Pitanje za ženomrsce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#1 Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

Ponukana pisanjima raznih forumaša, moram da postavim sljedeće pitanje - zašto ulazite u veze/brakove sa ženama ako ih mrzite/ne podnosite/smatrate ih "nižim rodom"?

Razumijem da imate seksualne potrebe, ali to se može riješiti sa nekim neformalnim vezama koje su isključivo za seks ili sa prostitutkama.

Koliko vidim veliki broj forumaša gleda na žene kao proračunate osobe, hladnokrvne, manipulatorke, sponzoruše, prefrigane, praznoglave, isključivo seksualne objekte, itd. itd... Nikako kao na ravnopravna ljudska bića s kojima vam možda može biti lijepo, u nekom normalnom smislu, kao neko s kim možete biti, zaboga, jer je i vama i njoj dobro za razgovor, socijalizaciju, intimnost itd. Kao neki partneri, a ne kao neki odnos gdje ste vi nešto "jadni zakinuti" jer je ona ovakva ili onakva, i gdje kao ona isključivo ima neku "korist" od vas.

Znam da će mnogi od vas reći da se "samo šalite" s kojekakvim komentarima, ali ja sam od onih što vjeruje u onu "u šali pa privali", tako da bih stvarno voljela čuti koje su to vaše motivacije za biti u vezi s nekim, ako zapravo ne podnosite žene, niti većinu stvari vezanih za njih.

Da li ste stvarno lično imali tako loša iskustva sa ženama u životu, da je to preraslo u neku mržnju usput, ili?
Nierika
Posts: 4079
Joined: 17/03/2020 00:41

#2 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Nierika »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 14:32
Koliko vidim veliki broj forumaša gleda na žene kao proračunate osobe, hladnokrvne, manipulatorke, sponzoruše, prefrigane, praznoglave, isključivo seksualne objekte, itd. itd... Nikako kao na ravnopravna ljudska bića s kojima vam možda može biti lijepo, u nekom normalnom smislu, kao neko s kim možete biti, zaboga, jer je i vama i njoj dobro za razgovor, socijalizaciju, intimnost itd. Kao neki partneri, a ne kao neki odnos gdje ste vi nešto "jadni zakinuti" jer je ona ovakva ili onakva, i gdje kao ona isključivo ima neku "korist" od vas.
Ne bih rekla da je u pitanju veliki broj forumaša, al' vrlo moguće da ima i takvih.
Pratim temu. :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#3 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

i ja mislim da ovo važi samo za red pill/incel zajednicu, a njih ovde baš i nema. uzmi u obzir na i dosta žena muškarce vidi kao koristoljubive i manipulativne. zapravo, to možeš kazati za ljude uopšteno.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Sydnor »

Pola ih trolla, ostala polovina nije dovoljno emocionalno i socijalno inteligentna da mogu ostvarit dublji odnos sa partnerom suprotnog spola.

Imam druga koji je klasični ženomrzac. Užas. Njegovi neki komentari su za šamara iako glumi nekog FGR-a i zapravo pokušava ispasti fin dečko. Svi smo ga nekako počeli izbjegavat...
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#5 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by FunkyzeitGames »

Malo likova sam vidio da baš mrzi žene i moj utisak je u kratkom periodu na ovom forumu da manje od 10% onih koji se žale na ovo ili ono kod žena ustvari to rade iz mržnje.

Dobro pitanje je i zašto dobar dio žena (ne sve) naziva ženomrscem svakog lika koji iskreno ukaže na prirodu žena? Koji ukaže na naučno dokazani napuhani ego socijalnim mrežama? Koji preisptuje vašu sopstveno skrojenu "što žena može iz mjesta đavo ne može iz zaleta" kada se hvalite vašom namazanošču, manipulacijama i zloupotrebom manjka odgovornosti na koju vas društvo poziva? Kada ukaže da vaš opis "normalnog" lika u 90% slučajeva sadrži osobine top 5% statusnog i genetskog sloja muškaraca, često mnogo iznad vas samih po finansijama, fizičkim karakteristikama, godinama i sposobnosti? Da su vaše feminističke žalopojke o razlici u plati rezultat vašeg izbora da birate manje plaćene profesije i društvene nauke?

Nema tu mržnje, likovi jednostavno primjećuju da nismo jednaki i to vama smeta, primjećuju da ja ako tebe optužim za seksualno napastvovanje meni će se okruženje i policija nasmijati u facu dok će tvoju tvrdnju o meni mediji plasirati na sva zvona bez bitnije provjere istinitosti. A vjeruj mi da sam bio uhvaćen za dupe protiv svoje volje i da mi je dobačeno svašta nešto. Da ja ako imam težak period većina će me nazvati pi*kom dok se nad ženskim suzama svi sažaljevaju. Da ja moram da preuzmem inicijativu da smislim priču i priđem vama dok vi samo trebate da se pojavite i lijepo izgledate. Ne mrze likovi zbog toga jer većina barem podsvjesno shvata da je prosječno žensko fizički slabije od prosječnog lika, da ima drugačiju reproduktivnu strategiju zbog drastične razlike u količini djece koju može imati, i samim tim je zaštićeno određenim socijalnim normama od istih aršina po kojima se muški mjere.

