Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39701 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:19
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:15

Što je problem sa prosječnim izgledom, večina tako izgleda? Pretpostavljaš da on mora imati isključivo ženu iznad prosječnog izgleda? Zašto?

On nju ne moli, već predloži izlazak, kraj priče i daljnjeg natezanja pp.
ništa nije problem u prosečnom izgledu, ja kažem da žena koja ne odgovara na poruke osim sporadično, a vrv izgleda prosečno i nije vredna truda. nije zapravo nijedna koja je tako entitled da joj je prevelik cim da redovno odgovara na poruke.

kroz konverzaciju se lako vidi dal je neko zainteresovan ili ne. iz njegovog izlaganja ona očito nije bila (dovoljno). i onda nije vredno truda.
Pa opet ne razumijem tvoju pretpostavku o njenom prosječnom izgledu! Što je problem sa istim?

Treba pokušati, ali treba znati kako se postaviti i kad predložiti sastanak. Preduga dopisivanja su gubljenje vremena, ma kako bila dobra.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#39702 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Samprotivsviju »

Sydnor wrote: 22/11/2021 13:54
Samprotivsviju wrote: 22/11/2021 13:52

Coravom je jasno da je njemu stalo ovdje samo do tvog misljenja ovdje :lol:

Trenutno ga ocito pogadja tvoja ravnodusnost iako drugi daju prijedloge :D

Sto je to tako, blage veze nemam ..
Ukoliko nisi primijetio odgovorio sam manje više svima :roll:
Doduše nisam tebi jer pišeš gluposti.
Znaci pogodio sam :-D

Ma iskreno ni ne pokusavam davati savjete, realno ove tvoje ljubavne tegobe su postale opstepoznate siroj forumskoj publici, vuce se to vec par mjeseci a nazalost stoji na mrtvoj tacki...Ne znam ni kakav odgovor ocekujes da dobijes, isto kao da te nikad zensko u zivotu nije odbilo.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#39703 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:25
saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:19

ništa nije problem u prosečnom izgledu, ja kažem da žena koja ne odgovara na poruke osim sporadično, a vrv izgleda prosečno i nije vredna truda. nije zapravo nijedna koja je tako entitled da joj je prevelik cim da redovno odgovara na poruke.

kroz konverzaciju se lako vidi dal je neko zainteresovan ili ne. iz njegovog izlaganja ona očito nije bila (dovoljno). i onda nije vredno truda.
Pa opet ne razumijem tvoju pretpostavku o njenom prosječnom izgledu! Što je problem sa istim?

Treba pokušati, ali treba znati kako se postaviti i kad predložiti sastanak. Preduga dopisivanja su gubljenje vremena, ma kako bila dobra.
problem je što impliciras da postoji problem sa prosečnim izgledom. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#39704 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by MarlboroGold »

dystopia wrote: 22/11/2021 14:11 A naučila sam to na baš težak način. Imala sam prijatelja, emotivnog vampira, on meni dođe sa problemom, ja se sva jadna sturim da razumijem, pomognem, savjetujem, a on se na kraju naljuti na mene što ja to tako njemu, nekad i tough love.

Ma idi, sad se javi, nakuka se, ja samo kažem da mi je žao što to čujem i da se nadam da će biti bolje. Idi ba više, nisam ni ja srce u kontejneru našla.
Ih ti su najgori. Ja sam takve batalio u životu.

Ako osoba s druge strane ne zna tebe cijeniti, kao i tvoje vrijeme pogotovo ako ga trošiš isključivo na tu osobu da joj pomogneš i slično onda to batali prvom prilikom.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#39705 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by dystopia »

hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:24
dystopia wrote: 22/11/2021 14:21

Sto posto.
Tako je moja prijateljica, hoće da upiše faks, treba joj laptop, treba se spremat za primjeni...
Hej, ja pratila akcije za laptope, pitala prijatelje koji isto studiraju šta joj je potrebno, nabavila knjige, materijale, raspitala se kod banaka za kredit za školarinu, svaki dan poslije posla išla kod nje da vježba matematiku, a ona na kraju nije ni izašla na prijemni. Ma bježi.
joj bolje mi je da sutim, sta sam svasta dozivjela...
idiot zena patotje.
:lol: bitno je da dođe iz guzice u glavu.

