Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#26 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

Vsvp wrote: 17/08/2021 12:54
RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 10:22


Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
Jbg nismo svi te sreće da ne biramo i da se možemo zaljubiti u norveške papire pa nam preostaje jedino tinder.
Ako ne mozes u norveske, moRes li kako u SwedCke? Dojč? A Holandija i Belgija nix?

Znači samo ova lokalna sirotinja sa Tindera... Ocajna situacija buraZ
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#27 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 13:41
RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 10:22 Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
Pa nisam dino merlin jbt :lol: običan lik koji radi nešto već 20 godina i dobar je u tome tako da ga raja zna.
Ili ozbiljno misliš da su te stranice samo za one što su toliko očajni da bi kačili sliku sa krastavcem u gaćama?
Šta po tebi treba da radimo mi ostali?

Ja sam se malo salio jarane, nemam ti ja iskustva oko tih novih app za dejt.
U moje vrijeme je bio popularan MIRC, ono ASL pa sta bude... 😁🤣
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#28 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by soha96 »

erentedia wrote: 17/08/2021 14:20 koristi instagram, stavi ga na javan profil, koristi filtere i nemoj se po kući slikat veću u autu za volanom, i na nekim atraktivnim mjestima u gradu, u prirodi, u klubu, postavljaj redovno storije i vidjet ćeš zahtjeva za praćenje. nemoj pretjerivati s slikama, sedmično 1-2max objavi. i tjt
OD FB NEMA NIŠTA. Njega koriste sada 60+ i firme.
Obavezno par jacih putovanja i slike sa destinacija. To radi jednako kao i slika iz luksuznog auta.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#29 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ExNihilo »

Ta koja pada na slike putovanja i nije žena koju normalan muškarac želi oženiti.
User avatar
bavi
Posts: 414
Joined: 04/06/2008 21:24

#30 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by bavi »

Stavi normalnu sliku, nemoj nista napucavat jer plan je da se nekad i sretnete uzivo :D Trazi iskljucivo zene od 30 do 35 (ako ne zelis djecu onda i do svojih godina) i nemoj ih zavlaciti glupom pricom ... to su vec godine kod njih kad zele ozbiljnu vezu i porodicu.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#31 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by erentedia »

Samo instagram slijedi
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#32 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by erentedia »

soha96 wrote: 17/08/2021 15:57
erentedia wrote: 17/08/2021 14:20 koristi instagram, stavi ga na javan profil, koristi filtere i nemoj se po kući slikat veću u autu za volanom, i na nekim atraktivnim mjestima u gradu, u prirodi, u klubu, postavljaj redovno storije i vidjet ćeš zahtjeva za praćenje. nemoj pretjerivati s slikama, sedmično 1-2max objavi. i tjt
OD FB NEMA NIŠTA. Njega koriste sada 60+ i firme.
Obavezno par jacih putovanja i slike sa destinacija. To radi jednako kao i slika iz luksuznog auta.
Ne treba jača putovanja ima po BiH lokacija koliko hoće što su napucane za instagrama...
Last edited by erentedia on 17/08/2021 16:32, edited 2 times in total.
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#33 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Vsvp »

RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 15:55
ComaGuy wrote: 17/08/2021 13:41
Pa nisam dino merlin jbt :lol: običan lik koji radi nešto već 20 godina i dobar je u tome tako da ga raja zna.
Ili ozbiljno misliš da su te stranice samo za one što su toliko očajni da bi kačili sliku sa krastavcem u gaćama?
Šta po tebi treba da radimo mi ostali?

Ja sam se malo salio jarane, nemam ti ja iskustva oko tih novih app za dejt.
U moje vrijeme je bio popularan MIRC, ono ASL pa sta bude... 😁🤣
I kad si u odgovoru pročitao Trondheim bila je ljubav na prvi pogled? :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#34 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 13:41
RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 10:22 Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
Pa nisam dino merlin jbt :lol: običan lik koji radi nešto već 20 godina i dobar je u tome tako da ga raja zna.
Ili ozbiljno misliš da su te stranice samo za one što su toliko očajni da bi kačili sliku sa krastavcem u gaćama?
Šta po tebi treba da radimo mi ostali?
ma pusti ove sto su se udali pa sada pametuju
ti prvo moras odrediti sebi cilj kao sto neko vec napisa
hoces li da jedes ili da jebes
ako hoces prvo prije ces to naci uzivo po kaficima na setanju itd pa onda zajednicki interesi itd
ovo drugo je tako jer su tu manje vise sex oglasi
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#35 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

