Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#1176 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Zejnep »

superiska wrote:
lmo wrote:a baš je to glupo, recimo u nekim formularima.... pa da iksiraš kvadratić...
neoženjen-neudana/ u braku / izvanbračna zajednica / razveden

pa je li ovaj razvedeni istovremeno i neoženjen/slobodan :hm: koja budalaština.
A gdje se to popunjava, na kreditu? :D
Licno, bilo bi mi "bezveznije" da imam xy god a da nisam nista u zivotu uradila :-D
:cry:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1177 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

Zejnep wrote:
superiska wrote:
lmo wrote:a baš je to glupo, recimo u nekim formularima.... pa da iksiraš kvadratić...
neoženjen-neudana/ u braku / izvanbračna zajednica / razveden

pa je li ovaj razvedeni istovremeno i neoženjen/slobodan :hm: koja budalaština.
A gdje se to popunjava, na kreditu? :D
Licno, bilo bi mi "bezveznije" da imam xy god a da nisam nista u zivotu uradila :-D
:cry:
Pa da, naglasak na licno.
Izmedju opcije, biti u braku kojem ce nakon xy godina doci kraj, u kojem imas potomstvo (samo cu ovo navesti, da ne idem dalje) i opcije nositi status djevojke iliti slobodne osobe, biram prvu opciju. Ali to sam samo ja, i to je samo odgovor na konstataciju kolegice @lmo
Nista nije glupo, ljudi sami biraju kako ce i sta sa svojim zivotom. Stavih namjenski navodnike na termin bezveznije, nekako mi blaze zvuci :-D
Do sada nisam imala situaciju da mi moj status razvedene osobe pravi ikakvu neugodnost ili da se zbog istog osjecam glupo, zamisli :shock:
natascha
Posts: 259
Joined: 11/04/2011 22:45

#1178 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by natascha »

Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
DeleteTheElite
Posts: 85
Joined: 27/02/2018 11:07

#1179 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by DeleteTheElite »

natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
:thumbup:
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#1180 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Paco »

Ma sacekajte samo dezurne kriticare razvoda da vam pojasne kako vi nemate pojma o cemu pricate i kako je to sve o cemu pisete ustvari iluzija. Oni znaju da se sve razgovorom rjesava i da lijepa rijec gvozdena vrata otvara, spasava propale brakove, lijeci ljude, ponistava Dzekin ofsajd protiv Nigerije... :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1181 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by insomnia78 »

natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
Sve je to lijepo samo sto mislim da bi djete radije izabralo babu nego tvoj prelazak preko GG
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1182 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by triconja »

Paco wrote:Ma sacekajte samo dezurne kriticare razvoda da vam pojasne kako vi nemate pojma o cemu pricate i kako je to sve o cemu pisete ustvari iluzija. Oni znaju da se sve razgovorom rjesava i da lijepa rijec gvozdena vrata otvara, spasava propale brakove, lijeci ljude, ponistava Dzekin ofsajd protiv Nigerije... :mrgreen:
Sad htjedoh napisat kad nema leba dobar je i budjav lebac ali eto preteko si me :lol: :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1183 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by triconja »

insomnia78 wrote:
natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
Sve je to lijepo samo sto mislim da bi djete radije izabralo babu nego tvoj prelazak preko GG
Uuuu, isnomnia hejteru, jastaradi da bi radje babu i ona bi da je u braku :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1184 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

insomnia78 wrote:
natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
Sve je to lijepo samo sto mislim da bi djete radije izabralo babu nego tvoj prelazak preko GG
Pa ne gube djeca babu razvodom :shock:
natascha
Posts: 259
Joined: 11/04/2011 22:45

