Tko je za vas kurva?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#1 Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

E , sad, mi smo naviknuti da je kurva ona koja ima definiranu neku satnicu ili ona koja daje (skoro) svima.

Moje pitanje, na temelju par primjera:

-osoba koja pristaje na neobveznu vezu radi seksa,mada pristaje da bude i ljubavnica (pošto je druga strana u vezi)

-osoba koja s poznanikom završi u krevetu za jednu noć

-osoba koja želi vezu,pa vidi da ne ide,ali pristane na besplatni,ili barem neki jeftini seks....

Jesu li za vas ove osobe,koje sudjeluju u tome veće kurve nego ove iz oglasnika, koje barem to rade s jasnim ciljem-u prvom redu zarada,a onda možda i zadovoljstvo.?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: Tko je za vas kurva?

Post by insomnia78 »

Nisu. Zasto bi bile
User avatar
mobsterc
Posts: 2322
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#3 Re: Tko je za vas kurva?

Post by mobsterc »

Tmujo.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#4 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

insomnia78 wrote:Nisu. Zasto bi bile
Zašto ne bi bile?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5 Re: Tko je za vas kurva?

Post by insomnia78 »

Sloboda. Seksualna kao i svaka druga
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#6 Re: Tko je za vas kurva?

Post by JaneEyre »

Nocni Monni wrote:E , sad, mi smo naviknuti da je kurva ona koja ima definiranu neku satnicu ili ona koja daje (skoro) svima.

Moje pitanje, na temelju par primjera:

-osoba koja pristaje na neobveznu vezu radi seksa,mada pristaje da bude i ljubavnica (pošto je druga strana u vezi)

-osoba koja s poznanikom završi u krevetu za jednu noć

-osoba koja želi vezu,pa vidi da ne ide,ali pristane na besplatni,ili barem neki jeftini seks....

Jesu li za vas ove osobe,koje sudjeluju u tome veće kurve nego ove iz oglasnika, koje barem to rade s jasnim ciljem-u prvom redu zarada,a onda možda i zadovoljstvo.?
Hm...tvoja dubokoumna pitanja su me stvarno podstakla na razmišljanje, pa u tom smislu mozda bih ti jasniji odgovor mogla dati kad i i ti odgovorio na ova pitanja, isto na temelju par primjera...

Dakle, iz tvoje perspektive, mene interesuje da li je kurvar:

- muškarac koji pristaje na neobaveznu vezu radi seksa, mada pristaje da bude i ljubavnik(pošto je druga strana u vezi)?

- muškarac koji sa poznanicom završi u krevetu za jednu noć?

- muškarac koji želi vezu, pa vidi da ne ide, ali pristane na besplatni ili barem neki jeftini seks?

Unaprijed hvala na odgovorima i razmjeni mišljenja...
kazinski
Posts: 67
Joined: 23/01/2017 11:26

#7 Re: Tko je za vas kurva?

Post by kazinski »

Vidi. U našem društvu mi kurvom zovemo curu koja je drska u ponasanju pa je mrzimo iz ljubomore ili zavisti ili zato sto bi je pojeli. To sto si ti naveo nisu kurve niti prostitutke(mada neko smatra to isto) nego obicme zene koje vole ćunu :izet:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8 Re: Tko je za vas kurva?

Post by insomnia78 »

Ma ovo je standardna prica uzrokovana nejebicom. Sve nekake kurve i sponzoruse
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#9 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

JaneEyre wrote:
Hm...tvoja dubokoumna pitanja su me stvarno podstakla na razmišljanje, pa u tom smislu mozda bih ti jasniji odgovor mogla dati kad i i ti odgovorio na ova pitanja, isto na temelju par primjera...

Dakle, iz tvoje perspektive, mene interesuje da li je kurvar:

- muškarac koji pristaje na neobaveznu vezu radi seksa, mada pristaje da bude i ljubavnik(pošto je druga strana u vezi)?

- muškarac koji sa poznanicom završi u krevetu za jednu noć?

- muškarac koji želi vezu, pa vidi da ne ide, ali pristane na besplatni ili barem neki jeftini seks?

Unaprijed hvala na odgovorima i razmjeni mišljenja...
Stvarno te podstakla? Stvarno stvarno?

