Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#126 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

Guadalajara wrote: 26/08/2021 22:24
Chloe wrote: 26/08/2021 12:11 @snijeg_led da si muško ni kod tebe ne bih iamla šanse :cry:

Image
Baš ne znaš uživati :mrgreen:
Lako uživam kad mi malo za srIću treba ... :lol: priroda i osmijeh ... :srce:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#127 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Guadalajara »

Chloe wrote: 27/08/2021 08:01
Guadalajara wrote: 26/08/2021 22:24

Baš ne znaš uživati :mrgreen:
Lako uživam kad mi malo za srIću treba ... :lol: priroda i osmijeh ... :srce:
Neka Člo, ugodi sebi Bgm. :-D :kiss:
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#128 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by erentedia »

ComaGuy wrote: 18/08/2021 20:18
erentedia wrote: 17/08/2021 16:21 Samo instagram slijedi
Znači da rezimiramo:
:arrow: svaki vikend na putovanja po Bosni - jbg radim, morao bi godišnji uzeti za nešto dalje
:arrow: upisati kurs fotografije, jer su mi fotke odron a posebno selfiji
:arrow: kupiti selfi stik
:arrow: savladati krindž enormnog narcisizma kačenja vlastitih ušminkanih slika više puta sedmično
:arrow: očekivati rezultate za koji mjesec
Malo loš omjer uloženog i dobivenog ali daj šta daš, budemo probali :D
Ne treba ti selfi štap, štoviše selfije sad koriste stariji. Više "portreti" su sada za udvaranje. Kačket, naočale, tako to iskombiniraj.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#129 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

Griješiš što si uopšte na dejting stranicama, nema tu hljeba jarane.
User avatar
eurodancer
Posts: 139
Joined: 29/07/2012 23:42
Location: •Place of nowhere•

#130 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by eurodancer »

preko rodbine ganjaj dijasporke
User avatar
seno_bh
Posts: 154
Joined: 25/05/2012 22:56
Location: BiH

#131 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by seno_bh »

Sydnor wrote: 29/08/2021 10:02 Griješiš što si uopšte na dejting stranicama, nema tu hljeba jarane.
Ovo ste definitivno upravu
Obicno na dejt stranicama naletis na "svasta"
Ides putem poznanstava, drustva, svoje uze okoline to je zakon
Uvijek naleti nešto, mora naletit
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#132 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

seno_bh wrote: 01/09/2021 15:34 Uvijek naleti nešto, mora naletit
Image
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#133 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

ComaGuy wrote: 13/08/2021 11:36 Zdravo svima, prije svega novi sam na ovom forumu pa da se predstavim ja sam ComaGuy i ja sam alkoholičar ovaj khm ovisnik o online diskusijama :D

Neki ovdje kažu da su imali sreće sa dejting aplikacijama, imam instaliran Tinder i Badoo nešto preko pola godine i nikad ništa pa se pitam jel' do mene, griješim li negdje?

Znači svajpam desno svaki dan dok se prst ne umori, dobijem jedan match sedmično ili svake dvije sedmice i to uglavnom osoba bez profilne slike ili neka starija i/ili punačkija dama. Ali od birača nema je*ča pa ja kulturno pozdravim, dam neki kompliment, prokomentarišem nešto sa profilne ili ako baš nemam ništa onda neku šalu puknem i - unmatch. Ili uspijem razmijeniti dvije tri poruke ali sve u stilu Da, Ne, Ok, Možda, Haha i onda slijedi unmatch. Badoo dozvoljava nekad da se pošalje poruka bez matcha, tu nisam nikada nikakav odgovor dobio, ama baš nikad. Pokušam dogovoriti sastanak i ništa, par puta su me uvažene dame izradile. Da iskren budem uspio sam jedan sastanak dogovoriti ali tu nije bilo ama baš nikakve hemije, dama navodno samo par godina starija od mene mi je stilom, oblačenjem, ponašanjem ostavila dojam neke tetke...

Inače Tinder je uglavnom ok ali na Badoo je 90% profila kao da se neko trudi da napravi što ružniji profil, neki očajni uglovi, osvjetljenje, face koje se krevelje... ne znam šta je cilj toga, da se pokaže da ti kao nije stalo i da nisi očajan?

