Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#126 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Da pročitamo pa na foe. :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#127 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Image
Idemo dalje za iste pare. :bih:



P.S.
Jest me tema o ratu u Ukrajini napravila lakim na obaraču. :lol:
no_sikiriki
Posts: 17275
Joined: 11/12/2012 13:21

#128 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

Nierika wrote: 04/07/2022 15:47 Da pročitamo pa na foe. :D
Nije nam suđeno da pročitamo. :lol: :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#129 Re: Ženskaroši

Post by Sydnor »

Kakav bi još alfa bio da nije ćelav i debel.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#130 Re: Ženskaroši

Post by Ramzess Veliki »

irac300 wrote: 04/07/2022 15:46
Ramzess Veliki wrote: 04/07/2022 15:13
Ma klasika o muskarcu koji nije imao seks prije braka. Trebalo bi sve takve muskarce zatvoriti na mjesec dana u bordel na teret zdravstvenog osiguranja da im se popne ona stvar na vrh glave pa ih tek onda zeniti ...
Upravo tako Ramo. Svi oni koji mogu se ižive, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije u životu dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu. Cijenim jedino komentar od kolege@TojoOptics jer se vidi realnost,ovo ostalo me podsjeca na izbore u BiH. Na forumu SDA redovno gubi izbore. Ja sam ovdje od 2009. oni jos na vlasti. Forumske iluzije i stanje na terenu dva različita pojma.
Slicno kao i sa zenama - kaze trazio i nasao nevinu, ona ga prevarila. Pa sto ne bi? Ja iz iskustva nikad ne bih nevinu ili neizivljenu, trazim neku vrelu kojoj radi masta ovoono, fine i cutljive nisu za mene. Meni za partnera treba neka kao ja, da je seksualno aktivna, da je tetovirala guzicu i da je imala partnere prije mene pa da se ne natezemo oko te tematike nego da uzivamo u zivotu. I da se postujemo, jasno. Sve transparentno pa makar i u svingere, ali sve po dogovoru.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#131 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Ramzess Veliki wrote: 04/07/2022 15:55
irac300 wrote: 04/07/2022 15:46
Upravo tako Ramo. Svi oni koji mogu se ižive, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije u životu dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu. Cijenim jedino komentar od kolege@TojoOptics jer se vidi realnost,ovo ostalo me podsjeca na izbore u BiH. Na forumu SDA redovno gubi izbore. Ja sam ovdje od 2009. oni jos na vlasti. Forumske iluzije i stanje na terenu dva različita pojma.
Slicno kao i sa zenama - kaze trazio i nasao nevinu, ona ga prevarila. Pa sto ne bi? Ja iz iskustva nikad ne bih nevinu ili neizivljenu, trazim neku vrelu kojoj radi masta ovoono, fine i cutljive nisu za mene. Meni za partnera treba neka kao ja, da je seksualno aktivna, da je tetovirala guzicu i da je imala partnere prije mene pa da se ne natezemo oko te tematike nego da uzivamo u zivotu. I da se postujemo, jasno. Sve transparentno pa makar i u svingere, ali sve po dogovoru.
:thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#132 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Sydnor wrote: 04/07/2022 15:53 Kakav bi još alfa bio da nije ćelav i debel.
Na nuli, debel nikada nisam bio. :mrgreen: Hajde ne duri se više jbt, evo neću te više nikada pomenuti.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#133 Re: Ženskaroši

Post by darius_maximus »

no_sikiriki wrote: 04/07/2022 15:51
Nierika wrote: 04/07/2022 15:47 Da pročitamo pa na foe. :D
Nije nam suđeno da pročitamo. :lol: :lol:
Ono što mi je super je kako pravda sebe pričom "they hate me, 'cause they ain't me". :D
K'o da je 2Pac, jebo te život. :lol:

