Ne zeli da me ozeni zbog..

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sarita012
Posts: 17
Joined: 12/02/2016 14:30

#1 Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Sarita012 »

Imam 25 godina a on 32. U stabilnoj smo vezi vec 3 godine. Odgovaraju mu moje godine, a meni njegova ozbiljnost i zelja za drugim zivotom tj brakom.
On jako zeli brak, i u vezi smo koja opstaje zbog nase kompaktibilnosti ali.. on ima VSS i posao u drzavnoj firmi i druzi se sa ljudima koji nemaju nikakve finansijske probleme. Ja imam SSS i radim u jednom shopping centru u gradu kao prodavac. Rekao mi je da imam dobar i stalan posao odmah bi me ozenio, i non stop mi salje neke konkurse i sama trazim posao.. ali tesko je negdje upasti a da nemate novac i stelu.
Depresija je sve veca i veca i kod mene i njega. Volim ga previse, i on mene voli ali ja ne mogu naci bolji posao a sat za brak nam otkucava.. pomozite ljudi :sad:
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#2 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Altsa »

da on tebe voli ozenio bi te da si i na birou.
Last edited by Altsa on 16/02/2016 13:21, edited 1 time in total.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#3 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Officer Crabtree »

viška ti je riječ "zbog" u naslovi i uopšte :izet:
Last edited by Officer Crabtree on 16/02/2016 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by karanana »

kako ste kompaktibilni kad on misli da niste?
mozda da u sexu i slicnom, ali to prodje i onda ostaje da ti zvoca sto si sa srednjom skolom njega dobar ulov potkacila.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#5 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Roccohljup »

Altsa wrote:da on tebe volio ozenio bi te da si i na birou.
Aferim i u pravu!


ne sumnjam da te ne voli, al cim on gleda "sta ce narod reci".......nema tu selameta
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#6 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by lavorpunvode »

Kako mislis sat za brak vam otkucava :?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by JThomas »

a nisi nam rekla da li ste iste vjere i nacionalnosti.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#8 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Matzan »

Rješenje je... moram citirati jednog velikog forumskog mislioca
HM 2011 wrote:
Podrzi SDA na svim nivoima - pokazi odgovornost - trazi odgovornost -

U jedinstvu je snaga...

:mrgreen:
Sarita012
Posts: 17
Joined: 12/02/2016 14:30

#9 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Sarita012 »

lavorpunvode wrote:Kako mislis sat za brak vam otkucava :?
Dolazimo iz da kazem tradicionalnih porodica i on zivi sam, zeli da se ozeni, zeli porodicu, depresija ga hvata... ako nastavimo ovako s vezom nabrat cemo godine a nista postici necemo
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by O'zone »

Jbš njega! Ti se udaji :thumbup: Pozdrav od kolege trgovca iz tržnog centra....
Sarita012
Posts: 17
Joined: 12/02/2016 14:30

#11 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Sarita012 »

Officer Crabtree wrote:viška ti je riječ "zbog" u naslovi i uopšte :izet:
Ocigledno zar ne, bas sam na raskrsnici..zaboravih reci da on ima kredit za stan i da mu je to izgovor zasto ne moze u brak. Ali i ja radim.. :|
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by JThomas »

pa više brakova su krediti održali nego sva ljubav i sav seks ovog svijeta :mrgreen:
_thedude
Posts: 219
Joined: 28/04/2014 21:05

#13 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by _thedude »

Sarita012 wrote:
lavorpunvode wrote:Kako mislis sat za brak vam otkucava :?
Dolazimo iz da kazem tradicionalnih porodica i on zivi sam, zeli da se ozeni, zeli porodicu, depresija ga hvata... ako nastavimo ovako s vezom nabrat cemo godine a nista postici necemo

Ne sumnjam da ga niste imali, ali je vama dvoma vrijeme za razgovor.
Neko gore rece "da on tebe voli ozenio bi te da si i na birou." mozda u pravu ali ne mora biti.
Eto ti prilike da porazgovaras o tome...
Sarita012
Posts: 17
Joined: 12/02/2016 14:30

#14 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Sarita012 »

JThomas wrote:a nisi nam rekla da li ste iste vjere i nacionalnosti.
Jesmo iste vjere i iz istih radnickih porodica.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by muha_sa »

Sarita012 wrote:
JThomas wrote:a nisi nam rekla da li ste iste vjere i nacionalnosti.
Jesmo iste vjere i iz istih radnickih porodica.
djete drago-traži glavi selameta :-) ništa od njeg, vjeruj Muhi starom kenjcu
Sarita012
Posts: 17
Joined: 12/02/2016 14:30

#16 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Sarita012 »

O'zone wrote:Jbš njega! Ti se udaji :thumbup: Pozdrav od kolege trgovca iz tržnog centra....
Haha kolega razumijes me, vrijedno radimo, zaradimo novac ali kad ovima sa VSS kazes gdje radis.. s ponizenjem te gledaju.. jbt kakav smo narod postali
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#17 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by amko761 »

Sarita012 wrote:
O'zone wrote:Jbš njega! Ti se udaji :thumbup: Pozdrav od kolege trgovca iz tržnog centra....
Haha kolega razumijes me, vrijedno radimo, zaradimo novac ali kad ovima sa VSS kazes gdje radis.. s ponizenjem te gledaju.. jbt kakav smo narod postali
Nisam mogao da ne odgovorim. MIslim da se upravo u ovome krije odgovor. Nije problem tvoja plata, tj. visina primanja, već tvoj stepen stručne spreme i radno mjesto ;)

