Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#51 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ExNihilo »

Samprotivsviju wrote: 19/08/2021 17:38
ComaGuy wrote: 18/08/2021 08:40.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
Ti ko da ides auto kupiti a ne curu naci. Reci mi kako razlikujes ove od 30 od ovih sa 29 i 28 ?
Po brkovima. :D
User avatar
zubi
Posts: 5152
Joined: 16/07/2009 00:27

#52 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by zubi »

Samprotivsviju wrote: 19/08/2021 17:38 Ti ko da ides auto kupiti a ne curu naci. Reci mi kako razlikujes ove od 30 od ovih sa 29 i 28 ?
Mozda trazi licnu na uvid?

Ovako, kao Mirko...

Image
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#53 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Samprotivsviju wrote: 19/08/2021 17:38
ComaGuy wrote: 18/08/2021 08:40.

Znači da priupitam:
Ima li neki forumaš iz Sarajeva (može i forumašica, što da ne) raspoložen da izlazimo, zezamo se, i prilazimo djevojkama ali striktno 30+ ? Ako popijemo koju viška pa priletimo nekim od 28-29 jbg omaklo se :D
Ti ko da ides auto kupiti a ne curu naci. Reci mi kako razlikujes ove od 30 od ovih sa 29 i 28 ?
Šala ljudi, šala, pa vidiš ovog :D na kraju? To se ja kao ograđujem, lafo me ne interesuju ove mlađe :wink:
Samprotivsviju wrote: 19/08/2021 17:38 Nije mi jasno, kad vec kazes da si izgradio to neko ime u poslu, kako kroz taj poso nisi uspio upoznati neku interesantnu ? Mislim i kroz posao upoznajemo svakodnevno ljude.
Ko kaže da nisam :wink: ali napredovalo se do neke pozicije gdje to više nije opcija. Hajmo ovako reći: ne hodam više po terenu :D Sve završavam mailom ili eventualno zoom. Zna se desiti da portira pozdravim ujutro i navečer i to je to. Ima par kolega i kolegica s kojim odem nekad na ručak ili kafu, ali sve te kolegice su udate i većinom trudne. Postoje i neki poslovni partneri, seminari i slično ali sve je to tanko vrlo i rijetko. (edit: posebno sad zbog korone)
topss wrote: 19/08/2021 16:32 Nema potrebe da stavljas. Zene od 30 godina i vise svakako svakog gledaju kao potencijalnog za udaju. Samo ti pazi da se ne zajebes. Bolje ti je da si sam nego sa nekom budalom. :D
Postoje budale budale i simpatične budale gdje ti se nekako svidi njihova budalastost :)
S pravom vrstom budale može ti život baš postati interesantan, pun adrenalina :thumbup:
Last edited by ComaGuy on 19/08/2021 19:46, edited 1 time in total.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#54 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

zubi wrote: 19/08/2021 18:28 Ovako, kao Mirko...
Po stomaku mi se čini da ovaj krka redovno, pa vi vidite :D
KraljicaIzJajca
Posts: 3993
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#55 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 13/08/2021 13:14 klix stranice su generalno naklonjene ženama pri čemu žene prosečnog izgleda dobijaju brdo poruka, a muškarci prosečnog izgleda jako malo.

na tinderu se odlučuje o tebi u svega par sekundi, a žene su jako probirljive jer imaju opcija. bolje ti je traži na drugim mestima.
Is it fair to say that the male hang up when it comes to finding intimacy is fear of rejection?

Everybody is [scared of rejection]. It's normal. What is Tinder? Tinder is a rejection prevention app for dudes. They don't have to do the effort anymore. Men get rejected a lot more than klix, it's true. klix get rejected, but if she's pretty, if she has some cachet of some sort, she's less likely to be rejected than him. Boys deserve support for that. They are the initiators, they are the ones that have to make the moves. All over the world, that's the case.

:D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#56 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 20/08/2021 08:25
saint_mirad wrote: 13/08/2021 13:14 klix stranice su generalno naklonjene ženama pri čemu žene prosečnog izgleda dobijaju brdo poruka, a muškarci prosečnog izgleda jako malo.

na tinderu se odlučuje o tebi u svega par sekundi, a žene su jako probirljive jer imaju opcija. bolje ti je traži na drugim mestima.
Is it fair to say that the male hang up when it comes to finding intimacy is fear of rejection?

