Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#376 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by deogest »

foxlife wrote: 23/09/2021 13:01
deogest wrote: 23/09/2021 12:49

Ti govoris na dejtu, kad ste vec vani, dakle ti si tu uspio vec 50 %, kako god okrenes. A 90 % muskaraca ne moze uopste da dodje do toga. Da ona pristane da izadje. A za to ti treba logicno izgled vecinom, da joj se svidis na neki nacin fizicki, ne znam sta ti je tako to tesko shvatit?

Neki likovi se dop 2 mjeseca se javljaju, ona im smislja izgovore, dok drugi obrnu za 2 dana. Prosto je to tako.
ama covjece govorim da joj se na prvu ne moras svidjati fizicki da bi izasla s tobom kasnije
ja sam sa jednom djevojkom izasao ona me zvala prva da izadjemo
i kasnije mi prica ja tebe nisam ni primjecivala kako izgledas al tvoji neki stavovi kroz pricu ponasanje i sl me privuklo da te pozovem vani
naravno ako imas dvojicu takvih da ce izabrati fizicki privlacnijeg al ne igra toliko ulogu kao sto ti rece 99%
za aplikacije se slazem da je to 100% razlog pa tek onda ostalo
Za izlazak kasnije, drugi put, to je i logicno. Zato se cesto poseve i nastave dalje, nisu svi jednostavno slicni, nemaju iste navike, imaju drugacije poglede na zivot i totalno su nekompatibilni, to je normalno. Ja sam mislio da igra 99 % ulogu na drustvenim mrezama, ko sto realno i igra. Pusti ti toga, nikad se ona tebi ne bi prva javila da nije mislila da si nekako izgledom bar zanimljiv.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#377 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

pakica_ wrote: 23/09/2021 13:04 nego, đe nam je postavljač teme? da nije naš'o sebi kakvu, nešto se ušutio :lol:
AtillaS wrote: 23/09/2021 12:47
Sad kad si pokazala da ti ništa nije problem, nemoj ni da ti malo geografije bude problem. Nađite se negdje kod Kladnja i popričajte uz kafu i šerbe. ❤
ne volem šerbe :lol:
Ne voli ni on, eto vam još nešto zajedničko. :D
deogest wrote: 23/09/2021 13:04 Pusti ti toga, nikad se ona tebi ne bi prva javila da nije mislila da si nekako izgledom bar zanimljiv.
A možda joj se svidjela dodatna oprema na autu?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#378 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

deogest wrote: 23/09/2021 13:04
foxlife wrote: 23/09/2021 13:01

ama covjece govorim da joj se na prvu ne moras svidjati fizicki da bi izasla s tobom kasnije
ja sam sa jednom djevojkom izasao ona me zvala prva da izadjemo
i kasnije mi prica ja tebe nisam ni primjecivala kako izgledas al tvoji neki stavovi kroz pricu ponasanje i sl me privuklo da te pozovem vani
naravno ako imas dvojicu takvih da ce izabrati fizicki privlacnijeg al ne igra toliko ulogu kao sto ti rece 99%
za aplikacije se slazem da je to 100% razlog pa tek onda ostalo
Za izlazak kasnije, drugi put, to je i logicno. Zato se cesto poseve i nastave dalje, nisu svi jednostavno slicni, nemaju iste navike, imaju drugacije poglede na zivot i totalno su nekompatibilni, to je normalno. Ja sam mislio da igra 99 % ulogu na drustvenim mrezama, ko sto realno i igra. Pusti ti toga, nikad se ona tebi ne bi prva javila da nije mislila da si nekako izgledom bar zanimljiv.
ma ja vidjela mi nesto u hlacama pa je privuklo?
ja ti kazem da nije me na pocetku ni registrovala jer sam to i primjetio sam
nisam ni apolon a nisam ni ne znam ni ja kvazimodo prosjecan sam
ali smo se kretali manje vise po istim mjestima okruzenjima i sl i onda vjerovatno vidi kako se ponasam sta pricam itd i to je privuklo sto je shvatljivo
kazem naravno da je nesto i fizicki mora privuci al ne u tvom omjeru 99%
za aplikacije smo se slozili da je to ne 99% nego 1000%
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#379 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

