Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

moonca

#2001 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca » 08/10/2018 20:21

Xavier1 wrote:
U vecini slucajeva je na pocetku super jer traje faza zaljubljenosti. Tek kasnije vidis da li ti osoba stvarno odgovara ili ne.
Ne bukvalno bilo kakvog, ali kod zena dodje do naglog spustanja kriterija kako im se trideseta blizi.
A sta reci za njihove izabranike, koji se odluce za djevojku u 30-im. Kako oni sebe vide? :-)

Xavier1

#2002 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Xavier1 » 08/10/2018 20:37

moonca wrote:
Xavier1 wrote:
U vecini slucajeva je na pocetku super jer traje faza zaljubljenosti. Tek kasnije vidis da li ti osoba stvarno odgovara ili ne.
Ne bukvalno bilo kakvog, ali kod zena dodje do naglog spustanja kriterija kako im se trideseta blizi.
A sta reci za njihove izabranike, koji se odluce za djevojku u 30-im. Kako oni sebe vide? :-)
Ma muskarci su generalno mnogo manje izbirljivi. Ne traze oni previse. Vi ste te koje biraju u konacnici.

moonca

#2003 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by moonca » 08/10/2018 20:39

Xavier1 wrote:
moonca wrote:
Xavier1 wrote:
Ma muskarci su generalno mnogo manje izbirljivi. Ne traze oni previse. Vi ste te koje biraju u konacnici.
Jah..... vidim po tebi .... :-) :lol:

triconja

#2004 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by triconja » 08/10/2018 20:48

Ošo šećerko pa trazis drugog, eh? ;-)

Boemica

#2005 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Boemica » 08/10/2018 21:10

triconja wrote:Ošo šećerko pa trazis drugog, eh? ;-)
Nemoguće, šećer je neponovljiv.

Ramzess Veliki

#2006 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 05:33

moonca wrote:Ma salis se ti, teorija kao kod Xaviera :-) :)
Ne sali se, uglavnom je tako. I muskarac koji ima djecu opet ce prednost dati zeni koja se nije udavala ili nema djecu. Jedino ako je bas seks bomba i zna pitu praviti (burek ... ostalo su pitice) pa da dobije nesto vise poena. A kategorija muskaraca od 40 do 50 godina vise nema ni potrebu da se zeni a jos su i premazani i ne gutaju suplje price pa ih je tesko impresionirati osim ako nisi automehanicarka koja servisira motore i imas dobru tetovazu na desnoj sisi. Osim toga sve ih hoce pa moras biti maestralna I u kuhinji i u krevetu, ustvari najbolje je kad krevet prebacis u kuhinju, to ih njavise impresionira. :D

Ramzess Veliki

#2007 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 05:34

Xavier1 wrote: Ma muskarci su generalno mnogo manje izbirljivi. Ne traze oni previse. Vi ste te koje biraju u konacnici.
Pricas u svoje ime ... :napoleon:

lmo
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#2008 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 05:35

Melbourne_Australia wrote:..Ne znam zasto je to tesko prihvatiti...Evo ja da se sutra razvedem, nikad ne bi bio u vezi sa zenom koja ima djecu, vec suprotno i naravno mladju :D
Eno sve omladinke stoje u redu i čekaju da se razvedeš.

Ramzess Veliki

#2009 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 05:36

duminjo wrote:
Pasiflora wrote:
Ramzess Veliki wrote:Vise puta ponovljeno na ovoj temi.
Dobre citate je uvijek dobro ponoviti :D Fina vam je ekipica ovdje, malo sam preletjela temu, simpa ste skroz :)
Dakle - prolazim sve faze (ne usuđujem se ni izgovoriti čega :roll: ) i sada sam u fazi samosažaljenja. Ušla u 5. mjesec toga što se ne usuđujem ni izgovoriti
Kacemo se napit? :mrgreen:
Odma' ... :thumbup:

... a to Pasifloru pitas. :twisted:

Izdajica ... :hmpf:

lmo

#2010 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 05:41

Pasiflora wrote: Dobre citate je uvijek dobro ponoviti :D Fina vam je ekipica ovdje, malo sam preletjela temu, simpa ste skroz :)
Dakle - prolazim sve faze (ne usuđujem se ni izgovoriti čega :roll: ) i sada sam u fazi samosažaljenja. Ušla u 5. mjesec toga što se ne usuđujem ni izgovoriti
Ma, što se ne bi usudila bilo šta izgovoriti...
Sve su to životne faze koje se trebaju prihvatiti najnormalnije. Nije išlo, idemo dalje..
Kad ste kod mudrih izreka već...onda ide i ona...sve što ima početak, ima i kraj..prihvatiš i nastavljaš živjeti.
Svaki prisniji ljudski odnos je kompleksan i podjednake su šanse da uspije i potraje kao i da ne uspije.

