Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2276 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Sa udatim ni kafu ne pijem, pravilo No. 1.
:dajba:
..koji 'srcolomac' :oops: :lol:
Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
+1 ... nedavno imao jako neugodno iskustvo.... još ja više :jok:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#2277 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

edo_79 wrote:Tuspas mene :D

:pisnula:

Kolega, pravila nalažu da morate prvo javiti ponovnu ženidbu pa tek onda da se drugi put tuspasite ovdje :zen:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2278 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

superiska wrote:
edo_79 wrote:Tuspas mene :D

:pisnula:

Kolega, pravila nalažu da morate prvo javiti ponovnu ženidbu pa tek onda da se drugi put tuspasite ovdje :zen:
Poštovana koleginice, prije će BiH biti predsjedavajuća EU nego što ću ja sebi jopet naći žensko za života, a kamoli se ženit :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#2279 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by beni-bu-man »

edo_79 wrote:
superiska wrote:
edo_79 wrote:Tuspas mene :D

:pisnula:

Kolega, pravila nalažu da morate prvo javiti ponovnu ženidbu pa tek onda da se drugi put tuspasite ovdje :zen:
Poštovana koleginice, prije će BiH biti predsjedavajuća EU nego što ću ja sebi jopet naći žensko za života, a kamoli se ženit :lol:
pa kad si ih sve pojo :kiss:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2280 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

:jok: ja .... Drug moj lijepi, ili sam ja stvarno toliki fosil ili je ovo sve otišlo u helač ..... nemaš s kim kafe bolan više popit a kamoli šta drugo
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#2281 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by beni-bu-man »

edo_79 wrote::jok: ja .... Drug moj lijepi, ili sam ja stvarno toliki fosil ili je ovo sve otišlo u helač ..... nemaš s kim kafe bolan više popit a kamoli šta drugo
ma ima cini ti se, ima ovdje fine raje, zemske i muske na forumu :mrgreen:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2282 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

beni-bu-man wrote:
edo_79 wrote::jok: ja .... Drug moj lijepi, ili sam ja stvarno toliki fosil ili je ovo sve otišlo u helač ..... nemaš s kim kafe bolan više popit a kamoli šta drugo
ma ima cini ti se, ima ovdje fine raje, zemske i muske na forumu :mrgreen:
Ma ja laHko je vama u Saraj'vu ... sad pa sad se nađete .... ta ću ja u provinciji .... :skoljka:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#2283 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

edo_79 wrote:
superiska wrote:
edo_79 wrote:Tuspas mene :D

:pisnula:

Kolega, pravila nalažu da morate prvo javiti ponovnu ženidbu pa tek onda da se drugi put tuspasite ovdje :zen:
Poštovana koleginice, prije će BiH biti predsjedavajuća EU nego što ću ja sebi jopet naći žensko za života, a kamoli se ženit :lol:
Nije, bolan, to. Ja mislim da nas razvedene mogu samo ovako :fazlija: :balkanac: :brusli: ponovo u brak odvesti :chmoljava:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2284 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

superiska wrote:Nije, bolan, to. Ja mislim da nas razvedene mogu samo ovako :fazlija: :balkanac: :brusli: ponovo u brak odvesti :chmoljava:
A zašto? ... Strah te, boli se udat opet? .... Ja sam sebi eto uspio i neki dom stvorit, imam mali stančić, ono ništa ekstra, i posao imam, nije ni to belaj, al hladno i tmurno jebiga .... otvoriš vrata dočeka te tišina .... nemaš s kim lijepe riječi progovorit, nemaš se skim ni posvađat jebote ...... Priznaj koleginice da je udvoje i šutit nekako ljepše.

A čuj sad za to :balkanac: .... ima cura koje i to gotive ... kad ih se za kikice povuče :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2285 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote:superiška jedan je dodao, lajka sve redom. Drugi me muntao praaavo, pa mu ja rekla jaranu :lol: Ne mogu fb ugasiti jer vodim biznis preko njega :)

ramzes veliki
varaju itekako, znam dosta primjera, ravnopravnost polova je stigla u svak segment zivoa
Znam sve ali izbjegavam tu temu. Kome se vara neka vara, dovoljno je pristojnih slobodnih osoba sa kojima mozemo ostvariti vezu da ne moramo nekoga varati. I ne treba mi nicija potvrda da vrijedim na taj nacin, a I uzbudjenje u zivotu trazim na drugom zdravijem mjestu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2286 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote: Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
Hm, pa prilicno suzavas krug komuniciranja- ako dodamo listi -homoseksualce, kao i udate forumashice. :wink:

