Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#176 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

Image
. tjesis se.. :oops: ...:
noviclan
Posts: 10885
Joined: 31/10/2013 06:48

#177 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by noviclan »

cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 03:34 sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
I onda biras kojeg zelis da primis
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#178 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by YouAreMyDestiny »

sada ljudi manje izlaze zbog cijele ove situacije, a i prije kada se izlazili rijetko je neko nekome prilazio. prošla su ta vremena. sada ostaje internet ili preko nekoga. meni je ovo preko nekoga sigurnije, manje su šanse da naletiš na budalu neku.
BijesniPuz
Posts: 172
Joined: 05/07/2020 08:13

#179 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by BijesniPuz »

klix wrote: 16/03/2021 08:08 sada ljudi manje izlaze zbog cijele ove situacije, a i prije kada se izlazili rijetko je neko nekome prilazio. prošla su ta vremena. sada ostaje internet ili preko nekoga. meni je ovo preko nekoga sigurnije, manje su šanse da naletiš na budalu neku.
Ni jedan od nacina za upoznavanje nije siguran da neces naletjeti na neku budalu...
I za najvece psihopate, komsije ili prijatelji ce reci da su bili dobre osobe i da nikad ne bi posumnjali da su u pitanju psihopate :)

Plus, nije to vise ni neka preporuka, nego samo eto tvoj neki rodjak ili prijatelj zna da je tamo neko slobodan i jedina osobina zbog koje preporucuje je upravo bas ta sto je slobodan..
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#180 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by YouAreMyDestiny »

BijesniPuz wrote: 16/03/2021 08:37
klix wrote: 16/03/2021 08:08 sada ljudi manje izlaze zbog cijele ove situacije, a i prije kada se izlazili rijetko je neko nekome prilazio. prošla su ta vremena. sada ostaje internet ili preko nekoga. meni je ovo preko nekoga sigurnije, manje su šanse da naletiš na budalu neku.
Ni jedan od nacina za upoznavanje nije siguran da neces naletjeti na neku budalu...
I za najvece psihopate, komsije ili prijatelji ce reci da su bili dobre osobe i da nikad ne bi posumnjali da su u pitanju psihopate :)

Plus, nije to vise ni neka preporuka, nego samo eto tvoj neki rodjak ili prijatelj zna da je tamo neko slobodan i jedina osobina zbog koje preporucuje je upravo bas ta sto je slobodan..
Pa dobro ima i ta mjesta. Ali opet može reći da li je ženskaroš, kreten, švaler i slično.
A i to, da li je slobodan, je korisna informacija. Nema svako fb i ne stavlja na fb slike žene.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1836
Joined: 13/12/2010 16:28

#181 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by svjezi_ustipak »

Sydnor wrote: 15/03/2021 16:16
svjezi_ustipak wrote: 14/03/2021 21:52
Prvo malo moraš popričati sa psihologom. Ti nemaš grama samopouzdanja i treba ti pomoći da sve zavolio. Onog momenta kad ti sebe budeš prihvatio onda će doći i prava.

Sebi si najpreči, prvo sebe moraš voljeti da bi te drugi voljeli.
Psiholog neće promijeniti činjenicu da sam bezveznjaković. Nego, možeš li mi objasniti šta tačno znači voljeti sebe?
Tvoje loše vođenje sebe i jeste razlog zašto ti treba psiholog. Voljeti sebe je nešto što ti je razumiješ i radi čega i patiš. Što prije zatražiš stručnu pomoć manje ćeš se patiti i biće lakše za tebe.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#182 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

moonca wrote: 16/03/2021 03:56 Image
. tjesis se.. :oops: ...:
nopeee :mrgreen:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#183 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by YouAreMyDestiny »

jeste, sve je to tačno, ali treba imati priliku pa upoznati nekoga. džaba samopouzdanje, ako nema ljudi.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#184 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

topss wrote: 16/03/2021 03:24

Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#185 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

TMovac wrote: 16/03/2021 10:40
topss wrote: 16/03/2021 03:24

Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
Pa kad si nenormalan 😂
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#186 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 03:34 sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#187 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

foxlife wrote: 16/03/2021 10:43
TMovac wrote: 16/03/2021 10:40
topss wrote: 16/03/2021 03:24

Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
Pa kad si nenormalan 😂
Molim lijepo, ja nisam nenormalan, ja sam samo poseban :lol: :lol: :lol: :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#188 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

TMovac wrote: 16/03/2021 11:05
foxlife wrote: 16/03/2021 10:43
TMovac wrote: 16/03/2021 10:40

Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
Pa kad si nenormalan 😂
Molim lijepo, ja nisam nenormalan, ja sam samo poseban :lol: :lol: :lol: :lol:
Podsjeti me na jedan vic al je morbidan pa necu ga napisati 😂
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#189 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

svjezi_ustipak wrote: 16/03/2021 08:51
Tvoje loše vođenje sebe i jeste razlog zašto ti treba psiholog. Voljeti sebe je nešto što ti je razumiješ i radi čega i patiš. Što prije zatražiš stručnu pomoć manje ćeš se patiti i biće lakše za tebe.
Imam psihologa u porodici i pokušao sam nekoliko puta razgovarati sa njim ali nikad mi nije pomoglo ni najmanje, čak naprotiv. Sve to mi je crpilo energiju i samo je učinilo da se osjećam još gore. Voli sebe? Pa ja volim sebe ali ne mogu lagat sebe da sam nešto što nisam. A nisam zanimljiv apsolutno nikome i nikad se nisam nikome sviđao osim bivšoj djevojci, a kako je prekinula i ubrzo uskočila u drugu vezu mislim da nisam ni njoj, samo čekala bolju priliku. Ipak, bilo mi je lijepo dok je trajalo i nosim iz tog odnosa kamaru lijepih uspomena. I ne, ne patim za njom, prebolio sam ali isto tako sam svjestan da mi se to više neće dogoditi i da do kraja života moram bit sam. A ko želi čitav život provesti sam, svima je potrebno malo pažnje, zagrljaja, ljubavi... da se makar nekad osjete posebno. Dosadilo mi je ići na vjenčanja sam, dosadilo mi je da drustvo izlazi u parovima a ja sjedim kuci sam, dosadio mi je jednostavno život bez ljubavi i pažnje. Godinama ko gluho krme, sjedim sa strane i svjedočim kako stvari liježu na svoje mjesto, a ja što se više trudim da budem najbolja verzija sebe, sve mi gore. Samo neuspjeh za neuspjehom, razočarenje za razočarenjem, a toliko se mnogo trudim da nešto postignem. Ovo što sada osjećam jednostavno je rezultat mnogih razočarenja, došao sam do zida i nemam ni snage ni volje da idem dalje. Jako sam emotivan i sve me ovo pogađa, nisam u stanju više da se borim i trudim kad ionako nema smisla. I jasno mi je da sam toliko zaglibio da nikad neću pronaći neku osobu za sebe uz koju ću osjećati ljubav, u koju ću biti zaljubljen i sve. Volio bih samo da sve ovo ubrzo završi i da ne osjećam ovu bol više. Jebote život ako te nema ko zagrlit i leć uz tebe da si jedno drugom prepričate dan i olakšate. Bolje je ne živjet nego ovako tuhlibat.

Neću više pisat na ovu temu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#190 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

Sydnor wrote: 16/03/2021 14:23 Godinama ko gluho krme, sjedim sa strane i svjedočim kako stvari liježu na svoje mjesto, a ja što se više trudim da budem najbolja verzija sebe, sve mi gore. Samo neuspjeh za neuspjehom, razočarenje za razočarenjem, a toliko se mnogo trudim da nešto postignem. Ovo što sada osjećam jednostavno je rezultat mnogih razočarenja, došao sam do zida i nemam ni snage ni volje da idem dalje.
Nesto ne radish kako treba,..... kao djevojka, koju uhvati panika, da je zakasnila za udaju/ ponajvishe da se ' ostvari kao majka' .... takvo ponasanje tjera osobe oko sebe...
..mozda je i dobro da si 'dotakao dno' i da ces se napokon, ponashati --kakav u stvari jesi...
. nastavi ici na svadbe.. zezaj se.. na svoj racun ... na racun drugih... druzi se s prijateljicama.. izlazi s njima.. nadji nacina.... npr. da zelish da ih castish picem. nesto ti se strasno desilo- zelish da proslavish. vidjet ce te druge.. mozda ce i ta, s kojom si - preporuciti nekoj svojoj poznanici/ prijateljici itd....
... stanje u kakvom si- trenutno - svi smo mi bili... nista novo nisi napisao/ opisao :zoka: :wink:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#191 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

TMovac wrote: 16/03/2021 11:03
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 03:34 sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#192 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

@Sydnor drug pokusaj da se ne trudis. Nekada i preveliki trud odbija. Ja sam uvijek najbolje prolazio kada se u pocetku nisam toliko trudio. Kada sam bio opusten i u fazonu, ono razgovaramo da ubijemo vrijeme. I tada skoro uvijek bi se izrodilo nesto vise. A kada sam od samog pocetka imao velika ocekivanja, trudio se u 90% slucajeva bi propalo. Jednostavno nabijes sebi pritisak, zelis se pokazati u najboljem svijetlu i onda useres i sefa i stanicu. Tako da budi svoj. Ako joj se svidi "najgora" verzija tebe, onda ce sigurno i najbolja. Nemoj se samo predavat u startu. Ako ja to ne radim, zasto bi onda ti? Furaj svoju stvar, pa naletit ce jedna, koju ces oboriti sa nogu.
Gefufna_13
Posts: 89
Joined: 16/03/2021 16:40