:thumbup: c
Vsvp wrote: 17/08/2021 16:30
RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 15:55


Ja sam se malo salio jarane, nemam ti ja iskustva oko tih novih app za dejt.
U moje vrijeme je bio popularan MIRC, ono ASL pa sta bude... 😁🤣
I kad si u odgovoru pročitao Trondheim bila je ljubav na prvi pogled? :D
Ma jok, nego Kirkenes. Nisam znao jel norvezanka ili ruskinja... Kad ono iznenadjenje- ona pravo fina. Dama iz Finske
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#36 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

foxlife wrote: 17/08/2021 16:37
ComaGuy wrote: 17/08/2021 13:41
Pa nisam dino merlin jbt :lol: običan lik koji radi nešto već 20 godina i dobar je u tome tako da ga raja zna.
Ili ozbiljno misliš da su te stranice samo za one što su toliko očajni da bi kačili sliku sa krastavcem u gaćama?
Šta po tebi treba da radimo mi ostali?
ma pusti ove sto su se udali pa sada pametuju
ti prvo moras odrediti sebi cilj kao sto neko vec napisa
hoces li da jedes ili da jebes
ako hoces prvo prije ces to naci uzivo po kaficima na setanju itd pa onda zajednicki interesi itd
ovo drugo je tako jer su tu manje vise sex oglasi
Jarane pusti ti Respu, nego nastavi ti sa online dejtingom.
Respo potrosio para i para na kafe, nit se ud'o, nit je sta yebo.

Samo se kafe dobro napio... 🤣🤣🤣
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#37 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by soha96 »

ExNihilo wrote: 17/08/2021 16:05 Ta koja pada na slike putovanja i nije žena koju normalan muškarac želi oženiti.
Kod svake pomaze, i one najfinije i najcestitije. Nece odmoci.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#38 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 16:43
foxlife wrote: 17/08/2021 16:37

ma pusti ove sto su se udali pa sada pametuju
ti prvo moras odrediti sebi cilj kao sto neko vec napisa
hoces li da jedes ili da jebes
ako hoces prvo prije ces to naci uzivo po kaficima na setanju itd pa onda zajednicki interesi itd
ovo drugo je tako jer su tu manje vise sex oglasi
Jarane pusti ti Respu, nego nastavi ti sa online dejtingom.
Respo potrosio para i para na kafe, nit se ud'o, nit je sta yebo.

Samo se kafe dobro napio... 🤣🤣🤣
sta rece u norveskoj?
sad ti norvezanka sve naredjuje i manji si od makovog zrna
onda je bolje sto se nisam udo :izet:
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#39 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

foxlife wrote: 17/08/2021 17:22
RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 16:43

Jarane pusti ti Respu, nego nastavi ti sa online dejtingom.
Respo potrosio para i para na kafe, nit se ud'o, nit je sta yebo.

Samo se kafe dobro napio... 🤣🤣🤣
sta rece u norveskoj?
sad ti norvezanka sve naredjuje i manji si od makovog zrna
onda je bolje sto se nisam udo :izet:
Glup si ti dečko da bi shvatio kako brak funkcionise. 😁
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#40 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 17:24
foxlife wrote: 17/08/2021 17:22

sta rece u norveskoj?
sad ti norvezanka sve naredjuje i manji si od makovog zrna
onda je bolje sto se nisam udo :izet:
Glup si ti dečko da bi shvatio kako brak funkcionise. 😁
rece mi neko ko je nesposoban da se ozeni
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#41 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