Govorimo o kurvama, ne o kurvarima, otvoriš temu " Ko je kurvar", i ja ću se javiti, siguran sam da te mnogo zanima moje mišljenje.

Muškarci u svim navedenim slučajevima iniciraju seks, love, a svaki lovac koji ulovi lovinu je dobar lovac.
Svaka lovina koja bude ulovljena, hmm, ne znam šta je svaka lovina koja bude ulovljena?

Jedva čekam Vaš odgovor. :run:
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#10 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

insomnia78 wrote:Ma ovo je standardna prica uzrokovana nejebicom. Sve nekake kurve i sponzoruse
Subjektivni stav je takav da svaka žena koja mi neće dati pičke je kurva, ali, nastranu zajebancija.
Da li žena koja nema nikakvih atributa, mentalnih, materijalnih, obrazovnih, pritom ganja "prilike" , biva veća kurva od onih iz oglasnika?
One su iskrene, dadnu pičku u zamjenu za novac, ništa nemoralno (čak i sevap čine, dajući pičku hroničnim nejebima, meni ), a one što se prenemažu, neće, neće, a zapravo hoće, zar te nisu veće kurve u "duši" od prvih?
Last edited by Nocni Monni on 13/02/2017 19:24, edited 1 time in total.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#11 Re: Tko je za vas kurva?

Post by MyTao »

insomnia78 wrote:Ma ovo je standardna prica uzrokovana nejebicom. Sve nekake kurve i sponzoruse
:thumbup:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#12 Re: Tko je za vas kurva?

Post by KIseljak12 »

Nocni Monni wrote:
JaneEyre wrote:
Hm...tvoja dubokoumna pitanja su me stvarno podstakla na razmišljanje, pa u tom smislu mozda bih ti jasniji odgovor mogla dati kad i i ti odgovorio na ova pitanja, isto na temelju par primjera...

Dakle, iz tvoje perspektive, mene interesuje da li je kurvar:

- muškarac koji pristaje na neobaveznu vezu radi seksa, mada pristaje da bude i ljubavnik(pošto je druga strana u vezi)?

- muškarac koji sa poznanicom završi u krevetu za jednu noć?

- muškarac koji želi vezu, pa vidi da ne ide, ali pristane na besplatni ili barem neki jeftini seks?

Unaprijed hvala na odgovorima i razmjeni mišljenja...
Stvarno te podstakla? Stvarno stvarno?

Govorimo o kurvama, ne o kurvarima, otvoriš temu " Ko je kurvar", i ja ću se javiti, siguran sam da te mnogo zanima moje mišljenje.

Muškarci u svim navedenim slučajevima iniciraju seks, love, a svaki lovac koji ulovi lovinu je dobar lovac.
Svaka lovina koja bude ulovljena, hmm, ne znam šta je svaka lovina koja bude ulovljena?

Jedva čekam Vaš odgovor. :run:
Zaboravio si brave i kljuceve spomenut.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#13 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

KIseljak12 wrote: Zaboravio si brave i kljuceve spomenut.
Tako je, ključ koji otvara više brava je dobar ključ.
Brava koju otvaraju svi ključevi, je?
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#14 Re: Tko je za vas kurva?

Post by KIseljak12 »

Nocni Monni wrote:
KIseljak12 wrote: Zaboravio si brave i kljuceve spomenut.
Tako je, ključ koji otvara više brava je dobar ključ.
Brava koju otvaraju svi ključevi, je?
Ma ja
Emop21
Posts: 22
Joined: 15/07/2016 20:00

#15 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Emop21 »

Uvijek sam se pitao da li su Bosanke (Bošnjakinje prije svega, zbog faktora vjere) zaista bolje od, npr., Šveđanki i Čehinja, samo zbog toga što ne daju tako lako/navodno/. Onda skontam da je žena - žena, bez obzira gdje se rodila i pod kakvim indoktrinacijama odrasla.

