Pitanje za ženomrsce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#426 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

S tim što se ja ne bih složio da ima previše žena koje mrze muškarce. U poređenju sa muškarcima koji mrze žene, to je beznačajan broj.

Žena će muškarcu oprostiti milion nedostataka. Možeš biti totalni idiot, nekulturan, mrljav, nesposoban za bilo šta, totalno nedostojan da širiš svoje beterske gene, i žena će ti to oprostiti. Ako imaš bilo kakav potencijal, i ona je nešto vidjela u tebi, oprostiće ti. Često im se takva popustljivost vrati kao bumerang u braku, pa se moraju razvoditi.

I tu se mijenjaju stvari, pa žene malo pažljivije biraju, ali, generalno govoreći, žene i dalje previše opraštaju muškarcima.
Last edited by Osmi Socrates on 25/10/2021 20:13, edited 1 time in total.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#427 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Chloe »

Hakiz wrote: 25/10/2021 19:33
moonca wrote: 25/10/2021 19:27 I ja sam se iznenadila temi.. kao ..' zenomrsci' .....licno, ne vidim ih takve. ali je tacno, da vishe i otvorenije pishu, iznose svoja misljenja, zapazanja.... DA.....
Svaki stereotip o muškoj šovinističkoj mizigonoj svinji je tačan. Dobro, Osmi Socrates nije takav što znači da nije muškarac. Ili je vanzemaljac.

Ne treba na dokazane činjenice gubiti vrijeme.

Nego da vidimo šta ćemo sa majstorima manipulacije i pretvaranja, dakle ženama. One su sve fine, majke, sestre, kćeri, žene žrtve, paćenice, trpiteljice i hraniteljice, ne može to biti loše sve da se trudi ne znam koliko.
:lol: :lol: sve si ti u pravu....
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#428 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by radiostar »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 20:12 S tim što se ja ne bih složio da ima previše žena koje mrze muškarce. U poređenju sa muškarcima koji mrze žene, to je beznačajan broj.

Žena će muškarcu oprostiti milion nedostataka. Možeš biti totalni idiot, nekulturan, mrljav, nesposoban za bilo šta, totalno nedostojan da širiš svoje beterske gene, i žena će ti to oprostiti. Ako imaš bilo kakav potencijal, i ona je nešto vidjela u tebi, oprostiće ti. Često im se takva popustljivost vrati kao bumerang u braku, pa se moraju razvoditi.

I tu se mijenjaju stvari, pa žene malo pažljivije biraju, ali, generalno govoreći, žene i dalje previše opraštaju muškarcima.
hah

i taj svoj stav baziras na? cemu tacno?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#429 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Chloe wrote: 25/10/2021 20:13
Hakiz wrote: 25/10/2021 19:33

Svaki stereotip o muškoj šovinističkoj mizigonoj svinji je tačan. Dobro, Osmi Socrates nije takav što znači da nije muškarac. Ili je vanzemaljac.

Ne treba na dokazane činjenice gubiti vrijeme.

Nego da vidimo šta ćemo sa majstorima manipulacije i pretvaranja, dakle ženama. One su sve fine, majke, sestre, kćeri, žene žrtve, paćenice, trpiteljice i hraniteljice, ne može to biti loše sve da se trudi ne znam koliko.
:lol: :lol: sve si ti u pravu....
Normalno.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#430 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Zizi505 »

Vidi Hakiza što maltretira žene na forumu. :oops: :lol:
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#431 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Zizi505 wrote: 25/10/2021 20:31 Vidi Hakiza što maltretira žene na forumu. :oops: :lol:
Šovinistički mizigono :lol:
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#432 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

radiostar wrote: 25/10/2021 20:25
Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 20:12 S tim što se ja ne bih složio da ima previše žena koje mrze muškarce. U poređenju sa muškarcima koji mrze žene, to je beznačajan broj.

Žena će muškarcu oprostiti milion nedostataka. Možeš biti totalni idiot, nekulturan, mrljav, nesposoban za bilo šta, totalno nedostojan da širiš svoje beterske gene, i žena će ti to oprostiti. Ako imaš bilo kakav potencijal, i ona je nešto vidjela u tebi, oprostiće ti. Često im se takva popustljivost vrati kao bumerang u braku, pa se moraju razvoditi.