Bez zamjerke, vi koji idete za tim "uparivanjem", šta je sa društvenim životom, slučajnim poznanstvima?
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#380 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by deogest »

AtillaS wrote: 23/09/2021 13:08
pakica_ wrote: 23/09/2021 13:04 nego, đe nam je postavljač teme? da nije naš'o sebi kakvu, nešto se ušutio :lol:



ne volem šerbe :lol:
Ne voli ni on, eto vam još nešto zajedničko. :D
deogest wrote: 23/09/2021 13:04 Pusti ti toga, nikad se ona tebi ne bi prva javila da nije mislila da si nekako izgledom bar zanimljiv.
A možda joj se svidjela dodatna oprema na autu?
Eh da, ako je profil atraktivan za oko, tipa putovanja razna, auta, ako vidi da ima para, onda isto moze da prodje, i bez izgleda. Qurac mu sigurno nece vidjet na Instagramu.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#381 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Reisova wrote: 22/09/2021 08:48
Osmi Socrates wrote: 22/09/2021 00:25 Pa ne znam što bi bilo ko u današnji vakat pristajao na manje nego što očekuje. Ili na "daj šta daš".
Pa nije bas tako, daj šta daš, ali je činjenica da je pravo puno raje bez partnera i prestane prije nego i počne. Pa ti vidi.
Što se tiče stalnog partnera, i treba imati maksimalistička očekivanja. Većina ljudi u veoma kratkom vremenu nakon upoznavanja novog potencijalnog partnera zna da li je to ono što traže ili ne. Ako znaš da to nije to, zašto gubiti vrijeme, trošiti tuđe vrijeme, dozvoliti da se sve pretvori u naviku? Moj profesor je govorio da ako moraš raditi na vezi ili braku onda si u pogrešnoj vezi ili braku. Njemu je za tu lekciju trebalo dva neuspješna braka, pa je tek u trećem shvatio koliko je zapravo uspješna romantična veza rasterečena bilo kakvog rada i napora.

Moje je mišljenje da ne treba ostajati u vezi samo da bi se bilo u vezi, ili da bi eventualno kasnije "otkrio" da je to prava osoba. Ništa se tu ne otkriva, nego se ljudi naprosto naviknu na osobu. Bilo koje dvije osobe na svijetu, ako ostaju u vezi samo da bi imali vezu će na kraju i ostati u toj vezi i razviti naviku. Pogrešno će misliti da je to ljubav.

Uspješne romantične veze nisu nešto što mora da se desi svakome. Koliko sam ja primjetio, dosta ljudi previše kompromitiraju svoja očekivanja, i kad, iz bilo kojih razloga, počnu da osjećaju pritisak da imaju uspješnu romantičnu vezu, završi se na "daj šta daš" Kod žena je to očiglednije, ali nisu ni muškarci imuni.

A vala sam sreo i dosta žena kojima je romantična veza profesija. Većina dana se provodi posvećeno samo tome. Vjerovatno ima takvih i muškaraca, ali ja to ne znam. To meni ne treba. Strašan mi je to napor.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#382 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 13:46
Reisova wrote: 22/09/2021 08:48

Pa nije bas tako, daj šta daš, ali je činjenica da je pravo puno raje bez partnera i prestane prije nego i počne. Pa ti vidi.
Što se tiče stalnog partnera, i treba imati maksimalistička očekivanja. Većina ljudi u veoma kratkom vremenu nakon upoznavanja novog potencijalnog partnera zna da li je to ono što traže ili ne. Ako znaš da to nije to, zašto gubiti vrijeme, trošiti tuđe vrijeme, dozvoliti da se sve pretvori u naviku? Moj profesor je govorio da ako moraš raditi na vezi ili braku onda si u pogrešnoj vezi ili braku. Njemu je za tu lekciju trebalo dva neuspješna braka, pa je tek u trećem shvatio koliko je zapravo uspješna romantična veza rasterečena bilo kakvog rada i napora.

