Porodica partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#251 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Maja The Bee wrote: 14/05/2022 11:02
angie_ wrote: 14/05/2022 09:27

Pa ja vec ostajem..i mozda bih i ostala i dalje, ali ocekujem da se neko prilagodi i meni, barem u nekim stvarima..ako zivimo u njegovom svijetu, onda barem da se postuje da ja na uticaj porodice gledam drugacije, i zelim s njim da se dogovorim o svemu…valjda mora biti neki kompromis
A šta je kompromis? Da ipak odete? :D

Ono što meni nije jasno je li da je taj njihov odnos sektaški, nenormalan, naporan ili tebi smeta iz nekih tvojih sebičnih razloga, samo zato što ti nemaš takav odnos sa svojima?

Ako imaju normalan odnos, ako se vole i poštuju, i ako niko nema ništa protiv tebe, mislim da nemaš pravo zahtijevati da se taj odnos između njih mijenja. Ti si tu relativno svježa i takav posesivan odnos će ga samo otjerati od tebe. Oni su tu čitav život s njim, i ako bude morao birati, sigurno ćeš biti donja.
Kompromis je da ako ipak ostanemo, da on postuje moju potrebu da svaki Boziji dan ne provodimo sa njegovima i da zivimo svoj zivot..ne kao totalno otudjeni ljudi, nego da se postujemo, pazimo, ali da sebi pravimo zivot..

Ne razumijes bas, evo primjera…
Ja sam vrlo samostalna osoba, imam dosta hobija, volim da se druzim, radim na sebi, ucim, putujem..
Moj momak nema takav zivot, pored posla on samo ima zivot sa svojom familijom i samnom…ako je vikend ili cak slobodno poslijepodne, ocekuje se da mi idemo zajedno sa njegovima i nesto skupa radimo..ja mogu to prihvatiti u odredjenoj mjeri, ali nekada zelim da radim nesto samo za sebe…on i njegovi ne zive tako..tipa, njegovoj sestri je dosadno, muz joj je na putu, ona ce zovnuti mog momka, i oni ce svi otici kod staraca da jedu i s njima se druze..ako nisu na poslu, oni su kod roditelja ili zajedno negdje na kafi..
Sestra ne zeli da vozi (to je izjavila licno) i ako muz nije tu, moj momak mora da ide i da je razvoza po gradu, a nasi planovi idu u drugi plan…nikada nemamo konkretan plan za vikend, jer se ceka sta ce cijela njegova familija da radi, i onda se ocekuje da i je prisustvujem..ako nisam tu oni pitaju za mene i cak me njegova stara zna nazvati da vidi kako sam provela dan :-)

Da ne pricamo o velikim zivotnim stvarima, gdje jednostavno nema price o preseljenju, promjeni posla, jer momak zeli da je blizu svojih…


Opet kazem, mozda je ovo sve nekome normalno i tako ljudi funkcionisu, ali iz moje okoline, porodice, kolega, ja ne znam bas ovako drasticne primjere…
Ili jednostavno karakter momka, koji voli da je sa svojima uvijek, a zena je promjenjiva kategorija…
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58435
Joined: 03/08/2010 19:04

#252 Re: Porodica partnera

Post by kakavdanakneiskustvu »

ako je to sve tako kako pišeš,teško ćete opstati u eventualnom braku ako to tebi već sad smeta a vjerujem da ti smeta
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#253 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Vecina njegove raje su vec ozenjeni s djecom, i svi ti ljudi su zauzeti za druzenja..mozda zato ne moze s rajom

Roditelji stalno zovu da se vidjamo na kafama, a tako i sestra…cak postoje i neki planovi da imaju zajednicki biznis, u kojem on ocekuje da ce ga sestra zaposliti… ja sam protiv toga, jer je to onda involviranost na kvadrat i nije da ne moze aplicirati na druge poslove, nego nece, ceka da mu ona nadje mjesto.. o svemu tome smo pricali, vise puta, ali eto, nekako imam osjecaj da na jedno udje, na drugo izadje…
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#254 Re: Porodica partnera

Post by Samprotivsviju »

angie_ wrote: 14/05/2022 16:40 Vecina njegove raje su vec ozenjeni s djecom, i svi ti ljudi su zauzeti za druzenja..mozda zato ne moze s rajom

Roditelji stalno zovu da se vidjamo na kafama, a tako i sestra…cak postoje i neki planovi da imaju zajednicki biznis, u kojem on ocekuje da ce ga sestra zaposliti… ja sam protiv toga, jer je to onda involviranost na kvadrat i nije da ne moze aplicirati na druge poslove, nego nece, ceka da mu ona nadje mjesto.. o svemu tome smo pricali, vise puta, ali eto, nekako imam osjecaj da na jedno udje, na drugo izadje…
Pa sta je lose ovdje? :?