Ramzess Veliki

#2011 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 05:54

Xavier1 wrote:U vecini slucajeva je na pocetku super jer traje faza zaljubljenosti. Tek kasnije vidis da li ti osoba stvarno odgovara ili ne.
Odo' se ranit odma' ... :lol:

Uci sinko, uci, pitaj ... nemoj srljati sa bedastocama ... zene nakon 30-te o sebi imaju prenarcisoidno misljenje, upravo suprotno. Do 25-te su koliko toliko nesigurne, ali nakon 30-te su i presigurne u sebe pa im zine guj'ca na modela za donji ves, a ona lakse je preskocit nego obic. Idealiziraju se u svakom pogledu, a u muskinju traze idealnog Keany Reevsa Ali-bega. I to tako ide do 40-te kad napokon shvate da su ostale same pokusavajuci upecati preveliku ribu (neke ni tad ne shvate), da im vise nije 20 i da muskarci njihove generacije hoce mladje. Samosugestija vise ne daje rezultat, a ni sugestivni pokusaji da ubijede muskarca da je vino bolje sto je starije.
One pametnije shvate kljuc svojih gresaka - nikad ne potcjenjuj musku intuiciju. Nikad ne lazi, ne manipuliraj, ne budi svadljiva, budi prirodna i ucini da mu je sa tobom dobro, ne nerviraj ga, ne ocekuj da ti cita misli I nemoj da te ceka. I zaboravi svakog drugog cak i u mastarijama. Tek tad mozes ocekivati srecu sa svojim muskarcem.

lmo

#2012 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 06:03

Ohanite ba više, dosadni ste s tim teorijama šta žele žene s 30+.
Interesantno sve nešto pišete, te muškarci neće takve žene, te ostaju same, s mačkama..sve dušebrižnici...ja ovdje vidim samo vas koji to pišete da ste u tim situacijama. Možda ne s mačkama, ali da s psima i sa svojim zatucanim stavovima.

Ramzess Veliki

#2013 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 06:09

lmo wrote:Ohanite ba više, dosadni ste s tim teorijama šta žele žene s 30+.
Interesantno sve nešto pišete, te muškarci neće takve žene, te ostaju same, s mačkama..sve dušebrižnici...ja ovdje vidim samo vas koji to pišete da ste u tim situacijama. Možda ne s mačkama, ali da s psima i sa svojim zatucanim stavovima.
:lol:

S' motorom ... kake cuke mace. :roll:

lmo

#2014 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 06:13

Ma ja, zaboravih :oops:

Ramzess Veliki

#2015 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 06:15

lmo wrote:Ma ja, zaboravih :oops:
Samo se ti drzi mojih savjeta i neces nido.... ovaj, daleko ces dogurat'. :D

Pasiflora

#2016 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Pasiflora » 09/10/2018 08:25

ho oponopono wrote:...ajde sada malo drame,....:
:lol: Dakle - sve si fulao/la! Kod mene ništa ni nalik ovome što si napisao (pretpostavljam da si muško - žena ovo gore nikada ne bi rekla EDIT: dakle ipak si žensko????? Nevjerovatno koliko frustracije iz tebe progovara!)... Niti tražim sažaljenje, niti kitu - imam dovoljno godina da sam te pubertetske gluposti odavno prevazišla. Ovo gore sam napisala jer je neko rekao da je red malo se predstaviti - i eto predstavila sam se - to je to o meni 8)

@Ramzes totalno si u pravu sa:
Ramzess Veliki wrote: One pametnije shvate kljuc svojih gresaka - nikad ne potcjenjuj musku intuiciju. Nikad ne lazi, ne manipuliraj, ne budi svadljiva, budi prirodna i ucini da mu je sa tobom dobro, ne nerviraj ga, ne ocekuj da ti cita misli I nemoj da te ceka. I zaboravi svakog drugog cak i u mastarijama. Tek tad mozes ocekivati srecu sa svojim muskarcem.
ALI bih dodala da svakako vrijedi i obrnuto - sve isto važi i kada su žene u pitanju. I kod žena se događaju razne promjene u životu, ali mi se čini da se one bolje nose sa tim od muškaraca. Muško - čak i ono koje je nekada izgledalo skroz pametno i "osebi/prisebi" se zna pogubiti u krizi srednjih godina. A onda spektakl! :skoljka:
Last edited by Pasiflora on 09/10/2018 08:58, edited 1 time in total.