Moje je mišljenje da ne treba ostajati u vezi samo da bi se bilo u vezi, ili da bi eventualno kasnije "otkrio" da je to prava osoba. Ništa se tu ne otkriva, nego se ljudi naprosto naviknu na osobu. Bilo koje dvije osobe na svijetu, ako ostaju u vezi samo da bi imali vezu će na kraju i ostati u toj vezi i razviti naviku. Pogrešno će misliti da je to ljubav.

Uspješne romantične veze nisu nešto što mora da se desi svakome. Koliko sam ja primjetio, dosta ljudi previše kompromitiraju svoja očekivanja, i kad, iz bilo kojih razloga, počnu da osjećaju pritisak da imaju uspješnu romantičnu vezu, završi se na "daj šta daš" Kod žena je to očiglednije, ali nisu ni muškarci imuni.

A vala sam sreo i dosta žena kojima je romantična veza profesija. Većina dana se provodi posvećeno samo tome. Vjerovatno ima takvih i muškaraca, ali ja to ne znam. To meni ne treba. Strašan mi je to napor.
:? šta ti ovo znači
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#383 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Project Sejuani »

Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 13:46
Reisova wrote: 22/09/2021 08:48

Pa nije bas tako, daj šta daš, ali je činjenica da je pravo puno raje bez partnera i prestane prije nego i počne. Pa ti vidi.
Što se tiče stalnog partnera, i treba imati maksimalistička očekivanja. Većina ljudi u veoma kratkom vremenu nakon upoznavanja novog potencijalnog partnera zna da li je to ono što traže ili ne. Ako znaš da to nije to, zašto gubiti vrijeme, trošiti tuđe vrijeme, dozvoliti da se sve pretvori u naviku? Moj profesor je govorio da ako moraš raditi na vezi ili braku onda si u pogrešnoj vezi ili braku. Njemu je za tu lekciju trebalo dva neuspješna braka, pa je tek u trećem shvatio koliko je zapravo uspješna romantična veza rasterečena bilo kakvog rada i napora.

Moje je mišljenje da ne treba ostajati u vezi samo da bi se bilo u vezi, ili da bi eventualno kasnije "otkrio" da je to prava osoba. Ništa se tu ne otkriva, nego se ljudi naprosto naviknu na osobu. Bilo koje dvije osobe na svijetu, ako ostaju u vezi samo da bi imali vezu će na kraju i ostati u toj vezi i razviti naviku. Pogrešno će misliti da je to ljubav.

Uspješne romantične veze nisu nešto što mora da se desi svakome. Koliko sam ja primjetio, dosta ljudi previše kompromitiraju svoja očekivanja, i kad, iz bilo kojih razloga, počnu da osjećaju pritisak da imaju uspješnu romantičnu vezu, završi se na "daj šta daš" Kod žena je to očiglednije, ali nisu ni muškarci imuni.

A vala sam sreo i dosta žena kojima je romantična veza profesija. Većina dana se provodi posvećeno samo tome. Vjerovatno ima takvih i muškaraca, ali ja to ne znam. To meni ne treba. Strašan mi je to napor.
Previše ti o ovim stvarima razmišljaš, najbitnnije je da je osoba otvorena za nova upoznavanja, šta će na kraju biti od toga je pitanje sudbine. :D
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#384 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by deogest »

Project Sejuani wrote: 23/09/2021 13:56
Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 13:46

Što se tiče stalnog partnera, i treba imati maksimalistička očekivanja. Većina ljudi u veoma kratkom vremenu nakon upoznavanja novog potencijalnog partnera zna da li je to ono što traže ili ne. Ako znaš da to nije to, zašto gubiti vrijeme, trošiti tuđe vrijeme, dozvoliti da se sve pretvori u naviku? Moj profesor je govorio da ako moraš raditi na vezi ili braku onda si u pogrešnoj vezi ili braku. Njemu je za tu lekciju trebalo dva neuspješna braka, pa je tek u trećem shvatio koliko je zapravo uspješna romantična veza rasterečena bilo kakvog rada i napora.