Vas dvoje ocito niste jedno za drugo, mislim da ste na totalno suprotan nacin odgojeni...
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#255 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Samprotivsviju wrote: 14/05/2022 22:25
angie_ wrote: 14/05/2022 16:40 Vecina njegove raje su vec ozenjeni s djecom, i svi ti ljudi su zauzeti za druzenja..mozda zato ne moze s rajom

Roditelji stalno zovu da se vidjamo na kafama, a tako i sestra…cak postoje i neki planovi da imaju zajednicki biznis, u kojem on ocekuje da ce ga sestra zaposliti… ja sam protiv toga, jer je to onda involviranost na kvadrat i nije da ne moze aplicirati na druge poslove, nego nece, ceka da mu ona nadje mjesto.. o svemu tome smo pricali, vise puta, ali eto, nekako imam osjecaj da na jedno udje, na drugo izadje…
Pa sta je lose ovdje? :?

Vas dvoje ocito niste jedno za drugo, mislim da ste na totalno suprotan nacin odgojeni...

Zato sto na neki nacin ocekuje da se ja priklonim njegovima i mi tako svi skupa radimo, a ne kao par da odlucimo...a da be pricam da moja porodica, ne postoji tu…vjerovatno je stvar odgoja i mislim da tu nema bas pomoci, dva svijeta skroz…
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#256 Re: Porodica partnera

Post by Nierika »

Navijam da se kompromis pokuša napraviti. :D Ako ne može onda ne znam..mogao bi biti problem oko dogovora generalno.
User avatar
Maja The Bee
Posts: 173
Joined: 05/12/2019 00:57

#257 Re: Porodica partnera

Post by Maja The Bee »

angie_ wrote: 14/05/2022 16:09


Kompromis je da ako ipak ostanemo, da on postuje moju potrebu da svaki Boziji dan ne provodimo sa njegovima i da zivimo svoj zivot..ne kao totalno otudjeni ljudi, nego da se postujemo, pazimo, ali da sebi pravimo zivot..

Ne razumijes bas, evo primjera…
Ja sam vrlo samostalna osoba, imam dosta hobija, volim da se druzim, radim na sebi, ucim, putujem..
Moj momak nema takav zivot, pored posla on samo ima zivot sa svojom familijom i samnom…ako je vikend ili cak slobodno poslijepodne, ocekuje se da mi idemo zajedno sa njegovima i nesto skupa radimo..ja mogu to prihvatiti u odredjenoj mjeri, ali nekada zelim da radim nesto samo za sebe…on i njegovi ne zive tako..tipa, njegovoj sestri je dosadno, muz joj je na putu, ona ce zovnuti mog momka, i oni ce svi otici kod staraca da jedu i s njima se druze..ako nisu na poslu, oni su kod roditelja ili zajedno negdje na kafi..
Sestra ne zeli da vozi (to je izjavila licno) i ako muz nije tu, moj momak mora da ide i da je razvoza po gradu, a nasi planovi idu u drugi plan…nikada nemamo konkretan plan za vikend, jer se ceka sta ce cijela njegova familija da radi, i onda se ocekuje da i je prisustvujem..ako nisam tu oni pitaju za mene i cak me njegova stara zna nazvati da vidi kako sam provela dan :-)

Da ne pricamo o velikim zivotnim stvarima, gdje jednostavno nema price o preseljenju, promjeni posla, jer momak zeli da je blizu svojih…


Opet kazem, mozda je ovo sve nekome normalno i tako ljudi funkcionisu, ali iz moje okoline, porodice, kolega, ja ne znam bas ovako drasticne primjere…
Ili jednostavno karakter momka, koji voli da je sa svojima uvijek, a zena je promjenjiva kategorija…

Jasno je meni šta ti govoriš, ti bi da ste češće sami, i nervira te to što ćeš sutra biti udata za cijelu porodicu. Ipak, znaj da su oni isprepleteni jedni s drugima toliko da, ako to ne prihvatiš, sigurno nećeš uspjeti ostati s njim. Ljudi se generalno ne mijenjaju, osim kad im se desi nešto veoma ružno, ili ako su natjerani na promjenu, tako da je jedino moguće da se vječno glođete oko toga, ali da nijedno ne promijenite mišljenje.

