Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36976 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

moonca wrote: 25/01/2020 02:12 Da -ali im je kratak rok trajanja.. :-)
Ne bih se složio. Nisam jednom čuo: fina, lijepa, obrazovana, a udala se za budalu. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36977 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

Šta vas može natjerati da dok sjedite u kafiću i gledate hipnotisano drugaricu u oči koja ne zatvara usta, da okrenete malo glavu i skrenete pogled za susjedni sto ili možda prošarate malo po ostalim gostima?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36978 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

Kako bolan hipnotisano, pa nismo zaljubljene :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36979 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:08 Kako bolan hipnotisano, pa nismo zaljubljene :lol:

Pa kad ne skrećeš pogled sat vremena sa sagovornika, kako bi ti to nazvala?
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#36980 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Yenna »

Stvar navike, karaktera ili kako god...iskreno nemam običaj da buljim u druge goste ali da "prošaram" po prostoriji Da, al površno. :-D
...šta bi vas natjeralo da istim tim damama za koje tvrdite da hipnotisano gledaju u prijateljice, pridjete i upoznate se, ostvarite kontakt? :D
Postalo je rijetka pojava.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36981 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

Yenna wrote: 25/01/2020 10:15 Stvar navike, karaktera ili kako god...iskreno nemam običaj da buljim u druge goste ali da "prošaram" po prostoriji Da, al površno. :-D
...šta bi vas natjeralo da istim tim damama za koje tvrdite da hipnotisano gledaju u prijateljice, pridjete i upoznate se, ostvarite kontakt? :D
Postalo je rijetka pojava.
Pa takvima ne bih prišao taman kad ženska više nikad ne bih vidio. Zar misliš da neka od takvih očekuje da joj neko priđe?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36982 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:14
cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:08 Kako bolan hipnotisano, pa nismo zaljubljene :lol:

Pa kad ne skrećeš pogled sat vremena sa sagovornika, kako bi ti to nazvala?
Možda je ozbiljna priča u toku. :zoka:

Ja se ne bih usudila prići djevojci koja me nije ni pogledala.

Jednom sam se slomila davajući znakove jednom momku za susjednim stolom, da mi priđe, i ništa. :lol:
Inače pogledam okolo, ako mi neko privuče pažnju pogledaću koji put opet.

Mahni joj.
Pošalji piće.
Ne znam dalje.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#36983 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Yenna »

strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:23
Yenna wrote: 25/01/2020 10:15 Stvar navike, karaktera ili kako god...iskreno nemam običaj da buljim u druge goste ali da "prošaram" po prostoriji Da, al površno. :-D
...šta bi vas natjeralo da istim tim damama za koje tvrdite da hipnotisano gledaju u prijateljice, pridjete i upoznate se, ostvarite kontakt? :D
Postalo je rijetka pojava.
Pa takvima ne bih prišao taman kad ženska više nikad ne bih vidio. Zar misliš da neka od takvih očekuje da joj neko priđe?
Pa i ne očekuje, očigledno je došla da se ispriča s prijateljicom o nečemu važnom, ne idu svi vani da bi flertovali.
Ali generalno muškarci rijetko prilaze ženama na način kako su se prije ljudi upoznavali, pa čak i onima koji otvoreno pokazuju zainteresovanost, nije baš sve do ženskog išareta. :hm:
Radije će se poslužiti add-om na netu.
Tako je, kako je. :mastakazes:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36984 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:25
strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:14
cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:08 Kako bolan hipnotisano, pa nismo zaljubljene :lol:

Pa kad ne skrećeš pogled sat vremena sa sagovornika, kako bi ti to nazvala?
Možda je ozbiljna priča u toku. :zoka:

Ja se ne bih usudila prići djevojci koja me nije ni pogledala.

Jednom sam se slomila davajući znakove jednom momku za susjednim stolom, da mi priđe, i ništa. :lol:
Inače pogledam okolo, ako mi neko privuče pažnju pogledaću koji put opet.

Mahni joj.
Pošalji piće.
Ne znam dalje.
Da joj mašem i šaljem piće, a ne udostoji se da me pogleda. Pa nisam kreten jbt. :lol:

A kakve si ti znakove slala tom momku, micala malim prstom od noge? :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36985 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

Yenna wrote: 25/01/2020 10:27
strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:23
Yenna wrote: 25/01/2020 10:15 Stvar navike, karaktera ili kako god...iskreno nemam običaj da buljim u druge goste ali da "prošaram" po prostoriji Da, al površno. :-D
...šta bi vas natjeralo da istim tim damama za koje tvrdite da hipnotisano gledaju u prijateljice, pridjete i upoznate se, ostvarite kontakt? :D
Postalo je rijetka pojava.
Pa takvima ne bih prišao taman kad ženska više nikad ne bih vidio. Zar misliš da neka od takvih očekuje da joj neko priđe?
Pa i ne očekuje, očigledno je došla da se ispriča s prijateljicom o nečemu važnom, ne idu svi vani da bi flertovali.
Ali generalno muškarci rijetko prilaze ženama na način kako su se prije ljudi upoznavali, pa čak i onima koji otvoreno pokazuju zainteresovanost, nije baš sve do ženskog išareta. :hm:
Radije će se poslužiti add-om na netu.
Tako je, kako je. :mastakazes:

Pa zar ti nije jasno zašto je to tako? Zato što uglavnom izlaze sa prijateljicama "da razgovaraju o nečemu važnom" (kako da ne) :D dok se ne pojavi neki bumbar...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36986 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

Ti si pitao kako skrenuti pažnju djevojci da te pogleda. :-D :P

Pa ono, dugi, teleći pogledi. Više smo gledali jedno u drugo nego u ove što su nam bili za stolovima.

