Kad je kasno za ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

pijo_zoljo

#176 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:21

Pa eno napisah da bi možda trebalio tražiti po nekim zadrtim selima gdje je vrijeme stalo još 1915 godine, prvi svjetski se nije ni desio, i da dođu kao konji na bijelim prinčevima po te mlade, samo će u njih gledat ko u televiziju itd itd isl....

Cookie85

#177 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Cookie85 » 30/07/2019 15:21

strucnjakdemagog wrote:

To nije uvreda već istina. Takvih klošarki je pun grad, koje puše i cugaju gdje stignu, pa nije ni čudo kad nešto potkače. :D
EDIT
A ja mogu misliti kako je tebi dosadno u zivotu.

Ne pusis, ne pijes, ne drogiras se, ne izlazis itd, samo Dzamija, (mozda posao ), kuca .

Gdje je bolan avantura, upustanje u nesto nepoznato, nesto novo ?

A to sto ti mislis da je grad pun klosarki, drug iskreno, izadji iz kuce i odvezi se u obliznji veci grad, sjedi naruci sebi pivu, zapali cigaru ili joint ( ili nesto sto je tebi ok za popiti, a da nije dosadno), i posmatraj fino bez predrasuda i vidjet ces da nije grad pun klosarki (naravno ima ih, ali ne toliko)
Last edited by Cookie85 on 30/07/2019 15:22, edited 1 time in total.

ho oponopono

#178 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by ho oponopono » 30/07/2019 15:22

...ovo je sad već viši neki level jebote...smokanje, cuganje, pa i sladoleda lizanje...a da se ne diše uopšte...eh, lažna krila đavo kači... :pisnula: i :pisnuo:

Image

Xavier1

#179 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Xavier1 » 30/07/2019 15:29

Ma ne bih rekao da je Sara neka klosarka koja pije i pusi. Ne znam otkud takav zakljucak.
Cini mi se dosta inteligentnom, jedino joj ne valja sto je ljubomorna na uspjesnije.

strucnjakdemagog

#180 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by strucnjakdemagog » 30/07/2019 15:31

exliberal-ex wrote:
strucnjakdemagog wrote:
exliberal-ex wrote:Prvo sta je definicija ljubavi ?

Ja se sjecam davno prije rata kad je jedan tip pricao pred starijom generacijom kako on voli svoju djevojku, haman ona ludi za njim...
gleda ga jedan od ucesnika ( pokojni sad) i pita ga:
"jel ti znas sta je ljubav?"
"naravno da znam"
"jel ti prdnes pred ovom tvojom?"
" ne ja izadjem na balkon ili odem u wc"
"e pricaj mi o ljubavi kad prdnes pod jorganom a ona se pokrila preko glave" :lol: :lol: :lol:

I dan danas se nasmijem kad se sjetim tog dogadjaja i njegove face ali sad kao stariji ciko koji se ozenio kasno razumijem cijeli smisao razgovora.
Kad si mlad ( govorim sa muske strane) razmisljas ocima i kitom...kad ostaris pocnes da primjecujes neke druge stvari koje ti kao mladom nisu ni na pamet padale...jel te gospoja doceka sa kafom, dal se ususka pored tebe na kaucu kad gledate film, jel ti ugrije krevet ( ili ti odes da ugrijes njoj) jel ti nedostaje kad spavas pa vidis da je nema pored tebe...jel mozes da sjedis pored nje i sutis sat vremena, pijes kafu citas novine ili knjigu i perfektno si miran i zadovoljan....te stvari su ljubav...barem za mene...

i nikad nije kasno, jedino sto ja uvijek kazem ovim sto su slobodni...malo se pomaknite, dajte malo mjesta nek druga osoba pridje...nikad se nezna