Zaključak (vrlo jasan i jednostavan): -Žena je žena: voli muškarce i želi seks s njima/ to je ne čini kurvom
-Muškarac je muškarac: voli žene i želi seks s ženama/ to ga ne čini svinjom

Mi smo primitivna sredina, pa vrijeđamo; žene prije svega, zbog, zamislite apsurda: toga što jesu ono što jesu: žene i vole seks baš kao muškarci. Zanimljiv fenomen.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#16 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

Emop21 wrote:Uvijek sam se pitao da li su Bosanke (Bošnjakinje prije svega, zbog faktora vjere) zaista bolje od, npr., Šveđanki i Čehinja, samo zbog toga što ne daju tako lako/navodno/. Onda skontam da je žena - žena, bez obzira gdje se rodila i pod kakvim indoktrinacijama odrasla.

Zaključak (vrlo jasan i jednostavan): -Žena je žena: voli muškarce i želi seks s njima/ to je ne čini kurvom
-Muškarac je muškarac: voli žene i želi seks s ženama/ to ga ne čini svinjom

Mi smo primitivna sredina, pa vrijeđamo; žene prije svega, zbog, zamislite apsurda: toga što jesu ono što jesu: žene i vole seks baš kao muškarci. Zanimljiv fenomen.
Muškarcu je seks uvijek zbog samog seksa, l' sex pour l'sex.
Preciziraću pitanje, da li je žena koja daje goldmasterpičku zarad viših ciljeva, kurva?
https://youtu.be/V5by3hllTl8?t=27
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#17 Re: Tko je za vas kurva?

Post by sha_ba »

Sto bi bila? Koje njemu kriv sto je levat :mrgreen:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4753
Joined: 20/05/2011 22:49

#18 Re: Tko je za vas kurva?

Post by ljevoruki »

Jao teme :-)
Niti je safun da se potrosi (musko) niti ima brojac koliko je koristeno (zensko) :oops:
Emop21
Posts: 22
Joined: 15/07/2016 20:00

#19 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Emop21 »

Muškarcu je seks uvijek zbog samog seksa, l' sex pour l'sex.

Generalizacija. Mogao si reći: uglavnom, pretežno, skoro uvijek. Bilo kako bilo, seks je uvijek dobra tema :)
User avatar
Edin H.
Posts: 47020
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#20 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Edin H. »

Ona koja ti ne da :wink:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#21 Re: Tko je za vas kurva?

Post by seoBIH »

Bila je samo moja kruva, zvao sam je kurvom, zvala se sama kurvom. Vise nije moja i vjerovatno vise nije kurva :mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#22 Re: Tko je za vas kurva?

Post by irac300 »

Ne'š ti zadugo jebat sa takvim stavom i pičkastim razmišljanjem.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#23 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

irac300 wrote:Ne'š ti zadugo jebat sa takvim stavom i pičkastim razmišljanjem.
analni seks, analni seks, analni seks, koliko ste treba guzili, koliko ste treba guzili, kao šlag na kraju, potvrda svih potvrda, intelektualac ateista. :carobnjak:
Emop21
Posts: 22
Joined: 15/07/2016 20:00

#24 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Emop21 »

Edin H. wrote:Ona koja ti ne da :wink:
A i ona koja ti da, jel :) Izgleda šta god žena da uradi, pogrešno je.

P.S. Mnoge žene su mi rekle nešto u stilu blago vama muškarcima, kad imate seks i mijenjate partnerke vi još dobijete aplauz i smatraju vas frajerom, a kad mi, žene to isto radimo ili želimo slijedi tkz. slut shaming. Ali, eto, nova vremena su došla, i to nije loše, jednostavno rečeno, žene su dobile slobodu (materijalnu, zakonsku, psihološku) da rade što žele, a na sreću nas muškaraca, to je njegovo veličanstvo SEKS. Freud je bio u pravu, pušite ga :)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#25 Re: Tko je za vas kurva?

Post by irac300 »

Nocni Monni wrote:
irac300 wrote:Ne'š ti zadugo jebat sa takvim stavom i pičkastim razmišljanjem.
analni seks, analni seks, analni seks, koliko ste treba guzili, koliko ste treba guzili, kao šlag na kraju, potvrda svih potvrda, intelektualac ateista. :carobnjak:
Ima me i na temi kineski telefoni, Kodi i tako to. Kada me već pratiš, piši sve. :lol Al' to na stranu, i dalje zvučiš pičkasto, ono, treba ti nije dala pice, dala drugom i sada je kurva, ma sveee su kurvee..kme, kmee... :lol:
Post Reply