erentedia wrote: 17/08/2021 14:17 Moj savjet gdje ćeš pronaći djevojku - noćni klubovi, samo se s prijateljom pa i sam otiđi i pridruži spontano za neki sto koji su rezervisale neke djevojke pa im reci "e samo malo da stanem da vidim bolje (pjevača)" ii "da snimim nešto"... noćni klubovi definitvno.
E u tom zecu leži grm, naime ne mogu naći prijatelja raspoloženog za izlaske... Koga god pitam kaže da je to oćejfio davno i da bi sada radije da ušuškava djecu i pije vino sa ženom na balkonu. Teško je i najobičniju kafu dogovorit. A u ovom gradu kada izađeš sam svi te pomalo gledaju kao psihopatu. Zna se desiti da obiđem 3-4 kafića i sretnem isto toliko frajera koji su izašli sami i ne čekaju nikog, a djevojku nijednu a-a nema toga unaske. U američkim filmovima kada lik izlazi u pab da nekoga upozna, sjedne za šank. U Sarajevu pabovi krcati, ljudi sjede jedni na drugima bukvalno, a za šankom gazda i momak od konobarice pričaju viceve. Eventualno neki 60-godišnji turista mi se smješka i klima glavom, pa pobjegnem dok mi nije platio piće. A najgore je kad uletim u neko od onih mjesta što su popularna među djecom, prosjek godina 18, još mi samo fali dugački mantil sa džepovima punim čokoladica.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#42 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ExNihilo »

Kaže jedan moj drug: posvajpo sam sve što je valjalo u radijusu od 130 kilometara i opet kita. :lol:

Ekonomija ljubavi je broken na klix aplikacijama.
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#43 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by caseytron »

ComaGuy wrote: 18/08/2021 08:40
erentedia wrote: 17/08/2021 14:17 Moj savjet gdje ćeš pronaći djevojku - noćni klubovi, samo se s prijateljom pa i sam otiđi i pridruži spontano za neki sto koji su rezervisale neke djevojke pa im reci "e samo malo da stanem da vidim bolje (pjevača)" ii "da snimim nešto"... noćni klubovi definitvno.
E u tom zecu leži grm, naime ne mogu naći prijatelja raspoloženog za izlaske... Koga god pitam kaže da je to oćejfio davno i da bi sada radije da ušuškava djecu i pije vino sa ženom na balkonu. Teško je i najobičniju kafu dogovorit. A u ovom gradu kada izađeš sam svi te pomalo gledaju kao psihopatu. Zna se desiti da obiđem 3-4 kafića i sretnem isto toliko frajera koji su izašli sami i ne čekaju nikog, a djevojku nijednu a-a nema toga unaske. U američkim filmovima kada lik izlazi u pab da nekoga upozna, sjedne za šank. U Sarajevu pabovi krcati, ljudi sjede jedni na drugima bukvalno, a za šankom gazda i momak od konobarice pričaju viceve. Eventualno neki 60-godišnji turista mi se smješka i klima glavom, pa pobjegnem dok mi nije platio piće. A najgore je kad uletim u neko od onih mjesta što su popularna među djecom, prosjek godina 18, još mi samo fali dugački mantil sa džepovima punim čokoladica.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
Koliko je tebi godina jarane?
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#44 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

caseytron wrote: 18/08/2021 13:52
ComaGuy wrote: 18/08/2021 08:40
E u tom zecu leži grm, naime ne mogu naći prijatelja raspoloženog za izlaske... Koga god pitam kaže da je to oćejfio davno i da bi sada radije da ušuškava djecu i pije vino sa ženom na balkonu. Teško je i najobičniju kafu dogovorit. A u ovom gradu kada izađeš sam svi te pomalo gledaju kao psihopatu. Zna se desiti da obiđem 3-4 kafića i sretnem isto toliko frajera koji su izašli sami i ne čekaju nikog, a djevojku nijednu a-a nema toga unaske. U američkim filmovima kada lik izlazi u pab da nekoga upozna, sjedne za šank. U Sarajevu pabovi krcati, ljudi sjede jedni na drugima bukvalno, a za šankom gazda i momak od konobarice pričaju viceve. Eventualno neki 60-godišnji turista mi se smješka i klima glavom, pa pobjegnem dok mi nije platio piće. A najgore je kad uletim u neko od onih mjesta što su popularna među djecom, prosjek godina 18, još mi samo fali dugački mantil sa džepovima punim čokoladica.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
Koliko je tebi godina jarane?
40ak piše na par mjesta iznad.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#45 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

erentedia wrote: 17/08/2021 16:21 Samo instagram slijedi
Znači da rezimiramo:
:arrow: svaki vikend na putovanja po Bosni - jbg radim, morao bi godišnji uzeti za nešto dalje
:arrow: upisati kurs fotografije, jer su mi fotke odron a posebno selfiji
:arrow: kupiti selfi stik
:arrow: savladati krindž enormnog narcisizma kačenja vlastitih ušminkanih slika više puta sedmično
:arrow: očekivati rezultate za koji mjesec
Malo loš omjer uloženog i dobivenog ali daj šta daš, budemo probali :D
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#46 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by caseytron »

