Pitanje za ženomrsce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#201 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by topss »

Bloo wrote: 24/10/2021 22:31 Ako se nije udala do 25 i nema vec troje djece,pisi propalo... :mrgreen:
Ne mora biti udata i imati djecu, ali ako nije u ozbiljnoj vezi sa 25 meni je to znak za alarm.
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:34 koliko se sjecam ti si jednom rekao da su "sve zene donekle sponzoruse", sta tvoja misli o tvom misljenju? zna li da tako razmisljas?
Buduci da je moja zena magistar nisam naivan da mislim da bi bila sa mnom da radim u bingu. :D
1Dante1
Posts: 1198
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#202 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by 1Dante1 »

Više je muškarcomrzaca danas.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#203 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bloo »

Chloe wrote: 24/10/2021 22:35
Bloo wrote: 24/10/2021 22:16

Pa to je valjda uslov i za zenu...da je psihicki jaka. Odnosno da je normalno ljudsko bice.
Valjda i muskarcima bude tesko u zivotu pa im treba oslonac i podrska. :mrgreen:
Ovako ispada da zenama treba neko "psihicki jaci" jer su labilne i nesigurne.
Čini mi se da napisah da jakoj ženi treba još jači muškarac u psihološkom smislu, radi naglašavanja da novac ne igra ulogu nego da se mogu nositi sa ženinim uspjehom.

Mladje generacije s tim imaju sve manje problema. Ispada se iz onih tradicionalnih okvira.
Jbg ne mogu da nadem meme koji mi opisuje ovo. :mrgreen:
Ako je ona pravo ono jaka i zajebana, onda je on Chuck fuckin Norris meet Rocky meet Rambo meet John Wick zajeban... :mrgreen:
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#204 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

topss wrote: 24/10/2021 22:39
Bloo wrote: 24/10/2021 22:31 Ako se nije udala do 25 i nema vec troje djece,pisi propalo... :mrgreen:
Ne mora biti udata i imati djecu, ali ako nije u ozbiljnoj vezi sa 25 meni je to znak za alarm.
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:34 koliko se sjecam ti si jednom rekao da su "sve zene donekle sponzoruse", sta tvoja misli o tvom misljenju? zna li da tako razmisljas?
Buduci da je moja zena magistar nisam naivan da mislim da bi bila sa mnom da radim u bingu. :D
nisi odgovorio na pitanje, interesovalo me da li je svjesna s kim ima posla :D
je li ti mozda palo na pamet da zeli osobu istog ranga kad je obrazovanje u pitanju da biste imali o cemu razgovarati, a ne radi novca?
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#205 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

1Dante1 wrote: 24/10/2021 22:40 Više je muškarcomrzaca danas.
nakon ove teme i ne bilo.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#206 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by MarlboroGold »

A što ti konstantno tražiš da ti odgovore na pitanja? Je li to fakat sebi nešto želiš dokazati?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#207 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Chloe »

Bloo wrote: 24/10/2021 22:41
Chloe wrote: 24/10/2021 22:35

Čini mi se da napisah da jakoj ženi treba još jači muškarac u psihološkom smislu, radi naglašavanja da novac ne igra ulogu nego da se mogu nositi sa ženinim uspjehom.

Mladje generacije s tim imaju sve manje problema. Ispada se iz onih tradicionalnih okvira.
Jbg ne mogu da nadem meme koji mi opisuje ovo. :mrgreen:
Ako je ona pravo ono jaka i zajebana, onda je on Chuck fuckin Norris meet Rocky meet Rambo meet John Wick zajeban... :mrgreen:
🤣🤣🤣🤣🤣

:kiss:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#208 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

jak muškarac i jaka žena znače različito. muška snaga se očituje prvenstveno u fizičkoj snazi ili sirovoj materijalnoj moći, dok je žena emocionalno snažnija i može podneti raznih životnih iskušenja. plus tu je i porođaj koji je fizički izuzetno zahtevan.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#209 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