I tu se mijenjaju stvari, pa žene malo pažljivije biraju, ali, generalno govoreći, žene i dalje previše opraštaju muškarcima.
hah

i taj svoj stav baziras na? cemu tacno?
Mene nikad nijedna žena nije mrzila. A radio sam stvari zbog kojih sam možda i zaslužio mržnju.

Moje prijatelje i poznanike nijedna žena nije mrzila. Nema kakvih ih nema, u bilo kojem pogledu, izgled, obrazovanje, finansijsko stanje, ponašanje, itd. nikad nijedan nije imao problem da ima djevojku ili suprugu koja ga je voljela k'o Boga.

I nijedna od tih žena nije neka jadnica. Ljepotice, obrazovane, svjesne svojih kvaliteta. Svaka je mogla naći i, relativno govoreći, boljeg partnera za samu sebe.

Znači, nemam ja pojma gdje vi živite kad toliko razloga imate da optužujete žene za neke stvari. Možda ste u totalno pogrešnom okruženju. Možda je do vas.

Ne znam zašto bi bilo k'o izabrao da se valja u blatu diskusije na ovakav način kao što se raspravljaju muško-ženski odnosi u regionu. To je meni neobjašnjiv fenomen.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#433 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 20:39
radiostar wrote: 25/10/2021 20:25

hah

i taj svoj stav baziras na? cemu tacno?
Mene nikad nijedna žena nije mrzila. A radio sam stvari zbog kojih sam možda i zaslužio mržnju.

Moje prijatelje i poznanike nijedna žena nije mrzila. Nema kakvih ih nema, u bilo kojem pogledu, izgled, obrazovanje, finansijsko stanje, ponašanje, itd. nikad nijedan nije imao problem da ima djevojku ili suprugu koja ga je voljela k'o Boga.

I nijedna od tih žena nije neka jadnica. Ljepotice, obrazovane, svjesne svojih kvaliteta. Svaka je mogla naći i, relativno govoreći, boljeg partnera za samu sebe.

Znači, nemam ja pojma gdje vi živite kad toliko razloga imate da optužujete žene za neke stvari. Možda ste u totalno pogrešnom okruženju. Možda je do vas.

Ne znam zašto bi bilo k'o izabrao da se valja u blatu diskusije na ovakav način kao što se raspravljaju muško-ženski odnosi u regionu. To je meni neobjašnjiv fenomen.
Registracija na forum je dobrovoljna.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#434 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Zizi505 »

Hakiz wrote: 25/10/2021 20:36
Zizi505 wrote: 25/10/2021 20:31 Vidi Hakiza što maltretira žene na forumu. :oops: :lol:
Šovinistički mizigono :lol:
Opasan si tip. :D
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#435 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Zizi505 wrote: 25/10/2021 20:44
Hakiz wrote: 25/10/2021 20:36

Šovinistički mizigono :lol:
Opasan si tip. :D
Ma neeeeee :evil:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#436 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by SaraFina »

AL vas lik tjera da zauzmete rovove. @Hakiz, hoćeš krampu, 😂
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#437 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

SaraFina wrote: 25/10/2021 20:46 AL vas lik tjera da zauzmete rovove. @Hakiz, hoćeš krampu, 😂
Neka, daj mlađima :-D
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#438 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Zizi505 »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 20:39
radiostar wrote: 25/10/2021 20:25

hah

i taj svoj stav baziras na? cemu tacno?
Mene nikad nijedna žena nije mrzila. A radio sam stvari zbog kojih sam možda i zaslužio mržnju.

Moje prijatelje i poznanike nijedna žena nije mrzila. Nema kakvih ih nema, u bilo kojem pogledu, izgled, obrazovanje, finansijsko stanje, ponašanje, itd. nikad nijedan nije imao problem da ima djevojku ili suprugu koja ga je voljela k'o Boga.

I nijedna od tih žena nije neka jadnica. Ljepotice, obrazovane, svjesne svojih kvaliteta. Svaka je mogla naći i, relativno govoreći, boljeg partnera za samu sebe.