#1185 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by natascha »

insomnia78 wrote:
natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
Sve je to lijepo samo sto mislim da bi djete radije izabralo babu nego tvoj prelazak preko GG
O Boze, prosvijetli me!!! Je li moguce da dan danas neko ovako razmislja?!
Babo nije izabrao dijete vecinu vremena posljednjih godina, pa zasto bi dijete izabralo babu. A i dijete ce s mamom aBda preko GG, i to vrlo brzo da znas :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1186 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by insomnia78 »

Pa ne gube ali nije to isto
Last edited by insomnia78 on 04/03/2018 13:21, edited 1 time in total.
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1187 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo »

Paco wrote:Ma sacekajte samo dezurne kriticare razvoda da vam pojasne kako vi nemate pojma o cemu pricate i kako je to sve o cemu pisete ustvari iluzija. Oni znaju da se sve razgovorom rjesava i da lijepa rijec gvozdena vrata otvara, spasava propale brakove, lijeci ljude, ponistava Dzekin ofsajd protiv Nigerije... :mrgreen:

saće onaj sa slikom nekakve crkve u koju se zatvore kao parovi koji se žele razvesti na dvije sedmice ..soba ima jedan krevet, jedan sto, jednu stolicu, jedan tanjir i jednu kašiku.
Za 300 godina samo jedan par se razveo koji je boravio u njoj. :D

aha! vidi metode, bolja nego ta tvoja sa lijepom riječju i gvozdenim vratima :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1188 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by insomnia78 »

natascha wrote:
insomnia78 wrote:
natascha wrote:Slazem se @superiska. Naprotiv, sve ove godine sam ponosna, i sve ponosnija i ponosnija na uspjeh moj i mog djeteta. A sve to bez cojeka, zamisli :). Postigle smo puno vise nego sto bi uspjele s njim. Razvod nikada ne smije biti pad u ponor, vec samo poticaj za daljnje uspjehe. Ja to hocu i ja to mogu. Malo je stvari koje sam htjela a da ih nisam ostvarila, hvala Bogu(jedna od njih je preci preko Golden Gate, ali Boze moj, imam jos fore:) )
Sve je to lijepo samo sto mislim da bi djete radije izabralo babu nego tvoj prelazak preko GG
O Boze, prosvijetli me!!! Je li moguce da dan danas neko ovako razmislja?!
Babo nije izabrao dijete vecinu vremena posljednjih godina, pa zasto bi dijete izabralo babu. A i dijete ce s mamom aBda preko GG, i to vrlo brzo da znas :)
To mačko, uspjela si
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1189 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

insomnia78 wrote:Pa ne gube ali nije to isto
Wow, koji argument? To je sve?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#1190 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by zoomba »

Divno je.. :D

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1191 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by insomnia78 »

Nagradite se jednom slicicom na fejsbuku o ledenim kraljicama i onim koje ako bacis medju vukove one se vrate ko vodja čopora. Konfa smo vam mi muza birali a ne same sebi
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#1192 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Paco »

lmo wrote: saće onaj sa slikom nekakve crkve u koju se zatvore kao parovi koji se žele razvesti na dvije sedmice ..soba ima jedan krevet, jedan sto, jednu stolicu, jedan tanjir i jednu kašiku.
Za 300 godina samo jedan par se razveo koji je boravio u njoj. :D

aha! vidi metode, bolja nego ta tvoja sa lijepom riječju i gvozdenim vratima :D
:lol: :lol: :lol:

Ma jok bona. Razgovor, razgovor i samo razgovor. I to pred bracnim savjetnikom. Znas ono iz americkih serija, spanskih safunjaka, indijskih TV maratona... :-)
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#1193 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by Zejnep »

Kao "slobodna osoba" xy godina moram priznati da nikad nisam poredila svoj status sa statusom razvedenih. Niti sam pomislila da je neko tu u boljem položaju. Naravno da je lijepo imati potomstvo ali kako žene koje ga imaju ne mogu zamisliti život bez djeteta tako ja, koja ga nemam, ne mogu zamisliti život sa njim. Ne znam, kao da ne neko upita je li bolje voziti auto ili avion.. otkud znam...avion nikad nisam vozila. Dakle je li bolje ostati solo ili biti razveden, ne znam i mislim da niko ne zna.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#1194 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by zoomba »

insomnia78 wrote:Nagradite se jednom slicicom na fejsbuku o ledenim kraljicama i onim koje ako bacis medju vukove one se vrate ko vodja čopora. Konfa smo vam mi muza birali a ne same sebi
:lol:

