Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#151 Re: Ženskaroši

Post by auspuhc »

Nierika wrote: 04/07/2022 16:48
auspuhc wrote: 04/07/2022 16:36

Ruzni samopuzdani muskarci mogu biti samo predmet sprdnje. :D

Image
Ma nije problem u ružan nego nesamopouzdan, samopouzdan će iskomunicirati šta ga muči ili šta hoće, zatvorenija osoba neće nego će se povući. Po meni je kompatibilnost najbitnija, izgled je 20-30 ili ne znam koliko već posto.
Zavisi u kojoj si zivotnoj fazi. Sa 18 godina je izgled 90 posto. Nakon nekih 25 ili 30, kako kod koga, na znacaju pocnu dobijati i druge stvari.
User avatar
billy organ
Posts: 1435
Joined: 04/07/2021 19:19

#152 Re: Ženskaroši

Post by billy organ »

TojoOptics wrote: 04/07/2022 16:58
billy organ wrote: 04/07/2022 16:50

Ne kazem da se lijepi ljudi ne trude isto kao i svi ostali ali su mnoge stvari olaksane u njihovom zivotu. Sa dobrim izgledom dolazi samopouzdanje i samim tim moze i harizma.
Ma, pomaze zestoko. Daje veliko samopouzdanje. Sa druge strane koci odrastanje, bar u vecini slucajeva, IMO. Nama se desio rat, pa se odraslo brzo i definitivno. Bottom line: ne budi supak, postuj ljude oko sebe i kloni se negativnih osoba. Znam da zvuci kao fraza, ali se zaista relacije svode na to.
Evo jedan moj dozivljaj, nas lijepih :lol:

U pekari sam, ispred mene neki lik, izgleda ko krimos, 10 kila zive vage, malo visi od Frode. Kupio on svoje i ode. Ja na redu, hocu kifle i krofnu. Dvije pekarke izmedju sebe: "Ma kakve kifle kakve krofne. Jes ti vidjela, on bmw vozi".

Inace, nisam ja ljepotan ali za tog lika sam holivudski glumac. :-) . Sta sam naucio iz te price: "... i lijepi ljudi mogu bii baceni u drugi plan od strane ruznih insana. " :D
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#153 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

auspuhc wrote: 04/07/2022 17:03 Zavisi u kojoj si zivotnoj fazi. Sa 18 godina je izgled 90 posto. Nakon nekih 25 ili 30, kako kod koga, na znacaju pocnu dobijati i druge stvari.
Mene su sa 18 kupili muškarci koji su znali iskomunicirati da ih zanimam i koji su mi bili zanimljivi. Bilo je među njima fizički različitih osoba, ne znam. Možda i ovisi od djevojke.
User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#154 Re: Ženskaroši

Post by planamac »

Nierika wrote: 03/07/2022 19:13 Jesu li ženskaroši muškarci koji vole ili ne vole žene? Kako ih prepoznati i jeste li ikad naišli na jednog? Može li veza sa takvom osobom opstati i ima li riječ "ženskaroš" isključivo negativno značenje? Isto pitanje i za ženske verzije ženskaroša. :D

Za ove što flertuju sa svima mislim da je znakovito kad ne flertuju u interakciji s osobom onda. Ove koji rijetko flertuju je lakše skontati da su romantično zainteresovani. Ma nema pravila. :D
Ženskaroši su muškarci koji, kao i svi ljudi uostalom, tj. sve živo :), prilikom svog djelovanja (da ne kažem naprezanja, kretanja i rada :-D) žele da kao rezultat istoga dožive zadovoljstvo, ugodu, da se dobro osjećaju, da im je lijepo. Uz napomenu, 'koja se podrazumijeva', da ženskaroši to čine prilikom interakcije sa (najčešće) suprotnim, ženskim, polom.
I, dakako, da to rade po znanju s kojim raspolažu i uz inteligenciju kojom posreduju između (upotrijebljenih) sredstava i (očekivanih) ciljeva, pa su jedni šarmantni, zavodljivi, privlačni... drugi navalentni, dosadni.. treći smotani, trapavi, neartikulisani...itd.

