Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#1 Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#2 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

Proš'o voz ljudino, o tome si trebao misliti sa 26-27 maksimalno. Sad možeš jedino raspitat se od kolega i poznanika, pa čak i rodbine da li ima neka žena sa djetetom koja je razvedena i koja bi željela da dijete odrasta u porodici uz kakvu takvu očinsku figuru a i da se lakše podnese teret života.
User avatar
madesa
Posts: 4182
Joined: 26/07/2013 02:37

#3 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by madesa »

McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
vala mozes ih svugdje upoznati. Od posla,kurseva,teretane i ostalo .
last mohicans
Posts: 11603
Joined: 09/08/2012 23:19

#4 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by last mohicans »

Sydnor wrote: 08/04/2022 10:29 Proš'o voz ljudino, o tome si trebao misliti sa 26-27 maksimalno. Sad možeš jedino raspitat se od kolega i poznanika, pa čak i rodbine da li ima neka žena sa djetetom koja je razvedena i koja bi željela da dijete odrasta u porodici uz kakvu takvu očinsku figuru a i da se lakše podnese teret života.
Jbg,pa nije mu 45. Zene se i stariji.
User avatar
mk ultra
Posts: 19128
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#5 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by mk ultra »

Sydnor wrote: 08/04/2022 10:29 Proš'o voz ljudino, o tome si trebao misliti sa 26-27 maksimalno. Sad možeš jedino raspitat se od kolega i poznanika, pa čak i rodbine da li ima neka žena sa djetetom koja je razvedena i koja bi željela da dijete odrasta u porodici uz kakvu takvu očinsku figuru a i da se lakše podnese teret života.
nigdje veze pristup

ko traži naći će
User avatar
nepass1
Posts: 9437
Joined: 06/07/2017 07:35

#6 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by nepass1 »

McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Ma vala nadji samo neku drugaricu za sexa i druzenja, zajebaces se sa zenidbom ili zajednickim zivotom.
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Sve ima svoje doba i svaki posao pod nebom svoje vrijeme.
2 Vrijeme rađanja i
vrijeme umiranja;
vrijeme sađenja i
vrijeme čupanja posađenog.
3 Vrijeme ubijanja i
vrijeme liječenja;
vrijeme rušenja i
vrijeme građenja.
4 Vrijeme plača i
vrijeme smijeha;
vrijeme tugovanja i
vrijeme plesanja.
5 Vrijeme bacanja kamenja i
vrijeme sabiranja kamenja;
vrijeme grljenja i
vrijeme kad se ostavlja grljenje.
6 Vrijeme traženja i
vrijeme gubljenja;
vrijeme čuvanja i
vrijeme odbacivanja.

:mrgreen:

o svemu se na vrijeme treba misliti
User avatar
Haris.ba
Posts: 24169
Joined: 08/09/2005 20:08

#8 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Haris.ba »

Vidis kako se pravis fin. :D

Samim oglasavanjem na forumu moguce je da ce se javiti neka u pp.
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#9 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

Sydnor wrote: 08/04/2022 10:29 Proš'o voz ljudino, o tome si trebao misliti sa 26-27 maksimalno. Sad možeš jedino raspitat se od kolega i poznanika, pa čak i rodbine da li ima neka žena sa djetetom koja je razvedena i koja bi željela da dijete odrasta u porodici uz kakvu takvu očinsku figuru a i da se lakše podnese teret života.
Ma mislio sam o tome,oduvijek sam bio romantičar.Zbog stidljivosti propustio dosta šansi,kada sam napokon to sanirao bilo je i dosta grubih odbijanja od djevojaka.Iskreno mnogi tinejdžeri imaju više iskustva od mene na tom polju.Ne tražim da nekoj financiram dijete,ne nužno ni brak,samo vezu i sve što ide uz to.Na poslu mi pokušali smjestiti jednu,nisam joj se svidio.Prijatelji i rodbina mi za sada ne mogu pomoći.
Ako znate neke konkretne aktivnosti gdje se može upoznati slobodnih žena recite.Ne bih želio da upadnem u neko planinarsko društvo ili slično gdje će većinom biti penzioneri.Tinder nemam,mislim ga instalirati.Desetak puta prišao curama na ulici i kafiću,ništa nije bilo.
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#10 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

nepass1 wrote: 08/04/2022 10:40
Ma vala nadji samo neku drugaricu za sexa i druzenja, zajebaces se sa zenidbom ili zajednickim zivotom.
[/quote]
Nemam nikakvih drugarica.Teže mi je zainteresirati ženu i za kafu,nisam iskusan u flertu.
broj dva
Posts: 4456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#11 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by broj dva »

nepass1 wrote: 08/04/2022 10:40
McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Ma vala nadji samo neku drugaricu za sexa i druzenja, zajebaces se sa zenidbom ili zajednickim zivotom.
:thumbup:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24169
Joined: 08/09/2005 20:08