Jedan me se dojmio posebno, ne mogu sad da nađem ali znači slika je iz daljine tako da se ne vide face, dvije žene u trenerkama, šarenim dokoljenicama i papučama za plažu, marame na glavi, sjede na zidiću i piju kafu ispred socijalističke zgrade išarane grafitima kao u Slavic mimovima :lol: znači vrh humora :lol: :lol: slao sam poruke da čestitam što me je propisno nasmijala, ali bez odgovora naravno.

Btw imam 40ak godina ako je bitno :D :D


Da malo ozivim temu :)
Dobro si to napisao da su neki imali srece na dejting aplikacijama. Znam tri para cije je upoznavanje pocelo na badoo i završilo sa skladnom brkom. Ja sam pokusala i nista. Jednostavno nisam imala srece😄
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#134 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ZyzzSar »

Richel wrote: 09/09/2021 22:11
ComaGuy wrote: 13/08/2021 11:36 ....


Da malo ozivim temu :)
Dobro si to napisao da su neki imali srece na dejting aplikacijama. Znam tri para cije je upoznavanje pocelo na badoo i završilo sa skladnom brkom. Ja sam pokusala i nista. Jednostavno nisam imala srece😄
pa eto, upoznajte se preko foruma ako se oboje slobodni :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#135 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

Richel wrote: 09/09/2021 22:11
ComaGuy wrote: 13/08/2021 11:36 Zdravo svima, prije svega novi sam na ovom forumu pa da se predstavim ja sam ComaGuy i ja sam alkoholičar ovaj khm ovisnik o online diskusijama :D

Neki ovdje kažu da su imali sreće sa dejting aplikacijama, imam instaliran Tinder i Badoo nešto preko pola godine i nikad ništa pa se pitam jel' do mene, griješim li negdje?

Znači svajpam desno svaki dan dok se prst ne umori, dobijem jedan match sedmično ili svake dvije sedmice i to uglavnom osoba bez profilne slike ili neka starija i/ili punačkija dama. Ali od birača nema je*ča pa ja kulturno pozdravim, dam neki kompliment, prokomentarišem nešto sa profilne ili ako baš nemam ništa onda neku šalu puknem i - unmatch. Ili uspijem razmijeniti dvije tri poruke ali sve u stilu Da, Ne, Ok, Možda, Haha i onda slijedi unmatch. Badoo dozvoljava nekad da se pošalje poruka bez matcha, tu nisam nikada nikakav odgovor dobio, ama baš nikad. Pokušam dogovoriti sastanak i ništa, par puta su me uvažene dame izradile. Da iskren budem uspio sam jedan sastanak dogovoriti ali tu nije bilo ama baš nikakve hemije, dama navodno samo par godina starija od mene mi je stilom, oblačenjem, ponašanjem ostavila dojam neke tetke...

Inače Tinder je uglavnom ok ali na Badoo je 90% profila kao da se neko trudi da napravi što ružniji profil, neki očajni uglovi, osvjetljenje, face koje se krevelje... ne znam šta je cilj toga, da se pokaže da ti kao nije stalo i da nisi očajan?

Jedan me se dojmio posebno, ne mogu sad da nađem ali znači slika je iz daljine tako da se ne vide face, dvije žene u trenerkama, šarenim dokoljenicama i papučama za plažu, marame na glavi, sjede na zidiću i piju kafu ispred socijalističke zgrade išarane grafitima kao u Slavic mimovima :lol: znači vrh humora :lol: :lol: slao sam poruke da čestitam što me je propisno nasmijala, ali bez odgovora naravno.

