bih ja lično vjerovatno ispizdila, do mene je. :D
Ja bih pristao i na poligaman odnos jer mi je dodijalo da sam sve radim. :sad:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#255 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Na kraju se sve svodi na to da je švrljanje samo stvar izbora i procijene koliko time dobivaš, a koliko gubiš.

Ako kući imaš nešto vrijedno, posebnu vezu i sve u jednom što ti treba, nećeš pokleknuti iskušenju. Možda ti neće biti ni primamljivo, kad kući imaš puno bolje.

Ako si sam ili u vezi kojom nisi zadovoljan, sa nekim ko ne udovoljava svim tvojim potrebama (ne ulazim u razloge zašto neko zaglavi u takvoj vezi) onda ćeš vrlo lahko udovoljiti svojim primitivnim nagonima i zaglibiti.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#256 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Nierika wrote: 04/07/2022 19:09
no_sikiriki wrote: 04/07/2022 18:49

Čuj do mene je, za koga si ikad čula da je u takvoj vezi, osim vehabija? I tu se zna da neko to prihvata radi finansija, ne zato što želi nekome biti treća žena, nego jer neće da radi. :mrgreen:
Šta ja znam, možda to ima i neke beneficije pored finansija, tipa imaš više slobodnog vremena. :D Mada kažem, ne mogu se zamisliti u takvom odnosu.
Ako imas biseksualne apetite to je dobra kombinacija. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#257 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Digla_da_kreci wrote: 04/07/2022 21:26 Dokle ste sa zenama, jel svaka voli flertovati? :D
Trenutno ruzimo muskarce ... :lol:
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#258 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 09:47 Na kraju se sve svodi na to da je švrljanje samo stvar izbora i procijene koliko time dobivaš, a koliko gubiš.

Ako kući imaš nešto vrijedno, posebnu vezu i sve u jednom što ti treba, nećeš pokleknuti iskušenju. Možda ti neće biti ni primamljivo, kad kući imaš puno bolje.

Ako si sam ili u vezi kojom nisi zadovoljan, sa nekim ko ne udovoljava svim tvojim potrebama (ne ulazim u razloge zašto neko zaglavi u takvoj vezi) onda ćeš vrlo lahko udovoljiti svojim primitivnim nagonima i zaglibiti.
1.Iluzija moja ti, iluzija.
2.Nije primitivno,its just Sex
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#259 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 04/07/2022 22:34 O muskarcima nikad ne znas dovoljno, vjeruj mi :lol: .
@Alles-Tamam i ja govorimo isto, samo on malo konkretnije i opisnije :lol:
Opet kazem kod njih ljubav i djidji midji nemaju veze nikakve.
Ali ako te dovoljno voli trebalo bi da se obuzda jer zna da ce te to povrijediti.
A i ti uvijek negdje imas sesto culo koje ti govori imas li razloga za uzbunu.
Ako te voli nece mu pasti na pamet da te prevari jer ce mu misli cijeli dan biti zaokupljene tobom. :mastakazes:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#260 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 09:55
Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 09:47 Na kraju se sve svodi na to da je švrljanje samo stvar izbora i procijene koliko time dobivaš, a koliko gubiš.

Ako kući imaš nešto vrijedno, posebnu vezu i sve u jednom što ti treba, nećeš pokleknuti iskušenju. Možda ti neće biti ni primamljivo, kad kući imaš puno bolje.

Ako si sam ili u vezi kojom nisi zadovoljan, sa nekim ko ne udovoljava svim tvojim potrebama (ne ulazim u razloge zašto neko zaglavi u takvoj vezi) onda ćeš vrlo lahko udovoljiti svojim primitivnim nagonima i zaglibiti.
1.Iluzija moja ti, iluzija.
2.Nije primitivno,its just Sex

1. Neko to zove iluzijom, a neko zna šta hoće. Hvala Bogu nismo svi isti.
2. Sexualni nagon je primitivni nagon. Ako biraš gdje jedeš, šta oblačiš, s kim se družiš, gdje ćeš da radiš, kako svoj novac da ulažeš znači koristiš razum....valjda biraš i gdje ga guraš. :-)
User avatar
darius_maximus
Posts: 3250
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#261 Re: Ženskaroši

Post by darius_maximus »

Chmoljo wrote: 05/07/2022 08:51
darius_maximus wrote: 05/07/2022 02:17 Da, što ne bi želio sebi, ne čini ni drugome, upravo tako.
Međutim, ne mislim da je osoba koja ide u kurvaluke, spremna za ovo što ti opisuješ.