#12 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Haris.ba »

McGradySA wrote: 08/04/2022 10:45 Desetak puta prišao curama na ulici i kafiću,ništa nije bilo.
Podsjeti me na jednog naseg bivseg boksera. Mi ga ismijavali kako krene sa dzipom u grad i stane pored trotoara gdje je djevojka koja mu se svidja, spusti prozor i dobacuje.

Nema kakvih odbijanaca nije odbio. Sve do jednom. Mislim da je neku od tih tako upoznatih i ozenio. Treci brak mislim.

Helem, koliko god ti crnjak, znaj da je djevojkama u tim nekim slicnim godinama jos veci crnjak.
User avatar
shape of despair
Posts: 3071
Joined: 09/04/2008 18:41

#13 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by shape of despair »

Da je teško naći nekoga jeste, posebno u tvom stanju gdje o ovakvim stvarima pitaš a forumu, znači bezizlana situaciju, jeb ga.
Ovo prilaženje djevojkama bih ocjenio kao jako pozitivno. Znaš kako se udala moja rodica? Sadašnji muž joj radio na šalteru u banci gdje je ona vršila uplate. Uzeo broj, krenuli izlaziti. Na poćetku ženska uopšte zagrijana nije bila, sad imaju djete.
I ovo što kažeš da ne bi da te neko tetoši. Pomiri se stim da će te svako žensko tetošiti, zavisi samo kako ćeš se ti sa tim nositi, jeb ga tako ti je to :D
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

last mohicans wrote: 08/04/2022 10:34
Sydnor wrote: 08/04/2022 10:29 Proš'o voz ljudino, o tome si trebao misliti sa 26-27 maksimalno. Sad možeš jedino raspitat se od kolega i poznanika, pa čak i rodbine da li ima neka žena sa djetetom koja je razvedena i koja bi željela da dijete odrasta u porodici uz kakvu takvu očinsku figuru a i da se lakše podnese teret života.
Jbg,pa nije mu 45. Zene se i stariji.
žene se i stariji koji već imaju pokazan kvalitet i tražena su roba
ovdje govorimo o 35godišnjaku s ne baš dobrim pedigreom
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#15 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

Haris.ba wrote: 08/04/2022 10:43 Vidis kako se pravis fin. :D

Samim oglasavanjem na forumu moguce je da ce se javiti neka u pp.
Bog te čuo :D
User avatar
W0rM
Posts: 2314
Joined: 26/11/2011 13:49
Location: Jedna Jedina
Grijem se na: sunčevu energiju
Vozim: se po mahali

#16 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by W0rM »

Black swan wrote: 08/04/2022 10:41 Sve ima svoje doba i svaki posao pod nebom svoje vrijeme.
2 Vrijeme rađanja i
vrijeme umiranja;
vrijeme sađenja i
vrijeme čupanja posađenog.
3 Vrijeme ubijanja i
vrijeme liječenja;
vrijeme rušenja i
vrijeme građenja.
4 Vrijeme plača i
vrijeme smijeha;
vrijeme tugovanja i
vrijeme plesanja.
5 Vrijeme bacanja kamenja i
vrijeme sabiranja kamenja;
vrijeme grljenja i
vrijeme kad se ostavlja grljenje.
6 Vrijeme traženja i
vrijeme gubljenja;
vrijeme čuvanja i
vrijeme odbacivanja.