Snaga tog poriva, način njegovog ostvarenja te intenzitet želje za zadovoljstvom i nijanse u 'metodologiji' koja se upotrebljava tokom "ženskarenja" (aktivnosti ženskaroša), izuzetno su širokog spektra i 'do sutra' bi ih se moglo nabrajati i 'secirati', za šta mi se čini da baš i nema nekog smisla, jer se (gore navedena) suština svakako ne mijenja.
Čak bi prije moglo biti da nas takvo što (ta, da kažem, „spektralna analiza“) udaljava od jasnog uočavanja mnogo važnijeg 'momenta' (sile – impulsa) kojim se svi rukovodimo prilikom međusobnih odnosa, što je već spomenuta želja za zadovoljstvom – kako i ti uostalom, ovako ili nekako slično, ali suštinski jednako, napisa/reče „luksuz je baviti se povuci-potegni aktivnostima“.

Znači, ženskaroši apsolutno vole žene, ali taman toliko koliko im one 'pomažu' da se osjećaju dobro i, u skladu s navedenim, svi muškarci su, manje-više, ženskaroši ili su to barem nekad bili.
Naime, nekima od njih se 'posreći' da se u toj cjeloživotnoj žudnji i potrazi za zadovoljstvom sretnu sa adekvatnim partnerom, s kojim, ubuduće i nadalje 😊 zajedno i sarađujući, radi na realizaciji vlastite tj. obostrane 'zadovoljštine'. Dok se nekima takvo što 'ne posreći', pa bivaju „doživotni ženskaroši“.

(muzičke asocijacije https://youtu.be/EmF8efV0fXA & https://youtu.be/s9aIdWVQy3I)


Je li tvrdnja da nema pravila u stvari iskazivanje određenog pravila?! :D

(muzička asocijacija: https://youtu.be/uxa_NNSa0PI)
User avatar
dale cooper
Posts: 28457
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#155 Re: Ženskaroši

Post by dale cooper »

billy organ wrote: 04/07/2022 17:09
TojoOptics wrote: 04/07/2022 16:58

Ma, pomaze zestoko. Daje veliko samopouzdanje. Sa druge strane koci odrastanje, bar u vecini slucajeva, IMO. Nama se desio rat, pa se odraslo brzo i definitivno. Bottom line: ne budi supak, postuj ljude oko sebe i kloni se negativnih osoba. Znam da zvuci kao fraza, ali se zaista relacije svode na to.
Evo jedan moj dozivljaj, nas lijepih :lol:

U pekari sam, ispred mene neki lik, izgleda ko krimos, 10 kila zive vage, malo visi od Frode. Kupio on svoje i ode. Ja na redu, hocu kifle i krofnu. Dvije pekarke izmedju sebe: "Ma kakve kifle kakve krofne. Jes ti vidjela, on bmw vozi".

Inace, nisam ja ljepotan ali za tog lika sam holivudski glumac. :-) . Sta sam naucio iz te price: "... i lijepi ljudi mogu bii baceni u drugi plan od strane ruznih insana. " :D
Meni je ovdje jedino očigledno zašto su te dvije zaglavile u pekari sa razmišljanjem koje imaju. Nažalost, još veća je vjerovatnoća da
će zaglaviti i sa kakvom budalom.
User avatar
billy organ
Posts: 1435
Joined: 04/07/2021 19:19

#156 Re: Ženskaroši

Post by billy organ »

dale cooper wrote: 04/07/2022 17:25
billy organ wrote: 04/07/2022 17:09

Evo jedan moj dozivljaj, nas lijepih :lol:

U pekari sam, ispred mene neki lik, izgleda ko krimos, 10 kila zive vage, malo visi od Frode. Kupio on svoje i ode. Ja na redu, hocu kifle i krofnu. Dvije pekarke izmedju sebe: "Ma kakve kifle kakve krofne. Jes ti vidjela, on bmw vozi".

