Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20476 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

zoomba wrote:Pazio bih vise :lol:
Mada ako mi se nesvidja nebi ni bilo sexa..
nikada nisi imao sex s nekim s kim ne želiš djecu? inčrsting :mrgreen:

reakcija? plaćaj alimentaciju kad sam glup! :sad:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#20477 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

ili se vi fakat ne seksate prije braka.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#20478 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by moonca »

:roll:

..eh... zbilja koji je procenat muskaraca da im je u glavi --- sex ili alimentacija... :zzzz: njeee.... ne placa mi se ... necu... :run: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20479 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

lmo wrote:ili se vi fakat ne seksate prije braka.
jesmo l' muslimani il' nismo, amen :bih:
moonca wrote::roll:

..eh... zbilja koji je procenat muskaraca da im je u glavi --- sex ili alimentacija... :zzzz: njeee.... ne placa mi se ... necu... :run: :lol:
e moj brt, ko u tim momentima razmišlja o alimentaciji :sad:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#20480 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

takoe. joj mene budale.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#20481 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HowForWhom »

@Imo, radi se o djevojci s kojom ne zelim dijete, ako s njom ne zelim dijete i ne vidim se s njom onda i ne razmisljam buducnost s njok i ne bih ulazio u brak. Medjutim, da, bio bih otac tom djetetu ako ga odluci roditi, a ako zeli pobaciti ko sam ja da joj to zabranim?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#20482 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

Sud kaze placaj i gotova prica u toj situaciji.
Zato se bolje cuvati ... :sad:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#20483 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

Pitar_na_motoru wrote:@Imo, radi se o djevojci s kojom ne zelim dijete, ako s njom ne zelim dijete i ne vidim se s njom onda i ne razmisljam buducnost s njok i ne bih ulazio u brak. Medjutim, da, bio bih otac tom djetetu ako ga odluci roditi, a ako zeli pobaciti ko sam ja da joj to zabranim?
razumjela sam ja tebe. :thumbup:
a onako, više je bilo retoričko pitanje, zar je odluka o roditeljstvu isključivo ženina i eto, onako se upitah, koliko uopšte ljudi planiraju potomstvo ili kako se zalomi.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#20484 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by HowForWhom »

Vidi, u tom trenu je sve u zeninim rukama... sta ja mogu uciniti?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#20485 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

lmo wrote: a onako, više je bilo retoričko pitanje, zar je odluka o roditeljstvu isključivo ženina i eto, onako se upitah, koliko uopšte ljudi planiraju potomstvo ili kako se zalomi.
Mnogi uopce ne misli glavom dok se ne desi ... :roll:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#20486 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Ramzess Veliki »

Pitar_na_motoru wrote:Vidi, u tom trenu je sve u zeninim rukama... sta ja mogu uciniti?
Podrzavam pitara na motoru, bas tako. Zena odlucuje, ako ona kaze ide van kako da je odgovorimo ???

Meni se to jednom desilo, da sam ja htio a ona nije htjela, kaze karijera, nije vrijeme ovo ono ..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20487 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

lmo wrote:
Pitar_na_motoru wrote:@Imo, radi se o djevojci s kojom ne zelim dijete, ako s njom ne zelim dijete i ne vidim se s njom onda i ne razmisljam buducnost s njok i ne bih ulazio u brak. Medjutim, da, bio bih otac tom djetetu ako ga odluci roditi, a ako zeli pobaciti ko sam ja da joj to zabranim?
razumjela sam ja tebe. :thumbup:
a onako, više je bilo retoričko pitanje, zar je odluka o roditeljstvu isključivo ženina i eto, onako se upitah, koliko uopšte ljudi planiraju potomstvo ili kako se zalomi.
Pa u ovo moderno doba je isključivo njena odluka.