Yenna, zar se moraju razdvajati izlasci na one kojima je svrha da flertuješ i na one na kojima nije? Treba biti spontan, naravno, osim ako nisi raspoložen za to u datom momentu. Ako ti se sviđa momak za susjednim stolom, najmanje što možeš je uhvatiti mu pogled blagim smiješkom za koji će se sigurno uhvatiti, ako mu budeš interesantna. Onda prilazak možeš ostaviti njemu na izbor. Ako se to ne desi, pa šta, je li stvarno toliko ispod časti nasmiješiti se nekome.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#36987 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Yenna »

strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:33

Pa zar ti nije jasno zašto je to tako? Zato što uglavnom izlaze sa prijateljicama "da razgovaraju o nečemu važnom" (kako da ne) :D dok se ne pojavi neki bumbar...
Zasto generalno povrsno čitaš moje postove? Nije moguće da nikad ne pogodis bit :-)
Ja rekoh čak i kada djevojka daje znakove zainteresovanosti, muskarac jako rijetko prilazi u danasnje vrijeme i ta tema je bila 100x ovdje i svi su se složili da je tako (evo i forumasica iznad je rekla svoje iskustvo).
I sta je loše ako je s prijateljicama, pa nece sama izaci i buljiti u muškarce, to nije nikakvo opravdanje.
Pošalji piće, pozdravi, pridji, neće vam kruna s glave spasti ako je već dala neki znak :eh:

@cendlerbing slažem se, al oni rijetko prilaze i onim koje bulje a ne one koje suptilno pogledaju par puta i nasmijese se, ali gle čuda uvijek je do nas ;)
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36988 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:37 Ti si pitao kako skrenuti pažnju djevojci da te pogleda. :-D :P

Pa ono, dugi, teleći pogledi. Više smo gledali jedno u drugo nego u ove što su nam bili za stolovima.

Yenna, zar se moraju razdvajati izlasci na one kojima je svrha da flertuješ i na one na kojima nije? Treba biti spontan, naravno, osim ako nisi raspoložen za to u datom momentu. Ako ti se sviđa momak za susjednim stolom, najmanje što možeš je uhvatiti mu pogled blagim smiješkom za koji će se sigurno uhvatiti, ako mu budeš interesantna. Onda prilazak možeš ostaviti njemu na izbor. Ako se to ne desi, pa šta, je li stvarno toliko ispod časti nasmiješiti se nekome.

Pa nisam baš to pitao, ali dobro, suština je slična.

Elem, teleći pogledi su siguran znak. Možda je čekao da ti njemu priđeš. :D

A za ovo boldirano :thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36989 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Bobi »

Yenna wrote: 25/01/2020 10:41
strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:33

Pa zar ti nije jasno zašto je to tako? Zato što uglavnom izlaze sa prijateljicama "da razgovaraju o nečemu važnom" (kako da ne) :D dok se ne pojavi neki bumbar...
Zasto generalno povrsno čitaš moje postove? Nije moguće da nikad ne pogodis bit :-)
Ja rekoh čak i kada djevojka daje znakove zainteresovanosti, muskarac jako rijetko prilazi u danasnje vrijeme i ta tema je bila 100x ovdje i svi su se složili da je tako (evo i forumasica iznad je rekla svoje iskustvo).
I sta je loše ako je s prijateljicama, pa nece sama izaci i buljiti u muškarce, to nije nikakvo opravdanje.
Pošalji piće, pozdravi, pridji, neće vam kruna s glave spasti ako je već dala neki znak :eh:

@cendlerbing slažem se, al oni rijetko prilaze i onim koje bulje a ne one koje suptilno pogledaju par puta i nasmijese se, ali gle čuda uvijek je do nas ;)
:zdravkocolic: samo ovaj znak....smješkanja, kibicovanja ništa :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36990 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

Ne mogu ja prići, suviše sam stidljiva za to. :lol:

Evo da navedem još jedan primjer, u pubu u neko doba, lik mi je prišao u gužvi sa pitanjem da li može ostaviti svoje piće za moj sto i tako smo ušli u priču, razmijenili brojeve...da bi me sutradan navečer zvao...da se provozamo. Par mjeseci je trajalo pozivanje kod njega, pozivanje kod mene, pozivanje da "izađem pred zgradu", pozivanje da se provozamo...nikad na piće.