Inace, nisam ja ljepotan ali za tog lika sam holivudski glumac. :-) . Sta sam naucio iz te price: "... i lijepi ljudi mogu bii baceni u drugi plan od strane ruznih insana. " :D
Meni je ovdje jedino očigledno zašto su te dvije zaglavile u pekari sa razmišljanjem koje imaju. Nažalost, još veća je vjerovatnoća da
će zaglaviti i sa kakvom budalom.
One rade u pekari a on vozi (za njih dvije) - simbol prestiza i moci.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#157 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

planamac wrote: 04/07/2022 17:24
Nierika wrote: 03/07/2022 19:13 Jesu li ženskaroši muškarci koji vole ili ne vole žene? Kako ih prepoznati i jeste li ikad naišli na jednog? Može li veza sa takvom osobom opstati i ima li riječ "ženskaroš" isključivo negativno značenje? Isto pitanje i za ženske verzije ženskaroša. :D

Za ove što flertuju sa svima mislim da je znakovito kad ne flertuju u interakciji s osobom onda. Ove koji rijetko flertuju je lakše skontati da su romantično zainteresovani. Ma nema pravila. :D
Ženskaroši su muškarci koji, kao i svi ljudi uostalom, tj. sve živo :), prilikom svog djelovanja (da ne kažem naprezanja, kretanja i rada :-D) žele da kao rezultat istoga dožive zadovoljstvo, ugodu, da se dobro osjećaju, da im je lijepo. Uz napomenu, 'koja se podrazumijeva', da ženskaroši to čine prilikom interakcije sa (najčešće) suprotnim, ženskim, polom.
I, dakako, da to rade po znanju s kojim raspolažu i uz inteligenciju kojom posreduju između (upotrijebljenih) sredstava i (očekivanih) ciljeva, pa su jedni šarmantni, zavodljivi, privlačni... drugi navalentni, dosadni.. treći smotani, trapavi, neartikulisani...itd.

Snaga tog poriva, način njegovog ostvarenja te intenzitet želje za zadovoljstvom i nijanse u 'metodologiji' koja se upotrebljava tokom "ženskarenja" (aktivnosti ženskaroša), izuzetno su širokog spektra i 'do sutra' bi ih se moglo nabrajati i 'secirati', za šta mi se čini da baš i nema nekog smisla, jer se (gore navedena) suština svakako ne mijenja.
Čak bi prije moglo biti da nas takvo što (ta, da kažem, „spektralna analiza“) udaljava od jasnog uočavanja mnogo važnijeg 'momenta' (sile – impulsa) kojim se svi rukovodimo prilikom međusobnih odnosa, što je već spomenuta želja za zadovoljstvom – kako i ti uostalom, ovako ili nekako slično, ali suštinski jednako, napisa/reče „luksuz je baviti se povuci-potegni aktivnostima“.

Znači, ženskaroši apsolutno vole žene, ali taman toliko koliko im one 'pomažu' da se osjećaju dobro i, u skladu s navedenim, svi muškarci su, manje-više, ženskaroši ili su to barem nekad bili.
Naime, nekima od njih se 'posreći' da se u toj cjeloživotnoj žudnji i potrazi za zadovoljstvom sretnu sa adekvatnim partnerom, s kojim, ubuduće i nadalje 😊 zajedno i sarađujući, radi na realizaciji vlastite tj. obostrane 'zadovoljštine'. Dok se nekima takvo što 'ne posreći', pa bivaju „doživotni ženskaroši“.