Puno ti je efikasnije prihvatiti ih takve i iz toga izvući najbolje, a ako se volite, sve će se to samo riješiti.
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#258 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Maja The Bee wrote: 14/05/2022 23:17
angie_ wrote: 14/05/2022 16:09


Kompromis je da ako ipak ostanemo, da on postuje moju potrebu da svaki Boziji dan ne provodimo sa njegovima i da zivimo svoj zivot..ne kao totalno otudjeni ljudi, nego da se postujemo, pazimo, ali da sebi pravimo zivot..

Ne razumijes bas, evo primjera…
Ja sam vrlo samostalna osoba, imam dosta hobija, volim da se druzim, radim na sebi, ucim, putujem..
Moj momak nema takav zivot, pored posla on samo ima zivot sa svojom familijom i samnom…ako je vikend ili cak slobodno poslijepodne, ocekuje se da mi idemo zajedno sa njegovima i nesto skupa radimo..ja mogu to prihvatiti u odredjenoj mjeri, ali nekada zelim da radim nesto samo za sebe…on i njegovi ne zive tako..tipa, njegovoj sestri je dosadno, muz joj je na putu, ona ce zovnuti mog momka, i oni ce svi otici kod staraca da jedu i s njima se druze..ako nisu na poslu, oni su kod roditelja ili zajedno negdje na kafi..
Sestra ne zeli da vozi (to je izjavila licno) i ako muz nije tu, moj momak mora da ide i da je razvoza po gradu, a nasi planovi idu u drugi plan…nikada nemamo konkretan plan za vikend, jer se ceka sta ce cijela njegova familija da radi, i onda se ocekuje da i je prisustvujem..ako nisam tu oni pitaju za mene i cak me njegova stara zna nazvati da vidi kako sam provela dan :-)

Da ne pricamo o velikim zivotnim stvarima, gdje jednostavno nema price o preseljenju, promjeni posla, jer momak zeli da je blizu svojih…


Opet kazem, mozda je ovo sve nekome normalno i tako ljudi funkcionisu, ali iz moje okoline, porodice, kolega, ja ne znam bas ovako drasticne primjere…
Ili jednostavno karakter momka, koji voli da je sa svojima uvijek, a zena je promjenjiva kategorija…

Jasno je meni šta ti govoriš, ti bi da ste češće sami, i nervira te to što ćeš sutra biti udata za cijelu porodicu. Ipak, znaj da su oni isprepleteni jedni s drugima toliko da, ako to ne prihvatiš, sigurno nećeš uspjeti ostati s njim. Ljudi se generalno ne mijenjaju, osim kad im se desi nešto veoma ružno, ili ako su natjerani na promjenu, tako da je jedino moguće da se vječno glođete oko toga, ali da nijedno ne promijenite mišljenje.

Puno ti je efikasnije prihvatiti ih takve i iz toga izvući najbolje, a ako se volite, sve će se to samo riješiti.
Pa desio mu se razvod, mozda ga je to jos vise poguralo u smjeru porodice, ko zna sta je zapravo pozadina svega…

Razgovarali smo o tome vise puta, i on zeli da ja sama imam zelju da se cesto vidjamo i druzimo…nekako se cak i bliskost zeli nametnuti…ja to ne mogu izgraditi vjestacki…postovanje da, ali ljubav ne…tipa nemam zelju narocitu da pijem kafu sa sestrom, jer smo skroz razlicite, a ni ona ne pokazuje incijativu neku da se ona i ja zblizimo..oke, sta je tu je..ja ne pravim problem tu..ali on da..na moje izjave da ja mogu raditi to u normalnoj mjeri (jednom u 7-10 dana) ili cesce ako je neka posebna prilika ili slucaj, ok prilagodit cemo se..ali moraju se i oni prilagoditi mojoj potrebi za prostorom…zasto moram ici i ja, i to je dokaz ljubavi?!