MarlboroGold wrote: 24/10/2021 22:43 A što ti konstantno tražiš da ti odgovore na pitanja? Je li to fakat sebi nešto želiš dokazati?
ma radim istraživački projekat, pa reko da iskoristim forum...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#210 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bloo »

saint_mirad wrote: 24/10/2021 22:44 jak muškarac i jaka žena znače različito. muška snaga se očituje prvenstveno u fizičkoj snazi ili sirovoj materijalnoj moći, dok je žena emocionalno snažnija i može podneti raznih životnih iskušenja. plus tu je i porođaj koji je fizički izuzetno zahtevan.
Ha ja, kao sto rekoh - dobar za tranziranje janjeta i vepra.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#211 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by MarlboroGold »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:45
MarlboroGold wrote: 24/10/2021 22:43 A što ti konstantno tražiš da ti odgovore na pitanja? Je li to fakat sebi nešto želiš dokazati?
ma radim istraživački projekat, pa reko da iskoristim forum...
Prije da si ti došla sa predubjeđenjem da nešto jeste tako, pa sad samo dočekuješ ljude na volej sa ovom temom. Nije ti to baš pošteno.
Jbg ostavljaš takav dojam.
Last edited by MarlboroGold on 24/10/2021 22:50, edited 1 time in total.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#212 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

Bloo wrote: 24/10/2021 22:45
saint_mirad wrote: 24/10/2021 22:44 jak muškarac i jaka žena znače različito. muška snaga se očituje prvenstveno u fizičkoj snazi ili sirovoj materijalnoj moći, dok je žena emocionalno snažnija i može podneti raznih životnih iskušenja. plus tu je i porođaj koji je fizički izuzetno zahtevan.
Ha ja, kao sto rekoh - dobar za tranziranje janjeta i vepra.
da, ali to je pomalo banalizovano. moćan/jak/uticajan muškarac ti može obezbediti svašta.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#213 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by topss »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:42
topss wrote: 24/10/2021 22:39

Ne mora biti udata i imati djecu, ali ako nije u ozbiljnoj vezi sa 25 meni je to znak za alarm.



Buduci da je moja zena magistar nisam naivan da mislim da bi bila sa mnom da radim u bingu. :D
nisi odgovorio na pitanje, interesovalo me da li je svjesna s kim ima posla :D
je li ti mozda palo na pamet da zeli osobu istog ranga kad je obrazovanje u pitanju da biste imali o cemu razgovarati, a ne radi novca?
Necu reci da to sto kazes nije faktor. Svakako da jeste bitno. Ali i da je muskarac iznimno inteligentan i zanimljiv, zeni bi opet smetalo ako ima posao i primanja koja su ispod njenih. To ti je isto kao sto zene traze krupnije i snaznije muskarce od sebe. Takva vam je priroda. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#214 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bloo »

saint_mirad wrote: 24/10/2021 22:48
Bloo wrote: 24/10/2021 22:45

Ha ja, kao sto rekoh - dobar za tranziranje janjeta i vepra.
da, ali to je pomalo banalizovano. moćan/jak/uticajan muškarac ti može obezbediti svašta.
I ljubaF? :cry:
Uz jahtu naravno.
I mini moris...
iiiiiii kucu na moru...


Tata, kupi mi auto
bicikl i romobil
kupi mi medu i zeku
kolica, jugovinil :mrgreen:
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#215 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

MarlboroGold wrote: 24/10/2021 22:47
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:45

ma radim istraživački projekat, pa reko da iskoristim forum...
Prije da si ti došla sa predubjeđenjem da nešto jeste tako, pa sad samo dočekivaš ljude na volej sa ovom temom. Nije ti to baš pošteno.
Jbg ostavljaš takav dojam.
procitaj malo sta sam napisala u uvodu teme. ja nisam pitala "jeste li vi ženomrsci", nego sam startala sa pozicijom da ima dosta forumasa koji to jesu, i postavila sam pitanje, na koje sam dobila samo jedan konkretan odgovor. dakle tema je zasto, za one koji jesu ženomrsci, i dalje tražite žene za vezu/brak".
Još jednom ponavljam, tema nije "jeste li vi ženomrsci ili ne" pa da se ovdje nešto ubjeđujemo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50321
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#216 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bloo »

topss wrote: 24/10/2021 22:50 zeni bi opet smetalo ako ima posao i primanja koja su ispod njenih. To ti je isto kao sto zene traze krupnije i snaznije muskarce od sebe. Takva vam je priroda
Tako je bilo i dok smo zivjeli u pecinama.
On ode i ubije i dovuce zeca. Ona mu kaze da je picka obicna i ode, ubije i dovuce mamuta.