:mrgreen:

o svemu se na vrijeme treba misliti
mogao si navesti izvor napisanog Æthelstane
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#17 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

Uz dužno poštovanje postavljaču teme, meni je nerealno da danas neko postavlja ovakva pitanja. Znači žena ima ko salate. Za jebačine, romantike, vodanja, šema, svadbe, treninga, planine, sponzorstva i svega ostalog.
Onda imaš more platformi i aplikacija za ta sranja. Ima mjesta za izać. I ako si pri parama i ako nisi.
U mom okruženju trenutno ima preko 30 žena koje imaju preko 30 godina svih vrsta i profila. Od nedojebanih hajti koje su napravila karijere, do jako pristojnih cura iz finih kuća s pristojnim poslovima, do kurava, sponzoruša, cura u sportu.
Znači može se birati. Stvar je samo da znaš šta hoćeš i da svoju priču i stav prilagodiš tome. Jebem mu mater, odes u city pub petkom kad su svirke. Na šanku uz malo hrabrosti i 20 maraka da platiš piće za noć možeš upoznati 5 žena.
Meni ovo stvarno nije jasno. Pa nek je 90% fula, ima tih 10% gdje ćeš proći.

I nemoj žene prepadati pričom o ozbilji. Ne idem to na horuk. Lakapo, mora biti neke uvertire.
User avatar
konektovan
Posts: 39871
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by konektovan »

McGradySA wrote: 08/04/2022 11:01
Haris.ba wrote: 08/04/2022 10:43 Vidis kako se pravis fin. :D

Samim oglasavanjem na forumu moguce je da ce se javiti neka u pp.
Bog te čuo :D
Imaš temu atributi na forumu, daj se malo reklamirati. :mrgreen:
Ovako, prvo moraš nekako poraditi na samopouzdanju, to ti je osnov za sve dalje. Pokušaj se kretati u društvu, mojne glumiti vuka samotnjaka. Izlaziti više, druziti se, i ne bi bilo loše upisati se u fitness/teretanu, i to odmah :mrgreen:

Nemoj da te situacije, kao što je ne svidjaš se jednoj, drugoj, obeshrabruju i tjeraju da odustaješ. Ne tražiš druže dobar polovan auto, :mrgreen: koje je isto tako danas teško naći, već ženu s kojom ćeš život provesti.
Kažem ti, raditi na sampouzdanju....koristiti prilike da budeš više u kontaktu sa žeMskim svijetom,, kako bi eliminisao tremu, stid...krenuti na planinarenje, neke sportske aktivnosti gdje ima i žena.. :mrgreen:

Mani se tindera..
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#19 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

emko1234 wrote: 08/04/2022 11:12 Uz dužno poštovanje postavljaču teme, meni je nerealno da danas neko postavlja ovakva pitanja. Znači žena ima ko salate. Za jebačine, romantike, vodanja, šema, svadbe, treninga, planine, sponzorstva i svega ostalog.
Onda imaš more platformi i aplikacija za ta sranja. Ima mjesta za izać. I ako si pri parama i ako nisi.
U mom okruženju trenutno ima preko 30 žena koje imaju preko 30 godina svih vrsta i profila. Od nedojebanih hajti koje su napravila karijere, do jako pristojnih cura iz finih kuća s pristojnim poslovima, do kurava, sponzoruša, cura u sportu.
Znači može se birati. Stvar je samo da znaš šta hoćeš i da svoju priču i stav prilagodiš tome. Jebem mu mater, odes u city pub petkom kad su svirke. Na šanku uz malo hrabrosti i 20 maraka da platiš piće za noć možeš upoznati 5 žena.
Meni ovo stvarno nije jasno. Pa nek je 90% fula, ima tih 10% gdje ćeš proći.

I nemoj žene prepadati pričom o ozbilji. Ne idem to na horuk. Lakapo, mora biti neke uvertire.
i sam si svjestan da ova priča ne pije vode u određenom procentu muškaraca
da je s 18 tako krenuo ne bi danas imao probelm
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#20 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

emko1234 wrote: 08/04/2022 11:12 Uz dužno poštovanje postavljaču teme, meni je nerealno da danas neko postavlja ovakva pitanja. Znači žena ima ko salate. Za jebačine, romantike, vodanja, šema, svadbe, treninga, planine, sponzorstva i svega ostalog.
Onda imaš more platformi i aplikacija za ta sranja. Ima mjesta za izać. I ako si pri parama i ako nisi.
U mom okruženju trenutno ima preko 30 žena koje imaju preko 30 godina svih vrsta i profila. Od nedojebanih hajti koje su napravila karijere, do jako pristojnih cura iz finih kuća s pristojnim poslovima, do kurava, sponzoruša, cura u sportu.
Znači može se birati. Stvar je samo da znaš šta hoćeš i da svoju priču i stav prilagodiš tome. Jebem mu mater, odes u city pub petkom kad su svirke. Na šanku uz malo hrabrosti i 20 maraka da platiš piće za noć možeš upoznati 5 žena.
Meni ovo stvarno nije jasno. Pa nek je 90% fula, ima tih 10% gdje ćeš proći.