To su oni najpametniji, pa zavrse na kraju kako i zavrse..
natascha
Posts: 259
Joined: 11/04/2011 22:45

#1195 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by natascha »

Zejnep wrote:Kao "slobodna osoba" xy godina moram priznati da nikad nisam poredila svoj status sa statusom razvedenih. Niti sam pomislila da je neko tu u boljem položaju. Naravno da je lijepo imati potomstvo ali kako žene koje ga imaju ne mogu zamisliti život bez djeteta tako ja, koja ga nemam, ne mogu zamisliti život sa njim. Ne znam, kao da ne neko upita je li bolje voziti auto ili avion.. otkud znam...avion nikad nisam vozila. Dakle je li bolje ostati solo ili biti razveden, ne znam i mislim da niko ne zna.
Naravno, to i ne treba porediti. Niti moze biti slicno, niti blizu po icemu. Sasvim normalno razmisljanje
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#1196 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by zoomba »

Ima i sebicnih ljudi samo gledaju na sebe i nece nikakvu obavezu..
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1197 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by superiska »

@insomnia

Natasa je pisala ovdje... I da uspjela je, vjeruj. Pitanje je da li bi, (ni malo nebitna stvar u zivotu), kcerka bila ucenik generacije, sada vec uspjesna mlada zena, da je kojim slucajem ostala u tom braku i full bila posvecena belajima i frci koja se gomilala izmedju supruznika. Mozemo se, bolan, mi natezati godinama u raspravama, ostati u truhlom braku, biti ponos i dika nacije, jer samo zrtve i pacenici zasluzuju taj "orden". Nije to hir, nije to egoizam, cak naprotiv. Zena je vec 20 godina sama, sa svojom kcerkom. Nije uspjeh? U pravu si, druze, zaboravih da se borba za priustiti normalan zivot djeci i stavljanje sebe u stranu, ne nagradjuje onim gore ordenom...
Oprosti...
natascha
Posts: 259
Joined: 11/04/2011 22:45

#1198 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by natascha »

Paco wrote:
lmo wrote: saće onaj sa slikom nekakve crkve u koju se zatvore kao parovi koji se žele razvesti na dvije sedmice ..soba ima jedan krevet, jedan sto, jednu stolicu, jedan tanjir i jednu kašiku.
Za 300 godina samo jedan par se razveo koji je boravio u njoj. :D

aha! vidi metode, bolja nego ta tvoja sa lijepom riječju i gvozdenim vratima :D
:lol: :lol: :lol:

Ma jok bona. Razgovor, razgovor i samo razgovor. I to pred bracnim savjetnikom. Znas ono iz americkih serija, spanskih safunjaka, indijskih TV maratona... :-)

:lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#1199 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by zoomba »

Kad ljudi ovako pricaju onda mozes zakljuciti da su u brak usli iz pogresnih razloga.. svakako im je bolje ovako..
Last edited by zoomba on 04/03/2018 13:38, edited 1 time in total.
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#1200 Re: Svi mi razvedeni - tuspasimo se :)

Post by lmo »

insomnia78 wrote:Nagradite se jednom slicicom na fejsbuku o ledenim kraljicama i onim koje ako bacis medju vukove one se vrate ko vodja čopora. Konfa smo vam mi muza birali a ne same sebi
:lol: :lol: e, ne može ni tako .... kod vukova vođa čopora nije jedinka...nego alfa par! ne možeš ni kod vukova bit' single i nešta nekoga povesti :cry: :lol:
Post Reply