Kao, svi bi da mogu.
Kao ovi lopovi što sve pokradoše što misle da bi svi krali na njihovom mjestu, jer tako se bolje osjećaju.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#134 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

no_sikiriki wrote: 04/07/2022 15:51
Nierika wrote: 04/07/2022 15:47 Da pročitamo pa na foe. :D
Nije nam suđeno da pročitamo. :lol: :lol:
Ostaje nam da nagađamo. :D
User avatar
billy organ
Posts: 1447
Joined: 04/07/2021 19:19

#135 Re: Ženskaroši

Post by billy organ »

apsidejzi wrote: 04/07/2022 12:34
Chloe wrote: 04/07/2022 08:47
Šta uzrokuje potrebu da "obrlatite" što veći broj djevojaka/žena?
Evo da ja probam ako dozvolite :D

Odgovor:

Biologija. Zapravo dva aspekta biologije:

1) Muskarci proizvode 1500 spermatozoida svake proklete sekunde i ima reptilni dio mozga koji non stop govori: Hajde, hajde, hajde hajde. Ovdje jednostavno nista ne mozes uraditi osim isprazniti se. Praznjenje ne mora biti kroz obrlacivanje zena, moze i rucno, ali praznjenje mora biti. Ako nista ne uradis samo ce izaci kad prelije. Ovo bez zeze :D

2) Konstrukcija muske hijerarhije u ljudskoj vrsti. Mozak (i muski i zenski) je podesen tako da se luci serotinin, dopamin i oksitocin od kojih je dopamin mjerilo uspjeha. To je ono kad osjecas da si uspio/la i da imas vrijednost. Kad legne plata izluci se dopamin u mozak. Kad dobijes lajk na socijalnim medijima izluci se malo dopamina. Kad konzumiras alkohol izluci se dopamin. Kad uzmes heroin il kokain izluci se mnogo dopamina. Kad povalis zenu/djevojsku izluci se mnogo dopamina. Sto je zena zgodnija to vise dopamina se izluci jer imas osjecaj da si vise vrijedan, posto je dopamin statusno mjerilo. Drugi levati je nisu mogli imati ali ja sam uspio. Ja sam poseban. Dopamin je hormon posebnosti. Ova dopaminska hijerarhija je evolucijski dugo prisutna i pojavljuje se prvi put kod rakova a to je bilo davno davno. Isto tako, religija je haknula ovaj mehanizam sa dopaminom jer lucenje dopamina je bazirano na subjektivnom osjecaju. Kad osjetis da si poseban/posebna luci se dopamin u mozgu u zavisnosti koliko si poseban. Ako si ti odabran/a od boga, sveznajuceg i svemocnog da bas tebe uputi na pravi put onda si ti poseban/posebna i tu se luci mnogo dopamina. Kad dadnes sadaku nekome onda si ti dobra osoba i posebna jer nisi kao oni sto prodju pored siromaha i ne pogledaju ga. TI slusas boga. Dopamin se izluci. Lucenje dopamina moze biti prirodnim putem: stvarni uspjeh u necemu - kad uradis posao kako treba (izmedju ostalog kad zadovoljis zenu i kad je uspijes dobiti). Lucenje dopamina moze biti vjestackim putem kroz hemiju: razne droge i alkohol kao i cigarete. Lucenje dopamina moze biti kroz hakovanje mozga i procesa evolucije te pravljenje vjestacke hijerarhije gdje si ti na vrhu: lajkovi na facebooku, religijski rituali u kojima si ti poseban/na, pisanje pametnih postova na forumu i ocekivanje da te neko citira i kaze kako si pametan :D
Jes to citao Cupid's poison arrow?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#136 Re: Ženskaroši

Post by Sydnor »

irac300 wrote: 04/07/2022 15:59
Sydnor wrote: 04/07/2022 15:53 Kakav bi još alfa bio da nije ćelav i debel.
Na nuli, debel nikada nisam bio. :mrgreen: Hajde ne duri se više jbt, evo neću te više nikada pomenuti.
Druže više bacaš na Shreka nego na insana, zato i ne mogu razumjeti tu neku alfa nakurčenost, ali svakom njegovo. Plus na osnovu upisa ne primijeti se ta neka harizmatičnost.