Znači, nemam ja pojma gdje vi živite kad toliko razloga imate da optužujete žene za neke stvari. Možda ste u totalno pogrešnom okruženju. Možda je do vas.

Ne znam zašto bi bilo k'o izabrao da se valja u blatu diskusije na ovakav način kao što se raspravljaju muško-ženski odnosi u regionu. To je meni neobjašnjiv fenomen.
Meni je nobjašnjiv fenomen kako se ti takav upuštaš u diskusiju sa nama ovakvim koji se kao što ti reče "u blatu valjamo".
I još povrh svega na nas istreseš intelektualni proljev.
Možda se više trebaš za sebe brinuti nego za nas ovakve.
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#439 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by snijeg_led »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 18:06
Chloe wrote: 25/10/2021 17:54

Odgovori meni prvo... Je li žena materijalista ako uzme pola zajednički stečene imovine nakon razvoda, i šta je ako se odrekne svega u korist druge strane?
Ma ja se ne zamaram sa tim stvarima. Ako muškarac zamjera ženi što je uzela pola, i on je materijalista. Dakle, svi su materijalisti ako uopšte to raspravljaju. Razumijem da se nekad moraju takve stvari raspravljati, ali optuživati jednu stranu jer je uzela pola materijalnih stvari (za koje druga strana misli da njoj pripadaju) je takođe materijalizam.

Što se mene lično tiče, ja kad sam raskinuo vezu od tri godine (dvije živjeli zajedno), sve smo podijelili što se moglo podjeliti. Živjeli smo u mojoj kući, itd. ali, opet sam gledao da to ispadne najbolje moguće za oboje. Ona čak i nije tražila ništa, ali, ne valja se sa ljudima rastajati k'o životinja.

Glupo mi takve stvari i raspravljati. I onda kažu ja materijalista. :-)
Tako je upravo. Zamisli zivis s nekim dugo o onda dodje rastanak i on ti pocne prijetiti moje je vise, ili moje je sve i ucjenjuje te.
Ja mu odmah kazem, uzmi sve, nista mi ne treba. I onda kontas majko moja s kim sam provela zivot. to je veca cijena nego ista sto ima materijanu vrijednost.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#440 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

Zizi505 wrote: 25/10/2021 20:51
Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 20:39

Mene nikad nijedna žena nije mrzila. A radio sam stvari zbog kojih sam možda i zaslužio mržnju.

Moje prijatelje i poznanike nijedna žena nije mrzila. Nema kakvih ih nema, u bilo kojem pogledu, izgled, obrazovanje, finansijsko stanje, ponašanje, itd. nikad nijedan nije imao problem da ima djevojku ili suprugu koja ga je voljela k'o Boga.

I nijedna od tih žena nije neka jadnica. Ljepotice, obrazovane, svjesne svojih kvaliteta. Svaka je mogla naći i, relativno govoreći, boljeg partnera za samu sebe.

Znači, nemam ja pojma gdje vi živite kad toliko razloga imate da optužujete žene za neke stvari. Možda ste u totalno pogrešnom okruženju. Možda je do vas.

Ne znam zašto bi bilo k'o izabrao da se valja u blatu diskusije na ovakav način kao što se raspravljaju muško-ženski odnosi u regionu. To je meni neobjašnjiv fenomen.
Meni je nobjašnjiv fenomen kako se ti takav upuštaš u diskusiju sa nama ovakvim koji se kao što ti reče "u blatu valjamo".
I još povrh svega na nas istreseš intelektualni proljev.
Možda se više trebaš za sebe brinuti nego za nas ovakve.
Kakav brt intelektualni?

Je l' vama intelektualno sve što ima više od deset riječi u postu, i bavi se nečim drugim osim trolanja? Možda je to problem. Uplašeni od "intelektualnog", pa udri onako kako znaš, što baš i nije neki nivo, generalno govoreći?

Ja se uopšte ne brinem za vas. Jer, kontam, odrasli ljudi sami biraju svoj nivo. Meni je zanimljivo, što jest jest.