Btw imam 40ak godina ako je bitno :D :D


Da malo ozivim temu :)
Dobro si to napisao da su neki imali srece na dejting aplikacijama. Znam tri para cije je upoznavanje pocelo na badoo i završilo sa skladnom brkom. Ja sam pokusala i nista. Jednostavno nisam imala srece😄
Ti se baci u promet ovdje
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#136 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by topss »

ZyzzSar wrote: 09/09/2021 23:58
Richel wrote: 09/09/2021 22:11



Da malo ozivim temu :)
Dobro si to napisao da su neki imali srece na dejting aplikacijama. Znam tri para cije je upoznavanje pocelo na badoo i završilo sa skladnom brkom. Ja sam pokusala i nista. Jednostavno nisam imala srece😄
pa eto, upoznajte se preko foruma ako se oboje slobodni :D
Pa forumi su sigurno bolje mjesto za upoznati nekoga nego klix aplikacije. Mozes pogledati upise osobe i vidjeti kakva je karakterno. Generalno su i manje sanse da ces naletiti na budalu. Jedino je problem sto nemas vizuelnu predstavu koja je, da se ne lazemo, svakako najbitniji faktor. Pogotovo su zene izbirljive sto se toga tice. Pa onda ne zele da ulaze u pricu sa nekim i da se ispostavi da je neprivlacan. Zato je najbolje u startu poslati sliku. :D
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#137 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Obavezno i to po mogucnosti da bude stvarno tvoja :D
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#138 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Richel wrote: 09/09/2021 22:11
Da malo ozivim temu :)
Dobro si to napisao da su neki imali srece na dejting aplikacijama. Znam tri para cije je upoznavanje pocelo na badoo i završilo sa skladnom brkom. Ja sam pokusala i nista. Jednostavno nisam imala srece😄
Nakon komentara ovdje i ostalog deinstalirao sam te aplikacije, ništa od njih :D imam osjećaj da je to moglo nekad davno kad su svi bili mladi i naivni :-)
apsidejzi wrote: 26/08/2021 08:21 Stranice koje spominjes su biznisi. To nemoj nikada zaboraviti. Biznis koji ima za cilj zaradu. Ako koristis obicni profil neces nikad nikog naci. Ako platis neku premijum funkciju odjednom ces dobiti mnostvo zena koje ti odgovaraju. Algoritam spajanja ne funkcionise na fer osnovi nego na principu "ko plati vise". Jbg.
Probao i to, ništa sve isto... jedina razlika je što vidiš sliku onoga ko te lajka, što je ženama sigurno korisno, mene ako lajka jedna osoba sedmično garant će mi je ponuditi među prvih 5-6 kada krenem da svajpam. A od promjene lokacije isto ne vidim neke koristi, da ja sad idem u Beograd ili Zagreb na dejt...

A ova priča za patike se slažem sa saint miradom, uz par nekih ekstrema odjevni detalji su tako nebitne sitnice, ako na osnovu toga otpisujete partnere automatski ste i meni manje interesantne, sve i da imamo isti ukus...
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#139 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

snijeg_led wrote: 15/09/2021 19:26 Obavezno i to po mogucnosti da bude stvarno tvoja :D
:-D :-D :-D :-D :-D
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#140 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

ExNihilo wrote: 17/08/2021 16:05 Ta koja pada na slike putovanja i nije žena koju normalan muškarac želi oženiti.
Baš.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#141 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

saint_mirad wrote: 22/08/2021 13:08
dječak sa šibicama wrote: 22/08/2021 11:01 U restoran vodim tek kad je procijenim, ovisno o njoj je hoce li dobiti biftek ili hot dog sa ne bas svim prilozima.
žene rade kontra, ocenjuju muškarca na osnovu toga gde ih izvede za prvi dejt.
Ja je prvi put mogu izvesti samo u šetnju, jer razgovor uz šetnju je opušteniji, a onda ako krene kako treba može se negdje i sjesti.

Kako me može ocijeniti po šetnji ne znam, ali ako me loše ocijeni malo me i zaboli za takvu.
dječak sa šibicama wrote: 22/08/2021 20:22 Te sto gledaju gdje je izvedem, odvedem do slasticarne samo do izloga, da gleda kako drugi jedu kolace.
:lol:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#142 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

sherbett wrote: 20/08/2021 22:57 Jebes ljubav!
Samo patis
Uvijek sam se dobro osjećao kad dođem do takvog zaključka, a onda prije ili poslije dobrovoljno se vraćam patnji. Jebi ga.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8127
Joined: 25/05/2013 23:49

#143 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by apsidejzi »

