Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#201 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

AtillaS wrote: 19/09/2021 09:54 @Chloe Nisam ja tako probirljiv, nije mi ni odricanje problem. Moj problem je vjerovatno što se nisam više družio, uživao u širem društvu, a možda uslijed određene doze povučenosti, stidljivosti, nezainteresovanosti. Puno vremena sam potrošio na muška druženja, poslove, a nisam se dovoljno trudio da nađem nekoga. Nisam u tim godinama to ozbiljno shvatao, mislio u podsvijesti da će doći na svoje kad bude vrijeme. A godine brzo prođu.
Fuck, ni sam sebe ne bih mogao bolje opisat. Ko da si u mene i moj život gledao dok si pisao ovaj post.
caseytron
Posts: 2083
Joined: 01/06/2016 16:42

#202 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by caseytron »

ComaGuy wrote: 19/09/2021 09:40
Richel wrote: 18/09/2021 22:14

Pa sad kad to tako napisa... Mislim da je bilo i toga
Treba dati nekome šansu da ti se svidi, da ne bi bilo grešaka u komunikaciji :)
Šta fali, izađete na sastanak, ako ti ne odgovara likom, pojavom, pričom - lijepo se pozdravite i nikom ništa. Obećavam da ne boli :D
A možda postanete i dobri prijatelji.

Slike po tinderima i slično to je sve fotošop ili "dobar ugao", osim toga neko je više/manje fotogeničan i uglavnom se ispostavi da vrlo malo ima veze sa stvarnim likom. Treba nekako filtrirati to se slažem, ali ja bi prije filtrirao po onome visina / težina / krojačke mjere / bavi li se sportom / puši li / pije li, nego po slici. A definitivno filtrirati po zajedničkim interesima, priči i slično.

@caseytron koliko je tebi godina?
Kakve slike po tinderima, opet se fokusiras na pogresne stvari. Filtriranje po tome pusi li ili ne, sa srecom ti bilo. Ako ti ja sa 29. godina moram pricati kako da nadjes zensko, jebaji ga
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#203 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Chloe wrote: 19/09/2021 10:07
AtillaS wrote: 19/09/2021 09:54 @Chloe Nisam ja tako probirljiv, nije mi ni odricanje problem. Moj problem je vjerovatno što se nisam više družio, uživao u širem društvu, a možda uslijed određene doze povučenosti, stidljivosti, nezainteresovanosti. Puno vremena sam potrošio na muška druženja, poslove, a nisam se dovoljno trudio da nađem nekoga. Nisam u tim godinama to ozbiljno shvatao, mislio u podsvijesti da će doći na svoje kad bude vrijeme. A godine brzo prođu.
Još uvijek si živ, a nisu to ni neke godine. Svi imamo obitelj, od roditelja, braće, sestara, neko i djecu i sve su to različite ljubavi, a lijepo je zaspati i probuditi se sa parnerom/icom, nekom poljupcem poželjeti dobro jutro, imati nekog s kim mošeš i ćutati, dijeliti i radost i tugu.

Nikad nije kasno. :kiss:
Nije kasno. :kiss:

Jedino je razlika između sadašnjeg života i tog ranije što sad nemam ni to muško društvo, a zaboravio sam i šta je izlaženje. :lol:

Sad sam idealan za oženiti, prestao pušiti, skoro da više i ne pijem, poso-kuća, full useljiv. :D
Sydnor wrote: 19/09/2021 10:09
Fuck, ni sam sebe ne bih mogao bolje opisat. Ko da si u mene i moj život gledao dok si pisao ovaj post.
Ma valjda su sve naše priče slične. Nekome je teško shvatiti da se samo tako desilo.