To je jako isprepletena porodica da, u kojoj se sve radi skupa…i ima dosta tradicionalnih vidjenja, a cak nisu ni religiozni.. sto mene jos vise frustrira, jer s takvim ljudima ne mozes ni da razgovaras - to je tako, tako je radio moj otac i ja hocu tako i vozdra!

Ako je prihvatam sve to kakvi su oni, zasto oni ne prihvatajud a ja sam malo drugacija i neka postuju to…
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5532
Joined: 04/08/2020 19:22

#259 Re: Porodica partnera

Post by -Chesterfield- »

Sve dok te zovu na kafu, gozbu... a ti nisi k... om mrdnula dobro je...
Problem nastaje ako se oni počnu tebi uvaljivati nepozvani.
Ja bih to lahko riješio. Traži da ti prave bamju non stop...
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#260 Re: Porodica partnera

Post by Samprotivsviju »

-Chesterfield- wrote: 15/05/2022 00:20 Sve dok te zovu na kafu, gozbu... a ti nisi k... om mrdnula dobro je...
Problem nastaje ako se oni počnu tebi uvaljivati nepozvani.
Ja bih to lahko riješio. Traži da ti prave bamju non stop...
I to mesom punjenu :D
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#261 Re: Porodica partnera

Post by Mariella »

Iz sve ove price ja samo ne kontam sto si i dalje s njim, i kako je ta veza uopste pocela. Potpuno razlicite osobe i razliciti zivotni prioriteti.
Seawolf
Posts: 7536
Joined: 14/06/2012 22:59

#262 Re: Porodica partnera

Post by Seawolf »

Ni meni nije jasno, ako se postavljačica teme ne zeza ovdje s nama, šta je uopšte privuklo njih dvoje jedno drugome.

Ili nas zeza, ili je odlučila da sebi uništi ostatak života.
User avatar
Ironmen
Posts: 5975
Joined: 29/07/2015 17:36

#263 Re: Porodica partnera

Post by Ironmen »

Oicito da se razlicitosti privlace :D , a ona sigurno voli svoj momka i nije joj bas jednsotavno, zato pokusava da cuje i trecu stranu ovde na forumu.

Mada kako sam malo procitao uvod i jos par postova od autora teme, ovde tesko da ce se napraviti neki kompromis, treba pokusati na lijep nacin pricom rijesiti problem, ako ne ide ni tako onda lijep razlaz i to je to, bolje odma na pocetku nego kasnije kada dodju djeca itd itd.
User avatar
Maja The Bee
Posts: 173
Joined: 05/12/2019 00:57

#264 Re: Porodica partnera

Post by Maja The Bee »

angie_ wrote: 14/05/2022 23:30
Maja The Bee wrote: 14/05/2022 23:17


Jasno je meni šta ti govoriš, ti bi da ste češće sami, i nervira te to što ćeš sutra biti udata za cijelu porodicu. Ipak, znaj da su oni isprepleteni jedni s drugima toliko da, ako to ne prihvatiš, sigurno nećeš uspjeti ostati s njim. Ljudi se generalno ne mijenjaju, osim kad im se desi nešto veoma ružno, ili ako su natjerani na promjenu, tako da je jedino moguće da se vječno glođete oko toga, ali da nijedno ne promijenite mišljenje.

Puno ti je efikasnije prihvatiti ih takve i iz toga izvući najbolje, a ako se volite, sve će se to samo riješiti.
Pa desio mu se razvod, mozda ga je to jos vise poguralo u smjeru porodice, ko zna sta je zapravo pozadina svega…

Razgovarali smo o tome vise puta, i on zeli da ja sama imam zelju da se cesto vidjamo i druzimo…nekako se cak i bliskost zeli nametnuti…ja to ne mogu izgraditi vjestacki…postovanje da, ali ljubav ne…tipa nemam zelju narocitu da pijem kafu sa sestrom, jer smo skroz razlicite, a ni ona ne pokazuje incijativu neku da se ona i ja zblizimo..oke, sta je tu je..ja ne pravim problem tu..ali on da..na moje izjave da ja mogu raditi to u normalnoj mjeri (jednom u 7-10 dana) ili cesce ako je neka posebna prilika ili slucaj, ok prilagodit cemo se..ali moraju se i oni prilagoditi mojoj potrebi za prostorom…zasto moram ici i ja, i to je dokaz ljubavi?!