Sad dobronamjeran savjet: pazi kome šalješ fotose na pp od slobodnih djevojaka/žena jer si među određenim brojem njih predmet šprdnje i dijeli tvoju fotografiju iz zaebancije.

Znam da ti ne znači to ništa od "hodajućeg depresivca" ali neću ni ja tebe više spominjati. Svako dobro.
no_sikiriki
Posts: 17275
Joined: 11/12/2012 13:21

#137 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

darius_maximus wrote: 04/07/2022 16:00
no_sikiriki wrote: 04/07/2022 15:51

Nije nam suđeno da pročitamo. :lol: :lol:
Ono što mi je super je kako pravda sebe pričom "they hate me, 'cause they ain't me". :D
K'o da je 2Pac, jebo te život. :lol:

Kao, svi bi da mogu.
Kao ovi lopovi što sve pokradoše što misle da bi svi krali na njihovom mjestu, jer tako se bolje osjećaju.
Otkad ovo nisam čula. Back to high school. :lol:
Da, dobro poređenje. Čudni su ljudi fakat. Koliko sam samo puta čula ovu optužbu da glumim (ili neko drugi glumi) "moralnu verikalu" na forumu, znači bukvalno si "lažov" ako kažeš bilo šta normalno/"pozitivno", u smislu da ne bi krao, ubijao, varao, silovao. Zašto bi iko glumio nešto na nekom forumu, anoniman si, koja bi bila svrha toga uopće? :-)
I da, kad god je nešto negativno, nikad ne kažu "ja to tako" nego su "svi su takvi, svi bi ubijali, krali, bla bla"...koje su to tek iluzije. :mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#138 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Sydnor wrote: 04/07/2022 16:05
irac300 wrote: 04/07/2022 15:59

Na nuli, debel nikada nisam bio. :mrgreen: Hajde ne duri se više jbt, evo neću te više nikada pomenuti.
Druže više bacaš na Shreka nego na insana, zato i ne mogu razumjeti tu neku alfa nakurčenost, ali svakom njegovo. Plus na osnovu upisa ne primijeti se ta neka harizmatičnost.

Sad dobronamjeran savjet: pazi kome šalješ fotose na pp od slobodnih djevojaka/žena jer si među određenim brojem njih predmet šprdnje i dijeli tvoju fotografiju iz zaebancije.

Znam da ti ne znači to ništa od "hodajućeg depresivca" ali neću ni ja tebe više spominjati. Svako dobro.
Jarane, prelaziš granice dobrog ukusa. Ako te je uvrijedilo što te smatram depresivcem, ok, izvinjavam ti se zbog toga iako ne mogu promijeniti mišljenje. Jbg, tvoji postovi su tome zaslužni.
Druga stvar, niti sam se ikada ikome na forumu kurčio, niti ću. To nisam ja. To je stvar tvoje percepcije, loše podnosiš ako je neko direktan prema tebi.
Treće, vrijeđaš me mnogo više nego što je moja konstatacija o tebi da si depresivan. Ja tebi nikada ne bih gledao fizičke karakteristike, ali hajde nema veze, osjećao si se povrijedjenim pa mi želiš uzvratiti.

I na kraju, ne znam ko te laže za slike ili čije si ti slike gledao. :mrgreen: Ako hoćeš dat cu ti FB link, ne krijem se ja. Mnogi me znaju po imenu i prezimenu, pogotovu na Kodi temi. Taj debeli nisam ja 100%. :mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#139 Re: Ženskaroši

Post by Sydnor »

Kako je zanimljiv ovaj fenomen, mogu svašta reć', kad mi se svašta kaže to je onda iznad granice dobrog ukusa. Heh.