(muzičke asocijacije https://youtu.be/EmF8efV0fXA & https://youtu.be/s9aIdWVQy3I)


Je li tvrdnja da nema pravila u stvari iskazivanje određenog pravila?! :D

(muzička asocijacija: https://youtu.be/uxa_NNSa0PI)
Ništa bez dobrog soundtracka. :D Znači (ne-)sreća je ono što pretvori prosječnu osobu u ženskaroša, i ženskaroša u dugoročnog (monogamnog) partnera.
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#158 Re: Ženskaroši

Post by BadBoy »

irac300 wrote: 04/07/2022 15:46
Ramzess Veliki wrote: 04/07/2022 15:13
Ma klasika o muskarcu koji nije imao seks prije braka. Trebalo bi sve takve muskarce zatvoriti na mjesec dana u bordel na teret zdravstvenog osiguranja da im se popne ona stvar na vrh glave pa ih tek onda zeniti ...
Upravo tako Ramo. Svi oni koji mogu se ižive, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije u životu dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu. Cijenim jedino komentar od kolege@TojoOptics jer se vidi realnost,ovo ostalo me podsjeca na izbore u BiH. Na forumu SDA redovno gubi izbore. Ja sam ovdje od 2009. oni jos na vlasti. Forumske iluzije i stanje na terenu dva različita pojma.
Svi koji mogu kradu, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu.

Jel tako?
User avatar
darius_maximus
Posts: 3221
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#159 Re: Ženskaroši

Post by darius_maximus »

zlajci wrote: 04/07/2022 16:31
Nierika wrote: 03/07/2022 22:55

Mada se pitam jel se i takvi muškarci ikad zaljube i zavole, ili su ranije nekad voljeli pa više ne traže tako nešto.
Zaljube se i vole pa poslije niti traze niti imaju potrebu da traze tako nesto. :)

U nekim periodima ni sami ne znaju koliko je otvorenih kombinacija.
Do braka! Bracnog partnera jako postuju, i kroz ulogu osobe, supruge i majke. Da li ce se vratiti starim navikama!? Pitanje za milion kuna. Nece sigurno dok su djeca mala. Odgovorno tvrdim. :)
Da, jako poštuju. :D
Evo vam najvećeg Kazanove od Kazanove, čovjek koji je ženu varao na medenom mjesecu (ako se dobro sjećam, iz poštovanja naravno). :D



Ko ne bi želio biti kao on, oženiti ćerku diktatora, sjediti s Hitlerom, varati žene, trošiti lovu.
San svakog muškarca. Ko porekne, laže. :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#160 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

BadBoy wrote: 04/07/2022 17:49
irac300 wrote: 04/07/2022 15:46
Upravo tako Ramo. Svi oni koji mogu se ižive, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije u životu dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu. Cijenim jedino komentar od kolege@TojoOptics jer se vidi realnost,ovo ostalo me podsjeca na izbore u BiH. Na forumu SDA redovno gubi izbore. Ja sam ovdje od 2009. oni jos na vlasti. Forumske iluzije i stanje na terenu dva različita pojma.
Svi koji mogu kradu, oni koji ne mogu, ako se nekada kasnije dovedu u takvu situaciju to nadoknade, oni koji ne mogu morališu.

Jel tako?
Foe. :bih:
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#161 Re: Ženskaroši

Post by BadBoy »

Ovaj frajer baš neki kompleksaš :lol:
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#162 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Dok Zoya ne dođe da popriča fino džaba ga pitamo da odgovori. :D
User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#163 Re: Ženskaroši

Post by planamac »

Nierika wrote: 04/07/2022 17:49 Ništa bez dobrog soundtracka. :D Znači (ne-)sreća je ono što pretvori prosječnu osobu u ženskaroša, i ženskaroša u dugoročnog (monogamnog) partnera.
Da. :D Da, s tim što nije baš sve „lutrija“ u kojoj nas 'srećka' samo tako (ne-)zapadne. Naime, treba biti pametan i tako dati šansu sreći. :)

(Bitan elemenat pameti je znati da postoje 'samo' dvije vrste problema – rješivi i nerješivi – te ih što bolje prepozna(va)ti. A prije ovog 'elementa', neophodno je biti svjestan, odnosno znati da odabirom svojih tjelesnih i duhovnih iskustava pre/određujemo svoje ponašanje, tj. ispoljavamo pamet...)

