Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#701 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Hakiz »

Osmi Socrates wrote: 27/09/2021 21:41
ortodont wrote: 27/09/2021 21:14 ;-)
Njusim feministicki narativ, pogotovo ako govorimo o konfliktu kao nekakvom ekskluzivnom svojstvu muškaraca sto je glupost. Feministicki pokret agresivnost vezuje za muskarace, a istraživanja pokazuju da je muskarac u 60% slučajeva agresivniji, kada bi metodom slučajnog uzorka isao, dakle razlike nisu toliko velike. Ekstremi čine razlike, ali to je mali broj populacije, zato su muskaraci pretezno u zatvoru. Ali isto tako zrtve nasilnog ponasanja su opet predominantno muskarci, a ne zene.
To da bi svijet bio najljepše mjesto da njime vladaju žene je neosnovana tvrdnja. Muškarci su izgradili svijet koji vidis i sve ono cime se i danas koristis.
Možeš ti njušiti šta hoćeš. Vama se feminizam priviđa na svakom koraku, al' zato vam nisam ja kriv. Obično "feministički narativ njuše" oni koji osjećaju opasnost od sve glasnijih žena ili su doživjeli katastrofu sa ženom, kao što je razvod, bla bla bla.

Svejedno, žene koje su glasne ne moraju neophodno biti feministkinje. Da bi ljudi zaista raspravljali feminizam u nekim razumnim okvirima, većina mora biti daleko obrazovanija nego što zaista jeste. Uglavnom se feminizma dohvate slabo obrazovani muškarci. Sorry, ali tako je. I nije to samo slučaj sa feminizmom.

Ja se slažem da su muškarci dominirali svijet, i izgradili ga. To sam više nego jednom rekao. I OK. Meni ništa ne fali. Ali, da pitam ja vas. Da li bi vi ovakve frustrirane postove ostavljali o "njušenju feminizma" da je taj svijet vama tako lijepo mjesto? Očigledno je da ste isfrustrirani nečim.

Ne moram ja dalje od foruma ići, dovoljno je ove katastrofe ovdje čitati. To pokazuje otprilike sve. Većina muškaraca neka budu sretni što ih bilo kakve žene trpe. Da one primjenjuju malo oštrije standarde, ne feminističke, nego uopšteno, oštrije, većina tih muškaraca bi bila izvan svakog razmatranja za partnera.
Neš jebat :lol:
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#702 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Ja kad hoću jebat, ja jebem.

Kad razgovaram normalno o nečemu, onda nemam potrebu razmišljati o jebanju kao posljedici mojih stavova.
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#703 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by suspect_zero »

sherbett wrote: 27/09/2021 21:24 Dobro ljudi, sta vam je? :lol:
Nejebica Šerbet, ništa strašno :oops: ...biće bolje u proljeće :D
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#704 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ortodont »

Etiketiras neosnovano.
Niti sam ja doživio razvod niti mrzim zene, dapače. Govorimo o realnom, a ne imaginarnom svijetu. Hvala Bogu jako obrazovan i poznajem fakte na ovu temu jer mi se smucio taj odvratni narativ u kome su muskarci nekakva zla bica koja su vijekovima vrsila opresiju nad zenama.

Posto si hrabar na etiketama, evo jedna koju mogu izvući na osnovu tvog bijelog vitezovanja, a to je da nisi imao ocinsku figuru i da si uglavnom odgojen od majke i u zenskom društvu.

Ma zamisli, da zene imaju ove i one kriterije, ahahhaha
Problem je sto muskarci imaju nikakve kriterije, tu je problem, a ne kontra.
Zene su programirane da imaju visoke kriterije jer su hipergamicne. Zene biraju samo najbolje muškarce po svom "kodu".
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#705 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Guadalajara »

Ništa vas ja ne kontam. Što se svađate :zoka:
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#706 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

ortodont wrote: 27/09/2021 22:06 Etiketiras neosnovano.
Niti sam ja doživio razvod niti mrzim zene, dapače. Govorimo o realnom, a ne imaginarnom svijetu. Hvala Bogu jako obrazovan i poznajem fakte na ovu temu jer mi se smucio taj odvratni narativ u kome su muskarci nekakva zla bica koja su vijekovima vrsila opresiju nad zenama.