Everybody is [scared of rejection]. It's normal. What is Tinder? Tinder is a rejection prevention app for dudes. They don't have to do the effort anymore. Men get rejected a lot more than klix, it's true. klix get rejected, but if she's pretty, if she has some cachet of some sort, she's less likely to be rejected than him. Boys deserve support for that. They are the initiators, they are the ones that have to make the moves. All over the world, that's the case.

:D
tačno, zato je važno za muškarca da u što ranijoj dobi nauči da se nosi sa odbijanjem. da to prihvati kao deo igre, da ne pravi big deal od toga. što opuštenije to prihvati izgledaće više samopouzdano, a samim time su manje šanse da bude odbijen jer ženama je muško samopouzdanje seksi. čak mislim da i muškarci koji nemaju prirodno samopouzdanje treba makar u početku da foliraju da imaju dok ga zaista ne steknu. vajb nesigurnosti otera žene.

p.s. ne slažem se sa boldanim baš. muškarac treba uložiti značajan napor i na tinderu da sredi profil prvo da bi baš on bio odabran u moru drugih, a onda i kad uleti u inbox da zna toj koki držati pažnju i da zna konkretizovati stvari. vi žene to ne morate raditi, pa vam se čini kao lako.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#57 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Tačno, ali, žene ne vole baš ni neke luzere sa viškom samopouzdanja. Najlakše je imati samopouzdanje, glupi ljudi ga imaju na pretek. A vidjeli smo da ni izgled nije previše bitan.
I tu nastupa catch 22, ona bi htjela da joj muškarac priđe i zavodi je, ali da to bude neko koga je ona probrala, ko ispunjava neke kriterije. Osim ako nije i sama totalna luzerka ili ima baš nisko samopouzdanje, a takve nalaziš na tinderima i u gradu navečer.

Zato mislim da su te lovačke priče o "barenju treba" uglavnom zabluda, ti misliš da si je zbario ali je ona ustvari zbarila tebe i to tako dobro da nisi toga ni svjestan :D
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#58 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by graue_maus »

:izet: :izet: danas nekog live upoznati ko na lotto dobiti jackpot ...
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#59 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 14:04 Hvala na lijepim riječima ali nisam optimista iskreno, grad pun djevojaka do max. 25 godina, da se razumijemo nemam predrasuda ali ja sam njima star posebno za ozbiljnu vezu, to mi je gubljenje vremena i energije.
Nemate razloga da ne budete optimista.

Ako znate da necete da naudite nikome, da ste i sebi i pri sebi. Da ju necete maltretirati, ili ostaviti sa racunom… trebate biti dovoljno sigurni u sebe da je to ono sto je bitno.

Slazem se sa vama u vezi godina, i ne bi uopste ni trebali pricati sa mladjim djevojkama ukoliko nisu zapozlene, jer bi onda mogla biti situacija da je u biti jedan vid prostituisanja, sto ne bi ni vama bilo ugodno, a ni njoj.

Vec jednostavno trazite nekoga s kime mozete postojati. Doslovno.

Ni manje ni vise, nego da budete s nekim s kim bi mogli biti zajedno u wc-u i pricati dok se, ne znam, skida sminka ili nesto. Poenta je, bitno je da mozete razgovarati i tolerisati osobu.

Ne znam koja vam je profesija, ali ako hocete, slobodno posaljite putem privatne poruke, i vidjeti cemo mozemo li skontati neke ideje kako bi se vi mogli socijalizirati a da nije po kaficima za djecu, ili onim stranicama.
User avatar
zubi
Posts: 5152
Joined: 16/07/2009 00:27

#60 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by zubi »

e__ wrote: 20/08/2021 20:37 Poenta je, bitno je da mozete razgovarati i tolerisati osobu.
:shock:

Cista romantika...
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#61 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

zubi wrote: 20/08/2021 20:39 :shock:

Cista romantika...
Kontekst je jako bitan, i razlog zbog kojeg sam rekao da je bitno da mozete razgovarati sa osobom, i da ih mozete tolerisati je ono sto u biti odredi da li mozete biti s nekim u vezi, ili ne.

Ukoliko ne dijelite nikakve interese, vjerovanja, i ukoliko ih ne mozete tolerisati (npr. ako se lako iznerviraju, stres, ili ako su niskog samopouzdanja, pa ako to kreira probleme konstantno) onda ste vi krivi sto njih krivite za stvari koje nisu do njih.