Mislim da bol i bitke čak i više zbliže ljude nego sreća.
Sjećam se kada smo izgubili prvo dijete.
Sedmi mjesec, tako da smo već bili počeli dobijati sitnice, kao što je onaj češljić za kosu s mekanim dlakama.
Znali smo spol, ćerka, izabrali ime i mrtvorođenče, jebi ga...
Gledati nju kako sedmicama plače s onim češljićem u rukama je bilo užasno, ali smo pregurali.
Kažu da vrijeme liječi sve rane, ali nisu baš upravu. Ublaži ih, da.
Hvala Bogu, kasnije dobili sina, živ i zdrav.

Nakon svega toga, pomisliti da joj nanesem bol glupostima kao što je prevara je nezamislivo.
Daleko od toga da sam savršen. Bude svađa, bude loših dana.
Ali da se moram pravdati nekome da ne razmišljam o prevarama mi je stvarno smiješno.
Smiješno mi bude čime se ljudi zamaraju i što misle da to ne mogu izbjeći.

Uglavnom, lijepo si sažeo sve, slažem se.
pa upravo sam to i govorio. sa partnerom sa kojim prođeš sito i rešeto, jednostavno nadiđeš takve stvari.

opet želim reći da nisam neko ko osuđuje likove koji vole mijenjati partnere. svakom svačiji život. jes malo bljutavo kad čuješ da neko nekog vara, ali kao što rekoh, nismo djeca, sve dok je u okvirima sporazumnog pristanka je i meni ok.

i žao mi je što vam se to desilo. to svakako ostavlja efekt na vezu: ili je oslabi ili je ojača. osim ako nisi sociopata pa te ne dira to što ti partner prolazi kroz jedan od najtežih životnih perioda. još u takvim situacijama si svjestan da htjela ne htjela žensko sigurno sebe krivi, mogla sam ovo, mogla sam ono, ili se bar preispituje je li mogla nešto drugačije uraditi. i ti sad trebaš biti, što kažeš konj, i tražiti nekoga drugog umjesto da budeš podrška.

al isto tako je bitno svjestan i da se ništa ne podrazumijeva. pa i stabilan brak ne podrazumijeva da neće biti potresa koji će dovesti do razlaza. zato, jebiga, treba biti involviran. ili ne biti šupak i traćiti vrijeme partneru i pustiti ga da traži sebi sreću.
Ono sam napisao više da dam neku perspektivu, jer na ovo se stvarno ne može uticati.
Ne završava to u tom trenutku i, upravu si, naravno da se krivila, pitala se je li šta mogla drugačije uraditi, itd.
Pa oporavak, pa strah za sljedeću trudnoću, pa kako će ona proći. Godine su to.

I onda mi dođe neko i počne pričati o tome šta bih ja uradio i o moralisanju.
Gdje nećeš zguziti - dernek, cura zgodna, popilo se malo, ona ti pleše u krilu - lažeš 99% da ne bi.
Hajd' produži, molim te.
Te generalizacije su super za stand-up komičare, mani se mene, Boga ti.