I nemoj žene prepadati pričom o ozbilji. Ne idem to na horuk. Lakapo, mora biti neke uvertire.
Znam da ih ima,uvijek ih je i bilo,problem je kako naći neku a da nije samo u pitanju platonska veza.ne krivim žene,u nekim segmentima krivim samo sebe,okolnosti su bile takve kako su bile i to je to.Nemam razvijen socijalni krug gdje bi me prijateljice mogle preporučiti svojim prijateljicama i slično.Od svih prijatelja samo jedan oženjen,nema mi koga nabaciti.Ne snalazim se po tim izlascima po krcatim kafićima i klubovima.Prije sam i ja kod nekih imao prolaza.sada više nemam,jer sam to upropastio svojom neaktivnošću.Fizički izgled nije problem,tu sam bar prosječan.Ako možeš opisati kako si se okružio sa tim ženama i kako im se nametnuti kao romantični partner.
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#21 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

konektovan wrote: 08/04/2022 11:14
Imaš temu atributi na forumu, daj se malo reklamirati. :mrgreen:
Ovako, prvo moraš nekako poraditi na samopouzdanju, to ti je osnov za sve dalje. Pokušaj se kretati u društvu, mojne glumiti vuka samotnjaka. Izlaziti više, druziti se, i ne bi bilo loše upisati se u fitness/teretanu, i to odmah :mrgreen:

Nemoj da te situacije, kao što je ne svidjaš se jednoj, drugoj, obeshrabruju i tjeraju da odustaješ. Ne tražiš druže dobar polovan auto, :mrgreen: koje je isto tako danas teško naći, već ženu s kojom ćeš život provesti.
Kažem ti, raditi na sampouzdanju....koristiti prilike da budeš više u kontaktu sa žeMskim svijetom,, kako bi eliminisao tremu, stid...krenuti na planinarenje, neke sportske aktivnosti gdje ima i žena.. :mrgreen:

Mani se tindera..
Još kada sam bio u srednjoj imao sam nekoliko odbijanaca gdje sam bio ponižen i ismijan,podsvjesno sam mislio da sam manje vrijedan ženama od drugih i da to nije za mene.Sada kada sam shvatio da je sve to dolazilo iz podsvijesti malo sam se aktivirao jer mi je porasla želja za djevojkama.Tražim praktične načine da budem više u kontaktu sa djevojkama,bicikliram,vježbam,samo slabo ima žena ili gledaju svoja posla.

Edit:ne mogu pronaći tu temu na forumu :?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#22 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

mk ultra wrote: 08/04/2022 10:34 ko traži naći će
Tražim 3 godine, nema šta nisam pokušao. Za te 3 godine nisam uspio ni jednom otići na kafu, kamoli šta više.

Postavljač teme je u sličnoj situaciji. Nema od toga ništa realno. Ja jedini ovdje govorim kako jest i ne dajem mu lažnu nadu za razliku od većine.
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#23 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

kakv ti je život do sad bio
takav će ti biti od sad

ne možeš se zajebavati do 40. i onda upisati faks
isto tako ne možeš do 40. izbjegavati žene i onda kontat se oženit

sa 16 se kreće u rješavanje problema
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#24 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

McGradySA wrote: 08/04/2022 11:24
emko1234 wrote: 08/04/2022 11:12 Uz dužno poštovanje postavljaču teme, meni je nerealno da danas neko postavlja ovakva pitanja. Znači žena ima ko salate. Za jebačine, romantike, vodanja, šema, svadbe, treninga, planine, sponzorstva i svega ostalog.
Onda imaš more platformi i aplikacija za ta sranja. Ima mjesta za izać. I ako si pri parama i ako nisi.
U mom okruženju trenutno ima preko 30 žena koje imaju preko 30 godina svih vrsta i profila. Od nedojebanih hajti koje su napravila karijere, do jako pristojnih cura iz finih kuća s pristojnim poslovima, do kurava, sponzoruša, cura u sportu.
Znači može se birati. Stvar je samo da znaš šta hoćeš i da svoju priču i stav prilagodiš tome. Jebem mu mater, odes u city pub petkom kad su svirke. Na šanku uz malo hrabrosti i 20 maraka da platiš piće za noć možeš upoznati 5 žena.
Meni ovo stvarno nije jasno. Pa nek je 90% fula, ima tih 10% gdje ćeš proći.