#193 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Gefufna_13 »

Sydnor wrote: 16/03/2021 14:23
svjezi_ustipak wrote: 16/03/2021 08:51
Tvoje loše vođenje sebe i jeste razlog zašto ti treba psiholog. Voljeti sebe je nešto što ti je razumiješ i radi čega i patiš. Što prije zatražiš stručnu pomoć manje ćeš se patiti i biće lakše za tebe.
Imam psihologa u porodici i pokušao sam nekoliko puta razgovarati sa njim ali nikad mi nije pomoglo ni najmanje, čak naprotiv. Sve to mi je crpilo energiju i samo je učinilo da se osjećam još gore. Voli sebe? Pa ja volim sebe ali ne mogu lagat sebe da sam nešto što nisam. A nisam zanimljiv apsolutno nikome i nikad se nisam nikome sviđao osim bivšoj djevojci, a kako je prekinula i ubrzo uskočila u drugu vezu mislim da nisam ni njoj, samo čekala bolju priliku. Ipak, bilo mi je lijepo dok je trajalo i nosim iz tog odnosa kamaru lijepih uspomena. I ne, ne patim za njom, prebolio sam ali isto tako sam svjestan da mi se to više neće dogoditi i da do kraja života moram bit sam. A ko želi čitav život provesti sam, svima je potrebno malo pažnje, zagrljaja, ljubavi... da se makar nekad osjete posebno. Dosadilo mi je ići na vjenčanja sam, dosadilo mi je da drustvo izlazi u parovima a ja sjedim kuci sam, dosadio mi je jednostavno život bez ljubavi i pažnje. Godinama ko gluho krme, sjedim sa strane i svjedočim kako stvari liježu na svoje mjesto, a ja što se više trudim da budem najbolja verzija sebe, sve mi gore. Samo neuspjeh za neuspjehom, razočarenje za razočarenjem, a toliko se mnogo trudim da nešto postignem. Ovo što sada osjećam jednostavno je rezultat mnogih razočarenja, došao sam do zida i nemam ni snage ni volje da idem dalje. Jako sam emotivan i sve me ovo pogađa, nisam u stanju više da se borim i trudim kad ionako nema smisla. I jasno mi je da sam toliko zaglibio da nikad neću pronaći neku osobu za sebe uz koju ću osjećati ljubav, u koju ću biti zaljubljen i sve. Volio bih samo da sve ovo ubrzo završi i da ne osjećam ovu bol više. Jebote život ako te nema ko zagrlit i leć uz tebe da si jedno drugom prepričate dan i olakšate. Bolje je ne živjet nego ovako tuhlibat.

Neću više pisat na ovu temu.
@Marsale, vrati se na ss.ba forum, nedostaje nam tvoja mrznja prema samom sebi. Dijelom smo i ljubomorni, izgleda kao da se ovdje na klixu malo manje mrzis. :D
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#194 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 16:36
TMovac wrote: 16/03/2021 11:03
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 03:34 sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
Dobro to i jesu godine kada covjek treba da se usavrsava. Kada je gladan znanja, uspjeha. Trazi svoje mjesto pod zvijezdama. Naravno ja i danas nastojim da naucim nesto novo, da se poboljsam, ali ne zelim ni da zivot prodje pored mene. Prve 3-4 godine, sam se ubijao od posla. Radio po 16 sati dnevno. Ali vidio sam da nema nekog hajra od toga. Tako da sad odradim ono svoje sto trebam i to je to. Gledam da sacuvam sebe. Sto se treba tice, pa ako joj nije dovoljno to sto joj ja pruzam, onda sirok joj dunjaluk. Ona i onaj ( vazi za oboje ) ako je svjesna sta ima pored sebe, da joj se javi ne znam ko, nece riskirati da izgubi to sto ima.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#195 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by soha96 »

