Sve više fufica po Sarajevu!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
moonca

#451 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by moonca » 07/05/2018 21:39

james28 wrote:
moonca wrote:
james28 wrote:
a hebo ga ti valjda to ne trebam objašnjavati, fufica je treba napucana, sifoni vani, dopičnjak, ona fuj kosa, nokti 50 centi, roze bundica (zimi), ljeti ništa na sebi, trči za bijesnim kolima i tuđim parama, nafurana, duva nargilu po čitave dane, intenzivno ništa ne radi u životu itd itd, jel sad jasno??
Ti nas zezas, pa sto ih nisi odmah opisao. Sta ces ti u njihovom vidokrugu. :zoka: aaa :-)
svuda su, nema gdje ih nema, ne možeš a da se ne zakačiš :lol:

:lol: :lol: . sumnjim si :wink: idi se prijavi na *atribute* :-D

Hakiz

#452 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by Hakiz » 08/05/2018 00:59

Zejnep wrote:
james28 wrote:
anchor85 wrote:Mene samo interesuje jel postavljač objasnio šta je fufica a šta fina djevojka za njega? Ne vidjeh, al inače sam ćorava pa mi je moglo i promać.
a hebo ga ti valjda to ne trebam objašnjavati, fufica je treba napucana, sifoni vani, dopičnjak, ona fuj kosa, nokti 50 centi, roze bundica (zimi), ljeti ništa na sebi, trči za bijesnim kolima i tuđim parama, nafurana, duva nargilu po čitave dane, intenzivno ništa ne radi u životu itd itd, jel sad jasno??
Pa vi svi ovakve ganjate :lol:
Ne baš. Te se pokupe kada zatreba jer su dostupne. Nema potrebe ganjati fuficu koja sama dođe kada vidi novčanik ili auto. Fufica ima svoju ulogu koja nije mala. Naravno, kasnije se evoluira i fufica više nije interesantna, ali u određenom evolutivnom periodu muškarca, u periodu dokazivanja i sebi i raji da su odrasta, za vježbanje sekusalnih vještina, kao i za trenutke kada se treba opustiti a rado bi se izbjegla gospođa Desanka Šakić, fufica je svakako dobrodošla.

A ganjamo i trudimo se oko nekih drugih.

Ne omalovažavam fufice, kao što rekoh, imaju svoju ulogu, a na pitanje šta bih da mi je sestra fufica koja služi za vježbu muškarcima pa da se ne provaljuju pred ženama koje stvarno žele, ne znam šta bih rekao. Ako je fufica sama odabrala tu ulogu, ko sam ja da joj branim. Ili još gore, da je sažaljevam. Niko ne voli da ga sažaljevaju, zar ne?

Uostalom, fufica je i evolutivni period žene takođe. Prođe tu fazu i evoluira u nekoga koga ne možeš smotati tek tako jer je naučila sve trikove. Ima i to svoju vrijednost.

apsidejzi

#453 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by apsidejzi » 08/05/2018 01:10

james28 wrote:
moonca wrote:Sve se to manje gleda.
Ako neko pod pritiskom familije to i ucini-drugi brak je sigirno po njegovom/njenom izboru. :-)
hajmo biti iskreni, nema mi logike da neki lik tipa doktor nauka, dobar posao, plata, ugled u društvu, oženi neku čistačicu, ružno zvuči ali to nećete vidjeti, ili da ovako neka kćerka bogataša ide sa vodoinstalaterom (mada oni danas klepaju opasne pare, neki dan mi za popravku cijevi, 20 minuta, frajer uze 100 KM :lol: ), jednostavno nije prirodno, samo filmovi tipa Preety Women utiču na ljude pa pomisle da je takvo nešto fakat moguće, jeste, ali u 5% slučajeva
I dalje mnogo veca vjerovatnoca od kladionice pa se ljudi opet klade. Mnogo mnogo veca sansa.

zipoo

#454 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by zipoo » 08/05/2018 01:38

ma hajte molim vas
zivjela sodoma i gomora, fufice i radodajke
sprema se revolucija!

ovo_mi_je_nick

#455 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by ovo_mi_je_nick » 08/05/2018 08:10

Sve te fufice će kad tad postavljati hadise po statusima dok malo grohnu i dok ih zamjene mlađe i uže generacije.