E pa to je ljubav.
Ali ti si to sve fino tempirao, odnosno složile su ti se neke stvari da tu osobu upoznaš u zrelim godinama kad si u stanju da je prepoznaš.
Ja recimo osjećam da još nisam sreo osobu koja bi meni savršeno odgovarala, koja bi me najbolje razumjela. Zapravo možda sam je i sreo, ali je nisam upoznao do te mjere da shvatim da je to ona. Možda nam je fizički izgled prepreka, ne da smo jedno drugom ružni, već nismo privlačni do momenta kada bi se upustili u neko muvanje. Hoću da kažem da ta moja nepronađena ljubav može biti djevojka koju poznajem iz viđenja, srećem je tu i tamo, možda se i pozdravimo, pomislim kako je simpatična... Ali već nakon 10-ak min. zaboravim na nju. Naravno, možda sam i ja njoj simpatičan i možda razmišlja o meni tih nekih 10-ak minuta dok sjedim ispred nje u komercijali (karikiram).
Vjerovatno bi muškarcima mnogo pomoglo kad bi znali da tumače te neke ženske znakove, ali ja sam u tome truba.

Strucnjak jedan savjet sa moje strane.
Napravi sebi listu kakvu bi zenu zelio da imas pored sebe..po tvojoj zelji.
Kad to uradis onda odbaci 60 % pa pogledaj sta ti je ostalo.
Ja kad sam bio mladji isto sam tako razmisljao, moja idealna zena bi bila malecka, mrsava, sam malim grudima i dupetom, plavusa, ona sto prati modu, da je aktivna i avanturisticki nastojena...mimo standarnih normi.
Kakva mi je gospoja...od sve te liste je samo mala i malo avanturiskicki nastrojena….ali mi bolje lezi nego gore opisana ( a imao sam curu koja je bila takva…
Zato ako vidis neku simpaticnu, jebiga budi musko pozovi je na kafu, mozda ces skontat da iako nije po tvojim kriterijima ima lijep osmjeh, pametne oci...fine ruke...znas kako kazu ako nepitas neces ni dobit :D
Ma odbacim ja i 80% s te liste, nije to problem, ali ako nam se način razmišljanja poklapa. Jbg najbitnije mi je da se razumijemo, da imamo ista interesovanja, da nam nije dosadno zajedno. Ne treba meni nikakva lista, već samo 30 minuta razgovora uživo. Dovoljno vremena da vidiš koliko se podudarate.

pijo_zoljo

#181 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:31

Ma fakat mi je ovo i ovakvo razmišljanje fujić bljakić...

Ono ja idem po kafanama, opijam se, ganjam "kurave", crtam se, provodim se itd itd....
Eh da mi je nešto za kuće.... Da samo u me gleda, a da ja nastavim sa ovim gore navedenim...
Pa nemre jarane, takva neće tebe 100000000% bez obzira šta da si joj u stanju pružit. I ona hoće da i ti u nju gledaš kao i ona u tebe, kako ti ne želiš djevojku sa historijom ni ona ne želi momka....

Al eto jah
Žene ne valjaju, mi smo zlatni.....

a pretrpano šovinizmom da pucaju šavovi....

Euridika
Globalna šefica

#182 mod-comment

Post by Euridika » 30/07/2019 15:32

strucnjakdemagog wrote:
SaraFina wrote:
strucnjakdemagog wrote:Po tvom pisanju stičem utisak da si neka koja ne da pije, već salijeva i puši ko Turčin. Vjerovatno ti ni šiša i kladionica nisu strane.
Takve ko ti djevojke sam koristio samo za sex, kao i većina mojih prijatelja. Dobre ste za zabavu, ali za kuću nikako. Ima ona poslovica, ali ne bih je sad citirao. :wink:

Koji šovinistički pokušaj unižavanja. :D tako jadan. Ti mene jarane s tom "glavom" i razmišljanje i da jesam to što navodiš, nikad si ne bi mogao priuštiti. Ja šovinjare zgazim poput uši da prsne iz njih onaj poganluk. Kužiš?
Tako da jedino bi te mogla" puknuti" pa bi tražio onda istospolnu ljubav .
I neka si se razotkrio lafo romantičaru :D