Jedini koji mrze, kod oba spola, su oni koji nemaju snage i šlifa da se prilagode potražnji i da prihvate odgovornost za svoje izbore pa ostaju suhi.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#6 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by AtillaS »

FunkyzeitGames wrote: 24/10/2021 15:22 A vjeruj mi da sam bio uhvaćen za dupe protiv svoje volje i da mi je dobačeno svašta nešto.
Mene na poslu počela njušiti, rekla mi "hajmo negdje u mrak", odmah mi prošlo kroz glavu "ovo je po potrebi silovanje". Kažem kurcu "lezi, keru" i okrenem na zezanciju.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#7 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by SaraFina »

@FunkyzeitGames

Koji jalov pokušaj da se uzdigneš i ne generaliziraš. A onda izrigaš žuč prema ženskom spolu i upadneš u zamku. Te potvrdiš sve ono stavku po stavku iz uvodnog posta :D

E moj gejmeru. :D
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#8 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by drndalo »

AtillaS wrote: 24/10/2021 15:30
FunkyzeitGames wrote: 24/10/2021 15:22 A vjeruj mi da sam bio uhvaćen za dupe protiv svoje volje i da mi je dobačeno svašta nešto.
Mene na poslu počela njušiti, rekla mi "hajmo negdje u mrak", odmah mi prošlo kroz glavu "ovo je po potrebi silovanje". Kažem kurcu "lezi, keru" i okrenem na zezanciju.
I ispadnes u najblazem slucaju supak... :cry:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#9 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by AtillaS »

drndalo wrote: 24/10/2021 15:35
AtillaS wrote: 24/10/2021 15:30
Mene na poslu počela njušiti, rekla mi "hajmo negdje u mrak", odmah mi prošlo kroz glavu "ovo je po potrebi silovanje". Kažem kurcu "lezi, keru" i okrenem na zezanciju.
I ispadnes u najblazem slucaju supak... :cry:
Ne brinem ja o tome šta ispadnem, jer to su zaključci u tuđoj glavi. Ja brinem o svojoj.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#10 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by moonca »

Mushki pol je u dansnje vrijeme, ugrozen.. blizu su linchovanja.... licno, drago mi je sto sam zensko.... :zoka:
User avatar
Rothmans
Posts: 2845
Joined: 21/11/2019 21:32

#11 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Rothmans »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 14:32 Ponukana pisanjima raznih forumaša, moram da postavim sljedeće pitanje - zašto ulazite u veze/brakove sa ženama ako ih mrzite/ne podnosite/smatrate ih "nižim rodom"?

Razumijem da imate seksualne potrebe, ali to se može riješiti sa nekim neformalnim vezama koje su isključivo za seks ili sa prostitutkama.

Koliko vidim veliki broj forumaša gleda na žene kao proračunate osobe, hladnokrvne, manipulatorke, sponzoruše, prefrigane, praznoglave, isključivo seksualne objekte, itd. itd... Nikako kao na ravnopravna ljudska bića s kojima vam možda može biti lijepo, u nekom normalnom smislu, kao neko s kim možete biti, zaboga, jer je i vama i njoj dobro za razgovor, socijalizaciju, intimnost itd. Kao neki partneri, a ne kao neki odnos gdje ste vi nešto "jadni zakinuti" jer je ona ovakva ili onakva, i gdje kao ona isključivo ima neku "korist" od vas.

Znam da će mnogi od vas reći da se "samo šalite" s kojekakvim komentarima, ali ja sam od onih što vjeruje u onu "u šali pa privali", tako da bih stvarno voljela čuti koje su to vaše motivacije za biti u vezi s nekim, ako zapravo ne podnosite žene, niti većinu stvari vezanih za njih.

