Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#701 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by auspuhc »

orbita12 wrote: 06/05/2022 19:45 Gledam na ovom Instagramu , pa doslovna svaka cura kopija druge , doslovno to su nacrtane obrve , istaknuta guza ili sise, i još prodje kroz hiljadu filtera . I još sve ijedna misle da su posebne , da su jedinstvene . Ali ne krivim njih , krivim one muškarce koji im lajkaju slike , plaze nad njenim sisama, i šalju neukusne komentare . Pa to gledam cura ne liči ni na šta , a ispod 300 lajkova , pa jadna umisli da je ribetina a nema šta da ponudi osim sexa
Ovo. :thumbup:

Kakve god zene bile muskarci su jos gori i glavni problem za trenutno stanje.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#702 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by bitangeIprinceze »

auspuhc wrote: 06/05/2022 20:56
orbita12 wrote: 06/05/2022 19:45 Gledam na ovom Instagramu , pa doslovna svaka cura kopija druge , doslovno to su nacrtane obrve , istaknuta guza ili sise, i još prodje kroz hiljadu filtera . I još sve ijedna misle da su posebne , da su jedinstvene . Ali ne krivim njih , krivim one muškarce koji im lajkaju slike , plaze nad njenim sisama, i šalju neukusne komentare . Pa to gledam cura ne liči ni na šta , a ispod 300 lajkova , pa jadna umisli da je ribetina a nema šta da ponudi osim sexa
Ovo. :thumbup:

Kakve god zene bile muskarci su jos gori i glavni problem za trenutno stanje.
Šta sad misliš da ja tebi lajkam tvoj post iako je možda i tačno napisano? Ma zajebi, ne'š dobiti lajk 8-)
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#703 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by orbita12 »

Realno većina muških su teški pacenici , zguzili bi bilo šta . Dobro medju jaranima , oni će puknuti priču ma ne bi na nju ni biciklo naslonio a u stvarnosti bi jedva dočekali da im se jedna takva ponudi. Žene to znaju i koriste to , pa i ja da sam neka zgodna ženska vjerovatno bi to koristio da lakše prodjem u životu
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#704 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Spiritbreaker »

Mariella wrote: 04/05/2022 20:30
auspuhc wrote: 04/05/2022 17:36

Tvoji upisi na forumu vuku na to da prevelik znacaj dajes fizickom izgledu. Narocito za zenu koja je prosla tridesetu. :-D
Zar nije bilo i neko ismijavanje muskaraca na osnovu izgleda pa je nastao sukob? I mod se zvao da reaguje. :lol:
Po mom sjecanju moderatori su se zvali zato sto su se najvjerovatnije celavi muskarci nasli uvrijedjeni samo zato sto su neke zene pisale da im celavi muskarci nisu privlacni, pa su poceli da bacaju uvrede. Pa i tvoji upisi na forumu kazu mnogo toga :D Slobodno mozes imati svoje misljenje, ja mislim da nisam nikad trazila nekog puno ljepseg od mene :lol: U 99% slucajeva izgled nije problem.
Kako i gdje mozemo da vidimo tvoju sliku?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#705 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ramzess Veliki »

Mariella wrote: 04/05/2022 20:30 Po mom sjecanju moderatori su se zvali zato sto su se najvjerovatnije celavi muskarci nasli uvrijedjeni samo zato sto su neke zene pisale da im celavi muskarci nisu privlacni, pa su poceli da bacaju uvrede. Pa i tvoji upisi na forumu kazu mnogo toga :D Slobodno mozes imati svoje misljenje, ja mislim da nisam nikad trazila nekog puno ljepseg od mene :lol: U 99% slucajeva izgled nije problem.
Ma lazu da ih ne privlace, ove cele pokupise sve sto valja. :mastakazes:
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#706 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Ja imam kose za izvoza pa mi nikakve koristi nije donijela
Smrdi na bajku kad zakocim od inercije damf dodje u razinu nosa
A teze odrzavati jos jaka i gusta sjebe masinicu za sisanje