I nemoj žene prepadati pričom o ozbilji. Ne idem to na horuk. Lakapo, mora biti neke uvertire.
Znam da ih ima,uvijek ih je i bilo,problem je kako naći neku a da nije samo u pitanju platonska veza.ne krivim žene,u nekim segmentima krivim samo sebe,okolnosti su bile takve kako su bile i to je to.Nemam razvijen socijalni krug gdje bi me prijateljice mogle preporučiti svojim prijateljicama i slično.Od svih prijatelja samo jedan oženjen,nema mi koga nabaciti.Ne snalazim se po tim izlascima po krcatim kafićima i klubovima.Prije sam i ja kod nekih imao prolaza.sada više nemam,jer sam to upropastio svojom neaktivnošću.Fizički izgled nije problem,tu sam bar prosječan.Ako možeš opisati kako si se okružio sa tim ženama i kako im se nametnuti kao romantični partner.
Ma druze zene moras voljeti da bi si stvorio takve prilike. I ne smijes nikad ali nikad ici ciljano. Zensko kad vidi da musko nesto trazi ciljano hem to nanjusi hem pobjegne. Znaci nema nametljivosti. I ne treba ti wing man. Ja nikad nisam napadao kad sam u ekipi. Tu mozes samo ostvariti inicijalni kontakt, biri simpatican, zanimljiv i zajebant. Vjeruj mi da nikad zensku nisam zbario na pare, auto ili nesto slicno. Trebas naci nacin da je zaintrigiras do te mjere da joj je ovo ostalo nebitno, barem u startu. Ne kazem da trebas biti kokuz koji nema za kafe ali materijalni dio price je vecini normalnog zivlja nebitan ako imas cime kompenzovati.
Dalje, haj jebo klubove i lokale. Ja znam likova koji su na konto toga sto imaju zanimljivo pasce jebali vise nego likovi s dobrim autima. Znam momaka koji citav zivot ganjaju neki hobi tipa planine. Zene koje su sportski orijentisane su uvijek drustvenije i otvorenije za ulet.
Ja zene upoznajem kroz posao, trening, planinu, bude i instagrama i izlazaka. Bude vikendica, bude partija.
Ali stvarno za prosjecnog normalnog lika koji nesto radi u zivotu, pristojno/prosjecno izgleda, ima hobij i funkcinalnu kitu nikad nije bilo lakse namotat zensko. U tvojim godinama sve od 25 pa nadalje prolazi i dostizno je. Stav i samopouzdanje su jako bitni. I mani se floskula kod uleta. Racunaj da zenska koja se tebi svidja ima jos 10 likova kojima se svidjq. Ako joj ti na IG stori napises da je lijepa naprimjer, skontaj da je vec dobila jos 10 takvih poruka. 5 otvori ostale ostavi na unread. Znaci moras naci nacin da je zainteresujea da ti budes medju onima kojima ce odgovoriti.
Po mom skromnom misljenju, zene najvise zaintrigira ulet koji moze a i ne mora biti ulet. Cim joj ostavis prostora da konta sta si zapravo htio, vec si bolje prosao nego 5x veci frajer koji joj od starta pokaze sta hoce.
I sam znas da ono sto ti je dostupno, nije ti bas najzahimljivije.
User avatar
nepass1
Posts: 9437
Joined: 06/07/2017 07:35

#25 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by nepass1 »

McGradySA wrote: 08/04/2022 10:48
nepass1 wrote: 08/04/2022 10:40
Ma vala nadji samo neku drugaricu za sexa i druzenja, zajebaces se sa zenidbom ili zajednickim zivotom.
Nemam nikakvih drugarica.Teže mi je zainteresirati ženu i za kafu,nisam iskusan u flertu.
[/quote]

Pa sta znam i zene su razlicite, nisu ni one sve iskusne, nekad ne treba flert da klikne, a nekad mozes zvjezdde sa neba skidati nece se nista desiti.

Pisao sam ja ovde kako sam se sa kolegicom usemao nakon 11g zajednickog rada. Da se ne ponavljam sad. Ugl bezveze poruku poslao sa nekim savjetima vezanim za posao. Poruka za porukom i bi svasta.
Post Reply