Samo načurl, bajo.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#217 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by MarlboroGold »

Da nisam pročitao tako nešto ne bih ni pisao, ali nejse.

Danas je takvo vrijeme da svaka osnovana kritika upućena feminizmima spada u mržnju prema ženama. To su ideološke ludosti i barijere isto kao što je velikim muslimanima na istoku skoro sve dekadentno što dolazi sa zapada.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#218 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

Bloo wrote: 24/10/2021 22:51
saint_mirad wrote: 24/10/2021 22:48

da, ali to je pomalo banalizovano. moćan/jak/uticajan muškarac ti može obezbediti svašta.
I ljubaF? :cry:
Uz jahtu naravno.
I mini moris...
iiiiiii kucu na moru...


Tata, kupi mi auto
bicikl i romobil
kupi mi medu i zeku
kolica, jugovinil :mrgreen:
ljubaF je tu najpreca. nego dobro je kad iz ljubavi može da ti nešto pokloni, negde da te izvede, itd. super je kad neko ima takve mogućnosti.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#219 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

topss wrote: 24/10/2021 22:50
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:42

nisi odgovorio na pitanje, interesovalo me da li je svjesna s kim ima posla :D
je li ti mozda palo na pamet da zeli osobu istog ranga kad je obrazovanje u pitanju da biste imali o cemu razgovarati, a ne radi novca?
Necu reci da to sto kazes nije faktor. Svakako da jeste bitno. Ali i da je muskarac iznimno inteligentan i zanimljiv, zeni bi opet smetalo ako ima posao i primanja koja su ispod njenih. To ti je isto kao sto zene traze krupnije i snaznije muskarce od sebe. Takva vam je priroda. :D
Interesantno koliko vas prica o nekoj prirodi i instinktima na ovoj temi. ja se ne bih usudjivala reci da je muska priroda da budete snazni, pametni, bogati, lijepi, opsjednuti sexom itd...jer bi to bila totalna generalizacija.
Last edited by no_sikiriki on 24/10/2021 23:01, edited 1 time in total.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#220 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

MarlboroGold wrote: 24/10/2021 22:54 Da nisam pročitao tako nešto ne bih ni pisao, ali nejse.

Danas je takvo vrijeme da svaka osnovana kritika upućena feminizmima spada u mržnju prema ženama. To su ideološke ludosti i barijere isto kao što je velikim muslimanima na istoku skoro sve dekadentno što dolazi sa zapada.
znaci ti smatras osnovanom kritikom nazivati zene manipulatorkama, sponzorusama, proracunatim, etc. etc.?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#221 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:57 Interesantno koliko vas prica o nekoj prirodi i instinktima na ovoj temi. ja se ne bih usudjivala reci da je muska priroda da budete ste snazni, pametni, bogati, lijepi, opsjednuti sexom itd...jer bi to bila totalna generalizacija
bila bi generalizacija, ali ti ne bi pogresila. :-D
treba odvojiti kad se govori generalno o osobinama polova koje stereotipno vaze za vecinu pripadnika tog pola i kad se govori o pojedincu koji moze i ne mora da utelovljuje te tipicne osobine za svoj pol. npr, ako ja kazem da su zene generalno emocionalnije od muskaraca to je jedno, ali istovremeno je nesto sasvim drugo da kazem da no_sikiriki mora biti emocionalna samo zato jer je zena.

tu opstu zensku osobinu mozemo spustiti na partikularnu zensku osobu samo kad nju upoznamo.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#222 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by oruzana_pobuna »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:51
Još jednom ponavljam, tema nije "jeste li vi ženomrsci ili ne" pa da se ovdje nešto ubjeđujemo.
a koje hoces ti ubjedjenje? da veliki broj zena danas, u trazenju jahti, auta, pozicije u drustvu ponudi rupu i sisu i fasadiranu facu?

sta ti nije jasno? da vidis picketine koje gore sa milionerima? ne vidjam nesto mocne trebe sa radnicima benzinskih pumpi i fizikanerima....

to je jasno kao dan.... svima bi nama godilo udomljavanje u pare - al hoces li biti sretan u novom BMWu zaradjenom dupetom sisom i pizdom je drugi par rukava....

cesto vidim zene u saobracaju koje ne lice ni nasta u izuzetno skupocjenim autima - pa mogu pretpostavit da je imala puno vise da ponudi proizvede i uprihodi od puste sise picke i face....