To jeste, ako su oni iz potpuno druge sfere zivota, i ako se ne budu smijali na vase sale… bilo bi krajnje degutantno da vi onda kazete: “Pa, ovaj.. platio sam ti pice.. sta cu ja dobiti?”.

Mislim, ne smijete ocekivati nista od toga sto je neko prihvatio pice, ili izasao na veceru sa vama.

Ali isto tako, ne bi bilo fer vama ako ste dobro situirani, a ako je druga osoba izasla sa vama iskljucivo iz tih razloga, a ne zato sto zeli razgovarati s vama. Zato je bitno da znate motive druge osobe, pogotovo kada je u pitanju vase srce. Jer neki ljudi ne vjeruju u ljubav, i u druge ljude upravo radi ljudi koje stave novac ispred svega. Misleci da mozete kupiti neciju dusu, i da vas novac cini nesto boljim…
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#62 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

e__ wrote: 20/08/2021 20:37
ComaGuy wrote: 17/08/2021 14:04 Hvala na lijepim riječima ali nisam optimista iskreno, grad pun djevojaka do max. 25 godina, da se razumijemo nemam predrasuda ali ja sam njima star posebno za ozbiljnu vezu, to mi je gubljenje vremena i energije.
Nemate razloga da ne budete optimista.

Ako znate da necete da naudite nikome, da ste i sebi i pri sebi. Da ju necete maltretirati, ili ostaviti sa racunom… trebate biti dovoljno sigurni u sebe da je to ono sto je bitno.

Slazem se sa vama u vezi godina, i ne bi uopste ni trebali pricati sa mladjim djevojkama ukoliko nisu zapozlene, jer bi onda mogla biti situacija da je u biti jedan vid prostituisanja, sto ne bi ni vama bilo ugodno, a ni njoj.

Vec jednostavno trazite nekoga s kime mozete postojati. Doslovno.

Ni manje ni vise, nego da budete s nekim s kim bi mogli biti zajedno u wc-u i pricati dok se, ne znam, skida sminka ili nesto. Poenta je, bitno je da mozete razgovarati i tolerisati osobu.

Ne znam koja vam je profesija, ali ako hocete, slobodno posaljite putem privatne poruke, i vidjeti cemo mozemo li skontati neke ideje kako bi se vi mogli socijalizirati a da nije po kaficima za djecu, ili onim stranicama.
Vrlo čudan post. Izlaženje s nezaposlenom djevojkom je prostitucija???
Ovdje neko kao da govori u šiframa.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#63 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

e__ wrote: 20/08/2021 20:56
zubi wrote: 20/08/2021 20:39 :shock:

Cista romantika...
Kontekst je jako bitan, i razlog zbog kojeg sam rekao da je bitno da mozete razgovarati sa osobom, i da ih mozete tolerisati je ono sto u biti odredi da li mozete biti s nekim u vezi, ili ne.

Ukoliko ne dijelite nikakve interese, vjerovanja, i ukoliko ih ne mozete tolerisati (npr. ako se lako iznerviraju, stres, ili ako su niskog samopouzdanja, pa ako to kreira probleme konstantno) onda ste vi krivi sto njih krivite za stvari koje nisu do njih.

To jeste, ako su oni iz potpuno druge sfere zivota, i ako se ne budu smijali na vase sale… bilo bi krajnje degutantno da vi onda kazete: “Pa, ovaj.. platio sam ti pice.. sta cu ja dobiti?”.

Mislim, ne smijete ocekivati nista od toga sto je neko prihvatio pice, ili izasao na veceru sa vama.

Ali isto tako, ne bi bilo fer vama ako ste dobro situirani, a ako je druga osoba izasla sa vama iskljucivo iz tih razloga, a ne zato sto zeli razgovarati s vama. Zato je bitno da znate motive druge osobe, pogotovo kada je u pitanju vase srce. Jer neki ljudi ne vjeruju u ljubav, i u druge ljude upravo radi ljudi koje stave novac ispred svega. Misleci da mozete kupiti neciju dusu, i da vas novac cini nesto boljim…
Ne sjećam se da sam ikada u životu nekoga krivio što se lako iznervira ili da sam od djevojke očekivao nešto zato što sam joj platio piće, ali ok, vjerovatno sam nečim zaslužio takve predrasude.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#64 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

ComaGuy wrote: 20/08/2021 21:42 Vrlo čudan post. Izlaženje s nezaposlenom djevojkom je prostitucija???
Ovdje neko kao da govori u šiframa.
Post je bio dobronamjeran, ukoliko necete da razumijete — ne morate. C’est la vie.