Možda je bolje bilo živjeti u vrijeme dogovorenih brakova. Lijepo ti sve drugi završe i ožene te, a tvoje je da praviš djecu i paziš na kuću. Djeluje pravo rasterećeno, bez neke odgovornosti i stresa. Demokratija i insistiranje na pravima su sjebali čovjeka kao vrstu. Možda će za par stotina godina brakovi biti raritet, neko će napraviti ustanove gdje će žene rađati djecu za nadoknadu, a država ih odgajati po svome da joj poslije služe.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71144
Joined: 03/10/2011 20:11

#204 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

AtillaS wrote: 19/09/2021 10:58
Chloe wrote: 19/09/2021 10:07

Još uvijek si živ, a nisu to ni neke godine. Svi imamo obitelj, od roditelja, braće, sestara, neko i djecu i sve su to različite ljubavi, a lijepo je zaspati i probuditi se sa parnerom/icom, nekom poljupcem poželjeti dobro jutro, imati nekog s kim mošeš i ćutati, dijeliti i radost i tugu.

Nikad nije kasno. :kiss:
Nije kasno. :kiss:

Jedino je razlika između sadašnjeg života i tog ranije što sad nemam ni to muško društvo, a zaboravio sam i šta je izlaženje. :lol:

Sad sam idealan za oženiti, prestao pušiti, skoro da više i ne pijem, poso-kuća, full useljiv. :D
Nisu to mjerila za ženidbu.... 🙈
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#205 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

Sydnor wrote: 19/09/2021 09:49
suspect_zero wrote: 18/09/2021 21:58

Joj koja si ti meni provala :lol:

Pa ti bi ba treb'o imat vazda cura oko sebe....ili ove cure danas ne haju za humor :-?
U moje vrijeme, momci koji su znali "provalit", okrenut stvar na zajebanciju, uvijek bili glavni.
Mah, ne znam iskreno.
Možda bi neka i pala da je imam priliku upoznat :-D
U društvu a i nigdje oko mene nema djevojaka tako da...

U zadnje vrijeme me nekako sve manje to tišti jer imam većih problema :lol:

Na nedostatak partnera i te vrste ljubavi se vratim da me muče samo kad mi je sve ostalo potaman u životu.
Ista prica 😄
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#206 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

AtillaS wrote: 19/09/2021 09:54 @Chloe Nisam ja tako probirljiv, nije mi ni odricanje problem. Moj problem je vjerovatno što se nisam više družio, uživao u širem društvu, a možda uslijed određene doze povučenosti, stidljivosti, nezainteresovanosti. Puno vremena sam potrošio na muška druženja, poslove, a nisam se dovoljno trudio da nađem nekoga. Nisam u tim godinama to ozbiljno shvatao, mislio u podsvijesti da će doći na svoje kad bude vrijeme. A godine brzo prođu.
Izvini, mozda si to nekad ranije napisao. Koliko ti je godina
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#207 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

Richel wrote: 19/09/2021 11:39
Ista prica 😄
Isto nemaš priliku upoznat nekog ili isto razmišljaš o tome kao i ja?
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#208 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Chloe wrote: 19/09/2021 11:18 Nisu to mjerila za ženidbu.... 🙈
Ne postoje mjerila za ženidbu. Kad vidim ko se sve oženio, vjeruj mi da ne postoje. :mrgreen:
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#209 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

Sydnor wrote: 19/09/2021 11:54
Richel wrote: 19/09/2021 11:39
Ista prica 😄
Isto nemaš priliku upoznat nekog ili isto razmišljaš o tome kao i ja?
Oboje
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#210 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Richel wrote: 19/09/2021 11:42 Izvini, mozda si to nekad ranije napisao. Koliko ti je godina
40. Kakva je kod tebe priča, gdje je zapelo u tvom životu?

Ako šta nisam razumio to su bili likovi koji su gledali da završe školu i sljedeći korak odmah ženidba, udaja, djeca. Meni to tada bilo neshvatljivo. Danas oni upisuju djecu u srednju, a ja razmišljam jesam li pretjerao u opuštanju. :lol:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71144
Joined: 03/10/2011 20:11

#211 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

AtillaS wrote: 19/09/2021 12:02
Chloe wrote: 19/09/2021 11:18 Nisu to mjerila za ženidbu.... 🙈
Ne postoje mjerila za ženidbu. Kad vidim ko se sve oženio, vjeruj mi da ne postoje. :mrgreen:
Ima i toga.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#212 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

AtillaS wrote: 19/09/2021 10:58 Ma valjda su sve naše priče slične. Nekome je teško shvatiti da se samo tako desilo.