Moje je mišljenje da ne treba ostajati u vezi samo da bi se bilo u vezi, ili da bi eventualno kasnije "otkrio" da je to prava osoba. Ništa se tu ne otkriva, nego se ljudi naprosto naviknu na osobu. Bilo koje dvije osobe na svijetu, ako ostaju u vezi samo da bi imali vezu će na kraju i ostati u toj vezi i razviti naviku. Pogrešno će misliti da je to ljubav.

Uspješne romantične veze nisu nešto što mora da se desi svakome. Koliko sam ja primjetio, dosta ljudi previše kompromitiraju svoja očekivanja, i kad, iz bilo kojih razloga, počnu da osjećaju pritisak da imaju uspješnu romantičnu vezu, završi se na "daj šta daš" Kod žena je to očiglednije, ali nisu ni muškarci imuni.

A vala sam sreo i dosta žena kojima je romantična veza profesija. Većina dana se provodi posvećeno samo tome. Vjerovatno ima takvih i muškaraca, ali ja to ne znam. To meni ne treba. Strašan mi je to napor.
Previše ti o ovim stvarima razmišljaš, najbitnnije je da je osoba otvorena za nova upoznavanja, šta će na kraju biti od toga je pitanje sudbine. :D
Realno previse. Kad sam citao ovog, zamislio sam nekog geeka junfera, u podrumu sa dioptrijom od -10 :lol:
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#385 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Vi napisali 16 stranica, a ja jedan post, i ja previše razmišljam. :izet:
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#386 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Chloe wrote: 23/09/2021 13:51
Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 13:46

Što se tiče stalnog partnera, i treba imati maksimalistička očekivanja. Većina ljudi u veoma kratkom vremenu nakon upoznavanja novog potencijalnog partnera zna da li je to ono što traže ili ne. Ako znaš da to nije to, zašto gubiti vrijeme, trošiti tuđe vrijeme, dozvoliti da se sve pretvori u naviku? Moj profesor je govorio da ako moraš raditi na vezi ili braku onda si u pogrešnoj vezi ili braku. Njemu je za tu lekciju trebalo dva neuspješna braka, pa je tek u trećem shvatio koliko je zapravo uspješna romantična veza rasterečena bilo kakvog rada i napora.

Moje je mišljenje da ne treba ostajati u vezi samo da bi se bilo u vezi, ili da bi eventualno kasnije "otkrio" da je to prava osoba. Ništa se tu ne otkriva, nego se ljudi naprosto naviknu na osobu. Bilo koje dvije osobe na svijetu, ako ostaju u vezi samo da bi imali vezu će na kraju i ostati u toj vezi i razviti naviku. Pogrešno će misliti da je to ljubav.

Uspješne romantične veze nisu nešto što mora da se desi svakome. Koliko sam ja primjetio, dosta ljudi previše kompromitiraju svoja očekivanja, i kad, iz bilo kojih razloga, počnu da osjećaju pritisak da imaju uspješnu romantičnu vezu, završi se na "daj šta daš" Kod žena je to očiglednije, ali nisu ni muškarci imuni.

A vala sam sreo i dosta žena kojima je romantična veza profesija. Većina dana se provodi posvećeno samo tome. Vjerovatno ima takvih i muškaraca, ali ja to ne znam. To meni ne treba. Strašan mi je to napor.
:? šta ti ovo znači
Mislio sam da za to ne treba objašnjenje. Glavna preokupacija u životu takve osobe je kako započeti vezu, kako održati vezu, muško-ženski odnosi u vezama, itd. Čita ženske magazine, pogotovo one članke gdje se savjetuje "15 idealnih načina da iznenadite vašeg muškarca u krevetu" i slično.

Kad su u vezi, pažljivo planiraju svaki detalj, tumače svaki detalj, kad im se veza prekine, onda čitaju članke "kako preboliti prekid".

Uglavnom, to su ovi što su stalno raspoloženi za upoznavanje, pa na kraju ispadne "daj šta daš".
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#387 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 14:31
Chloe wrote: 23/09/2021 13:51

:? šta ti ovo znači
Mislio sam da za to ne treba objašnjenje. Glavna preokupacija u životu takve osobe je kako započeti vezu, kako održati vezu, muško-ženski odnosi u vezama, itd. Čitam ženske magazine, pogotovo one članke gdje se savjetuje "15 idealnih načina da iznenadite vašeg muškarca u krevetu" i slično.