To mogu povezati sa -druzenjem parova gdje zene sjede u jednoj sobi, muskarci u drugoj ili za jednim stolom -isti scenario. :run:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#2287 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

edo_79 wrote:
superiska wrote:Nije, bolan, to. Ja mislim da nas razvedene mogu samo ovako :fazlija: :balkanac: :brusli: ponovo u brak odvesti :chmoljava:
A zašto? ... Strah te, boli se udat opet? .... Ja sam sebi eto uspio i neki dom stvorit, imam mali stančić, ono ništa ekstra, i posao imam, nije ni to belaj, al hladno i tmurno jebiga .... otvoriš vrata dočeka te tišina .... nemaš s kim lijepe riječi progovorit, nemaš se skim ni posvađat jebote ...... Priznaj koleginice da je udvoje i šutit nekako ljepše.

A čuj sad za to :balkanac: .... ima cura koje i to gotive ... kad ih se za kikice povuče :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E možda je tu razlika. Vidiš, ja ti sve to gore imam i još me plus kad otvorim vrata dočeka galama :-D
Naravno da je lijepo i treba svako imati nekoga ali ne mora se, nužno, biti u braku.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2288 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
Hm, pa prilicno suzavas krug komuniciranja- ako dodamo listi -homoseksualce, kao i udate forumashice. :wink:

To mogu povezati sa -druzenjem parova gdje zene sjede u jednoj sobi, muskarci u drugoj ili za jednim stolom -isti scenario. :run:
Nije baš isti scenario .... čovjek jednostavno ima neke svoje principe koje slijedi, i koji mu ne dozvoljavaju da komunicira sa gore navedenim kategorijama ..... nevidim šta je tu toliko aman zaman
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2289 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca »

edo_79 wrote:
Nije baš isti scenario .... čovjek jednostavno ima neke svoje principe koje slijedi, i koji mu ne dozvoljavaju da komunicira sa gore navedenim kategorijama ..... nevidim šta je tu toliko aman zaman
Ne vidim ni ja.Samo konstatujem.

Da ga ne 'kvotam' vishe --ni manje..... :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2290 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

superiska wrote:E možda je tu razlika. Vidiš, ja ti sve to gore imam i još me plus kad otvorim vrata dočeka galama :-D
Naravno da je lijepo i treba svako imati nekoga ali ne mora se, nužno, biti u braku.
Pa zagalamiš i ti .... ha ya ... sve je to život .... ne ozbiljno fol je u tome što su ljudi danas sve manje i manje spremni na kompromis, na dogovor, na ŽIVOT (pod ovim ne podrazumijevam ono od danas do sutra, već malo dalje u budućnost da se planira)

Imal ba šta ljepše, dođete oboje s posla, malo odmorite, ona ode pravit uštipke za jest (visok datum jbg) ti joj pomogneš, u prolazu je nako ćopneš za guz, ona tebe brašnjavom rukom klepi preko labrnje .... ma ej .... ako to nije ljubav onda neznam šta je :mrgreen:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2291 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

edo_79 wrote:
superiska wrote:Nije, bolan, to. Ja mislim da nas razvedene mogu samo ovako :fazlija: :balkanac: :brusli: ponovo u brak odvesti :chmoljava:
A zašto? ... Strah te, boli se udat opet? .... Ja sam sebi eto uspio i neki dom stvorit, imam mali stančić, ono ništa ekstra, i posao imam, nije ni to belaj, al hladno i tmurno jebiga .... otvoriš vrata dočeka te tišina .... nemaš s kim lijepe riječi progovorit, nemaš se skim ni posvađat jebote ...... Priznaj koleginice da je udvoje i šutit nekako ljepše.
Eh to, samo se ja nisam znala lijepo izraziti
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2292 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

moonca wrote:
edo_79 wrote:
Nije baš isti scenario .... čovjek jednostavno ima neke svoje principe koje slijedi, i koji mu ne dozvoljavaju da komunicira sa gore navedenim kategorijama ..... nevidim šta je tu toliko aman zaman
Ne vidim ni ja.Samo konstatujem.