Druga strana oštrice tih muškaraca kojima nije problem prići djevojci. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36991 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

Yenna wrote: 25/01/2020 10:41
strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:33

Pa zar ti nije jasno zašto je to tako? Zato što uglavnom izlaze sa prijateljicama "da razgovaraju o nečemu važnom" (kako da ne) :D dok se ne pojavi neki bumbar...
Zasto generalno povrsno čitaš moje postove? Nije moguće da nikad ne pogodis bit :-)
Ja rekoh čak i kada djevojka daje znakove zainteresovanosti, muskarac jako rijetko prilazi u danasnje vrijeme i ta tema je bila 100x ovdje i svi su se složili da je tako (evo i forumasica iznad je rekla svoje iskustvo).
I sta je loše ako je s prijateljicama, pa nece sama izaci i buljiti u muškarce, to nije nikakvo opravdanje.
Pošalji piće, pozdravi, pridji, neće vam kruna s glave spasti ako je već dala neki znak :eh:

@cendlerbing slažem se, al oni rijetko prilaze i onim koje bulje a ne one koje suptilno pogledaju par puta i nasmijese se, ali gle čuda uvijek je do nas ;)

Kao prvo, 1. put čitam tvoje postove, nemam pojma ko si.

2. pogodio sam ja suštinu, ali ti nisi skontala očigledno ili nisi pročitala do kraja ovo "dok se ne pojavi neki bumbar".

3. da ti pojasnim, djevojke uglavnom pokazuju znakove zainteresovanosti bumbarima ili nekim frajerima kojima nisu ni do koljena (valjda to kontaš)

4. gdje sam ja napisao da je loše ako je sa prijateljicama? :-)

5. sve gore navedeno. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36992 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 10:50 Ne mogu ja prići, suviše sam stidljiva za to. :lol:

Evo da navedem još jedan primjer, u pubu u neko doba, lik mi je prišao u gužvi sa pitanjem da li može ostaviti svoje piće za moj sto i tako smo ušli u priču, razmijenili brojeve...da bi me sutradan navečer zvao...da se provozamo. Par mjeseci je trajalo pozivanje kod njega, pozivanje kod mene, pozivanje da "izađem pred zgradu", pozivanje da se provozamo...nikad na piće.

Druga strana oštrice tih muškaraca kojima nije problem prići djevojci. :D
Vozikanje OK, a jeste li se gdje parkirali? :D

Sve mi je jasno, ali što te zvao da izađeš pred zgradu, ako mu nije stalo? :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36993 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

Evo ne znam BogUmi, nisam se ni išla vozati. :lol:

Dajte malo vaša iskustva, samo se ja prisjećam. :P
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#36994 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Yenna »

strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:52
3. da ti pojasnim, djevojke uglavnom pokazuju znakove zainteresovanosti bumbarima ili nekim frajerima kojima nisu ni do koljena (valjda to kontaš)


Uhh...koja generalizacija koja pokazuje da ides lagano ka ženomrzcu :-)
Moguće, u pravu si.
Kao što i frajeri prilaze "UGLAVNOM" onima s kojima bi se negdje parkirali :run:

mrzim generalizaciju...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36995 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

De, de...ne znaš ti koliko je demagog sazrio u zadnjih pola godine, godinu... :lol: i kako je prije pisao.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36996 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

Yenna wrote: 25/01/2020 11:02
strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 10:52
3. da ti pojasnim, djevojke uglavnom pokazuju znakove zainteresovanosti bumbarima ili nekim frajerima kojima nisu ni do koljena (valjda to kontaš)


Uhh...koja generalizacija koja pokazuje da ides lagano ka ženomrzcu :-)
Moguće, u pravu si.
Kao što i frajeri prilaze "UGLAVNOM" onima s kojima bi se negdje parkirali :run:

mrzim generalizaciju...

Da, zato sam i napisao uglavnom. Valjda znaš da to znači da nisu svi/sve, nego u većini slučajeva.

I slažem se da frajeri prilaze uglavnom onima sa kojima bi se negdje parkirali. Zašto da stvari ne predstavimo onakve kakve jesu?

Naravno da sam odmah ženomrzac, zato što mi idu na živce te koje sam gore opisao. Možda si se i ti tu pronašla. Ali recimo @cendlerbing je pravi primjer kako djevojka treba da se ponaša, bar po mojim shvatanjima.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#36997 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 25/01/2020 11:03 De, de...ne znaš ti koliko je demagog sazrio u zadnjih pola godine, godinu... :lol: i kako je prije pisao.

:D

I ti si. :P :kiss: :)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36998 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

Budi iznimka, priđi joj pa šta bude :oops:

I javi nam kako je prošlo
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#36999 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Santic_Aleksa »

Šta je to u čemu muškarci najčešće ili najlakše pretjeraju, pa nešto što vam je startno presimpatično pređe u iritantnu stvar/okolnost/pojavu?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37000 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

strucnjakdemagog wrote: 25/01/2020 11:10
cendlerbing wrote: 25/01/2020 11:03 De, de...ne znaš ti koliko je demagog sazrio u zadnjih pola godine, godinu... :lol: i kako je prije pisao.

:D

I ti si. :P :kiss: :)
A jesmo sazreli :lol: :pijani:
Post Reply