Pasiflora

#2017 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Pasiflora » 09/10/2018 08:29

Ramzess Veliki wrote:
duminjo wrote:Kacemo se napit? :mrgreen:
Odma' ... :thumbup:

... a to Pasifloru pitas. :twisted:

Izdajica ... :hmpf:
:lol: :lol: mene jedna višnja obori s'nogu, ali možda je stvar u treningu ;-)

Xavier1

#2018 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Xavier1 » 09/10/2018 09:51

Tebi su svi stavovi zatucani cim se ne slazes sa njima.

Ramu necu komentarisati. :D

Svicko

#2019 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Svicko » 09/10/2018 10:15

Pasiflora wrote:
ho oponopono wrote:...ajde sada malo drame,....:
:lol: Dakle - sve si fulao/la! Kod mene ništa ni nalik ovome što si napisao (pretpostavljam da si muško - žena ovo gore nikada ne bi rekla EDIT: dakle ipak si žensko????? Nevjerovatno koliko frustracije iz tebe progovara!)... Niti tražim sažaljenje, niti kitu - imam dovoljno godina da sam te pubertetske gluposti odavno prevazišla. Ovo gore sam napisala jer je neko rekao da je red malo se predstaviti - i eto predstavila sam se - to je to o meni 8)

@Ramzes totalno si u pravu sa:
Ramzess Veliki wrote: One pametnije shvate kljuc svojih gresaka - nikad ne potcjenjuj musku intuiciju. Nikad ne lazi, ne manipuliraj, ne budi svadljiva, budi prirodna i ucini da mu je sa tobom dobro, ne nerviraj ga, ne ocekuj da ti cita misli I nemoj da te ceka. I zaboravi svakog drugog cak i u mastarijama. Tek tad mozes ocekivati srecu sa svojim muskarcem.
ALI bih dodala da svakako vrijedi i obrnuto - sve isto važi i kada su žene u pitanju. I kod žena se događaju razne promjene u životu, ali mi se čini da se one bolje nose sa tim od muškaraca. Muško - čak i ono koje je nekada izgledalo skroz pametno i "osebi/prisebi" se zna pogubiti u krizi srednjih godina. A onda spektakl! :skoljka:

Kakva generalizacija. Dajem ti šansu da napišeš makar čast izuzecima.
Ako ništa. :)

beni-bu-man

#2020 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by beni-bu-man » 09/10/2018 10:18

Image

Pasiflora

#2021 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Pasiflora » 09/10/2018 10:27

Svicko wrote:Kakva generalizacija. Dajem ti šansu da napišeš makar čast izuzecima.
Ako ništa. :)
Čast izuzecima :thumbup:

Ramzess Veliki

#2022 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 10:43

Pasiflora wrote:@Ramzes totalno si u pravu sa:
Ih pricaj mi ... ja sam model I prototip za sve moguce krize, od jaslica pa do alzenhajmera. Mene krize ne zaobilaze ... :oops:

Ramzess Veliki

#2023 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Ramzess Veliki » 09/10/2018 10:46

Ramzess Veliki wrote:

A to za zatucane stavove stoji samo mi to zovemo principijelnost, nepokolebljivost u odlukama, psiholoska stabilnost i slicno, mnogo bolje zvuci.

lmo

#2024 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 11:30

Xavier1 wrote:
Tebi su svi stavovi zatucani cim se ne slazes sa njima.

Ramu necu komentarisati. :D
Wow. :oops:

lmo

#2025 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo » 09/10/2018 11:30

Ramzess Veliki wrote:
Ramzess Veliki wrote:

A to za zatucane stavove stoji samo mi to zovemo principijelnost, nepokolebljivost u odlukama, psiholoska stabilnost i slicno, mnogo bolje zvuci.
Jes, jes :lol:

Post Reply