Možda je bolje bilo živjeti u vrijeme dogovorenih brakova. Lijepo ti sve drugi završe i ožene te, a tvoje je da praviš djecu i paziš na kuću. Djeluje pravo rasterećeno, bez neke odgovornosti i stresa. Demokratija i insistiranje na pravima su sjebali čovjeka kao vrstu. Možda će za par stotina godina brakovi biti raritet, neko će napraviti ustanove gdje će žene rađati djecu za nadoknadu, a država ih odgajati po svome da joj poslije služe.
Vidim svi istu priču imaju, kao i ja... šteta što ove aplikacije ne ispunjavaju svoju svrhu i što toksični balkanski macho sindrom proglašava za očajnike sve koji ih koriste...

Na zapadu postoje profesionalni provodadžije iliti match-makeri. Ti im daš neke kriterije i oni ti ugovore blind date s nekim. Naravno procijene i oni tebe psiho-fizički, neće povezivati ljude koji nikako nisu jedno za drugo. Uspjeh zagarantovan kažu nakon nekih par pokušaja. Bavi li se kod nas neko nečim takvim ili to samo one nane iz mahale što imaju retrovizor na prozoru :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#213 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

AtillaS wrote: 19/09/2021 12:27
Richel wrote: 19/09/2021 11:42 Izvini, mozda si to nekad ranije napisao. Koliko ti je godina
40. Kakva je kod tebe priča, gdje je zapelo u tvom životu?

Ako šta nisam razumio to su bili likovi koji su gledali da završe školu i sljedeći korak odmah ženidba, udaja, djeca. Meni to tada bilo neshvatljivo. Danas oni upisuju djecu u srednju, a ja razmišljam jesam li pretjerao u opuštanju. :lol:
i ti i snydor i richel se zamarate oko toga previse po mom misljenju
i ja sam s godinama tu negdje da kazem imam 21 :D
nisam ozenjen i sl
i ne patim za tim
imao sam djevojaka uglavnom kratke veze jer nisam vidio smisao u dugim
i ne fali mi nista
kad sam slobodan mogu "sarati" jer nikoga ne varam a kad sam s nekom onda sam samo s njom
jednostavno pustite i ne zamarajte se s tim ponasajte se prirodno i neka ili neki ce naletiti sami od sebe
jer uvijek kad se ti nesto trudis izvisis
znam po sebi u mladosti kad kazem e idem sada "u djevojke" zavrsim u toplana partiju gdje je 99% muskaraca u lokalu
kad odem da se zabavim ne misleci ni o cemu oko mene bude milion nekih djevojaka nabacuju se zele kontakt sa mnom i sl


jednostavno izadjite budite svoji i ne obazirite se na okolinu
cak i kad sami izadjete nekoga cete zaintrigirati da vas upozna
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#214 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

_id=17587345 wrote:19/09/2021 13:57 jednostavno izadjite budite svoji i ne obazirite se na okolinu
cak i kad sami izadjete nekoga cete zaintrigirati da vas upozna
:zoka:
Bobi
Forum administrator
Posts: 31997
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#215 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Bobi »

Chloe wrote: 19/09/2021 12:38
AtillaS wrote: 19/09/2021 12:02
Ne postoje mjerila za ženidbu. Kad vidim ko se sve oženio, vjeruj mi da ne postoje. :mrgreen:
Ima i toga.
Pa da :D.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71144
Joined: 03/10/2011 20:11

#216 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

Bobi wrote: 19/09/2021 14:10
Chloe wrote: 19/09/2021 12:38

Ima i toga.
Pa da :D.
Cccc.... :lol:
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#217 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

AtillaS wrote: 19/09/2021 10:58
Chloe wrote: 19/09/2021 10:07

Još uvijek si živ, a nisu to ni neke godine. Svi imamo obitelj, od roditelja, braće, sestara, neko i djecu i sve su to različite ljubavi, a lijepo je zaspati i probuditi se sa parnerom/icom, nekom poljupcem poželjeti dobro jutro, imati nekog s kim mošeš i ćutati, dijeliti i radost i tugu.