A ovo drugo ne bih znao, ali sam mišljenja da djeca danas nastaju kao produkt slučajnosti. JBG, desilo se. :mrgreen:
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#20488 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lmo »

ne bi trebalo biti. odgovornost je podjednaka, kao kada se dogodi razvod, mislim da i u ovom slučaju oboje trebaju pronaći najbolju opciju.
mogu misliti koji je psihički i svaki drugi pritisak na ženi i još joj osoba koja je podjednak učesnik kaže, šta god odlučiš, uradi (a ispade da je to najbolja moguća opcija) ...ili u lošijem scenariju....kaže, ne želim ništa da znam.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20489 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

Možda u idealnom svijetu. U ovom trenutnom mo'sh da plaćaš alimentaciju i da šutiš :mrgreen:

Dakako, pričamo o djeci sa osobom s kojom ne bih želio djecu. Još uvijek postoje i funkcionalne porodice :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#20490 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by zoomba »

Velkoski wrote:
zoomba wrote:Pazio bih vise :lol:
Mada ako mi se nesvidja nebi ni bilo sexa..
nikada nisi imao sex s nekim s kim ne želiš djecu? inčrsting :mrgreen:

reakcija? plaćaj alimentaciju kad sam glup! :sad:

Ma ko gleda tako daleko..
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#20491 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by biggrin »

nova_ja wrote:Jeste li imali strasnih iskustava sa ženama bez makeup - a, ujutro recimo ?
Koliko vam je ženski parfem bitan? :)
strašnih...ne

može biti jak afrodizijak, kao i žestok turn off. nije problem ni da ga uopšte ne stavlja, što je svakako bolje nego kada se naštrca da se mora provjetravati hodnik kojim prođe...sa tim već imam loše iskustvo
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#20492 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by S4mpion »

nova_ja wrote:Koliko u prosjeku vam treba da prebolite ženu/ljubav i sta utiče na duzinu tog vremena?
Utiče kol'ko se primiš.

Ove godine sam prebolio srednješkolsku ljubav. :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#20493 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by biggrin »

lmo wrote:ibrećenje na suprotnoj temi me ponukalo da vam postavim pitanje koje je motorizovani pitar postavio ženama,
dakle,

kakva bi bila vaša reakcija i šta biste poduzeli da vaši spermiji oplode jajnu ćeliju žene s kojom nikako ne biste htjeli imati djecu?
zavisi od razloga zbog čega nisam želio sa njom imati djecu
User avatar
SmokingMan
Posts: 18594
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#20494 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by SmokingMan »

lmo wrote:
SmokingMan wrote:
lmo wrote:ibrećenje na suprotnoj temi me ponukalo da vam postavim pitanje koje je motorizovani pitar postavio ženama,
dakle,

kakva bi bila vaša reakcija i šta biste poduzeli da vaši spermiji oplode jajnu ćeliju žene s kojom nikako ne biste htjeli imati djecu?
Volio bih da si definisala barem ukratko nekakav "profil" žene,možda recimo da je prostitutka?

ja sam samo ponovila formu pitanja sa ženske teme jer su me iznenadili nesuvisli komentari.

taj "profil" žene može biti i osoba koja ti se dopada, voliš je ali ne želiš potomstvo, ne želiš bračni život.


meni je sada, zbog odgovora i komentara na suprotnoj temi, interesantno šta su sve asocijacije na osobu s kojom ne želiš potomstvo...
meni je recimo bio moj partner, ali neću dijete...ili negativan primjer... slučaj nasilnog seksualnog odnosa...

učesnicima na temi su odmah asocijacija kurve (muške i ženske), najgore osobine i sl.

inčrsting.

takođe je interesantna tema... reakcija i djelovanje muškarca u slučaju da žena ne želi potomstvo ili obrnuto...a dogodi se trudnoća...koliko je tu uloga muškarca izjednačena sa ulogom žene i kako donijeti odluku...pitar je napisao da bi podržao ženu u odluci da rodi dijete, ali ne bi stupio u zajednički život ili, ako ona želi, dobila bi podršku i za prekid trudnoće....

znači, na ženi je da odluči??

ja se samo nadam da će ljudi konačno početi razmišljati o detaljnom planiranju porodice i o tom djetetu, je li dovoljno samo napraviti i izbaciti iz sebe, pa kud koji ....svako sa svojom nafakom.
Ne vidim objektivnog razloga da bi imao seksualni odnos sa osobom sa koja ne želi da zatrudni.Ako se desi da u slijed određenih razloga prekine trudnoću,onda ok,to je nešto na što ne mogu utjecati,ali sigurno je da sa tom osobom sigurno neću ostati u braku ili vanbračnoj zajednici,mislim,zašto se mrcvariti sa nekim ko se ne može odlučiti u životu šta želi...Ako govorimo o okolnostima kada reagujemo pod utjecajem strasti,uvijek postoje prezervativi,jer prvenstveno ko strogo vodi računa o svome zdravlju on razmišlja o zaštiti od spolno prenosivih bolesti na prvom mjestu,pa onda o tome da ne dođe do toga da osoba sa kojom smo imali odnos zatrudni,posebno kada mi to ne želimo da se desi....