Da ga ne 'kvotam' vishe --ni manje..... :lol:
Tanka ti konstatacija .... ono pravo plaho :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#2293 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Xavier1 »

cendlerbing wrote: Osim manekenskog izgleda, jako mi je bitno da je vrlo glup momak. Kako si znao? :eh:
Nisam rekao da djevojke traze glupe, ali glupi manje razmisljaju o svojim postupcima sto im dobro dodje kod djevojaka. Spontaniji su i direktniji.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2294 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

Miss Moonlight wrote:
edo_79 wrote:
superiska wrote:Nije, bolan, to. Ja mislim da nas razvedene mogu samo ovako :fazlija: :balkanac: :brusli: ponovo u brak odvesti :chmoljava:
A zašto? ... Strah te, boli se udat opet? .... Ja sam sebi eto uspio i neki dom stvorit, imam mali stančić, ono ništa ekstra, i posao imam, nije ni to belaj, al hladno i tmurno jebiga .... otvoriš vrata dočeka te tišina .... nemaš s kim lijepe riječi progovorit, nemaš se skim ni posvađat jebote ...... Priznaj koleginice da je udvoje i šutit nekako ljepše.
Eh to, samo se ja nisam znala lijepo izraziti
Moraćeš poraditi malo na svom odrazu ako se planiraš udat :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2295 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

edo_79 wrote:
moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
Hm, pa prilicno suzavas krug komuniciranja- ako dodamo listi -homoseksualce, kao i udate forumashice. :wink:

To mogu povezati sa -druzenjem parova gdje zene sjede u jednoj sobi, muskarci u drugoj ili za jednim stolom -isti scenario. :run:
Nije baš isti scenario .... čovjek jednostavno ima neke svoje principe koje slijedi, i koji mu ne dozvoljavaju da komunicira sa gore navedenim kategorijama ..... nevidim šta je tu toliko aman zaman
Tako je, nekoliko milijardi stanovnika, ako odstranimo žene, homoseksualne i ove u braku...smanjit će se..al opet ostati dovoljno za probrati. Treba imati neke standarde u životu :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2296 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca »

Xavier1 wrote: Nisam rekao da djevojke traze glupe, ali glupi manje razmisljaju o svojim postupcima sto im dobro dodje kod djevojaka. Spontaniji su i direktniji.
:thumbup:
..takvi su uspjesniji i u biznisu i jos kojekavim situacijama.... :-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2297 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
Hm, pa prilicno suzavas krug komuniciranja- ako dodamo listi -homoseksualce, kao i udate forumashice. :wink:

To mogu povezati sa -druzenjem parova gdje zene sjede u jednoj sobi, muskarci u drugoj ili za jednim stolom -isti scenario. :run:
Nigdje veze komentar. :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2298 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by edo_79 »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Samo praktican, izbjegavam probleme gdje mi ne trebaju.
I udate zene varaju svoje muzeve, nije to samo muska predstava.
Ja ne zelim biti dio toga.
Hm, pa prilicno suzavas krug komuniciranja- ako dodamo listi -homoseksualce, kao i udate forumashice. :wink:

To mogu povezati sa -druzenjem parova gdje zene sjede u jednoj sobi, muskarci u drugoj ili za jednim stolom -isti scenario. :run:
Nigdje veze komentar. :lol:
Evo i ja se još uvijek ibretim ako mi vjeruješ ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2299 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Euphoria »

edo_79 wrote:
Moraćeš poraditi malo na svom odrazu ako se planiraš udat :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Neka, prvo da se počnem družiti. Ali poradim na odrazu definitivno :kiss:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#2300 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

edo_79 wrote:
superiska wrote:E možda je tu razlika. Vidiš, ja ti sve to gore imam i još me plus kad otvorim vrata dočeka galama :-D
Naravno da je lijepo i treba svako imati nekoga ali ne mora se, nužno, biti u braku.
Pa zagalamiš i ti .... ha ya ... sve je to život .... ne ozbiljno fol je u tome što su ljudi danas sve manje i manje spremni na kompromis, na dogovor, na ŽIVOT (pod ovim ne podrazumijevam ono od danas do sutra, već malo dalje u budućnost da se planira)

Imal ba šta ljepše, dođete oboje s posla, malo odmorite, ona ode pravit uštipke za jest (visok datum jbg) ti joj pomogneš, u prolazu je nako ćopneš za guz, ona tebe brašnjavom rukom klepi preko labrnje .... ma ej .... ako to nije ljubav onda neznam šta je :mrgreen:
Mogu ja njega klepiti brašnjavom rukom i da nismo u braku :lol:

Šalu na stranu. Sve je to divno, krasno, bla, bla ali ja se ne vidim više u braku. Ali stvarno. Bila, vidjela, prošla, ne bih opet. Moguće je da imam traume od braka, ne osporavam.
Provoditi vikende, putovati, izlaziti..... to da. Brak.....teško.
Post Reply