Svako dobro Irče :thumbup:
User avatar
TojoOptics
Posts: 649
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#140 Re: Ženskaroši

Post by TojoOptics »

no_sikiriki wrote: 04/07/2022 16:11
darius_maximus wrote: 04/07/2022 16:00

Ono što mi je super je kako pravda sebe pričom "they hate me, 'cause they ain't me". :D
K'o da je 2Pac, jebo te život. :lol:

Kao, svi bi da mogu.
Kao ovi lopovi što sve pokradoše što misle da bi svi krali na njihovom mjestu, jer tako se bolje osjećaju.
Otkad ovo nisam čula. Back to high school. :lol:
Da, dobro poređenje. Čudni su ljudi fakat. Koliko sam samo puta čula ovu optužbu da glumim (ili neko drugi glumi) "moralnu verikalu" na forumu, znači bukvalno si "lažov" ako kažeš bilo šta normalno/"pozitivno", u smislu da ne bi krao, ubijao, varao, silovao. Zašto bi iko glumio nešto na nekom forumu, anoniman si, koja bi bila svrha toga uopće? :-)
I da, kad god je nešto negativno, nikad ne kažu "ja to tako" nego su "svi su takvi, svi bi ubijali, krali, bla bla"...koje su to tek iluzije. :mrgreen:
Pa, to dovoljno govori o tim ljudima koji tako percipiraju i shvataju život, bez moralnog kompasa, imperativ im je materijalno. Takvi anonimusi, u pogodno vrijeme, mogu postati pomagači arkanima i sličnim protuhama. Postanu glasne patriote i veliki vjernici, odnosno tim floskulama kriju svoju moralnu provaliju.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#141 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Sydnor wrote: 04/07/2022 16:21 Kako je zanimljiv ovaj fenomen, mogu svašta reć', kad mi se svašta kaže to je onda iznad granice dobrog ukusa. Heh.

Svako dobro Irče :thumbup:
Što si preskočio u vezi slike? :mrgreen: Nije upalio blef?

Stari, ti možeš ovim ženama kukati i izigravati dobricu. :wink: Odao si se na drugoj temi kakav se agresivac krije iza te maske "dobrice nesretnog u ljubavi".

Tako da, mojne ba... Ako nešto mogu i znam, to je procijeniti ljude. Ovim zavrsavam prepisku.
zlajci
Posts: 117
Joined: 13/12/2009 12:52

#142 Re: Ženskaroši

Post by zlajci »

Nierika wrote: 03/07/2022 22:55
vjeshalica wrote: 03/07/2022 22:46 Zenskarosi su muskarci koji vole zene u smislu zadovoljavanja seksualnih potreba, vole u smislu avantura neobaveznih i tjelesnih uzitaka sa zenama

Nisam licno, ali ima par kurvara u okolini koje znam,dakle to je samo kurvanje i odjebavanje i sumnjam da neka ozbiljnija veza moze opstati,msm opstaju ti neki brakovi kod tih kurvara nesto nazor iz drugih motiva iako su zene upoznate sa tim izletima sa strane.
Zene muškaroše ne znam bas 100% za nekoga da je u tom statusu pa ne mogu komentarisati vidjenje tih osoba oko tih odnosa
Mada se pitam jel se i takvi muškarci ikad zaljube i zavole, ili su ranije nekad voljeli pa više ne traže tako nešto.
Zaljube se i vole pa poslije niti traze niti imaju potrebu da traze tako nesto. :)

U nekim periodima ni sami ne znaju koliko je otvorenih kombinacija.
Do braka! Bracnog partnera jako postuju, i kroz ulogu osobe, supruge i majke. Da li ce se vratiti starim navikama!? Pitanje za milion kuna. Nece sigurno dok su djeca mala. Odgovorno tvrdim. :)
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#143 Re: Ženskaroši

Post by auspuhc »

Nierika wrote: 04/07/2022 10:48
auspuhc wrote: 04/07/2022 05:27 Zenskarosi ne cijene zene. Zasto? Zato sto je normalno i ljudski da nesto do cega lako dolazis manje cijenis.