Nemoj mene koristiti da opravdaš svoje postupke.
Fino budeš frajer pa kažeš "moja je odluka da radim to i to, jer me to čini sretnim i nije me briga šta drugi misle ni koga ću povrijediti" i sve za pet.
Više bih to cijenio nego ovaj evolucionarni proliv.
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#262 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:01
Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 09:55

1.Iluzija moja ti, iluzija.
2.Nije primitivno,its just Sex

1. Neko to zove iluzijom, a neko zna šta hoće. Hvala Bogu nismo svi isti.
2. Sexualni nagon je primitivni nagon. Ako biraš gdje jedeš, šta oblačiš, s kim se družiš, gdje ćeš da radiš, kako svoj novac da ulažeš znači koristiš razum....valjda biraš i gdje ga guraš. :-)

Greška je što misliš da muškarac ne zna šta hoće, ako spava sa više žena.
Evo ja hoću recimo tebe, ali hoću i Ivanu i Jelenu s vremena na vrijeme
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#263 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 09:55
Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 09:47 Na kraju se sve svodi na to da je švrljanje samo stvar izbora i procijene koliko time dobivaš, a koliko gubiš.

Ako kući imaš nešto vrijedno, posebnu vezu i sve u jednom što ti treba, nećeš pokleknuti iskušenju. Možda ti neće biti ni primamljivo, kad kući imaš puno bolje.

Ako si sam ili u vezi kojom nisi zadovoljan, sa nekim ko ne udovoljava svim tvojim potrebama (ne ulazim u razloge zašto neko zaglavi u takvoj vezi) onda ćeš vrlo lahko udovoljiti svojim primitivnim nagonima i zaglibiti.
1.Iluzija moja ti, iluzija.
2.Nije primitivno,its just Sex
Da, svrljanje je stvar vlastitog izbora, oni usamljeni u sebi vise svrljaju, dok neki nemaju potrebe jer su nasli sto su trazili.
Ako cijenis svog partnera i partner tebe, ako ste i mentalno i seksualno ispunjeni, zadovoljavate jedno drugo u svemu ... niko nece varati.
Ukoliko pricamo o zrelim osobama.
Ukoliko pricamo o klincima jasno da tu nema nikakve sigurnosti ni odgovornosti.

Ako si sam ili u vezi kojom nisi zadovoljan su dvije razlicite stvari. Sam mozes biti sretan, u losoj vezi si nesretan. Bolje biti sretan.
Primitivnim nagonima u svakom slucaju treba udovoljiti jer nije zdravo blokirati svoje nagone. Tvoji su ... :oops:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#264 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:01 ....
Pa dje si ti bona? :mrgreen:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#265 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 10:08
Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:01


1. Neko to zove iluzijom, a neko zna šta hoće. Hvala Bogu nismo svi isti.
2. Sexualni nagon je primitivni nagon. Ako biraš gdje jedeš, šta oblačiš, s kim se družiš, gdje ćeš da radiš, kako svoj novac da ulažeš znači koristiš razum....valjda biraš i gdje ga guraš. :-)

Greška je što misliš da muškarac ne zna šta hoće, ako spava sa više žena.
Evo ja hoću recimo tebe, ali hoću i Ivanu i Jelenu s vremena na vrijeme
Nisam ja to rekla. Ja sam rekla kad nadje što mu/joj treba, nema potrebu okolo dalje da ganja. Osim ako ne zna ni sam šta hoće.

I ne zajebaji da ne mozes kontrolisati. Voliš ti i burek, oči ti cakle kad vidiš, ali tamo jedeš neke šparoge....Znači kontrolišeš svoju želju za burekom zarad svog zdravlja, izgleda, težine... Isto tako se kontroliše sexualni nagon zarad kvalitetne veze i žene koju voliš. Sve to uz uslov da to imaš :D

@Ramzess Veliki gdje si Ramo, jesi li se vrnuo u domovinu? :bih:
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#266 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:19
Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 10:08


Greška je što misliš da muškarac ne zna šta hoće, ako spava sa više žena.
Evo ja hoću recimo tebe, ali hoću i Ivanu i Jelenu s vremena na vrijeme
Nisam ja to rekla. Ja sam rekla kad nadje što mu/joj treba, nema potrebu okolo dalje da ganja. Osim ako ne zna ni sam šta hoće.