To je jako isprepletena porodica da, u kojoj se sve radi skupa…i ima dosta tradicionalnih vidjenja, a cak nisu ni religiozni.. sto mene jos vise frustrira, jer s takvim ljudima ne mozes ni da razgovaras - to je tako, tako je radio moj otac i ja hocu tako i vozdra!

Ako je prihvatam sve to kakvi su oni, zasto oni ne prihvatajud a ja sam malo drugacija i neka postuju to…
Mislim da ti je mnogo bolje naučiti živjeti s tim. Glupo je tražiti kompromise u nečemu što je njegov stil života. Jednostavno, bolje bi ti bilo da ti takve stvari postanu normalne, i da ga pustiš da živi svoj život, a ako se možete uklopiti, onda super. Povremeno ćeš mu reći da želiš biti nasamo s njim, i to je to. Dobar psiholog bi vam mogao pomoći da te stvari riješite jer ako se volite, šteta je da se glođete oko stvari koje su vam oboma važne, a u suštini su rješive.
Seawolf
Posts: 7536
Joined: 14/06/2012 22:59

#265 Re: Porodica partnera

Post by Seawolf »

Nezamislivo mi je kako (neke) današnje tridesetogodišnjakinje razmišljaju i kako im je visok prag tolerancije, u tolikoj mjeri da su spremne biti sa Normanom Batesom, samo da ne bude da nisu ni s kim.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#266 Re: Porodica partnera

Post by saint_mirad »

Seawolf wrote: 15/05/2022 10:32 Ni meni nije jasno, ako se postavljačica teme ne zeza ovdje s nama, šta je uopšte privuklo njih dvoje jedno drugome.

Ili nas zeza, ili je odlučila da sebi uništi ostatak života.
verovatno je dobro jebe. :izet:
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#267 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Seawolf wrote: 15/05/2022 12:33 Nezamislivo mi je kako (neke) današnje tridesetogodišnjakinje razmišljaju i kako im je visok prag tolerancije, u tolikoj mjeri da su spremne biti sa Normanom Batesom, samo da ne bude da nisu ni s kim.

Zivimo tek pola godine skupa…takve stvari otkrijes tek poslije..sve je bajno i krasno na pocetku, sve moze, nista to ne vidis odmah, dok ne pocnes da zivis s nekim..zato je to najbolja odluka ikad, barem za mene :)
Seawolf
Posts: 7536
Joined: 14/06/2012 22:59

#268 Re: Porodica partnera

Post by Seawolf »

angie_ wrote: 15/05/2022 13:07
Seawolf wrote: 15/05/2022 12:33 Nezamislivo mi je kako (neke) današnje tridesetogodišnjakinje razmišljaju i kako im je visok prag tolerancije, u tolikoj mjeri da su spremne biti sa Normanom Batesom, samo da ne bude da nisu ni s kim.

Zivimo tek pola godine skupa…takve stvari otkrijes tek poslije..sve je bajno i krasno na pocetku, sve moze, nista to ne vidis odmah, dok ne pocnes da zivis s nekim..zato je to najbolja odluka ikad, barem za mene :)
Da si znala unaprijed za sve te stvari u vezi sa njegovom (po mom mišljenju, patološkom) povezanošću sa roditeljima i sestrom, da li bi stupila u vezu s njim?
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#269 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Seawolf wrote: 15/05/2022 10:32 Ni meni nije jasno, ako se postavljačica teme ne zeza ovdje s nama, šta je uopšte privuklo njih dvoje jedno drugome.

Ili nas zeza, ili je odlučila da sebi uništi ostatak života.
Privukla me dobrota covjeka i zato sto je vrlo drag inteligenat covjek..na pocetku nije bilo porodice nigdje..bili smo mi i nasa druzenja..od upoznavanja roditelja, sve je krenulo u cudnom smjeru, jer ti ljudi sada zele da se i ja ponasam kao jjihova djeca..