Zenskarosi su muskarci koji imaju izgled ili/i novac/status. Tako da nemaju problem privuci zene. Nerijetko im se i same nude.
Ne znam baš da su izgled, novac, status itd razlog, možda više samopouzdanje koje osoba dobije zbog tih stvari. Za ovo da je ljudski manje cijeniti ono do čega se lakše dolazi, mislim da ovisi od osobe. Ima ljudi koji kad im ne ide, zaključe da to nije za njih, a ima i onih koji vole izazov i počnu se više truditi. Ovisi i koliko osoba ima drugih obaveza, problema itd u životu. Luksuz je baviti se ljubavnim povuci-potegni igrama. :D
Ruzni samopuzdani muskarci mogu biti samo predmet sprdnje. :D

Image
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#144 Re: Ženskaroši

Post by Sydnor »

irac300 wrote: 04/07/2022 16:31
Sydnor wrote: 04/07/2022 16:21 Kako je zanimljiv ovaj fenomen, mogu svašta reć', kad mi se svašta kaže to je onda iznad granice dobrog ukusa. Heh.

Svako dobro Irče :thumbup:
Što si preskočio u vezi slike? :mrgreen: Nije upalio blef?

Stari, ti možeš ovim ženama kukati i izigravati dobricu. :wink: Odao si se na drugoj temi kakav se agresivac krije iza te maske "dobrice nesretnog u ljubavi".

Tako da, mojne ba... Ako nešto mogu i znam, to je procijeniti ljude. Ovim zavrsavam prepisku.
Je li blef ili nije, ne znam. Nemam razloga da ne vjerujem osobi koja je prema meni uvijek bila iskrena i koja mi je čak pomogla u vezi nečega u stvarnom životu. Ako ona laže u vezi tebe, ja ovu priliku koristim da ti se od srca izvinem zbog svog ponašanja.

Dobrica nisam, imam svojih mana i vrlina. Agresivac isto nisam, zapravo sam prilično blage naravi ali isto tako ne dozvoljavam nikom da me gazi i ko je prema meni grozan, ja prema njemu mogu bit dvaput grozniji. Ma šta dvaput...deset puta.

Žene na forumu poput tebe ne pecam. Doduše, slučajno sam se sa jednom meni zanimljivom forumašicom dogovorio na kafu koja ne mora biti date, nego čisto bez ikakvih očekivanja da se upoznamo jer ubrzo moram u Sarajevo na pismeni i usmeni iz tematike koja je vezana za posao.

Pošto si ti završio prepisku, iskoristiti ću priliku i uraditi isto.

Još jednom, živ bio svako dobro :thumbup:
User avatar
TojoOptics
Posts: 649
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#145 Re: Ženskaroši

Post by TojoOptics »

Fizički izgled (genetska lutrija u slučaju da si zgodan) je dominantan faktor. Dok skontaju da si đubre, prošao voz. U svakom slučaju, ovaj lijevo na slici me podsjeti na Jergovića, bio je prepun akni kao mlad i nikada viđen sa djevojkom, u stilu "rijetko te viđam sa djevojkama, a viđam te svaki dan".
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#146 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

auspuhc wrote: 04/07/2022 16:36
Nierika wrote: 04/07/2022 10:48

Ne znam baš da su izgled, novac, status itd razlog, možda više samopouzdanje koje osoba dobije zbog tih stvari. Za ovo da je ljudski manje cijeniti ono do čega se lakše dolazi, mislim da ovisi od osobe. Ima ljudi koji kad im ne ide, zaključe da to nije za njih, a ima i onih koji vole izazov i počnu se više truditi. Ovisi i koliko osoba ima drugih obaveza, problema itd u životu. Luksuz je baviti se ljubavnim povuci-potegni igrama. :D
Ruzni samopuzdani muskarci mogu biti samo predmet sprdnje. :D

Image
Ma nije problem u ružan nego nesamopouzdan, samopouzdan će iskomunicirati šta ga muči ili šta hoće, zatvorenija osoba neće nego će se povući. Po meni je kompatibilnost najbitnija, izgled je 20-30 ili ne znam koliko već posto.
User avatar
billy organ
Posts: 1447
Joined: 04/07/2021 19:19

#147 Re: Ženskaroši

Post by billy organ »