U srednjoj skoli sam olovke skrivao u kosi a kolege vec celavi bili sa zaliscima i rijetkom kosom
Ne vidim da su i u cemu bili zakinuti
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#707 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ramzess Veliki »

auspuhc wrote: 04/05/2022 22:25
spinel_ wrote: 04/05/2022 22:21 Zanimljivo da svaka zena pise da im je izgled najmanje bitan i nije presudan ali kad treba da se bira onda ne moze se ipak ici s nekim ko im nije fizicki privlacan.
Ipak im je fizicki izgled presudan kod biranja da tako kazem. Slobodno to recite. Ne kazem da sad trazite nekog super manekena ali necete vala sigurno ni nekog ko ima viska kilograma npr. Pa taman da taj ima i (viska) para. Mozda to kasnije ako opipate pa mozda i date sansu takvom.
Pa sve ove sto su same sa 30+ su same jer ne mogu naci fizicki odgovarajuceg. Obicno je problem u tome sto zele one koji njih ne zele, a njih zele oni koje one ne zele. :D
Ima dosta zena koje su prosjek u najboljem slucaju a zele muskarca koji je daleko iznad toga. To ce tesko ici.
Ne slazem se. Nakon nekih zrelih godina ljudi shvate da je bitnije imati rahat stanje duha nego trpit u vezi. U prosjeku svi smo mi prosjek, cak i one osobe koje trenutno izgledaju kao modeli. Malo opustanja, par kolaca, burek-dva i eto prosjeka ... a i prosjecna osoba se moze elegantno obuci, frizirati, nasminkati da gori kad se pojavi. Sto nas prosjecne cugere uopce ne pogadja ... :oops:
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#708 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by selenofil »

Ramzess Veliki wrote: 07/05/2022 12:00
auspuhc wrote: 04/05/2022 22:25

Pa sve ove sto su same sa 30+ su same jer ne mogu naci fizicki odgovarajuceg. Obicno je problem u tome sto zele one koji njih ne zele, a njih zele oni koje one ne zele. :D
Ima dosta zena koje su prosjek u najboljem slucaju a zele muskarca koji je daleko iznad toga. To ce tesko ici.
Ne slazem se. Nakon nekih zrelih godina ljudi shvate da je bitnije imati rahat stanje duha nego trpit u vezi. U prosjeku svi smo mi prosjek, cak i one osobe koje trenutno izgledaju kao modeli. Malo opustanja, par kolaca, burek-dva i eto prosjeka ... a i prosjecna osoba se moze elegantno obuci, frizirati, nasminkati da gori kad se pojavi. Sto nas prosjecne cugere uopce ne pogadja ... :oops:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#709 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ramzess Veliki »

auspuhc wrote: 06/05/2022 20:56
orbita12 wrote: 06/05/2022 19:45 Gledam na ovom Instagramu , pa doslovna svaka cura kopija druge , doslovno to su nacrtane obrve , istaknuta guza ili sise, i još prodje kroz hiljadu filtera . I još sve ijedna misle da su posebne , da su jedinstvene . Ali ne krivim njih , krivim one muškarce koji im lajkaju slike , plaze nad njenim sisama, i šalju neukusne komentare . Pa to gledam cura ne liči ni na šta , a ispod 300 lajkova , pa jadna umisli da je ribetina a nema šta da ponudi osim sexa
Ovo. :thumbup:

Kakve god zene bile muskarci su jos gori i glavni problem za trenutno stanje.
Stoposto. Kad procitam komentar tipa jesi zgodna poslao bih tipu pusku da se raznese da nas ostale ne sramoti. :mastakazes:
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#710 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Samohrana majka na fejsu postavi u grupi majstori da joj ponude cijenu za neki poso
Morala promineniti postavke privatnosti i glavnu foto zbog divljaka

To smo mi muski jbg
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#711 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Mariella »

Ramzess Veliki wrote: 07/05/2022 12:00 Ne slazem se. Nakon nekih zrelih godina ljudi shvate da je bitnije imati rahat stanje duha nego trpit u vezi. U prosjeku svi smo mi prosjek, cak i one osobe koje trenutno izgledaju kao modeli. Malo opustanja, par kolaca, burek-dva i eto prosjeka ... a i prosjecna osoba se moze elegantno obuci, frizirati, nasminkati da gori kad se pojavi. Sto nas prosjecne cugere uopce ne pogadja ... :oops:
Bitnije imati rahat stanje duha nego trpit u vezi - sve receno. A i to za oblacenje, friziranje i slicno. Svi se mogu koliko toliko proljepsati ako zele.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#712 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Samprotivsviju »

I jel bilo kakvih pomaka ovdje? Jel ko upoznao koga? :D
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#713 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by suspect_zero »

Samprotivsviju wrote: 07/05/2022 21:12 I jel bilo kakvih pomaka ovdje? Jel ko upoznao koga? :D
Ništa ovo, svi se o svom jadu zabavili :oops:

Da hoće makar Ramo nać' kakve da mu pitu skuha :sad:
sikstinajn
Posts: 1428
Joined: 15/01/2017 19:21