I ne zajebaji da ne mozes kontrolisati. Voliš ti i burek, oči ti cakle kad vidiš, ali tamo jedeš neke šparoge....Znači kontrolišeš svoju želju za burekom zarad svog zdravlja, izgleda, težine... Isto tako se kontroliše sexualni nagon zarad kvalitetne veze i žene koju voliš. Sve to uz uslov da to imaš :D

@Ramzess Veliki gdje si Ramo, jesi li se vrnuo u domovinu? :bih:

Pokvarena si, dobro znaš koliko volim burek :lol:
Ponavljam se, što ti je život "dosadniji" (pod znake navoda, jer je to subjektivni osjećaj) to je vjerovatnoca veća da ćeš ostati vjeran jednoj osobi.
Ako nema prilike nema ni iskušenja,slazemol se bar tu?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#267 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:19 @Ramzess Veliki gdje si Ramo, jesi li se vrnuo u domovinu? :bih:
Jesam, tu sam sad i ne idem nigdje.

Do bolje prilike. :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18691
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#268 Re: Ženskaroši

Post by SmokingMan »

Ah ti uslovi, svako ih ima.
Ako nisi dvoljno jacked i zgodan,
možeš možda biti i dovoljno naivno dobar,
ako mi se povinuješ, ako mi svidiš,
možda nešto zauvrat i vidiš,
jer to je nagrada za silan trud,
Ne budi skroman jer to nije cool.

:mrgreen:
User avatar
billy organ
Posts: 1446
Joined: 04/07/2021 19:19

#269 Re: Ženskaroši

Post by billy organ »

Ramzess Veliki wrote: 05/07/2022 09:33
billy organ wrote: 04/07/2022 17:09 Evo jedan moj dozivljaj, nas lijepih :lol:

U pekari sam, ispred mene neki lik, izgleda ko krimos, 10 kila zive vage, malo visi od Frode. Kupio on svoje i ode. Ja na redu, hocu kifle i krofnu. Dvije pekarke izmedju sebe: "Ma kakve kifle kakve krofne. Jes ti vidjela, on bmw vozi".

Inace, nisam ja ljepotan ali za tog lika sam holivudski glumac. :-) . Sta sam naucio iz te price: "... i lijepi ljudi mogu bii baceni u drugi plan od strane ruznih insana. " :D
Interesantan je taj fenomen ... to sto djevojke padaju na BMW. Prosjecan poznavalac auta zna da je BMW rupa bez dna za odrzavanje, ali mnogim djevojkama to je nekakav simbol privlacnosti, mangupluka ...
O tome pricao sa prijateljem koji je bogat, kaze bas to - Vozio sam i S klasu, i "dzipove" (offroad ... posizim kad mi neko za offroad ili SUV kaze "Jeep" :mastakazes: ) ali zene udju u neku staru kantu koja se jedva tegli ali ima onu znacku BMW ... :blento:
BMW je iz ne znam kojeg razloga simbol tog nekog prestiza ali uglavnom u siromasnim drzavama. Pazi ove komentare Engleza i Amerikanaca:
In the UK they are predominantly considered as being driven by tossers and nouveau riche prats. Many of their owners believe any parking space, especially a disabled space, is reserved for them.
In Europe a 1, 2 and 3 series are nothing special at all. Every day cars. 5 series would be upper middle class. 7 series is seen as a business car. SUVs are family cars.Only the 6/X6 and new 8 series are considered luxury.

In Asia and Africa a BMW of any kind would be a status symbol.

In the US I'm not sure, bit of a mix depending on where you live I guess. A 3 series in New York wouldn't be special, but in some rural backwater it would be.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#270 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 10:23
Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:19

Nisam ja to rekla. Ja sam rekla kad nadje što mu/joj treba, nema potrebu okolo dalje da ganja. Osim ako ne zna ni sam šta hoće.

I ne zajebaji da ne mozes kontrolisati. Voliš ti i burek, oči ti cakle kad vidiš, ali tamo jedeš neke šparoge....Znači kontrolišeš svoju želju za burekom zarad svog zdravlja, izgleda, težine... Isto tako se kontroliše sexualni nagon zarad kvalitetne veze i žene koju voliš. Sve to uz uslov da to imaš :D

@Ramzess Veliki gdje si Ramo, jesi li se vrnuo u domovinu? :bih:

Pokvarena si, dobro znaš koliko volim burek :lol:
Ponavljam se, što ti je život "dosadniji" (pod znake navoda, jer je to subjektivni osjećaj) to je vjerovatnoca veća da ćeš ostati vjeran jednoj osobi.
Ako nema prilike nema ni iskušenja,slazemol se bar tu?
A znam i da jedeš šparoge :lol: Sram me bilo.