Kad su u vezi, pažljivo planiraju svaki detalj, tumače svaki detalj, kad im se veza prekine, onda čitaju članke "kako preboliti prekid".

Uglavnom, to su ovi što su stalno raspoloženi za upoznavanje, pa na kraju ispadne "daj šta daš".
... to je za djecu ... :-)
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#388 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Project Sejuani »

Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 14:31
Chloe wrote: 23/09/2021 13:51

:? šta ti ovo znači
Uglavnom, to su ovi što su stalno raspoloženi za upoznavanje, pa na kraju ispadne "daj šta daš".
Malo smo dotakeli ego izgleda, kako ti misliš nekoga upoznati ako se ne želiš upoznavati? Što bi rekli nadrealisti, niđe veze jarane.

edit:
ispravka: da tebi roditelji ne biraju s kim ćeš se upoznat i zabavljat, ženit mislim i to je opcija?
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#389 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Project Sejuani wrote: 23/09/2021 14:36
Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 14:31

Uglavnom, to su ovi što su stalno raspoloženi za upoznavanje, pa na kraju ispadne "daj šta daš".
Malo smo dotakeli ego izgleda, kako ti misliš nekoga upoznati ako se ne želiš upoznavati? Što bi rekli nadrealisti, niđe veze jarane.
Pa nisam rekao da nikoga ne želim upoznavati. Napisao sam da ne želim svaku ženu upoznavati, barem ne što se tiče veza.

Oduzmi-dodaj, na kraju ipak što se tiče upoznavanja, izgled je najvažniji. Tu ne prođe, šta se ima dalje pričati? Valjda svi imamo neki standard, što se tiče toga. Pa onda, generalno ponašanje. Za pet-deset minuta ponašanja žene u restoranu ili baru možeš donijeti sud o ponašanju. Odgovara li ti ili ne.

Onda se može dalje.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#390 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

I da, da se osvrnem, niste mi dotakli nikakav ego, nego me generalno nervira nepristojnost ljudi.

Evo, ovaj gore što me proglasi junferom :lol: Prvi put me čita u životu i spušta se na nivo nekog primitivca koji bi da me ponizi i šukne, i to tako što se obraća trećoj osobi.

To je generalno jedan loš odgoj, jedan prizeman vid (internet) postojanja, i nijedna normalna žena koju ja znam sa takvim ne bi htjela imati nikakvog posla. Dakle, možda da radi intenzivno na sebi, pa će ga više žena htjeti upoznati.

Doduše, ja živim na sasvim drugom kraju planete i vjerovatno se družim sa dijametralno različitim ljudima nego on. Tako da možda u Bosni to njegovo prolazi. A možda prolazi, generalno govoreći, i kod bosanskih žena.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#391 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

nepotrebno napadate čoveka, vrlo je pohvalno da kao muškarac za vezu ima ozbiljne kriterijume. naročito još ako on sam ima šta da ponudi drugoj strani.

ako može svako žensko prosečnog izgleda imat sky high kriterijume samo jer joj coomeri lajkaju masovno guzicu na instagramu, što ne bi neki muškarac od stila isto tako.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#392 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

sokrat trazi sokrata po zubima
glumi neku velicinu jer je otisao u kanadu kod onih irvasa ko mujo iz pisma samo sto jos uvijek nije "dosla" zima pa da pokaze balkanstinu
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#393 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:27 nepotrebno napadate čoveka, vrlo je pohvalno da kao muškarac za vezu ima ozbiljne kriterijume. naročito još ako on sam ima šta da ponudi drugoj strani.

ako može svako žensko prosečnog izgleda imat sky high kriterijume samo jer joj coomeri lajkaju masovno guzicu na instagramu, što ne bi neki muškarac od stila isto tako.
al ovdje je slucaj iz onog vica jel imas ferari kucu u monaku
nema
onda ti mujo nisi gej nego pedercina
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#394 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by deogest »

Osmi Socrates wrote: 23/09/2021 15:01 I da, da se osvrnem, niste mi dotakli nikakav ego, nego me generalno nervira nepristojnost ljudi.