Gefufna_13 wrote: 16/03/2021 16:45
Sydnor wrote: 16/03/2021 14:23
svjezi_ustipak wrote: 16/03/2021 08:51
Tvoje loše vođenje sebe i jeste razlog zašto ti treba psiholog. Voljeti sebe je nešto što ti je razumiješ i radi čega i patiš. Što prije zatražiš stručnu pomoć manje ćeš se patiti i biće lakše za tebe.
Imam psihologa u porodici i pokušao sam nekoliko puta razgovarati sa njim ali nikad mi nije pomoglo ni najmanje, čak naprotiv. Sve to mi je crpilo energiju i samo je učinilo da se osjećam još gore. Voli sebe? Pa ja volim sebe ali ne mogu lagat sebe da sam nešto što nisam. A nisam zanimljiv apsolutno nikome i nikad se nisam nikome sviđao osim bivšoj djevojci, a kako je prekinula i ubrzo uskočila u drugu vezu mislim da nisam ni njoj, samo čekala bolju priliku. Ipak, bilo mi je lijepo dok je trajalo i nosim iz tog odnosa kamaru lijepih uspomena. I ne, ne patim za njom, prebolio sam ali isto tako sam svjestan da mi se to više neće dogoditi i da do kraja života moram bit sam. A ko želi čitav život provesti sam, svima je potrebno malo pažnje, zagrljaja, ljubavi... da se makar nekad osjete posebno. Dosadilo mi je ići na vjenčanja sam, dosadilo mi je da drustvo izlazi u parovima a ja sjedim kuci sam, dosadio mi je jednostavno život bez ljubavi i pažnje. Godinama ko gluho krme, sjedim sa strane i svjedočim kako stvari liježu na svoje mjesto, a ja što se više trudim da budem najbolja verzija sebe, sve mi gore. Samo neuspjeh za neuspjehom, razočarenje za razočarenjem, a toliko se mnogo trudim da nešto postignem. Ovo što sada osjećam jednostavno je rezultat mnogih razočarenja, došao sam do zida i nemam ni snage ni volje da idem dalje. Jako sam emotivan i sve me ovo pogađa, nisam u stanju više da se borim i trudim kad ionako nema smisla. I jasno mi je da sam toliko zaglibio da nikad neću pronaći neku osobu za sebe uz koju ću osjećati ljubav, u koju ću biti zaljubljen i sve. Volio bih samo da sve ovo ubrzo završi i da ne osjećam ovu bol više. Jebote život ako te nema ko zagrlit i leć uz tebe da si jedno drugom prepričate dan i olakšate. Bolje je ne živjet nego ovako tuhlibat.

Neću više pisat na ovu temu.
@Marsale, vrati se na ss.ba forum, nedostaje nam tvoja mrznja prema samom sebi. Dijelom smo i ljubomorni, izgleda kao da se ovdje na klixu malo manje mrzis. :D
Ybt grob ja kontam ovo Rio pise :lol:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#196 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

TMovac wrote: 16/03/2021 17:02
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 16:36
TMovac wrote: 16/03/2021 11:03

a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
Dobro to i jesu godine kada covjek treba da se usavrsava. Kada je gladan znanja, uspjeha. Trazi svoje mjesto pod zvijezdama. Naravno ja i danas nastojim da naucim nesto novo, da se poboljsam, ali ne zelim ni da zivot prodje pored mene. Prve 3-4 godine, sam se ubijao od posla. Radio po 16 sati dnevno. Ali vidio sam da nema nekog hajra od toga. Tako da sad odradim ono svoje sto trebam i to je to. Gledam da sacuvam sebe. Sto se treba tice, pa ako joj nije dovoljno to sto joj ja pruzam, onda sirok joj dunjaluk. Ona i onaj ( vazi za oboje ) ako je svjesna sta ima pored sebe, da joj se javi ne znam ko, nece riskirati da izgubi to sto ima.
Eto tako ja razmisljam otprilike, prvo posao da se ustabili pa tek onda tamo u kasnim dvadesetim ili ranim tridesetim trazit, mada mogu upast u klasicnu zamku da mi se zivot pretvori do tada u kuca-poso stajl i nemas brate mili gdje upoznat... Lako je sada kad sam svaki dan u gradu i krecem se medu rajom i svjestan sam da ce ovo ubrzo proci al et freedom is freedom...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#197 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

syndor nadji ti kakvog dilera da ti bude partner do kraja zivota :lol:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#198 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Osim_13 »

soha96 wrote: 16/03/2021 17:25
Ybt grob ja kontam ovo Rio pise :lol:
:mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#199 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

Gefufna_13 wrote: 16/03/2021 16:45 @Marsale, vrati se na ss.ba forum, nedostaje nam tvoja mrznja prema samom sebi. Dijelom smo i ljubomorni, izgleda kao da se ovdje na klixu malo manje mrzis. :D
Ma na ivici sam da dignem ruke od života, bez ikakve zajebancije. Iskreno, mislim da je samo pitanje vremena. A na ss.ba se ne vracam više nikad, a ni ovdje vala.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#200 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Osim_13 »

Sydnor wrote: 16/03/2021 17:55
Gefufna_13 wrote: 16/03/2021 16:45 @Marsale, vrati se na ss.ba forum, nedostaje nam tvoja mrznja prema samom sebi. Dijelom smo i ljubomorni, izgleda kao da se ovdje na klixu malo manje mrzis. :D
Ma na ivici sam da dignem ruke od života, bez ikakve zajebancije. Iskreno, mislim da je samo pitanje vremena. A na ss.ba se ne vracam više nikad, a ni ovdje vala.
Ma ne ideš nigdje dok Gefufna ne pristavi :D
Post Reply