Evo primjer, vikend je..i covjeka znam 1.5 godinu, nikada i nigdje nismo otisli s njegovom rajom, rostilj, vikendice, putovanja…samo se druzimo sa roditeljima i porodicom…dok je on upoznao sve moje prijateljice i drustvo i imao priliku da sjedi s njima…covjek jednostavno ce uvijek birati da se vikendom sjedi sa familijom
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#270 Re: Porodica partnera

Post by Ramzess Veliki »

angie_ wrote: 14/05/2022 22:46 Zato sto na neki nacin ocekuje da se ja priklonim njegovima i mi tako svi skupa radimo, a ne kao par da odlucimo...a da be pricam da moja porodica, ne postoji tu…vjerovatno je stvar odgoja i mislim da tu nema bas pomoci, dva svijeta skroz…
Tako se moj brak raspao.
Samo obrnuta situacija, punica se mijesala i vukla da se preselimo u njenu kucu, da joj ugadjamo. Jedan se zet zajeb'o, na njen nagovor ulagao u tu kucu, poslije mu rekla nemas ti ovdje nista ovo je sve moje ti si u mom, na kraju spakovao kofer i otisao, ostavio zenu sa dvoje djece, toliko su mu dozlogrdile.
I tako je zivjeo sretno do kraja zivota, visio po nocnim klubovima, smrkao bijelo, lizao sampanjac sa grudi nocnih dama, isao na utakmice sa ekipom, pecao, lovio ribu i niko mu nije zvocao kad se pijan vrati u tri ujutru. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#271 Re: Porodica partnera

Post by Ramzess Veliki »

angie_ wrote: 15/05/2022 13:07
Seawolf wrote: 15/05/2022 12:33 Nezamislivo mi je kako (neke) današnje tridesetogodišnjakinje razmišljaju i kako im je visok prag tolerancije, u tolikoj mjeri da su spremne biti sa Normanom Batesom, samo da ne bude da nisu ni s kim.

Zivimo tek pola godine skupa…takve stvari otkrijes tek poslije..sve je bajno i krasno na pocetku, sve moze, nista to ne vidis odmah, dok ne pocnes da zivis s nekim..zato je to najbolja odluka ikad, barem za mene :)
Zajednica je smrt za ljubav. :twisted:
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#272 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

Seawolf wrote: 15/05/2022 13:11
angie_ wrote: 15/05/2022 13:07


Zivimo tek pola godine skupa…takve stvari otkrijes tek poslije..sve je bajno i krasno na pocetku, sve moze, nista to ne vidis odmah, dok ne pocnes da zivis s nekim..zato je to najbolja odluka ikad, barem za mene :)
Da si znala unaprijed za sve te stvari u vezi sa njegovom (po mom mišljenju, patološkom) povezanošću sa roditeljima i sestrom, da li bi stupila u vezu s njim?
Vjerovatno ne..jer ovo nisam nigdje vidjela..smatram se porodicnom jer i ja obilazim i pomazem svoje..ali imam i raju i druge interese..da sam znala da je ovako, ne bi ni na kafu izasli 😁
Seawolf
Posts: 7536
Joined: 14/06/2012 22:59

#273 Re: Porodica partnera

Post by Seawolf »

angie_ wrote: 15/05/2022 13:14
Seawolf wrote: 15/05/2022 13:11
Da si znala unaprijed za sve te stvari u vezi sa njegovom (po mom mišljenju, patološkom) povezanošću sa roditeljima i sestrom, da li bi stupila u vezu s njim?
Vjerovatno ne..jer ovo nisam nigdje vidjela..smatram se porodicnom jer i ja obilazim i pomazem svoje..ali imam i raju i druge interese..da sam znala da je ovako, ne bi ni na kafu izasli 😁
Onda ti je jasno šta ti je najpametnije da što prije učiniš.
angie_
Posts: 130
Joined: 20/03/2013 09:32

#274 Re: Porodica partnera

Post by angie_ »

saint_mirad wrote: 15/05/2022 13:00
Seawolf wrote: 15/05/2022 10:32 Ni meni nije jasno, ako se postavljačica teme ne zeza ovdje s nama, šta je uopšte privuklo njih dvoje jedno drugome.

Ili nas zeza, ili je odlučila da sebi uništi ostatak života.
verovatno je dobro jebe. :izet:
Ma i to bude zanimljibo jedno vrijeme, ali nema tog sexa koji moze kupiti mir
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#275 Re: Porodica partnera

Post by Ramzess Veliki »

angie_ wrote: 15/05/2022 13:25
saint_mirad wrote: 15/05/2022 13:00

verovatno je dobro jebe. :izet:
Ma i to bude zanimljibo jedno vrijeme, ali nema tog sexa koji moze kupiti mir
... tako je sa svakim ... :sad:
Post Reply