I, da, nije baš nužno da dugoročno, tj. uspješno partnerstvo (obostrano zadovoljavajuće) mora biti (i) monogamno.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#164 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

zlajci wrote: 04/07/2022 16:31 Zaljube se i vole pa poslije niti traze niti imaju potrebu da traze tako nesto. :)
Okej mi ovo zvuči, nadam se da je tako.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#165 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

planamac wrote: 04/07/2022 18:18
Nierika wrote: 04/07/2022 17:49 Ništa bez dobrog soundtracka. :D Znači (ne-)sreća je ono što pretvori prosječnu osobu u ženskaroša, i ženskaroša u dugoročnog (monogamnog) partnera.
Da. :D Da, s tim što nije baš sve „lutrija“ u kojoj nas 'srećka' samo tako (ne-)zapadne. Naime, treba biti pametan i tako dati šansu sreći. :)

(Bitan elemenat pameti je znati da postoje 'samo' dvije vrste problema – rješivi i nerješivi – te ih što bolje prepozna(va)ti. A prije ovog 'elementa', neophodno je biti svjestan, odnosno znati da odabirom svojih tjelesnih i duhovnih iskustava pre/određujemo svoje ponašanje, tj. ispoljavamo pamet...)

I, da, nije baš nužno da dugoročno, tj. uspješno partnerstvo (obostrano zadovoljavajuće) mora biti (i) monogamno.
Ne poznajem ni jednu osobu u poligamnom odnosu, imam osjećaj da tako nešto odgovara više muškarcima nego ženama, možda i griješim. Za ove gore paragrafe se manje-više slažem.
John Cleese
Posts: 37039
Joined: 25/05/2010 18:30

#166 Re: Ženskaroši

Post by John Cleese »

darius_maximus wrote: 04/07/2022 17:50
zlajci wrote: 04/07/2022 16:31

Zaljube se i vole pa poslije niti traze niti imaju potrebu da traze tako nesto. :)

U nekim periodima ni sami ne znaju koliko je otvorenih kombinacija.
Do braka! Bracnog partnera jako postuju, i kroz ulogu osobe, supruge i majke. Da li ce se vratiti starim navikama!? Pitanje za milion kuna. Nece sigurno dok su djeca mala. Odgovorno tvrdim. :)
Da, jako poštuju. :D
Evo vam najvećeg Kazanove od Kazanove, čovjek koji je ženu varao na medenom mjesecu (ako se dobro sjećam, iz poštovanja naravno). :D

https://www.youtube.com/watch?v=sGKv-qIWMtc
Ma ima i gorih situacija - anonimus je tako, navodno, prevario nesretnicu vec na svadbenom veselju, svega nekoliko sati nakon ceremonije i to s kumom (osobom zenskog spola u svojstvu svjedoka na vjencanju, da ne bude zabune) :|
I jos nije bio neki veliki zavodnik - samo veliki kreten.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#167 Re: Ženskaroši

Post by muha_sa »

Pratim
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50401
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#168 Re: Ženskaroši

Post by Bloo »

Nierika wrote: 04/07/2022 18:24 Ne poznajem ni jednu osobu u poligamnom odnosu, imam osjećaj da tako nešto odgovara više muškarcima nego ženama, možda i griješim.
U Bosni što se tiče poligamnog odnosa, možeš uočiti samo 1 muškarac + više žena. Obrnuta situacija - ne.