ComaGuy wrote: 16/09/2021 09:21
apsidejzi wrote: 26/08/2021 08:21 Stranice koje spominjes su biznisi. To nemoj nikada zaboraviti. Biznis koji ima za cilj zaradu. Ako koristis obicni profil neces nikad nikog naci. Ako platis neku premijum funkciju odjednom ces dobiti mnostvo zena koje ti odgovaraju. Algoritam spajanja ne funkcionise na fer osnovi nego na principu "ko plati vise". Jbg.
Probao i to, ništa sve isto... jedina razlika je što vidiš sliku onoga ko te lajka, što je ženama sigurno korisno, mene ako lajka jedna osoba sedmično garant će mi je ponuditi među prvih 5-6 kada krenem da svajpam. A od promjene lokacije isto ne vidim neke koristi, da ja sad idem u Beograd ili Zagreb na dejt...

A ova priča za patike se slažem sa saint miradom, uz par nekih ekstrema odjevni detalji su tako nebitne sitnice, ako na osnovu toga otpisujete partnere automatski ste i meni manje interesantne, sve i da imamo isti ukus...
Mozda ti ovo pomogne da razumijes igru u kojoj se nalazis:

Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#144 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

Jao, Jordan Peterson :lol:
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#145 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Dejtin stranice su pravi bullshit
mozda pojedinim zenama daju pristup nebrojenom izboru muskaraca iz citavog svijeta, ali sta ce naci u njima da te veze da zivot ?
vezati za zivot te mogu samo oni odrasli u istom vrmenu, okruzenju, oni koji poticu iz slicnih porodica sa istim zivotnim shvatanjima
ne mogu sebe zamisliti sa partnerom kome cu ujutru reci "good morning my love "

zato predlazem otvaranje web stranice: nadjiBosancaibudisretna.com :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#146 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by seoBIH »

snijeg_led wrote: 17/09/2021 15:07 "good morning my love "
Svi smo mi različiti, ja bih bez problema mogao da kazem "おはよう私の愛"
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#147 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Ohayō watashi no ai :lol:
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#148 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

AtillaS wrote: 16/09/2021 19:12
saint_mirad wrote: 22/08/2021 13:08

žene rade kontra, ocenjuju muškarca na osnovu toga gde ih izvede za prvi dejt.
Ja je prvi put mogu izvesti samo u šetnju, jer razgovor uz šetnju je opušteniji, a onda ako krene kako treba može se negdje i sjesti.

Kako me može ocijeniti po šetnji ne znam, ali ako me loše ocijeni malo me i zaboli za takvu.
dječak sa šibicama wrote: 22/08/2021 20:22 Te sto gledaju gdje je izvedem, odvedem do slasticarne samo do izloga, da gleda kako drugi jedu kolace.
:lol:
Slazem se :) puno bolja varijanta je prvo prosetati. Tako su ljudi opusteniji. Ali sta ako pada kisa :shock:
nekome
Posts: 2880
Joined: 17/05/2011 10:41

#149 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by nekome »

Richel wrote: 17/09/2021 18:57
AtillaS wrote: 16/09/2021 19:12
Ja je prvi put mogu izvesti samo u šetnju, jer razgovor uz šetnju je opušteniji, a onda ako krene kako treba može se negdje i sjesti.

Kako me može ocijeniti po šetnji ne znam, ali ako me loše ocijeni malo me i zaboli za takvu.

:lol:
Slazem se :) puno bolja varijanta je prvo prosetati. Tako su ljudi opusteniji. Ali sta ako pada kisa :shock:
Image
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#150 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Richel wrote: 17/09/2021 18:57
AtillaS wrote: 16/09/2021 19:12
Ja je prvi put mogu izvesti samo u šetnju, jer razgovor uz šetnju je opušteniji, a onda ako krene kako treba može se negdje i sjesti.

Kako me može ocijeniti po šetnji ne znam, ali ako me loše ocijeni malo me i zaboli za takvu.
Slazem se :) puno bolja varijanta je prvo prosetati. Tako su ljudi opusteniji. Ali sta ako pada kisa :shock:
Onda sačekamo da se pojavi duga pa prođemo ispod. :D
Post Reply