Ja sam imala ozbiljnih problema dok mi psiholog jednostavnim pitanjem nije obasjao sve:
"Što se ti osjećaš odgovornom za emotivno stanje drugih ljudi?"

I fkt. Ako mogu nešto konkretno uradit, nikakav problem. Ako treba da saslušam kuknjaviju, nema problema. Imam vremena, a i ako nemam, naći ću.

Ali da mi siše krv na slamku neće više niko, nikad. Jedino kad ga ja rodim.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39706 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

dystopia wrote: 22/11/2021 14:22
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:21

Današnja mladež je izgubljena, sve vide kroz filtere, nestvarna očekivanja.
Ali pazi ti to, ako izgleda dobro i ne odgovara, to je ok.
Kao da ljudi prosječnog izgleda nemaju obaveza, problema, briga, problema sa komunikacijom, psihičkih tegoba, itd itd itd
:D

Eh, ako je izgled iznad prosječan, vrijedi čekati poruku cijeli dan. :lol:

Nije ni napisao o izgledu forumaša. Diskriminacija :cry:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39707 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by hadzinicasa »

Sydnor wrote: 22/11/2021 14:13 Mariella
Govorim o sebi, ta djevojka mi je potpuno odgovarala i bilo mi je jako žao što se sve izjalovilo zadnji dan ali prihvatiš to.

S druge strane, ova mi totalno neodgovara i bivam osuđivan kd sve ijednog ženska na temi zbog toga. Zašto?

Evo i saintMirad je dobro objasnio. Napraviš prvi korak, poteudiš se odvest razgovor u nekom smjeru ali ne dobiješ skoro nikakav feedback i opet si ti nekako kriv. Pa jebote.
niko te ne osudjuje, samo pokusavamo razumjeti, obzirom na tvoje prethodne upise.
jasno je meni da ti je krivo sto ona ne odgovara par sati na poruku, ali to sto nije zaposlena ne znaci da 0-24 gleda u telefon.
mozda cura nije od dopisivanja, mozda je i ona nesigurna i ne zna sta da pise, moze biti milion stvari. zato su ti ovdje izneseni PRIJEDLOZI da ipak djevojku direktno pozoves na kafu da se upoznate, pa da vidite ima li tu materijala za neki dejt ili za prijateljstvo ili za nista.

nista vise.
ukoliko se ti ne osjecas ugodno, jer ocekujes intenzivnije pismene odgovore na svoje poruke i to je ok - to ti i kazemo. nemoj i sve ok.
nemoj nastavljati onda ni prepisku s njom, jer te ocito frustrira. i to je ok. niko te ne osudjuje, ponavljam. predlozile drugaciji pristup, argumentirale, ti odbio - fajn. postujem.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39708 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:24
dystopia wrote: 22/11/2021 14:21

Sto posto.
Tako je moja prijateljica, hoće da upiše faks, treba joj laptop, treba se spremat za primjeni...
Hej, ja pratila akcije za laptope, pitala prijatelje koji isto studiraju šta joj je potrebno, nabavila knjige, materijale, raspitala se kod banaka za kredit za školarinu, svaki dan poslije posla išla kod nje da vježba matematiku, a ona na kraju nije ni izašla na prijemni. Ma bježi.
joj bolje mi je da sutim, sta sam svasta dozivjela...
idiot zena patotje.
Vas dvije ste pretjerale sa pomaganjem, tako se ne pomaže osobama. :kiss:
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39709 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:27
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:25

Pa opet ne razumijem tvoju pretpostavku o njenom prosječnom izgledu! Što je problem sa istim?

Treba pokušati, ali treba znati kako se postaviti i kad predložiti sastanak. Preduga dopisivanja su gubljenje vremena, ma kako bila dobra.
problem je što impliciras da postoji problem sa prosečnim izgledom. :D
Ne, ti si upravo dokazao da je tebi isti problem. :D
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#39710 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Mariella »

Sydnor wrote: 22/11/2021 14:13 Mariella
Govorim o sebi, ta djevojka mi je potpuno odgovarala i bilo mi je jako žao što se sve izjalovilo zadnji dan ali prihvatiš to.