Evo, ovaj gore što me proglasi junferom :lol: Prvi put me čita u životu i spušta se na nivo nekog primitivca koji bi da me ponizi i šukne, i to tako što se obraća trećoj osobi.

To je generalno jedan loš odgoj, jedan prizeman vid (internet) postojanja, i nijedna normalna žena koju ja znam sa takvim ne bi htjela imati nikakvog posla. Dakle, možda da radi intenzivno na sebi, pa će ga više žena htjeti upoznati.

Doduše, ja živim na sasvim drugom kraju planete i vjerovatno se družim sa dijametralno različitim ljudima nego on. Tako da možda u Bosni to njegovo prolazi. A možda prolazi, generalno govoreći, i kod bosanskih žena.
Generalno forum shvatas preozbiljno. Ne smijem onda ni pomislit, kako druge stvari shvatas. :lol:
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#395 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by deogest »

saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:27 nepotrebno napadate čoveka, vrlo je pohvalno da kao muškarac za vezu ima ozbiljne kriterijume. naročito još ako on sam ima šta da ponudi drugoj strani.

ako može svako žensko prosečnog izgleda imat sky high kriterijume samo jer joj coomeri lajkaju masovno guzicu na instagramu, što ne bi neki muškarac od stila isto tako.
Muskarci nemaju nikakvog kriterijuma, zato prosjecne zene misle da zasluzuju Cristiana Ronalda za momka.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#396 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

foxlife wrote: 23/09/2021 15:32
saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:27 nepotrebno napadate čoveka, vrlo je pohvalno da kao muškarac za vezu ima ozbiljne kriterijume. naročito još ako on sam ima šta da ponudi drugoj strani.

ako može svako žensko prosečnog izgleda imat sky high kriterijume samo jer joj coomeri lajkaju masovno guzicu na instagramu, što ne bi neki muškarac od stila isto tako.
al ovdje je slucaj iz onog vica jel imas ferari kucu u monaku
nema
onda ti mujo nisi gej nego pedercina
iz ovih postova na temi, nisam stekao takav zaključak. samo da momak ima standarde, nije svaštojeb koji svakakvim ženama diže cenu.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#397 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

deogest wrote: 23/09/2021 15:34
saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:27 nepotrebno napadate čoveka, vrlo je pohvalno da kao muškarac za vezu ima ozbiljne kriterijume. naročito još ako on sam ima šta da ponudi drugoj strani.

ako može svako žensko prosečnog izgleda imat sky high kriterijume samo jer joj coomeri lajkaju masovno guzicu na instagramu, što ne bi neki muškarac od stila isto tako.
Muskarci nemaju nikakvog kriterijuma, zato prosjecne zene misle da zasluzuju Cristiana Ronalda za momka.
tako je, i baš zbog toga je imanje kriterijuma korisno za same muškarce. jefitno se prodaju/emo.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#398 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:34
foxlife wrote: 23/09/2021 15:32

al ovdje je slucaj iz onog vica jel imas ferari kucu u monaku
nema
onda ti mujo nisi gej nego pedercina
iz ovih postova na temi, nisam stekao takav zaključak. samo da momak ima standarde, nije svaštojeb koji svakakvim ženama diže cenu.
da si ga citao na drugom forumu znao bi o cemu se prica tj sta pricamo i ja i sherba
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#399 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Osmi Socrates »

Ne znam, brt, šta vam nije jasno. :lol:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71129
Joined: 03/10/2011 20:11

#400 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

foxlife wrote: 23/09/2021 15:36
saint_mirad wrote: 23/09/2021 15:34
iz ovih postova na temi, nisam stekao takav zaključak. samo da momak ima standarde, nije svaštojeb koji svakakvim ženama diže cenu.
da si ga citao na drugom forumu znao bi o cemu se prica tj sta pricamo i ja i sherba
Čitala sam ga ja od prvog posta, i ne slažem se s tvojim poređenjem.
Post Reply