Nikad nije kasno. :kiss:
Nije kasno. :kiss:

Jedino je razlika između sadašnjeg života i tog ranije što sad nemam ni to muško društvo, a zaboravio sam i šta je izlaženje. :lol:

Sad sam idealan za oženiti, prestao pušiti, skoro da više i ne pijem, poso-kuća, full useljiv. :D
Sydnor wrote: 19/09/2021 10:09
Fuck, ni sam sebe ne bih mogao bolje opisat. Ko da si u mene i moj život gledao dok si pisao ovaj post.
Ma valjda su sve naše priče slične. Nekome je teško shvatiti da se samo tako desilo.

Možda je bolje bilo živjeti u vrijeme dogovorenih brakova. Lijepo ti sve drugi završe i ožene te, a tvoje je da praviš djecu i paziš na kuću. Djeluje pravo rasterećeno, bez neke odgovornosti i stresa. Demokratija i insistiranje na pravima su sjebali čovjeka kao vrstu. Možda će za par stotina godina brakovi biti raritet, neko će napraviti ustanove gdje će žene rađati djecu za nadoknadu, a država ih odgajati po svome da joj poslije služe.
:lol: :lol: zadnja recenica
a ovo za dogovorene brakove se slazem, izaberu ti fino kad ti je 16 i gotovo
nema biranja i izbiranja :mrgreen:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#218 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 15:10
AtillaS wrote: 19/09/2021 10:58
Nije kasno. :kiss:

Jedino je razlika između sadašnjeg života i tog ranije što sad nemam ni to muško društvo, a zaboravio sam i šta je izlaženje. :lol:

Sad sam idealan za oženiti, prestao pušiti, skoro da više i ne pijem, poso-kuća, full useljiv. :D


Ma valjda su sve naše priče slične. Nekome je teško shvatiti da se samo tako desilo.

Možda je bolje bilo živjeti u vrijeme dogovorenih brakova. Lijepo ti sve drugi završe i ožene te, a tvoje je da praviš djecu i paziš na kuću. Djeluje pravo rasterećeno, bez neke odgovornosti i stresa. Demokratija i insistiranje na pravima su sjebali čovjeka kao vrstu. Možda će za par stotina godina brakovi biti raritet, neko će napraviti ustanove gdje će žene rađati djecu za nadoknadu, a država ih odgajati po svome da joj poslije služe.
:lol: :lol: zadnja recenica
a ovo za dogovorene brakove se slazem, izaberu ti fino kad ti je 16 i gotovo
nema biranja i izbiranja :mrgreen:
Samo se ti smiji, i ovo danas je bilo nekad nezamislivo. :lol:

Uzmeš pare, zatrudniš, oni ti brinu o trudnoći, kad rodiš dobiješ pare i odlaziš, dijete nije tvoje, oni će mu dati neko ime za raspoznavanje i voditi ga kroz školu, poslije ga smjeste na radno mjesto za koje je pripreman i dalje će da radi za sistem. Nema izbora škole i posla, sve ti oni odrede, testiraju te cijelo vrijeme i usmjeravaju za šta si. Dobiješ svoj boks u državnoj zgradi i tu živiš, nema plaćanja kirije i računa, sve se balansira kroz platu. Ako se emotivno vežeš za neku osobu i odobre ti brak, onda gubiš stečena prava i seliš se u gradove za prekršioce. :lol:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#219 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Chloe wrote: 19/09/2021 14:29
Bobi wrote: 19/09/2021 14:10