S druge strane, ova mi totalno neodgovara i bivam osuđivan kd sve ijednog ženska na temi zbog toga. Zašto?

Evo i saintMirad je dobro objasnio. Napraviš prvi korak, poteudiš se odvest razgovor u nekom smjeru ali ne dobiješ skoro nikakav feedback i opet si ti nekako kriv. Pa jebote.
Niko nije kriv, fazon je samo sto ljudi citaju mjesecima tvoje zalbe, a onda i kad imas neku konkretnu priliku dolazis sa milion razloga zasto to ne bi valjalo pa je malo smijesno. Mislim da imam jednu prijateljicu bas za tebe, isti ste :mrgreen:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#39711 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by dystopia »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:31
hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:24

joj bolje mi je da sutim, sta sam svasta dozivjela...
idiot zena patotje.
Vas dvije ste pretjerale sa pomaganjem, tako se ne pomaže osobama. :kiss:
Ah, mlado - ludo.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39712 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by hadzinicasa »

dystopia wrote: 22/11/2021 14:28
hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:24

joj bolje mi je da sutim, sta sam svasta dozivjela...
idiot zena patotje.
:lol: bitno je da dođe iz guzice u glavu.

Ja sam imala ozbiljnih problema dok mi psiholog jednostavnim pitanjem nije obasjao sve:
"Što se ti osjećaš odgovornom za emotivno stanje drugih ljudi?"

I fkt. Ako mogu nešto konkretno uradit, nikakav problem. Ako treba da saslušam kuknjaviju, nema problema. Imam vremena, a i ako nemam, naći ću.

Ali da mi siše krv na slamku neće više niko, nikad. Jedino kad ga ja rodim.
upravo je to ono sto ljudi ne shvataju.
da niko nije odgovoran za tudje emotivno stanje. meni onog trenutka kad je to postalo kristalno jasno, nakon ispuzavanja iz rupe, postala sam "hladna" (da sad samu sebe ne castim daljim epitetima kojima sam bila obradovana).
i da ponovim ovo:
I fkt. Ako mogu nešto konkretno uradit, nikakav problem. Ako treba da saslušam kuknjaviju, nema problema. Imam vremena, a i ako nemam, naći ću.
ostalo - cao.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#39713 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Sydnor »

Samprotivsviju
Pa u biti i navikao sam na odbijanja, ništa novo...bilo ih je baš mnogo tako da mi je u jednu ruku i postalo svejedno. Pisao sam nedavno kako imam problema i sa zdravljem i fokusirao sam se samo na to da i ozdravim i da položim ispit za mašinovođu ne bi li napredovao u firmi. Ona eto niotkud lajkala, riješim da pokušam, skontam da nije to to i napišem ovdje i zašto mislim da to nije to. Nisam ni tražio savjet, nego samo napisao tj nadovezao se jer smo pisali o tome ranije.

I na kraju dana, uvijek sam bio iskren, kako prema sebi tako prema drugima. Ne krijem se ko pojedinci ovdje, ko hoće da me upozna uživo bujrum, ko hoće preko društvenih mreža bujrum...

Jedno od najljepših prijateljstava koje imam u životu sam stekao preko foruma...doduše ne ovog.

Sad što me neće sa ženama pa ponekad pomislim da sam debil jbg... Ovdje malo jadim se i olakšam dušu...ispušni ventil.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#39714 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:33
saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:27
problem je što impliciras da postoji problem sa prosečnim izgledom. :D
Ne, ti si upravo dokazao da je tebi isti problem. :D
taj 'problem' zvani izgled je problem za većinu ljudi u smislu da im je dosta važan faktor pri odabiru partnera. smešno je pisat drugačije da bi ispala cool na forumu.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39715 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by hadzinicasa »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:31
hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:24

joj bolje mi je da sutim, sta sam svasta dozivjela...
idiot zena patotje.
Vas dvije ste pretjerale sa pomaganjem, tako se ne pomaže osobama. :kiss:
u pravu si. tako se "enabla" dalje takvo ponasanje i nepreuzimanje odgovornosti za svoj zivot, nego posjedanje te odgovornosti u nekoga drugoga.
to ti je isto kao kad dajes pare ovisniku. ne pomazes mu, nego omogucavas njegovu ovisnost.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39716 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

dystopia wrote: 22/11/2021 14:33
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:31