U svakom slucaju: Ukoliko veza bude bazirana primarno na necijoj finansijskoj situaciji, onda ce te imati situaciju u kojoj kasnije jedna osoba moze tvrditi da je izasla sa vama samo radi bolje finansijske situacije ako dodje do bilo kakve svadje.

Ili, u drugom slucaju, da sebi olaksa zivot cak i ako nema nikakve hemije izmedju vas, i pocne neki tip veze samo radi vase finansijske situacije.

To nije moje licno misljenje, ali veliki broj ljudi bi to smatrao jednim vidom prostitucije (protiv koje nemam nista, ukoliko niko nije prisiljen ili sto mora, ali ne igrajte se sa necijim srcem) kad neko lazira hemiju.
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#65 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

ComaGuy wrote: 20/08/2021 21:44 Ne sjećam se da sam ikada u životu nekoga krivio što se lako iznervira ili da sam od djevojke očekivao nešto zato što sam joj platio piće, ali ok, vjerovatno sam nečim zaslužio takve predrasude.
Pisao sam uopsteno, i nije mi ni palo na pamet da mislim da vi dijelite takvo misljenje, niti imam razloga. Iskreno.

Samo sam obrazlozio svoj post da ne bi kontekst bio izgubljen.

Stojim iza svake napisane rijeci kako god, ali nijedan post nije bio uperen ni protiv vas, niti bilo koga.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#66 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

e__ wrote: 20/08/2021 21:53
ComaGuy wrote: 20/08/2021 21:42 Vrlo čudan post. Izlaženje s nezaposlenom djevojkom je prostitucija???
Ovdje neko kao da govori u šiframa.
Post je bio dobronamjeran, ukoliko necete da razumijete — ne morate. C’est la vie.

U svakom slucaju: Ukoliko veza bude bazirana primarno na necijoj finansijskoj situaciji, onda ce te imati situaciju u kojoj kasnije jedna osoba moze tvrditi da je izasla sa vama samo radi bolje finansijske situacije ako dodje do bilo kakve svadje.

Ili, u drugom slucaju, da sebi olaksa zivot cak i ako nema nikakve hemije izmedju vas, i pocne neki tip veze samo radi vase finansijske situacije.

To nije moje licno misljenje, ali veliki broj ljudi bi to smatrao jednim vidom prostitucije (protiv koje nemam nista, ukoliko niko nije prisiljen ili sto mora, ali ne igrajte se sa necijim srcem) kad neko lazira hemiju.
Pa dobro, ovo već ima dosta smisla. Ali nećemo sada reći da je nemoguća bilo kakva ljubav između dvije osobe različitog imovinskog statusa? Pa valjda oni znaju da li su s nekim iz ljubavi ili iz interesa? Ako su oboje iz interesa i znaju to, onda se može reći da je to neki vid prostitucije. Ako je jedno iz interesa a drugo iz ljubavi, onda je ovaj drugi onaj ko je prevaren u toj priči.
Edit: A ovo za svađu... pa dvoje ljudi kad se posvađaju govore jedno drugom svakakve gluposti. Ne treba to uzimati k srcu, važno je šta se desi poslije i da li se pomire :)
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#67 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

ComaGuy wrote: 20/08/2021 22:08 Pa dobro, ovo već ima dosta smisla. Ali nećemo sada reći da je nemoguća bilo kakva ljubav između dvije osobe različitog imovinskog statusa? Pa valjda oni znaju da li su s nekim iz ljubavi ili iz interesa? Ako su oboje iz interesa i znaju to, onda se može reći da je to neki vid prostitucije. Ako je jedno iz interesa a drugo iz ljubavi, onda je ovaj drugi onaj ko je prevaren u toj priči.
Edit: A ovo za svađu... pa dvoje ljudi kad se posvađaju govore jedno drugom svakakve gluposti. Ne treba to uzimati k srcu, važno je šta se desi poslije i da li se pomire :)
Ma naravno da nije nemoguca, nego treba prvo doci do nekog vida razumijevanja, prijateljstva.. ako znate da je u pitanju iskrena, dobronamjerna i fina osoba. Onda tu nema nikakve dileme, to sto oni nisu istog imovinskog stanja ne znaci da to predstavlja bilo kakav problem. Sve dok nije u pitanju manipulator.