U AmeriKi, možda su poliamorne zajednice češće nego kod nas, gdje jedna žena živi sa više muškaraca.
pepermint
Posts: 370
Joined: 16/03/2011 07:20

#169 Re: Ženskaroši

Post by pepermint »

no_sikiriki wrote: 03/07/2022 19:48 Dobra tema, nema ih odavno na LJ&S, uvijek nešto trolerski. :mrgreen:

Ženskaroš je osoba koja tvrdi da voli žene, ali zapravo voli jednu stvar - seks, i tu neku pažnju od žena. To je infantilna osoba, koju ne interesuje neko dublje vezivanje za nekoga, jer više voli uzbuđenje nečeg novog, i čim dobije ono što traži, ide do sljedeće "žrtve."
Ne mislim da veza sa takvom osobom može opstati, osim ako nisu oboje za ideju otvorene veze/ženskaroši. :mrgreen:

Naravno da jesam nailazila na takve i nisam nikad "padala" na njihov šarm, tj. nisam nikad prihvatala da budem u vezi sa takvim, jer je to sušta suprotnost od mene.
Takvi su uvijek kasnije varali u braku, razvodili se, itd. tako da očito nisam puno propustila. :mrgreen:
Po mom mišljenju jedino pozitivno što ženskaroši imaju je šarm i/ili duhovitost, i to zna biti privlačno, ali isključivo na kraće staze, i mislim da nije loše za mlađe djevojke da ikuse i "vezu" sa takvim, da bi znale cijeniti prave vrijednosti u muškarcu kasnije.
Trebala si bar jednom "pasti",tek da iz prvog lica jednine vidis sta propustas..ovako ti sve ostalo na masti😊
pepermint
Posts: 370
Joined: 16/03/2011 07:20

#170 Re: Ženskaroši

Post by pepermint »

irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
E too,bas tako😊
no_sikiriki
Posts: 17054
Joined: 11/12/2012 13:21

#171 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

pepermint wrote: 04/07/2022 18:29 ...tek da iz prvog lica jednine vidis sta propustas..ovako ti sve ostalo na masti😊
Opa!
Evo imamo kolegu uživo sa terena...tell us more! :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#172 Re: Ženskaroši

Post by Bobi »

Jel se može reći za mušku sponzorušu da je ženskaroš?
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#173 Re: Ženskaroši

Post by muha_sa »

Bobi wrote: 04/07/2022 18:35 Jel se može reći za mušku sponzorušu da je ženskaroš?
Znam jednog poznatog za kojeg garantujem 100% da nije ženskaroš :D
pepermint
Posts: 370
Joined: 16/03/2011 07:20

#174 Re: Ženskaroši

Post by pepermint »

no_sikiriki wrote: 04/07/2022 18:33
pepermint wrote: 04/07/2022 18:29 ...tek da iz prvog lica jednine vidis sta propustas..ovako ti sve ostalo na masti😊
Opa!
Evo imamo kolegu uživo sa terena...tell us more! :lol:
Ljepoto samo reci sta te konkretno interesuje,ovde jedan "zenskaros" ,samoproglaseni,kojem vjerovatno niko nikad ovde nista vjerovat nece,al hajd da pokusamo😇
snijeg_led
Posts: 6723
Joined: 08/12/2019 21:35

#175 Re: Ženskaroši

Post by snijeg_led »

Zenskaros je osoba koja bi svaku koja mu se svidja povalio, a mozda ne bi imao nista vise s njom. Neki ovakvi budu u mladosti pa se malo dozovu pa ih godinama to popusti, a neki i ostare i ostaju isti.
Poznavala sam covjeka u kasnim 70 koji je svaku priliku koristio da bilo koju zenu uhvati, stisne, zagrli, nesto, bilo sta, samo da im se priblizi - gnusno
Vecina muskaraca su zenskarosi u svoijim ranim 20tim, pogtovo oni koji zbog izgleda, sarma, imaju prolaz kod djevojaka.

U svakom slucaju djelimicno neizbjezno, samo je pitanje kad treba da skontaju da prestanu biti. Neki imaju sve u djevojci pa opet traze drugo, drugacije, vise i ko zna sta jos.
Post Reply