Kako je životu potrebno dati neku određenu svrhu,tako je isto potrebno imati određen cilj kada je u pitanju osnivanje porodice i preuzimanje odgovornosti koje prate takvu odluku.Nije samo cilj naokolo zadovoljavati svoje strasti samo na osnovu svoga površnog viđenja da ti se neka osoba dopada,a još gore da je na osnovu površnog viđenja voliš,to je veoma krupan zalogaj,koji mnogi greškom progutaju zbog svojih loših procjena.Ljubav je vid odluke,nešto što sa sobom povlači dodatnu odgovornost,umnu zrelost.Voljeti nekoga nije isto što i očajnički željeti doći do određene osobe,iako znamo da ta osoba nije za nas,ili mi nismo za nju,teško je to prihvatiti.Želje su nešto što zasljepljuje naše viđenje,a viđenje je dar čovjekovog razuma...

Elem....
Hakiz
Posts: 40299
Joined: 30/07/2015 20:01

#20495 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Hakiz »

A meni spočitavaju filozofiranje...
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#20496 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

Hakiz wrote:A meni spočitavaju filozofiranje...
strucnjaka i filozofa nam nikad nije manjkalo :thumbup:
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#20497 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

lmo wrote:
Pitar_na_motoru wrote:@Imo, radi se o djevojci s kojom ne zelim dijete, ako s njom ne zelim dijete i ne vidim se s njom onda i ne razmisljam buducnost s njok i ne bih ulazio u brak. Medjutim, da, bio bih otac tom djetetu ako ga odluci roditi, a ako zeli pobaciti ko sam ja da joj to zabranim?
razumjela sam ja tebe. :thumbup:
a onako, više je bilo retoričko pitanje, zar je odluka o roditeljstvu isključivo ženina i eto, onako se upitah, koliko uopšte ljudi planiraju potomstvo ili kako se zalomi.
nekad davno, na ovom istom podforumu, bila je tema 'najcudnija kafa u zivotu' na temu kako je nekoga njegova prijateljica pitala da joj napravi dijete i da onda nema veze s tim djetetom. bio sam razapet jer sam zastupao tezu da niko nikoga ne moze osloboditi 'obaveze' roditeljstva, jer ta obaveza nije prema partneru vec prema djetetu... pretpostavljam da se vremena mijenjaju
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#20498 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

I ja sam dozivio to da me zenska pita da joj napravim dijete i da nemam nikakvu obavezu..
a ja sam misljenja, da ako ga napravim vec da je moje, i da ga se ne mogu odreci..
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#20499 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by radiostar »

animals wrote:I ja sam dozivio to da me zenska pita da joj napravim dijete i da nemam nikakvu obavezu..
a ja sam misljenja, da ako ga napravim vec da je moje, i da ga se ne mogu odreci..
nije to poenta. ljudi se odricu i napustaju djecu na svakom koraku. moj post se odnosio na konstataciju forumasice da je izgleda sva odgovornost na zeni i da je to ogroman pritisak.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#20500 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by animals »

radiostar wrote:
animals wrote:I ja sam dozivio to da me zenska pita da joj napravim dijete i da nemam nikakvu obavezu..
a ja sam misljenja, da ako ga napravim vec da je moje, i da ga se ne mogu odreci..
nije to poenta. ljudi se odricu i napustaju djecu na svakom koraku. moj post se odnosio na konstataciju forumasice da je izgleda sva odgovornost na zeni i da je to ogroman pritisak.
Normalno je da su oboje odgovorni..
ali ima svega i svacega na ovome svijetu..
Post Reply