Kad ugleda prve strije po grudima, vratu i dupetu, kad joj dosadi da se sprema za izlazak iz kuće do radnje po 3 sata da bi namontirala nokte, trepavice, tamni puder, kad joj se zaklete drugarice do smrti zamjere, kad stane ispred ogledala i vidi tugu svoju u očima i trzne se mislima gdje su joj prošle godine, radi za kasom a bila takva treba, kad počne mačke gotiviti a sa prozora u sumrak gleda grupu fufica nove generacija kako pohode u grad a momci željni tog kalibra oblijeću oko njih.

Tada ona shvata da je penzionisana i da može biti samo fuckbuddy nekom srednjovječnom prijatelju iz starih dana koji je bio u rezervi. Ali on želi mlađe i utegnute.

Eh tu dolazi do prosvjetljenja i počinu hadisi i moralne poeme i kritika muškaraca kako im je samo izgled i sex bitan. Kako se izgubila romantika, niko ne prilazi svi bi nešto nabrzaka, kako muškarci ne žele komunikaciju i da su zatvoreni tzv smotani (nisu oni zatvoreni ni smotani samo im ti nisi zanimljiva više).

Tetovaža 4ever 18 je samo tetovaža.

jao_situacije

#456 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by jao_situacije » 08/05/2018 08:28

Zejnep wrote:
james28 wrote:
anchor85 wrote:Mene samo interesuje jel postavljač objasnio šta je fufica a šta fina djevojka za njega? Ne vidjeh, al inače sam ćorava pa mi je moglo i promać.
Pa vi svi ovakve ganjate :lol:
zašto generaliziraš :roll:

Dope_Man

#457 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by Dope_Man » 08/05/2018 08:36

ovo_mi_je_nick wrote:Sve te fufice će kad tad postavljati hadise po statusima dok malo grohnu i dok ih zamjene mlađe i uže generacije.

Eh tu dolazi do prosvjetljenja i počinu hadisi i moralne poeme i kritika muškaraca kako im je samo izgled i sex bitan. Kako se izgubila romantika, niko ne prilazi svi bi nešto nabrzaka, kako muškarci ne žele komunikaciju i da su zatvoreni tzv smotani (nisu oni zatvoreni ni smotani samo im ti nisi zanimljiva više).
The Truth is written.

anchor85

#458 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by anchor85 » 08/05/2018 08:37

james28 wrote:
A jebo ga ti, ima nas koji poštujemo druge ljude, njihove životne izbore i ne osuđujemo ono što rade. Ne nazivamo pogrdnim imenima. Pa ne znamo razliku.

I gdje se to ti krećeš pa viđaš tako obučene žene? Da promijeniš mjesto izlaska? Ja srećem lijepe i lijepo obučene žene, pa i kad nabace dekolte ili obuku minjak.

Tomahawk11
Globalni moderator

#459 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by Tomahawk11 » 08/05/2018 08:42

james28 wrote:
Ja ne znam gdje ti ovakve nađeš.
Zadnji put sam par takvih vidio prošle godine, idem od DZ Kumrovec, kad idu dvije, friško obrijane, nije se još ni osušilo....ali to je bilo prije nego su ih rastjerali iz Nove Otoke.
Da ne izlaziš u Bacchus?

MarlboroGold

#460 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by MarlboroGold » 08/05/2018 08:58

james28 wrote:
:roll:

Već ti nekoliko stranica unazad govorimo ja i još neki da promijeniš mjesto izlaska/kretanja. Ja znam gdje se takve mogu viđati u Tuzli gdje živim, a znam i za Sarajevo i naravno da na ta mjesta ne idem. Nekad, ali rijetko, viđam takve i na drugim mjestima. Znaju tako dobacivati u prolazu, ono šećeru ovako onako... najradije bi u zemlju propao, a ne možeš ignorisati.

Ramzess Veliki

#461 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by Ramzess Veliki » 08/05/2018 09:09

Ja vala tako opisanih nesto nisam sretao.
A djevojke koje izlaze u Barlotti, Valtera ili tako te neke narodnjacke kafane opet ne smatram fuficama, prije cu reci da mi se ne svidja muzika i stil, kao ni nivo konverzacije. Uostalom tamo ima dovoljno frajera koji vole takvo okruzenje.

zlo zlo

#462 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by zlo zlo » 08/05/2018 09:14