Nema nikakve potrebe biti uplašen od "intelektualnog", mada još nema nikakvog govora o tome.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#441 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by ExNihilo »

Dobro, hajde, nije intelektualni, nego pseudointelektualni. :D
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#442 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

Nije ni pseudointelektualni. :roll:

Čitav način komuniciranja sveden na to ko će kome šuknut'. I onda se pitate što vam je društvo tamo gdje jeste.

Onaj onom Nurkiću, ovaj njemu Dinokio.

Trideset od sto aplaudira na ovo, trideset smišlja još dovitljiviji odgovor, jer ne može Dinokio šutit', a ostalih četrdeset gleda kako pobjeći iz zemlje u kojoj se takvi razgovori vode.
Last edited by Osmi Socrates on 25/10/2021 21:38, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#443 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 21:24 Nije ni pseudointelektualni. :roll:

Čitav način komuniciranja sveden na to ko će kome šuknut'. I onda se pitate što vam je društvo tamo gdje jeste.

Onaj onom Nurkiću, ovaj njemu Dinokio.
Sreća, imamo tebe da nas uozbiljiš.

To jeste, ako se udostojiš spustiti na naš nivo.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#444 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

Teško da vi možete i zamisliti šta je sreća. Ne može bolan "Ja tebi Nurkiću, ti meni Dinokio", i tako sto godina samoće, i da to ima ikakve veze sa bilo čim ugodnim čovjeku i konstruktivnim na njegovom putu do zvijezda.

Da pojasnim, ovo "vi" se ne odnosi na sve. Oni koji se prepoznaju, na njih se odnosi. Ja znam ko se ne prepoznaje.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#445 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 21:32 Teško da vi možete i zamisliti šta je sreća. Ne može Bilan "Ja tebi Nurkiću, ti meni Dinokio", i tako sto godina, i da to ima ikakve veze sa bilo čim ugodnim čovjeku i njegovom putu do zvijezda.

Da pojasnim, ovo "vi" se ne odnosi na sve. Oni koji se prepoznaju, na njih se odnosi. Ja znam ko se ne prepoznaje.
Taman si dobro počeo, čvrsto, a sada reteriraš.

Nego, šta ćeš odgovoriti ženi na pitanje?
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#446 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Osmi Socrates »

Kojoj ženi?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#447 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 21:37 Kojoj ženi?
Onoj koja postavi tematsko pitanje. Kako to civilizovan svijet u Kanadi vidi naspram nas divljaka sa Balkana.

Ako znaš, možda tamo u civilizaciji nema ženomrzaca, onda ne možeš znati. Nisi ti kriv.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#448 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Chloe »

snijeg_led wrote: 25/10/2021 21:09
Osmi Socrates wrote: 25/10/2021 18:06

Ma ja se ne zamaram sa tim stvarima. Ako muškarac zamjera ženi što je uzela pola, i on je materijalista. Dakle, svi su materijalisti ako uopšte to raspravljaju. Razumijem da se nekad moraju takve stvari raspravljati, ali optuživati jednu stranu jer je uzela pola materijalnih stvari (za koje druga strana misli da njoj pripadaju) je takođe materijalizam.

Što se mene lično tiče, ja kad sam raskinuo vezu od tri godine (dvije živjeli zajedno), sve smo podijelili što se moglo podjeliti. Živjeli smo u mojoj kući, itd. ali, opet sam gledao da to ispadne najbolje moguće za oboje. Ona čak i nije tražila ništa, ali, ne valja se sa ljudima rastajati k'o životinja.

Glupo mi takve stvari i raspravljati. I onda kažu ja materijalista. :-)
Tako je upravo. Zamisli zivis s nekim dugo o onda dodje rastanak i on ti pocne prijetiti moje je vise, ili moje je sve i ucjenjuje te.
Ja mu odmah kazem, uzmi sve, nista mi ne treba. I onda kontas majko moja s kim sam provela zivot. to je veca cijena nego ista sto ima materijanu vrijednost.
Imaš li ti djecu?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#449 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

A ja mislio da se djeca ne bi trebala koristiti kao oružije...
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#450 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Chloe »

Kakvo sad oružje? :?
Post Reply