Pa da :D.
Cccc.... :lol:
Duša me boli kad vidim neko diskretno podjebavanje a ne znam o čemu se radi. :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#220 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

AtillaS wrote: 19/09/2021 15:32
Chloe wrote: 19/09/2021 14:29

Cccc.... :lol:
Duša me boli kad vidim neko diskretno podjebavanje a ne znam o čemu se radi. :mrgreen:
samo se sagni bolje kad ne znas sto ga primas :lol:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#221 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

foxlife wrote: 19/09/2021 13:57
AtillaS wrote: 19/09/2021 12:27
40. Kakva je kod tebe priča, gdje je zapelo u tvom životu?

Ako šta nisam razumio to su bili likovi koji su gledali da završe školu i sljedeći korak odmah ženidba, udaja, djeca. Meni to tada bilo neshvatljivo. Danas oni upisuju djecu u srednju, a ja razmišljam jesam li pretjerao u opuštanju. :lol:
i ti i snydor i richel se zamarate oko toga previse po mom misljenju
i ja sam s godinama tu negdje da kazem imam 21 :D
nisam ozenjen i sl
i ne patim za tim
imao sam djevojaka uglavnom kratke veze jer nisam vidio smisao u dugim
i ne fali mi nista
kad sam slobodan mogu "sarati" jer nikoga ne varam a kad sam s nekom onda sam samo s njom
jednostavno pustite i ne zamarajte se s tim ponasajte se prirodno i neka ili neki ce naletiti sami od sebe
jer uvijek kad se ti nesto trudis izvisis
znam po sebi u mladosti kad kazem e idem sada "u djevojke" zavrsim u toplana partiju gdje je 99% muskaraca u lokalu
kad odem da se zabavim ne misleci ni o cemu oko mene bude milion nekih djevojaka nabacuju se zele kontakt sa mnom i sl


jednostavno izadjite budite svoji i ne obazirite se na okolinu
cak i kad sami izadjete nekoga cete zaintrigirati da vas upozna
Ne zamaramo se, odnosno bar ja ne. Puno je situacija kad uživam što sam sam, a samo ponekad me spuca što nemam kome žvakati listove na nogama. Lud sam za lijepim ženskim nogama. Prelomio sam sam sa sobom da je moguće da će tako ostati i nemam strahove po tom pitanju. Milioni prije mene su preživjeli sami, ljudi imali razne sudbine, i danas ih žive, pa što bih i ja brinuo, šta me zadesi zadesiće me. Nisu svi samci nesretni što su samci, niti su svi u braku sretni što su u braku, svako ima drugačije puteve. Dobih i ja svoj put, kakav god bude ja ga volim.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#222 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

AtillaS wrote: 19/09/2021 15:40
foxlife wrote: 19/09/2021 13:57

i ti i snydor i richel se zamarate oko toga previse po mom misljenju
i ja sam s godinama tu negdje da kazem imam 21 :D
nisam ozenjen i sl
i ne patim za tim
imao sam djevojaka uglavnom kratke veze jer nisam vidio smisao u dugim
i ne fali mi nista
kad sam slobodan mogu "sarati" jer nikoga ne varam a kad sam s nekom onda sam samo s njom
jednostavno pustite i ne zamarajte se s tim ponasajte se prirodno i neka ili neki ce naletiti sami od sebe
jer uvijek kad se ti nesto trudis izvisis
znam po sebi u mladosti kad kazem e idem sada "u djevojke" zavrsim u toplana partiju gdje je 99% muskaraca u lokalu
kad odem da se zabavim ne misleci ni o cemu oko mene bude milion nekih djevojaka nabacuju se zele kontakt sa mnom i sl