Slažemo se u svemu osim u dijelu u kojem tvrdiš da to nije u tvojoj kontroli.

Npr da ti Ivana kaze ne moze i jare i pare, a tebi se ona npr baš baš svidja, zgodna, zabavna, sex boli glava.... ti ces vagati i na kraju otkaciti Jelenu jer moraš napraviti izbor. (Sebe ovdje izuzimam, jer mi ni Ivana ni Jelena nisu ni do koljena :oops: )

Znači muško ko muško voli da gleda, i da dira, misli vragolaste....ali ipak dovoljno razumno da procijeni prioritete i da ne jede burek iako to silno želi jer zna da zbog toga ovamo puno gubi.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#271 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Ramzess Veliki wrote: 05/07/2022 10:24
Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:19 @Ramzess Veliki gdje si Ramo, jesi li se vrnuo u domovinu? :bih:
Jesam, tu sam sad i ne idem nigdje.

Do bolje prilike. :lol:
E moj Ramo, dzaba si zbris'o. I ovdje se situVAcija promijenila.

https://www.face.ba/vijesti/bih/naida-j ... bom/147381
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#272 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:31
Ramzess Veliki wrote: 05/07/2022 10:24

Jesam, tu sam sad i ne idem nigdje.

Do bolje prilike. :lol:
E moj Ramo, dzaba si zbris'o. I ovdje se situVAcija promijenila.

https://www.face.ba/vijesti/bih/naida-j ... bom/147381
Ma vidim. Neka. Nek se svijet voli. Tamo negdje daleko ... :lol:
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#273 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 10:30
Alles-Tamam wrote: 05/07/2022 10:23


Pokvarena si, dobro znaš koliko volim burek :lol:
Ponavljam se, što ti je život "dosadniji" (pod znake navoda, jer je to subjektivni osjećaj) to je vjerovatnoca veća da ćeš ostati vjeran jednoj osobi.
Ako nema prilike nema ni iskušenja,slazemol se bar tu?
A znam i da jedeš šparoge :lol: Sram me bilo.

Slažemo se u svemu osim u dijelu u kojem tvrdiš da to nije u tvojoj kontroli.

Npr da ti Ivana kaze ne moze i jare i pare, a tebi se ona npr baš baš svidja, zgodna, zabavna, sex boli glava.... ti ces vagati i na kraju otkaciti Jelenu jer moraš napraviti izbor. (Sebe ovdje izuzimam, jer mi ni Ivana ni Jelena nisu ni do koljena :oops: )

Znači muško ko muško voli da gleda, i da dira, misli vragolaste....ali ipak dovoljno razumno da procijeni prioritete i da ne jede burek iako to silno želi jer zna da zbog toga ovamo puno gubi.
Ne frcera to baš tako.
Ako je iz ove imaginarne priče Ivana glavna riba, i Jelena mi pošalje poruku, haj naleti,necu otići. Znam šta će biti.
Ali, nađemo se igrom slučaja na istom dešavanju, nekoj večeri, proslavi ili šta već, i jednostavno nešto klikne,onda žao mi je Ivana :mrgreen:

A tebe neću komentirati, ti si van kategorija :kiss:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#274 Re: Ženskaroši

Post by Euphoria »

Pod uslovom da Ivana ne zivi s tobom, i da te nece spaliti ako sazna :lol:
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#275 Re: Ženskaroši

Post by Alles-Tamam »

Miss Moonlight wrote: 05/07/2022 11:03 Pod uslovom da Ivana ne zivi s tobom, i da te nece spaliti ako sazna :lol:
Ma ljudi su suviše dramatični oko rastanaka.
Ljudi se vole, ljudi se prestanu voljeti.
Ljudi dodju u tvoj život, odu iz tvog života, pojave se novi.
Post Reply