Eto.
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by lavorpunvode »

Sarita012 wrote:
lavorpunvode wrote:Kako mislis sat za brak vam otkucava :?
Dolazimo iz da kazem tradicionalnih porodica i on zivi sam, zeli da se ozeni, zeli porodicu, depresija ga hvata... ako nastavimo ovako s vezom nabrat cemo godine a nista postici necemo
momak ti je samo snob kojem je ofirno svojim drugovima sa VSS-om i poslovima u ugladjenim firmama i finim platama reci da ima djevojku/zenu koja radi kao "obicna prodavacica u shopping centru". Nikad ti mira sa njim ne's imati... :)
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#19 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by Matzan »

Sarita012 wrote: ...
Ja imam SSS i radim u jednom shopping centru u gradu kao prodavac.
...
Jesi li na kasi ili slažeš robu?
User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#20 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by greatful_and_dead »

Sarita012 wrote:Imam 25 godina a on 32. U stabilnoj smo vezi vec 3 godine. Odgovaraju mu moje godine, a meni njegova ozbiljnost i zelja za drugim zivotom tj brakom.
On jako zeli brak, i u vezi smo koja opstaje zbog nase kompaktibilnosti ali.. on ima VSS i posao u drzavnoj firmi i druzi se sa ljudima koji nemaju nikakve finansijske probleme. Ja imam SSS i radim u jednom shopping centru u gradu kao prodavac. Rekao mi je da imam dobar i stalan posao odmah bi me ozenio, i non stop mi salje neke konkurse i sama trazim posao.. ali tesko je negdje upasti a da nemate novac i stelu.
Depresija je sve veca i veca i kod mene i njega. Volim ga previse, i on mene voli ali ja ne mogu naci bolji posao a sat za brak nam otkucava.. pomozite ljudi :sad:
Pročitaj još jednom svoj post, i ako iz njega opet zaključiš da te voli, idi psihijatru ili hodži.

Da te voli i da želi da te oženi, oženio bi te i da živiš ispod mosta. On ima dakle love, nema finansijske probleme, i šta, nije spreman da to dijeli s nekim koga bi ženio? :-) :-) :-) A uz to i ti radiš, vala bi se mogli pokrit.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#21 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by muha_sa »

jel mamu pito :? možda je u njega mu mama protivU toga da oženi djevojku sa SSS
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#22 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by JThomas »

lavorpunvode wrote: momak ti je samo snob kojem je ofirno svojim drugovima sa VSS-om i poslovima u ugladjenim firmama i finim platama reci da ima djevojku/zenu koja radi kao "obicna prodavacica u shopping centru". Nikad ti mira sa njim ne's imati... :)
a kad žena tako razmišlja, onda ona zna šta hoće i koliko vrijedi :D

mislim svejedno, ovo je trola, al' generalno je ovako...
User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#23 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by greatful_and_dead »

Sarita012 wrote:
O'zone wrote:Jbš njega! Ti se udaji :thumbup: Pozdrav od kolege trgovca iz tržnog centra....
Haha kolega razumijes me, vrijedno radimo, zaradimo novac ali kad ovima sa VSS kazes gdje radis.. s ponizenjem te gledaju.. jbt kakav smo narod postali
Ne gledamo, tako te gleda taj koji te "voli" :D
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#24 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by pepeljara »

Sarita012 wrote:Imam 25 godina a on 32. U stabilnoj smo vezi vec 3 godine. Odgovaraju mu moje godine, a meni njegova ozbiljnost i zelja za drugim zivotom tj brakom.
On jako zeli brak, i u vezi smo koja opstaje zbog nase kompaktibilnosti ali.. on ima VSS i posao u drzavnoj firmi i druzi se sa ljudima koji nemaju nikakve finansijske probleme. Ja imam SSS i radim u jednom shopping centru u gradu kao prodavac. Rekao mi je da imam dobar i stalan posao odmah bi me ozenio, i non stop mi salje neke konkurse i sama trazim posao.. ali tesko je negdje upasti a da nemate novac i stelu.
Depresija je sve veca i veca i kod mene i njega. Volim ga previse, i on mene voli ali ja ne mogu naci bolji posao a sat za brak nam otkucava.. pomozite ljudi :sad:
znaci zbog para bi te ozenio..
sta ti tu treba nacrtat?
User avatar
nuovavita
Posts: 887
Joined: 22/06/2012 12:54

#25 Re: Ne zeli da me ozeni zbog..

Post by nuovavita »

Altsa wrote:da on tebe voli ozenio bi te da si i na birou.
:thumbup:

Ah ta ljubav...vjerovatno drugačije gledate na viziju braka.Ti misliš da se od ljubavi živi....on smatra da je finansijska sigurnost najbitnija. A ko je to danas ima?
Meni je tu manji problem takvo shvatanje, veći problem mi izgleda to što te vrednuje prema stručnoj spremi i tvom poslu nego prema tome ko ti jesi kao osoba.
A i ove omladine danas....sve bi da imaju u startu. Čar je graditi nešto zajedno... ;)
Post Reply