Vas dvije ste pretjerale sa pomaganjem, tako se ne pomaže osobama. :kiss:
Ah, mlado - ludo.
Dobro, vama je trebalo iskustvo, osobno, ne volim biti servis, usluga, jer osobe nisu u situaciji da to ne mogu uraditi samostalno. :kiss:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39717 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by hadzinicasa »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:36
dystopia wrote: 22/11/2021 14:33

Ah, mlado - ludo.
Dobro, vama je trebalo iskustvo, osobno, ne volim biti servis, usluga, jer osobe nisu u situaciji da to ne mogu uraditi samostalno. :kiss:
ma nije to da si ti servis, komplikovanije je to puno. da sad ovdje ne razvlacimo pricu, moze posebna tema za to :D
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39718 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:35
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:33

Ne, ti si upravo dokazao da je tebi isti problem. :D
taj 'problem' zvani izgled je problem za većinu ljudi u smislu da im je dosta važan faktor pri odabiru partnera. smešno je pisat drugačije da bi ispala cool na forumu.
Naravno da je važan, ali kakve veze to ima sa tvojim prethodnim komentarom, da se za nju ne isplati truditi jer je prosječnog izgleda. Daj se malo presaberi. :mrgreen:
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39719 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:37
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:36

Dobro, vama je trebalo iskustvo, osobno, ne volim biti servis, usluga, jer osobe nisu u situaciji da to ne mogu uraditi samostalno. :kiss:
ma nije to da si ti servis, komplikovanije je to puno. da sad ovdje ne razvlacimo pricu, moze posebna tema za to :D
Nemam takva iskustva, ali otvorite temu, možda netkome pomogne. :thumbup:
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39720 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

hadzinicasa wrote: 22/11/2021 14:36
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:31

Vas dvije ste pretjerale sa pomaganjem, tako se ne pomaže osobama. :kiss:
u pravu si. tako se "enabla" dalje takvo ponasanje i nepreuzimanje odgovornosti za svoj zivot, nego posjedanje te odgovornosti u nekoga drugoga.
to ti je isto kao kad dajes pare ovisniku. ne pomazes mu, nego omogucavas njegovu ovisnost.
Eh, to :thumbup:
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#39721 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Samprotivsviju »

Sydnor wrote: 22/11/2021 14:34 Samprotivsviju
Pa u biti i navikao sam na odbijanja, ništa novo...bilo ih je baš mnogo tako da mi je u jednu ruku i postalo svejedno. Pisao sam nedavno kako imam problema i sa zdravljem i fokusirao sam se samo na to da i ozdravim i da položim ispit za mašinovođu ne bi li napredovao u firmi. Ona eto niotkud lajkala, riješim da pokušam, skontam da nije to to i napišem ovdje i zašto mislim da to nije to. Nisam ni tražio savjet, nego samo napisao tj nadovezao se jer smo pisali o tome ranije.

I na kraju dana, uvijek sam bio iskren, kako prema sebi tako prema drugima. Ne krijem se ko pojedinci ovdje, ko hoće da me upozna uživo bujrum, ko hoće preko društvenih mreža bujrum...

Jedno od najljepših prijateljstava koje imam u životu sam stekao preko foruma...doduše ne ovog.

Sad što me neće sa ženama pa ponekad pomislim da sam debil jbg... Ovdje malo jadim se i olakšam dušu...ispušni ventil.
Pa ne znam onda, mislim da se ne bi trebao toliko ozbiljno posvecivati tome i uzmati ka srcu, vise zezancije pozitivne energije, eto polazi te ispite i radi na zdravlju. Zaboravi veze i sve ostalo, budi sto jesi, samo pozitivniji. Doci ce samo.