ComaGuy wrote: 18/08/2021 20:14
caseytron wrote: 18/08/2021 13:52

Koliko je tebi godina jarane?
40ak piše na par mjesta iznad.
Buraz ja jaranica 28-33 godine neudatih bruku. Glumile neke trebice, ostale izjahane i neudate. Ako si fizicki normalan, psihicki isto prosjek, bilo sta radis naci ces vala. Eh sad jedino, po meni, glup insan nema sanse ama bas nikakve, al' i on ce naci kakvu hudnicu. Ti ga jebo 40. godina i online trazis zene.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40714
Joined: 29/06/2011 23:39

#47 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Godine nisu problem, ako ima 40 znaci da je iskusan a mlade djevojke vole iskusne muskarce koji znaju sta zele. Vole one i zauzete ali necemo sad o tome.

Znam clana jedne jako popularne grupe, ono bas bas popularni likovi jos od jugoslavije, ima on godina ja mislim preko 50 ali curice se lijepe, i zauzet je on ali peca djevojcice po fejzbucima i instagramu, mnoge i ne znaju ko je on ali padaju jer iskusan ovo ono. Jos kad bi znale da ih lovi samo za jednu noc, no to je prednost njegovog iskustva.

Prodaje im pricu frajer, uspjesno. Prica je kljuc svega.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#48 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by topss »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 08:06
topss wrote: 15/08/2021 18:57 Zajebano je sto ti je 40. To te ogranicava kod izbora, ali dobra stvar je sto si ako nista muskarac. Tako da mozes gledati one od 30-35 godina kojih jos uvijek ima slobodnih, a uz to im se i zuri sa pronalaskom.

Vezano za online, ovdje ti je objasnjeno.


Tesko ces tako nekoga upoznati. Najbolje ti je sa zenama iz okruzenja.
Pa jest, u pravu si. I ja sam par puta uspio se skontati sa djevojkom preko fb, ali to su bile osobe s kojima sam od ranije imao neki poslovni i lični odnos, a ne totalne strankinje. Problem je što takvih, kada eliminišem supruge od prijatelja, rodice i druge zauzete žene, među frendsima ostane možda 30ak i sve su ili nedostupne ili su me već odbile jednom. Nisam baš socijalan tip :(

Na poslu nema šansi, a moglo bi biti i opasno :D

Šta misliš da li je pametno da stavim otvoreno da sam za brak, da žene znaju da sam ozbiljan, ili je to ipak malo očajno za muškarca? Mislim ne odbacujem tu mogućnost, ako sretnem ženu koja me oduševljava u svakom smislu što da ne :-D
Nema potrebe da stavljas. Zene od 30 godina i vise svakako svakog gledaju kao potencijalnog za udaju. Samo ti pazi da se ne zajebes. Bolje ti je da si sam nego sa nekom budalom. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#49 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

dječak sa šibicama wrote: 19/08/2021 16:13 Godine nisu problem, ako ima 40 znaci da je iskusan a mlade djevojke vole iskusne muskarce koji znaju sta zele. Vole one i zauzete ali necemo sad o tome.

Znam clana jedne jako popularne grupe, ono bas bas popularni likovi jos od jugoslavije, ima on godina ja mislim preko 50 ali curice se lijepe, i zauzet je on ali peca djevojcice po fejzbucima i instagramu, mnoge i ne znaju ko je on ali padaju jer iskusan ovo ono. Jos kad bi znale da ih lovi samo za jednu noc, no to je prednost njegovog iskustva.

Prodaje im pricu frajer, uspjesno. Prica je kljuc svega.
Sto vishe pricha -bolje- nadje se brzo 'rupa u zakonu'.. :wink:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#50 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Samprotivsviju »

ComaGuy wrote: 18/08/2021 08:40.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
Ti ko da ides auto kupiti a ne curu naci. Reci mi kako razlikujes ove od 30 od ovih sa 29 i 28 ?

Nije mi jasno, kad vec kazes da si izgradio to neko ime u poslu, kako kroz taj poso nisi uspio upoznati neku interesantnu ? Mislim i kroz posao upoznajemo svakodnevno ljude.
Last edited by Samprotivsviju on 19/08/2021 17:40, edited 1 time in total.
Post Reply