Posto si hrabar na etiketama, evo jedna koju mogu izvući na osnovu tvog bijelog vitezovanja, a to je da nisi imao ocinsku figuru i da si uglavnom odgojen od majke i u zenskom društvu.

Ma zamisli, da zene imaju ove i one kriterije, ahahhaha
Problem je sto muskarci imaju nikakve kriterije, tu je problem, a ne kontra.
Zene su programirane da imaju visoke kriterije jer su hipergamicne. Zene biraju samo najbolje muškarce po svom "kodu".
I ti tako jako obrazovan ideš po internetu i njušiš feminizam?

Ja nisam rekao da su muškarci činili zlo nad ženama nego su ih diskriminirali. Pričao sam kada su postale "osobe" u legalnom smislu. Nisu imale pravo posjedovati ličnu imovinu. Dugo nisu imale pravo da se obrazuju. Da glasaju. Dakle, jedan talibanski odnos prema ženama. I to je bilo na Zapadu.

Da ne govorim sad o nizu društvenih (dakle, ne zakonskih) normi koje su jednostavno sputavale žene. Ovo su sve istorijski fakti.

Hvala lijepo, mene su odgajala oba roditelja, svako u svojim sferama i šta mu je bilo važno. Tata me naučio da nokautiram prvi čim osjetim da je sa druge strane bilo kojeg konflikta idiot kojem se ne može dokazati ništa riječima i faktima.

Mama da ne "njušim ništa" u otvorenim razgovorima sa ljudima, jer to nije odraz pristojnog čovjeka.

Pa tako sad, trudim se žestoko da ne nokautiram previše ljudi.
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#707 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ortodont »

Naučili su te samo da budes pametnjakovic velikog ega i bijeli vitez koji baca etikete.
Muskarci i zene su imali od prvog momenta na zemlji teške zivote da bi ti dosao i pokusavao ovdje nipodastavati muski rod.
Ti ne mozes nokautirati nikoga, ni fizicki, a ni verbalno.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#708 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Eto, tipičan internetski jako obrazovan čovjek koji njuši feminizam. :lol:

Prešuti sve istorijske fakte koje sam naveo, i koncentriše se na nokautiranje.

Jesam li već prije rekao da se sva takozvana intelektualna superiornost muškaraca sastoji u mjerenju čiji je veći? :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#709 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by SaraFina »

Moglo bi ovdje biti „ krvi do koljena“ figurativno. A i novih aktera u oBrani muškog roda. 🤩
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#710 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ortodont »

Tipicno za ekstremnog feministu da pricu svodi na lični nivo prvo pa onda na opresiju.
U svoja 2 posta nisam afirmirao niti negirao da su neke ruzne stvari radjene zenama. Dakle, tvoja konstrukcija o tome sta ja mislim. To uopce nije razlog mog uključenja na temu nego tvoj nastup prema muskarcima u trenutnom vremenu. Zar na temi o dejting aplikaciji uopce treba nesto o tome pisati?

Fakte sam ja naveo pokrijepljene istrazivanjima vezanim za karakter, a to negira tvoje lazne i neosnovane tvrdnje da ce nas muskarci odvesti u propast.
Last edited by ortodont on 27/09/2021 22:51, edited 1 time in total.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#711 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#712 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Nema sumnje da imam slabu toleranciju na one koji ignoriraju istorijske fakte, i onda plaču pa šta je to danas sa ženama. U tom smislu, da, mjerim čiji je veći.

Sve ima svoje istorijski zašto. Žene više neće trpjeti mediokritete i svoj sud su o tome dale. Idiotima neće rađati djecu, kao što su morale kada im druge mogućnosti nisu bile otvorene. Realnost nije moguće ignorirati.

Onaj gore se zabrinuo zbog nataliteta. E jbg. Sve dođe na svoje.
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#713 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ortodont »

Notorne gluposti.