Ko si i kakav si i eto zašto si sam u 40 i nekoj! Bićeš do smrti vjerovatno :D

To nije uvreda već istina. Takvih klošarki je pun grad, koje puše i cugaju gdje stignu, pa nije ni čudo kad nešto potkače. :D
Upozorenje pred ban: Još jedan ovakav ili sličan komentar i ideš na godišnji u rudnik.

male_okice

#183 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by male_okice » 30/07/2019 15:32

pijo_zoljo wrote:
Tomahawk11 wrote:Đes, pijo :D
ooo
đes okano

zasto sad mene spominjete :-D

pijo_zoljo

#184 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:33

male_okice wrote:
pijo_zoljo wrote:
ooo
đes okano

:lol: :lol: :lol:

nije bilo slučajno

ho oponopono

#185 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by ho oponopono » 30/07/2019 15:35

...koja smijurija ...a baš kurvari ups jebači za kojim haman sve bičarke eto ko fol uzdišu...ne trebaju jednu takvu neotpakovanu " pokvariti"... :pisnula: i :pisnuo:

Cookie85

#186 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Cookie85 » 30/07/2019 15:35

pijo_zoljo wrote:

Ono ja idem po kafanama, opijam se, ganjam "kurave", crtam se, provodim se itd itd....
Eh da mi je nešto za kuće.... Da samo u me gleda, a da ja nastavim sa ovim gore navedenim...
Pa nemre jarane, takva neće tebe 100000000% bez obzira šta da si joj u stanju pružit. I ona hoće da i ti u nju gledaš kao i ona u tebe, kako ti ne želiš djevojku sa historijom ni ona ne želi momka....

Al eto jah

Tacno ! :thumb:

Ja bih volio vise neku iskusniju nego nevinu ozeniti , jos da trosim vrijeme da je obucavam :D

A stvaro glupo razmisljanje, ja mogu sve, a ona nista, prava primitivna seljacka politika.

Kako mi volimo da jebemo tako i zene vole , ne kontam sto mu je to problem, nije sapun da se potrosi :D :)

Bitno skroz nesto drugo, a ne sa koliko je ona spavala, sa koliko je on spavao, nije vise ona "ako je muskarac spavao sa 30+ zena, on je jebac, a ako je zena, ona je kurva" sad je " ako je muskarac spavao sa 30+ zena, on je jebac, a ako je zena spavala sa 30+ ona je lavica u krevetu " :D

alibaba_i_30_godina

#187 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by alibaba_i_30_godina » 30/07/2019 15:36

Ovaj za pola sata ubije svaku djevojku pričom da ona i ako ne puši i ne pije mora uzeti nešto da se smiri. :mrgreen:

pijo_zoljo

#188 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:37

alibaba_i_30_godina wrote:Ovaj za pola sata ubije svaku djevojku pričom da ona i ako ne puši i ne pije mora uzeti nešto da se smiri. :mrgreen:
da bi mu izašla na crtu

SaraFina

#189 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina » 30/07/2019 15:38

alibaba_i_30_godina wrote:Ovaj za pola sata ubije svaku djevojku pričom da ona i ako ne puši i ne pije mora uzeti nešto da se smiri. :mrgreen:

Lexaurine, apaurine i artane. Mix i zalije pivom :D

alibaba_i_30_godina

#190 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by alibaba_i_30_godina » 30/07/2019 15:39

pijo_zoljo wrote:
da bi mu izašla na crtu
E zamisli moj pijo slučajno imaš nekog takvog u svom društvu ... pa ja bih poludio. :lol:
SaraFina wrote: Lexaurine, apaurine i artane. Mix i zalije pivom :D
Da li je i to dovoljno?! :lol:

Tomahawk11
Globalni moderator

#191 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Tomahawk11 » 30/07/2019 15:39

male_okice wrote:
pijo_zoljo wrote:
ooo
đes okano

Ma haj i ti s nama, bezopasni smo :lol:

Xavier1

#192 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Xavier1 » 30/07/2019 15:39

Cookie85 wrote:
pijo_zoljo wrote:

Al eto jah

Ja bih volio vise neku iskusniju nego nevinu ozeniti , jos da trosim vrijeme da je obucavam :D

A stvaro glupo razmisljanje, ja mogu sve, a ona nista, prava primitivna seljacka politika.