U tom se svodi citav cirkus ove i slicnih tema - nema zenomrzaca - lazu te.
Svaki bi ga umocio bilo gdje bilo kad samo da postoji imalo privlacnosti i rijetke su moralne vertikale - vrlo rijetke....

Zenomrzac je pojam za luzera i promasen slucaj koji nema sta da ponudi picketini koju vidi u autu od 100 000 KM ili EUR..... samo na kurac ide jednostrana stigmatizacija kad isti takvi slucajevi postoje i medju zenama....koje nemaju sta da ponude "mocnim i uticajnim" tipovima sa basnoslovnom imovinom - jer i oni traze mladje, ljepse, jebozovnije a bogu mi po mogucnosti i vise komada.....

E tu se nadju te takve sa sebi slicnim - i to je kao veza puna ljubavi :mrgreen:
Last edited by oruzana_pobuna on 24/10/2021 23:06, edited 2 times in total.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#223 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

saint_mirad wrote: 24/10/2021 23:01
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:57 Interesantno koliko vas prica o nekoj prirodi i instinktima na ovoj temi. ja se ne bih usudjivala reci da je muska priroda da budete ste snazni, pametni, bogati, lijepi, opsjednuti sexom itd...jer bi to bila totalna generalizacija
bila bi generalizacija, ali ti ne bi pogresila. :-D
treba odvojiti kad se govori generalno o osobinama polova koje stereotipno vaze za vecinu pripadnika tog pola i kad se govori o pojedincu koji moze i ne mora da utelovljuje te tipicne osobine za svoj pol. npr, ako ja kazem da su zene generalno emocionalnije od muskaraca to je jedno, ali istovremeno je nesto sasvim drugo da kazem da no_sikiriki mora biti emocionalna samo zato jer je zena.

tu opstu zensku osobinu mozemo spustiti na partikularnu zensku osobu samo kad nju upoznamo.
wow. slazemo se u nečemu. mora da sam ja i sve moje ženske poznanice izrodi :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#224 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 23:05
saint_mirad wrote: 24/10/2021 23:01

bila bi generalizacija, ali ti ne bi pogresila. :-D
treba odvojiti kad se govori generalno o osobinama polova koje stereotipno vaze za vecinu pripadnika tog pola i kad se govori o pojedincu koji moze i ne mora da utelovljuje te tipicne osobine za svoj pol. npr, ako ja kazem da su zene generalno emocionalnije od muskaraca to je jedno, ali istovremeno je nesto sasvim drugo da kazem da no_sikiriki mora biti emocionalna samo zato jer je zena.

tu opstu zensku osobinu mozemo spustiti na partikularnu zensku osobu samo kad nju upoznamo.
wow. slazemo se u nečemu. mora da sam ja i sve moje ženske poznanice izrodi :D
u koje stereotipno zenske osobine se jaranice i ti ne uklapate?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#225 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by MarlboroGold »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 22:59
MarlboroGold wrote: 24/10/2021 22:54 Da nisam pročitao tako nešto ne bih ni pisao, ali nejse.

Danas je takvo vrijeme da svaka osnovana kritika upućena feminizmima spada u mržnju prema ženama. To su ideološke ludosti i barijere isto kao što je velikim muslimanima na istoku skoro sve dekadentno što dolazi sa zapada.
znaci ti smatras osnovanom kritikom nazivati zene manipulatorkama, sponzorusama, proracunatim, etc. etc.?
To drugo je onako generalno zapažanje gledajući cjelokupnu dinamiku u društvu i nevezano za tvoj post.

Što se tiče toga što spominješ u prosjeku jeste više proračunate nego mi, ali to nije nužno loše. Vi jednostavno razmišljate na malo drugačiji način i opreznije ste od nas.
Post Reply