To sto zene nece radjati djecu i biti same ce kao posljedicu imati dusevne bolesti, depresiju, anksioznost, sve što vodi suicidu. Jer idu naravno protiv svoje prirode tj. svog bića.

Zene predominantno imaju vise suicidalne tendencije i pokusaja samoubojstva od muškaraca (muskarci ih pak pocine vise), odnosno imaju negativne emocije kao depresija i anksioznost. Zene predominantno koriste medikamente.
To apsolutno nema veze s tim kome ce radjati jer ovom mantrom neće nikome radjati.
Negativan prirodni prirastaj je evidentan i ovdje, a da ne govorim ogromnih razmjera na zapadu koji navodno ima ispravno razmišljanje na ove teme. Ljudi idu u nestanak.

I ne, to nije problem muškaraca samo, ne treba valjda i to crtati. Negativan prirastaj nema veze sa historijom nego ideologijom koja se rapidno širi, a sigurno i u određenim procentima od ekonomskog statusa ovisno od regije.
Last edited by ortodont on 27/09/2021 23:14, edited 1 time in total.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#714 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Pa muškarci su stvorili svijet u kojem se sve ovo dešava. :-)

Eto, vidim kako vam je dobar, čak savršen.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#716 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

I žene uopšte nisu same. Jebu se i one kad im se jebe.

Ali za donošenje djeteta na ovaj svijet traže malo više standarde. Ne može njušenje feminizma po internetu.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#717 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Sad kad navale na Marinu k'o da je sam đavo iz pakla stigao. :lol:

Buuuu feminizam će nas sve žik.
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#718 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ortodont »

Opet izbjegao sve bijeli vitez. A kontam, umjesto knock-outa si ucio izbjegavanje udaraca. Vjerovatno to uce na skupovima ekstremnih feminista.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#719 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Ja ne mogu reći da sam feminista, jer neću da kradem ženama koje jesu feministkinje njihovu borbu.

Al' eto, gdje si pročitao da su žene same? Koje generacije? Milenijalci? Eto, nas su već zvali Y not generacija, u pogledu seksa. Jesi li čuo nekad za hookup culture? Da ne govorim o ovima poslije nas.

Dakle, žene nisu same, ali ne žele rađati djecu. To su dvije različite stvari. Ima i onih koji rode dijete, ali ne žele muža. Šta tu ima čudno?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#720 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

sherbett wrote: 28/09/2021 22:00 A sto smo danas tihi :skoljka:
liga šampiona definitivno ima prioritet u odnosu na feminizam. :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#721 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by pakica_ »

saint_mirad wrote: 28/09/2021 22:03
liga šampiona definitivno ima prioritet u odnosu na feminizam. :D
Ne bacaj me u depresiju, propala mi Barca sam' tako :lol:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#722 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ZyzzSar »

Osmi Socrates wrote: 27/09/2021 23:28 Ja ne mogu reći da sam feminista, jer neću da kradem ženama koje jesu feministkinje njihovu borbu.
ja li ima neko na forumu da zna da objasni u cemu je poenta tih feministkinja, za sta se zapravo one bore :?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#723 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

_id=17609353 wrote:29/09/2021 23:33 za sta se zapravo one bore
``````````````````````Image :oops:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#724 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by -Chesterfield- »

ZyzzSar wrote: 29/09/2021 23:33
Osmi Socrates wrote: 27/09/2021 23:28 Ja ne mogu reći da sam feminista, jer neću da kradem ženama koje jesu feministkinje njihovu borbu.
ja li ima neko na forumu da zna da objasni u cemu je poenta tih feministkinja, za sta se zapravo one bore :?
https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Feminiz ... %87eg_vala


https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Lezbijski_feminizam
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#725 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ZyzzSar »

-Chesterfield- wrote: 29/09/2021 23:54
ZyzzSar wrote: 29/09/2021 23:33

ja li ima neko na forumu da zna da objasni u cemu je poenta tih feministkinja, za sta se zapravo one bore :?
https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Feminiz ... %87eg_vala


https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Lezbijski_feminizam
ti nisi mogla sastaviti dvije prosirene recenice pa stavljas linkove ili?
Post Reply