Ali dosta ljudi odmah poleti, bez da stvarno upoznaju osobu, da razgovaraju, da ju razumiju…

To je istina, ali neki od nas sve uzimaju ka srcu, i to je jedan od problema kad je u pitanju necije srce… mozda niste mislili nesto reci, ali onda ostane sumnja..
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#68 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

e__ wrote: 21/08/2021 20:26
ComaGuy wrote: 20/08/2021 22:08 Pa dobro, ovo već ima dosta smisla. Ali nećemo sada reći da je nemoguća bilo kakva ljubav između dvije osobe različitog imovinskog statusa? Pa valjda oni znaju da li su s nekim iz ljubavi ili iz interesa? Ako su oboje iz interesa i znaju to, onda se može reći da je to neki vid prostitucije. Ako je jedno iz interesa a drugo iz ljubavi, onda je ovaj drugi onaj ko je prevaren u toj priči.
Edit: A ovo za svađu... pa dvoje ljudi kad se posvađaju govore jedno drugom svakakve gluposti. Ne treba to uzimati k srcu, važno je šta se desi poslije i da li se pomire :)
Ma naravno da nije nemoguca, nego treba prvo doci do nekog vida razumijevanja, prijateljstva.. ako znate da je u pitanju iskrena, dobronamjerna i fina osoba. Onda tu nema nikakve dileme, to sto oni nisu istog imovinskog stanja ne znaci da to predstavlja bilo kakav problem. Sve dok nije u pitanju manipulator.

Ali dosta ljudi odmah poleti, bez da stvarno upoznaju osobu, da razgovaraju, da ju razumiju…

To je istina, ali neki od nas sve uzimaju ka srcu, i to je jedan od problema kad je u pitanju necije srce… mozda niste mislili nesto reci, ali onda ostane sumnja..
E onda se slažemo :D zna često biti problema kada ostaviš pogrešan prvi dojam... ali kada s nekim provedeš sate i sate, ta osoba te oduševljava u svakom trenutku, nasmijava, pokazuje ti ljubav na bezbroj načina (i ti njoj) i onda se nešto bezveze zakačite i neko od vas dvoje se nešto izlane - ma to je nebitno totalno, to je afekt i naravno da to niste mislili :)
Trebaš se naravno truditi da nikada ne povrijediš osobu do koje ti je stalo, ali eto greške se dešavaju. We're only human :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#69 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Pazi na razvedene odnosno bjezi od njih, vec si u tim godinama gdje ces ih sresti kamaru.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#70 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

:roll:
Ne mladu, ne razvedenu.... :lol: sta vi hocete.... uopste..... sjedite kuci, narucujete hranu,kad ste gladni.. :zoka: gdje mislite upoznati neku djevojku.
Ne dolaze ni na sahrane.. i ta shansa vam propade.. :hm:
.Najbolje ulozen novac je --da je izvedete na veceru... sto skuplji restoran.. i ucestvujte u predstavi. :klopa:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#71 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by irac300 »

moonca wrote: 22/08/2021 04:42 :roll:
Ne mladu, ne razvedenu.... :lol: sta vi hocete.... uopste..... sjedite kuci, narucujete hranu,kad ste gladni.. :zoka: gdje mislite upoznati neku djevojku.
Ne dolaze ni na sahrane.. i ta shansa vam propade.. :hm:
.Najbolje ulozen novac je --da je izvedete na veceru... sto skuplji restoran.. i ucestvujte u predstavi. :klopa:
U prijevodu poguzija.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#72 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

U restoran vodim tek kad je procijenim, ovisno o njoj je hoce li dobiti biftek ili hot dog sa ne bas svim prilozima.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#73 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

dječak sa šibicama wrote: 22/08/2021 11:01 U restoran vodim tek kad je procijenim, ovisno o njoj je hoce li dobiti biftek ili hot dog sa ne bas svim prilozima.
žene rade kontra, ocenjuju muškarca na osnovu toga gde ih izvede za prvi dejt.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#74 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Te sto gledaju gdje je izvedem, odvedem do slasticarne samo do izloga, da gleda kako drugi jedu kolace.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#75 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

:lol:
Post Reply