Da li ste stvarno lično imali tako loša iskustva sa ženama u životu, da je to preraslo u neku mržnju usput, ili?
zene su zaboravile ko kosi ,a ko vodu nosi i kad vam se i na najkulturniji nacin zeli ukazati gdje vam je mjesto vi to smatrate mrznjom i opresijom. Nije mi jasno, zaista
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#12 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by SaraFina »

:D


A đe nam je mučenicama mjesto? Onako kulturno :D prosvijetli nas “ kosaču” ?
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#13 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by irac300 »

Što mrzim ovakve teme gdje se zauzimaju rovovi. Haj'mo se šigicat', jebo vas predrasude. :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#14 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by SaraFina »

@irac300 ⛏ evo alat. :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bobi »

Hladsnokrvne jesu, najbolji snajperisti u ruskim specijalnim jedinicama su žene :D.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#16 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

SaraFina wrote: 24/10/2021 15:32 @FunkyzeitGames

Koji jalov pokušaj da se uzdigneš i ne generaliziraš. A onda izrigaš žuč prema ženskom spolu i upadneš u zamku. Te potvrdiš sve ono stavku po stavku iz uvodnog posta :D

E moj gejmeru. :D
Čovjek je textbook example ženomrsca, i još to kao poriče...
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#17 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by KraljicaIzJajca »

AtillaS wrote: 24/10/2021 15:30
FunkyzeitGames wrote: 24/10/2021 15:22 A vjeruj mi da sam bio uhvaćen za dupe protiv svoje volje i da mi je dobačeno svašta nešto.
Mene na poslu počela njušiti, rekla mi "hajmo negdje u mrak", odmah mi prošlo kroz glavu "ovo je po potrebi silovanje". Kažem kurcu "lezi, keru" i okrenem na zezanciju.
Imate izbirljive kurčine :cry:
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#18 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by KraljicaIzJajca »

Bobi wrote: 24/10/2021 15:59 Hladsnokrvne jesu, najbolji snajperisti u ruskim specijalnim jedinicama su žene :D.
Mi i zmije. :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#19 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by SaraFina »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 15:59
SaraFina wrote: 24/10/2021 15:32 @FunkyzeitGames

Koji jalov pokušaj da se uzdigneš i ne generaliziraš. A onda izrigaš žuč prema ženskom spolu i upadneš u zamku. Te potvrdiš sve ono stavku po stavku iz uvodnog posta :D

E moj gejmeru. :D
Čovjek je textbook example ženomrsca, i još to kao poriče...
Ogradio se sa (ne sve). A onda nije mogao odoliti porivu :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#20 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 24/10/2021 16:00 Imate izbirljive kurčine
ne valja kad je community dick i mece ga u svaku rupu, ne valja kad je izbirljiv. haj ti ugodi zenama. :-D
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#21 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bobi »

Tako to počinje ... :lol:
Image
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#22 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by irac300 »

SaraFina wrote: 24/10/2021 15:59 @irac300 ⛏ evo alat. :mrgreen:
Jok ja. :mrgreen:
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#23 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 24/10/2021 16:01
KraljicaIzJajca wrote: 24/10/2021 16:00 Imate izbirljive kurčine
ne valja kad je community dick i mece ga u svaku rupu, ne valja kad je izbirljiv. haj ti ugodi zenama. :-D
Žene su inicirale akciju, možda su se prepali jadnici. :cry:
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#24 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Bobi »

Kad malo odrastu ... :D
Image
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#25 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

Rothmans wrote: 24/10/2021 15:43
no_sikiriki wrote: 24/10/2021 14:32 Ponukana pisanjima raznih forumaša, moram da postavim sljedeće pitanje - zašto ulazite u veze/brakove sa ženama ako ih mrzite/ne podnosite/smatrate ih "nižim rodom"?

Razumijem da imate seksualne potrebe, ali to se može riješiti sa nekim neformalnim vezama koje su isključivo za seks ili sa prostitutkama.

Koliko vidim veliki broj forumaša gleda na žene kao proračunate osobe, hladnokrvne, manipulatorke, sponzoruše, prefrigane, praznoglave, isključivo seksualne objekte, itd. itd... Nikako kao na ravnopravna ljudska bića s kojima vam možda može biti lijepo, u nekom normalnom smislu, kao neko s kim možete biti, zaboga, jer je i vama i njoj dobro za razgovor, socijalizaciju, intimnost itd. Kao neki partneri, a ne kao neki odnos gdje ste vi nešto "jadni zakinuti" jer je ona ovakva ili onakva, i gdje kao ona isključivo ima neku "korist" od vas.

Znam da će mnogi od vas reći da se "samo šalite" s kojekakvim komentarima, ali ja sam od onih što vjeruje u onu "u šali pa privali", tako da bih stvarno voljela čuti koje su to vaše motivacije za biti u vezi s nekim, ako zapravo ne podnosite žene, niti većinu stvari vezanih za njih.

Da li ste stvarno lično imali tako loša iskustva sa ženama u životu, da je to preraslo u neku mržnju usput, ili?
zene su zaboravile ko kosi ,a ko vodu nosi i kad vam se i na najkulturniji nacin zeli ukazati gdje vam je mjesto vi to smatrate mrznjom i opresijom. Nije mi jasno, zaista
hajd nas pls prosvijetli i objasni nam "gdje nam je mjesto"...
Post Reply