jednostavno izadjite budite svoji i ne obazirite se na okolinu
cak i kad sami izadjete nekoga cete zaintrigirati da vas upozna
Ne zamaramo se, odnosno bar ja ne. Puno je situacija kad uživam što sam sam, a samo ponekad me spuca što nemam kome žvakati listove na nogama. Lud sam za lijepim ženskim nogama. Prelomio sam sam sa sobom da je moguće da će tako ostati i nemam strahove po tom pitanju. Milioni prije mene su preživjeli sami, ljudi imali razne sudbine, i danas ih žive, pa što bih i ja brinuo, šta me zadesi zadesiće me. Nisu svi samci nesretni što su samci, niti su svi u braku sretni što su u braku, svako ima drugačije puteve. Dobih i ja svoj put, kakav god bude ja ga volim.
ma nisam nista lose mislio sto si sam
i ja sam "sam" pa mi je dobro kad me neko ne pegla oko nekih stvari nego ako zelim lezim citav dan itd
a to sto te nekad spuca je upravo ono o cemu govorim
ipak ti fali partner na ovaj ili onaj nacin
tebi je to zvakanje stopala ovoj mozda muski zagrljaj syndor mozda nesto trece nebitno
znaci ne zamaraj se tim nego kad te spuca ti radi ono sto volis skijanje plivanje kuglanje ili sta vec nebitno
mozda bas na kuglanju upoznas neku sa zgodnim nogama i lijepim stopalima pa da ih zvaces ako ti dozvoli :D
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#223 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

@AtillaS
Ne mozes nista silom, ali jedan dio je i do tebe. Ako se budes trudio i radio na tome da upoznas nekoga, desice se. Nista ne dolazi samo, za svaki cilj treba puno rada.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#224 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

AtillaS wrote: 19/09/2021 12:27 Ako šta nisam razumio to su bili likovi koji su gledali da završe školu i sljedeći korak odmah ženidba, udaja, djeca. Meni to tada bilo neshvatljivo. Danas oni upisuju djecu u srednju, a ja razmišljam jesam li pretjerao u opuštanju.
Veliki br ih je razvedeno... s trajnim ..ozljedama.... mislim, da si ti u boljem stanju.... nisi pretjerao... :oops:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#225 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 15:44 @AtillaS
Ne mozes nista silom, ali jedan dio je i do tebe. Ako se budes trudio i radio na tome da upoznas nekoga, desice se. Nista ne dolazi samo, za svaki cilj treba puno rada.
Nije jedan dio do mene, sve je do mene. I to što se nisam trudio i to što nisam bio svjestan da se treba truditi i oko toga. Pa i to što i danas radim isto, umjesto da se posvetim punim kad mi se ukaže bilo kakva prilika ja i dalje oklijevam. Nisu mi sinhronizovane misli i namjere. Ne možeš od ljudi napraviti ono što nisu i džaba da te i stotinu puta strefi u glavu isti kamen. Meni je možda trebala neka stroga ženska da mi ne prepušta puno da sam mislim, nego tako ti je pa se jebi. :D

Sad ćeš tako da uradiš. - Yes, madam.
Spusti se i liži. - Yes, madam.
Idemo tu i tada. - Yes, madam.
Lezi da te žvačem. - Yes, madam.

Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.
moonca wrote: 19/09/2021 15:59
AtillaS wrote: 19/09/2021 12:27 Ako šta nisam razumio to su bili likovi koji su gledali da završe školu i sljedeći korak odmah ženidba, udaja, djeca. Meni to tada bilo neshvatljivo. Danas oni upisuju djecu u srednju, a ja razmišljam jesam li pretjerao u opuštanju.
Veliki br ih je razvedeno... s trajnim ..ozljedama.... mislim, da si ti u boljem stanju.... nisi pretjerao... :oops:
Da, ima tu već i razvedenih. Zanimljivo je da među njima nisam još naišao na one koji teže novom braku. Jedna se posvetila 100% djetetu iz raspalog braka, druga se posvetila samo sebi i ne izlazi iz raznih šminkeraja i solarija, treća se stalno čudno smije kao da je puštena s lanca, četvrti duva i ponaša se kao da mu je 17, ovaj jedan živi u vanbračnoj zajednici radi seksa, jedna ima neke čudne relacije s bivšim mužem i puna je para... svega ima.
Post Reply