TojoOptics wrote: 04/07/2022 16:46 Fizički izgled (genetska lutrija u slučaju da si zgodan) je dominantan faktor. Dok skontaju da si đubre, prošao voz. U svakom slučaju, ovaj lijevo na slici me podsjeti na Jergovića, bio je prepun akni kao mlad i nikada viđen sa djevojkom, u stilu "rijetko te viđam sa djevojkama, a viđam te svaki dan".
Ne kazem da se lijepi ljudi ne trude isto kao i svi ostali ali su mnoge stvari olaksane u njihovom zivotu. Sa dobrim izgledom dolazi samopouzdanje i samim tim moze i harizma.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#148 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

Sydnor wrote: 04/07/2022 16:43
irac300 wrote: 04/07/2022 16:31

Što si preskočio u vezi slike? :mrgreen: Nije upalio blef?

Stari, ti možeš ovim ženama kukati i izigravati dobricu. :wink: Odao si se na drugoj temi kakav se agresivac krije iza te maske "dobrice nesretnog u ljubavi".

Tako da, mojne ba... Ako nešto mogu i znam, to je procijeniti ljude. Ovim zavrsavam prepisku.
Je li blef ili nije, ne znam. Nemam razloga da ne vjerujem osobi koja je prema meni uvijek bila iskrena i koja mi je čak pomogla u vezi nečega u stvarnom životu. Ako ona laže u vezi tebe, ja ovu priliku koristim da ti se od srca izvinem zbog svog ponašanja.

Dobrica nisam, imam svojih mana i vrlina. Agresivac isto nisam, zapravo sam prilično blage naravi ali isto tako ne dozvoljavam nikom da me gazi i ko je prema meni grozan, ja prema njemu mogu bit dvaput grozniji. Ma šta dvaput...deset puta.

Žene na forumu poput tebe ne pecam. Doduše, slučajno sam se sa jednom meni zanimljivom forumašicom dogovorio na kafu koja ne mora biti date, nego čisto bez ikakvih očekivanja da se upoznamo jer ubrzo moram u Sarajevo na pismeni i usmeni iz tematike koja je vezana za posao.

Pošto si ti završio prepisku, iskoristiti ću priliku i uraditi isto.

Još jednom, živ bio svako dobro :thumbup:
OK. Evo izvinjavam se i ja tebi još jednom. I vjeruj mi na riječ "jaranica" te laže. To ti mogu dokazati kad god hoćeš. U svakom slučaju, i tebi svako dobro. :thumbup:
User avatar
TojoOptics
Posts: 649
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#149 Re: Ženskaroši

Post by TojoOptics »

billy organ wrote: 04/07/2022 16:50
TojoOptics wrote: 04/07/2022 16:46 Fizički izgled (genetska lutrija u slučaju da si zgodan) je dominantan faktor. Dok skontaju da si đubre, prošao voz. U svakom slučaju, ovaj lijevo na slici me podsjeti na Jergovića, bio je prepun akni kao mlad i nikada viđen sa djevojkom, u stilu "rijetko te viđam sa djevojkama, a viđam te svaki dan".
Ne kazem da se lijepi ljudi ne trude isto kao i svi ostali ali su mnoge stvari olaksane u njihovom zivotu. Sa dobrim izgledom dolazi samopouzdanje i samim tim moze i harizma.
Ma, pomaze zestoko. Daje veliko samopouzdanje. Sa druge strane koci odrastanje, bar u vecini slucajeva, IMO. Nama se desio rat, pa se odraslo brzo i definitivno. Bottom line: ne budi supak, postuj ljude oko sebe i kloni se negativnih osoba. Znam da zvuci kao fraza, ali se zaista relacije svode na to.
User avatar
glitch
Posts: 3241
Joined: 09/07/2014 03:07

#150 Re: Ženskaroši

Post by glitch »

Some guy workin' at Home Depot, he wants to fuck just as many women as a celebrity. But he can't do it, because whores don't care about lumber.
Bill Burr :-D
Post Reply