Svaka koja sluša cajke je fufica a muški isti je fufe :lol: :lol: :lol: Nije ni ova definicija za bacit :lol:

beni-bu-man

#463 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by beni-bu-man » 08/05/2018 09:21

zlo zlo wrote:Svaka koja sluša cajke je fufica a muški isti je fufe :lol: :lol: :lol: Nije ni ova definicija za bacit :lol:
Svaka zgodnija cura u očima "kulturnih djevojaka"

zlo zlo

#464 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by zlo zlo » 08/05/2018 09:33

beni-bu-man wrote:
zlo zlo wrote:Svaka koja sluša cajke je fufica a muški isti je fufe :lol: :lol: :lol: Nije ni ova definicija za bacit :lol:
Svaka zgodnija cura u očima "kulturnih djevojaka"
Samo zaboravljaš ima i zgodnih kulturnih cura :lol:

gilla

#465 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by gilla » 08/05/2018 09:41

ovo_mi_je_nick wrote:Sve te fufice će kad tad postavljati hadise po statusima dok malo grohnu i dok ih zamjene mlađe i uže generacije.

Kad ugleda prve strije po grudima, vratu i dupetu, kad joj dosadi da se sprema za izlazak iz kuće do radnje po 3 sata da bi namontirala nokte, trepavice, tamni puder, kad joj se zaklete drugarice do smrti zamjere, kad stane ispred ogledala i vidi tugu svoju u očima i trzne se mislima gdje su joj prošle godine, radi za kasom a bila takva treba, kad počne mačke gotiviti a sa prozora u sumrak gleda grupu fufica nove generacija kako pohode u grad a momci željni tog kalibra oblijeću oko njih.

Tada ona shvata da je penzionisana i da može biti samo fuckbuddy nekom srednjovječnom prijatelju iz starih dana koji je bio u rezervi. Ali on želi mlađe i utegnute.

Tetovaža 4ever 18 je samo tetovaža.
Tri stvari sigurne u životu:
- smrt
- porez
- The Wall :lol: Kod većine oko 30 nastupa. Kod ovih fufa koje se ne čuvaju, alkohol, cigare, karanje....već nastaje oko 25.

dulekrele

#466 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by dulekrele » 08/05/2018 10:37

More li definicija fufice :D

Aaaaa vidim sada neko je gore to vec pojasnio.
Last edited by dulekrele on 08/05/2018 10:38, edited 1 time in total.

cendlerbing

#467 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by cendlerbing » 08/05/2018 10:38

dulekrele wrote:More li definicija fufice :D
Jarane, prati malo.

ovo_mi_je_nick

#468 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by ovo_mi_je_nick » 08/05/2018 11:28

Fufe, muška fufica :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

zoomba

#469 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by zoomba » 08/05/2018 12:18

Dobre su , da nije njih pao bi natalitet :lol:

sumirprimus

#470 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by sumirprimus » 08/05/2018 13:16

vatrogasac wrote:Ima na ovom Spotted-u vrlo zanimljivih obavještenja.

Image
:shock: :lol: :lol: :lol:

sumirprimus

#471 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by sumirprimus » 08/05/2018 13:20

Ramzess Veliki wrote:
S4mpion wrote:...

Image
nemate vbi pojma ovo je top... :mrgreen: :thumbup:

triconja

#472 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by triconja » 08/05/2018 13:45

james28 wrote:
Al ga opisa alal ti plajvaz. :-)

Opiso si vise od 90% zenskinja od 18e do 25e godine. Daj ba malo to dodefinisi, ne valja nikako toliko ljudi trpat u jedan kos.

Cuj nargila nesto najgore sto se moze desit, ja sam jednu curu izveo na nargilu, bas da vidim sta ce na to rec, kad cura fina bogami, eee, moro sam sam onu nargilu pusit :lol: :lol: :lol:

seln

#473 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by seln » 08/05/2018 14:18

:thumbup:
:lol: :lol: :lol:

seln

#474 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by seln » 08/05/2018 14:21

zoomba wrote:Dobre su , da nije njih pao bi natalitet :lol:
Ali samo po sistemu pljeskavica-hotel-ejakulacija.

triconja

#475 Re: Sve više fufica po Sarajevu!!!

Post by triconja » 08/05/2018 14:45

seln wrote:
:thumbup:
:lol: :lol: :lol:
Pa nije ni cudo, sta je smisao religije? Da se moze oprat covjek nakon cinjenja onoga sto je u drustvu pokudjeno i biti ponovo rodjen kao jedinka koja prihvata obaveze koje joj drustvo nametne :D

Locked