#714 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by sikstinajn »

.....
Last edited by sikstinajn on 08/05/2022 10:02, edited 1 time in total.
User avatar
Mu_mala Mu
Posts: 5589
Joined: 21/10/2021 22:56

#715 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Mu_mala Mu »

Ramzess Veliki wrote: 07/05/2022 12:02
auspuhc wrote: 06/05/2022 20:56

Ovo. :thumbup:

Kakve god zene bile muskarci su jos gori i glavni problem za trenutno stanje.
Stoposto. Kad procitam komentar tipa jesi zgodna poslao bih tipu pusku da se raznese da nas ostale ne sramoti. :mastakazes:
haj komentar, al poruku kad posalje...nista drugo do :fazlija:
User avatar
Mu_mala Mu
Posts: 5589
Joined: 21/10/2021 22:56

#716 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Mu_mala Mu »

auspuhc wrote: 06/05/2022 20:56
orbita12 wrote: 06/05/2022 19:45 Gledam na ovom Instagramu , pa doslovna svaka cura kopija druge , doslovno to su nacrtane obrve , istaknuta guza ili sise, i još prodje kroz hiljadu filtera . I još sve ijedna misle da su posebne , da su jedinstvene . Ali ne krivim njih , krivim one muškarce koji im lajkaju slike , plaze nad njenim sisama, i šalju neukusne komentare . Pa to gledam cura ne liči ni na šta , a ispod 300 lajkova , pa jadna umisli da je ribetina a nema šta da ponudi osim sexa
Ovo. :thumbup:

Kakve god zene bile muskarci su jos gori i glavni problem za trenutno stanje.
svaka cast sto si to uvidio i jasno i glasno rekao :thumbup:
User avatar
Rootboi
Posts: 20560
Joined: 07/06/2011 17:14

#717 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Rootboi »

orbita12 wrote: 06/05/2022 21:09 pa i ja da sam neka zgodna ženska vjerovatno bi to koristio da lakše prodjem u životu
Pa bar sad je to lako , samo se identifikuj kao zgodna ženska. :oops:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11059
Joined: 15/01/2010 18:31

#718 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Jack Be Nimble »

Pa u kafic i kreni sa pricom. Ili neko drugo javno mjesto preko vikenda.
User avatar
nowyouseeme
Posts: 95
Joined: 15/07/2013 23:44

#719 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by nowyouseeme »

---
Last edited by nowyouseeme on 10/05/2022 21:07, edited 1 time in total.
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#720 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Spiritbreaker »

nowyouseeme wrote: 08/05/2022 13:33
McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Pozdrav.

Malo sam prošla kroz postove, i gle čuda:
Ovi što pucaju priču da je neko od 35 godina star za braka, star za traženje partnera, i govore da si partnera trebao naći u kolijevci.. :lol:
Tješe sami sebe jer su tako rano našli pa zaglavili u lošim brakovima. Jednog od ovih forumaša čak i poznajem :P
Frustrated much :-D :skoljka:

A moj konstruktivni pokušaj doprinosa temi upoznavanja:
Muškarci i žene oko 35. se izgleda mimoilaze shodno hobijima i interesima.
Na kursevima (jezika, ili nekog drugog usavršavanja, ili umjetnosti), 95% je ženska populacija i to na moja zadnja 3 kursa :lol:
Nije smetalo, super su žene bile (bar većina), ali eto, pitam se jesu li to striktno postala ženska posla :D
Tu možeš upoznati žene svih struka i godina.

U teretani i kad vozim biciklo većinom se mimoilazim tu s muškarcima, nisam nikog tako upoznala, jer mi se vježbalo i vozilo biciklo :lol:
Teretana doduše nije neko mjesto za upoznavanje, stvarno, bit će da tu i jesu većinom oženjeni.
Dobacivanja kad trčim ili kad vozim biciklo...ne računam :D

Planinarenje: tačno da je najviše penzionera, koji ni ne prave neke aman zaman ture. Ima li neki planinarski klub za ove "stare" 30-40 godina?