Meni se sve sto se desilo na ljubavnom planu bilo apsolutno spontano i bez nekog ulozenog truda. Nikad nisam bio u vezi sa nekim koga sam preko drustvenih mreza upoznao ili interneta...sve se desilo live..
Last edited by Samprotivsviju on 22/11/2021 14:42, edited 1 time in total.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#39722 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:38
saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:35

taj 'problem' zvani izgled je problem za većinu ljudi u smislu da im je dosta važan faktor pri odabiru partnera. smešno je pisat drugačije da bi ispala cool na forumu.
Naravno da je važan, ali kakve veze to ima sa tvojim prethodnim komentarom, da se za nju ne isplati truditi jer je prosječnog izgleda. Daj se malo presaberi. :mrgreen:
ne znam kako ne kontas zaista. ne isplati se truditi za bilo koga ko onako odgovara retko i dosadno. napisao sam da je *verovatno* prosečnog izgleda što je argument više da ide dalje - ukupno gledano nije dobar deal za njega kad se ona ponaša kako se ponaša.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#39723 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by dystopia »

KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:36
dystopia wrote: 22/11/2021 14:33

Ah, mlado - ludo.
Dobro, vama je trebalo iskustvo, osobno, ne volim biti servis, usluga, jer osobe nisu u situaciji da to ne mogu uraditi samostalno. :kiss:
Naravno. Ali ovaj primjer koji sam navela je dugogodišnja prijateljica koja je bila malo u low periodu života, pa sam ja bila u fazonu da joj olakšam što više.

Neće se ponovit sigurno. :)

Što rekla hadzinica, sad sam hladna, teška, rezervisana, nema čime me nisu častili oni koji su navikli da me sišu, krug prijatelja se suzio drastično, ali se isplatilo. :kiss:

Jest mi drago što sam na vas tri nabasala na forumu, vas dvije i ova sikirljiva. :oops:
Obožavam uspješne, zrele, pametne žene. 🥰
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#39724 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by KraljicaIzJajca »

saint_mirad wrote: 22/11/2021 14:42
KraljicaIzJajca wrote: 22/11/2021 14:38

Naravno da je važan, ali kakve veze to ima sa tvojim prethodnim komentarom, da se za nju ne isplati truditi jer je prosječnog izgleda. Daj se malo presaberi. :mrgreen:
ne znam kako ne kontas zaista. ne isplati se truditi za bilo koga ko onako odgovara retko i dosadno. napisao sam da je *verovatno* prosečnog izgleda što je argument više da ide dalje - ukupno gledano nije dobar deal za njega kad se ona ponaša kako se ponaša.
A ako je iznad prosječnog izgleda, da ostane uporan? :lol:

To nije tvoj argument, to je tvoja pretpostavka, a ne znam, kako ti nije palo na pamet, da on zna njen izgled sa fotke.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#39725 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Sydnor »

Samprotivsviju wrote: 22/11/2021 14:41
Pa ne znam onda, mislim da se ne bi trebao toliko ozbiljno posvecivati tome i uzmati ka srcu, vise zezancije pozitivne energije, eto polazi te ispite i radi na zdravlju. Zaboravi veze i sve ostalo, budi sto jesi, samo pozitivniji. Doci ce samo.

Meni se sve sto se desilo na ljubavnom planu bilo apsolutno spontano i bez nekog ulozenog truda.
Slažem se sa svim što si napisao samo me jebe što ne vjerujem u ono "desit će se kad se najmanje nadaš". :D Zato se i nerviram džaba.
Mariella wrote: 22/11/2021 14:33 Niko nije kriv, fazon je samo sto ljudi citaju mjesecima tvoje zalbe, a onda i kad imas neku konkretnu priliku dolazis sa milion razloga zasto to ne bi valjalo pa je malo smijesno. Mislim da imam jednu prijateljicu bas za tebe, isti ste :mrgreen:
Spoji me s prijateljicom :-D
Učiniš uslugu oboma još pritom zaradiš sevap :oops:
Post Reply