Kako mi volimo da jebemo tako i zene vole , ne kontam sto mu je to problem, nije sapun da se potrosi :D :)

Bitno skroz nesto drugo, a ne sa koliko je ona spavala, sa koliko je on spavao, nije vise ona "ako je muskarac spavao sa 30+ zena, on je jebac, a ako je zena, ona je kurva" sad je " ako je muskarac spavao sa 30+ zena, on je jebac, a ako je zena spavala sa 30+ ona je lavica u krevetu " :D
Joj ko je ovaj novi. Kakva prica. :run:

ho oponopono

#193 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by ho oponopono » 30/07/2019 15:40

Image

Cookie85

#194 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Cookie85 » 30/07/2019 15:41

Xavier1 wrote:
jah, ja bar kazem sto mislim, dok ti pobjegnes kad prigusti ;) ali polako ima vremena da naucis da stanes iz onoga sto napises/kazes ;)

moonca

#195 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by moonca » 30/07/2019 15:42

alibaba_i_30_godina wrote:
exliberal-ex wrote: Zato ako vidis neku simpaticnu, jebiga budi musko pozovi je na kafu, mozda ces skontat da iako nije po tvojim kriterijima ima lijep osmjeh, pametne oci...fine ruke...znas kako kazu ako nepitas neces ni dobit :D
a-a...ne može. ako puši džaba joj sve. jer to je odmah zlo. navraća na druge teške osobine.

kako može imati lijep osmijeh? zar zubi ne bi trebali da su žuti ako već dimi? :oops:
Morash to shvatiti- mirise je jako tesko prihvatiti--evo.. parfem.--takodje moze - ako je jak -- neki uzivaju a neki u nesvijest padaju- ili javlja se glavobolja ,povracanje -- takodje mirisljava ulja za masazu(paculi)....nesnosljiv....to su sitnice koje ce osobu prilikom upoznavanja odbiti....

Pa,zubi ..hm .. prepoznaju se osobe koje puse- boja lica, bore....opste zdravlje i kada kupuju zdravstveno osig.placaju vise - Image

SaraFina

#196 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina » 30/07/2019 15:42

:lol:

Prijavih post. Da se ne zamaram. Euridiki objasni taj naziv "klošarki" kojim me častiš :D demagoŽe.

pijo_zoljo

#197 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:43

Xavier1 wrote:
što reče drugdemagog dolje ispod jednom mogu slobodno iskoristiti te riječi da ja tebi kažem
Sinko, to što sam ja prošao u životu, ti nisi ni u filmovima gledao. Pa i po pitanju žena.

Tomahawk11
Globalni moderator

#198 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Tomahawk11 » 30/07/2019 15:44

pijo_zoljo wrote:
Xavier1 wrote:
što reče drugdemagog dolje ispod jednom mogu slobodno iskoristiti te riječi da ja tebi kažem
Sinko, to što sam ja prošao u životu, ti nisi ni u filmovima gledao. Pa i po pitanju žena.
lajk za kvotanje :thumbup:
:D

mod-edit: Ispravljeno krivo kvotanje. :P :D

pijo_zoljo

#199 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo » 30/07/2019 15:45

Tomahawk11 wrote: lajk za kvotanje :thumbup:
:D
ispo sam iz fazona tomo
:mrgreen:

SaraFina

#200 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina » 30/07/2019 15:45

Xavier1 wrote:
Cookie85 wrote:
pijo_zoljo wrote:

Al eto jah

Ko je da je... može priuštiti si i da 'sponzoriše' ... A ti se "kupaj" Xavi :D

Post Reply