Ako imaš slične hobije kao ja (aktivan, sportski tip), tu ćeš upoznati "nas".
Ako preferiraš ekstravaganciju, ima mojih single prijateljica po saunama i raznim "tretmanima". Može i muškarac otići na tretman uljepšavanja lica, šta fali. :D

Upoznala sam jednog momka u ambulanti, čekali preko sat vremena do 2 sata :lol:

Eto možda nešto pomogne i sretnemo se na putevima gospodnjim :D
Ono sto sam ha primjetio jeste da trebe koje hodaju po planinama su neke opasne frikuse, ustaju subotom u 6, nakon nekog vremena ti planinari postaju kao sektasi. A sto se tice gyma vjerovatno si mozda bila preufurana kao i vecina zena u teretani doduse ima ih i nornalnih ali i to zavisi od teretane.
Jedino mjesto gdje ima obilje zena su sve vrste plesova. Latinoamericki prije svega. Harem.
User avatar
n+1
Posts: 6897
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#721 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by n+1 »

nowyouseeme wrote: 08/05/2022 13:33
McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.

Upoznala sam jednog momka u ambulanti, čekali preko sat vremena do 2 sata :lol:
Je li bilo šta? :skoljka:
User avatar
nowyouseeme
Posts: 95
Joined: 15/07/2013 23:44

#722 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by nowyouseeme »

n+1 wrote: 08/05/2022 13:56 Je li bilo šta? :skoljka:
Ipak ništa :-) :roll: :lol:

Ali ne bih da začatavam temu. Može se upoznati tu poenta bila.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#723 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by auspuhc »

nowyouseeme wrote: 08/05/2022 13:33
McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Pozdrav.

Malo sam prošla kroz postove, i gle čuda:
Ovi što pucaju priču da je neko od 35 godina star za braka, star za traženje partnera, i govore da si partnera trebao naći u kolijevci.. :lol:
Tješe sami sebe jer su tako rano našli pa zaglavili u lošim brakovima. Jednog od ovih forumaša čak i poznajem :P
Frustrated much :-D :skoljka:

A moj konstruktivni pokušaj doprinosa temi upoznavanja:
Muškarci i žene oko 35. se izgleda mimoilaze shodno hobijima i interesima.
Na kursevima (jezika, ili nekog drugog usavršavanja, ili umjetnosti), 95% je ženska populacija i to na moja zadnja 3 kursa :lol:
Nije smetalo, super su žene bile (bar većina), ali eto, pitam se jesu li to striktno postala ženska posla :D
Tu možeš upoznati žene svih struka i godina.

U teretani i kad vozim biciklo većinom se mimoilazim tu s muškarcima, nisam nikog tako upoznala, jer mi se vježbalo i vozilo biciklo :lol:
Teretana doduše nije neko mjesto za upoznavanje, stvarno, bit će da tu i jesu većinom oženjeni.
Dobacivanja kad trčim ili kad vozim biciklo...ne računam :D

Planinarenje: tačno da je najviše penzionera, koji ni ne prave neke aman zaman ture. Ima li neki planinarski klub za ove "stare" 30-40 godina?

Ako imaš slične hobije kao ja (aktivan, sportski tip), tu ćeš upoznati "nas".
Ako preferiraš ekstravaganciju, ima mojih single prijateljica po saunama i raznim "tretmanima". Može i muškarac otići na tretman uljepšavanja lica, šta fali. :D

Upoznala sam jednog momka u ambulanti, čekali preko sat vremena do 2 sata :lol:

Eto možda nešto pomogne i sretnemo se na putevima gospodnjim :D
Nista gore od vas fitnes starki. Krenete sa treningom i zdravim zivotom oko 35e ne bi li upecale kakvog nesretnika. Treba vas se cuvati. :twisted:
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#724 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Samprotivsviju »

nowyouseeme wrote: 08/05/2022 14:21
n+1 wrote: 08/05/2022 13:56 Je li bilo šta? :skoljka:
Ipak ništa :-) :roll: :lol:

Ali ne bih da začatavam temu. Može se upoznati tu poenta bila.
Moze se upoznati i u granapu u 8 ujutro ako hoces

Mislim da ako neko sa 30 i kusur godina ne zna kako upoznati nekoga nije vise pitanje prilike, jer i da se desi nece je upoznati. Jedina opcija u takvim slucajevima nazalost su drustvene mreze ili preporuka prijatelja.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#725 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ramzess Veliki »

suspect_zero wrote: 07/05/2022 22:44
Samprotivsviju wrote: 07/05/2022 21:12 I jel bilo kakvih pomaka ovdje? Jel ko upoznao koga? :D
Ništa ovo, svi se o svom jadu zabavili :oops:

Da hoće makar Ramo nać' kakve da mu pitu skuha :sad:
Oj ni jedne na vidiku ... samo bi da ih izvodis i trosis pare, da bar nekad plate pivu dvije pa da se covjek ne osjeca toliko iskoristavan ... :sad:
Post Reply