Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#326 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by perfekcionista1 »

nuovavita wrote:
A kako drugačije nego uživo i ovjereno u općini pečatom :lol: :lol: :lol: A i tada sumnjam :lol: :lol:
:lol: Dakle nakon sto se ovjeri mozemo ga koristiti u bilateralnim susretima, eh koliko je lakse zensko biti :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#327 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

perfekcionista1 wrote:
nuovavita wrote:
A kako drugačije nego uživo i ovjereno u općini pečatom :lol: :lol: :lol: A i tada sumnjam :lol: :lol:
:lol: Dakle nakon sto se ovjeri mozemo ga koristiti u bilateralnim susretima, eh koliko je lakse zensko biti :D
Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nuovavita
Posts: 887
Joined: 22/06/2012 12:54

#328 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by nuovavita »

perfekcionista1 wrote:
nuovavita wrote: :lol: Dakle nakon sto se ovjeri mozemo ga koristiti u bilateralnim susretima, eh koliko je lakse zensko biti :D
Ma nama je super lako...sve na gotovo nas dočeka :P
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#329 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

nuovavita wrote:
perfekcionista1 wrote:
nuovavita wrote: :lol: Dakle nakon sto se ovjeri mozemo ga koristiti u bilateralnim susretima, eh koliko je lakse zensko biti :D
Ma nama je super lako...sve na gotovo nas dočeka :P
Jašta je :pisnuo:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#330 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by dust in the wind »

Dr. Kuca wrote:
dust in the wind wrote:
Dr. Kuca wrote:Cast izuzecima.
draži su mi ovi što napišu da su sve kurave, nego ovo cast izuzecima. :D ti koji tako lanu I generalizuju jednu veliku skupinu ljudi se levati, ali se bar toga ne stide. ovi koji kažu cast izuzecima su samo kukavice :-)

Ti si zivi primjer toga.
ti nisi puno pametan momak odavno se to može vidjeti po tvojim postovima. Ali nema veze. Mora i takvih hodati gradom :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#331 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by heat »

edo_79 wrote: To je za ove šatro iskusne :mrgreen:
:lol:
ja sam neiskusan i neukusan, pa mi hecim preporucio iskustvo na recept :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#332 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by sheilak »

nuovavita wrote:
Bloo wrote:
ja samo zamisljam kakva bi respi bila faca da sjedimo i nas tri razvucemo klasicnu "musku" pricu:
- joj jarane jesam ga sinoc izjahala, nije mogao hodat, mamu zazivao, da mu vidis guzice dobre blablabla :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Bilo bi.... :nevjerujem:
Niste svjesne uopste (r)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#333 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by sheilak »

edo_79 wrote:
nuovavita wrote:
Euridika wrote: Niste precizirali da li su djevojke samo za jednokratki provod ili za vezu. Zapravo, kako su Edo i Hopka počeli priču dalo bi se zaključiti da je ipak riječ o nekom viđanju (ne samo jednokratno).
Pronalazak na valnoj dužini je, prije svega, mentalni i emotivni. Naravno, bitan je i seksualni momenat, ali da li tu postoji poklapanje ili ne - ne možeš znati dok ne probaš. I dodala bih, ne samo jednom isprobati, već probati barem nekoliko puta (da imaš baš jasnu predstavu). A tu dolazi i taj moment poduke. Možda jedno od partnera ne zna nešto što drugom odgovara, ali je voljan/na da to nauči ili koriguje. U pravilu, ako se oboje trude, emotivni i seksualni život se samo produbljuje i poboljšava s vremenom, ne kvari se (pod uslovom da je oboma stalo i da ulažu u međusobni odnos).

Intima je intima. :thumbup:
:thumbup: Rečeno taman kako treba :kiss:
Šalu na stranu .... slažem se nuova s tobom .... jako lijep post Euridike :D :thumbup:
lijepo pricas al neces jebati edo (r)
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#334 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by bumerangss »

Najvise ih privlaci kad dobro zaradjuješ, kad imas dosta love u bankama, kad imas svoj stan,auto, vikendicu a po mogucnosti nemaš mamu, tatu, brata, sestru... (svekrvu, svekra, djevera, aovu, jetrvu) a bilo bi pozeljno i da ti je makar 18cm :D
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#335 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by djevojka bez imena »

bumerangss wrote:Najvise ih privlaci kad dobro zaradjuješ, kad imas dosta love u bankama, kad imas svoj stan,auto, vikendicu a po mogucnosti nemaš mamu, tatu, brata, sestru... (svekrvu, svekra, djevera, aovu, jetrvu) a bilo bi pozeljno i da ti je makar 18cm :D
Jel ovo po staroj narodnoj:svako se cese tamo gdje ga svrbi.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#336 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

sheilak wrote: lijepo pricas al neces jebati edo (r)
Ne kontam .....
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#337 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Dr. Kuca »

dust in the wind wrote:
ti nisi puno pametan momak odavno se to može vidjeti po tvojim postovima. Ali nema veze. Mora i takvih hodati gradom :D[/quote]

Hvala na komplimentima :kiss:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#338 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

ho oponopono wrote: ...ooo da, najbolji likovi iz provoda... gdje ćeš ti Edolino pobogu njoj ruke u gaće zavuć i do zlatne ribice joj doći , ruka ti se dabogda osušila...pu pu...vazda bio drugi...:pisnula: i :pisnuo:
Šta ba drugi .... na današnjem vaktu ako si 206-ti nabij se nogom u guzicu i bacaj kapu pod nebesa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#339 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

nuovavita wrote:Hajde moram priznati da se slažem da djevojke (ne sve) vole glumatati kako je sex i uživanje u istom gluho i daleko bilo nešto najodvratnije što postoji. I da one to ne bi nikada ništa u životu...hmmmmm. A sve baš zbog toga što nailaze na osude ove velike većine koji jedva čekaju da etiketiraju da je ovakva ili onakva. Jer ako bi vam priznala da voli sex i uživa u istom i ne bježi od eksperimentisanja...eto joj etikete da je k****.

Malo vi ne znate da li biste iskusnu ili onu koja pojma nema :roll:
Ja bih radije iskusnu nego onu koja mi glumi da pojma nema, jal je izoluješ u četiri zida

Image

Kaže sad mi prvi put, vidjela na TV-u :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#340 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Ramzess Veliki »

edo_79 wrote: Ja bih radije iskusnu nego onu koja mi glumi da pojma nema, jal je izoluješ u četiri zida

Image
:shock:

:shock: Edo ... ovo je muški hrčak ... :shock: :run:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#341 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

Ramzess Veliki wrote:
edo_79 wrote: Ja bih radije iskusnu nego onu koja mi glumi da pojma nema, jal je izoluješ u četiri zida

Image
:shock:

:shock: Edo ... ovo je muški hrčak ... :shock: :run:
muški... ne piše mu na čelu jebaji ga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nuovavita
Posts: 887
Joined: 22/06/2012 12:54

#342 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by nuovavita »

edo_79 wrote: Ja bih radije iskusnu nego onu koja mi glumi da pojma nema, jal je izoluješ u četiri zida

Image

Kaže sad mi prvi put, vidjela na TV-u :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#343 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by perfekcionista1 »

Koji rad jezikom kod hrcka :lol: :lol:
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#344 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by AmADin_gospo »

Mirzareli wrote:Interesuje me sta zene privlaci kod osoba suprotnog spola,a sta ih odvlaci ? Mogu kratki i opsirni odgovori ?! :-D

- Sta ih privlci,a sta odvlaci kod fizickog izgleda ?
- Sta ih privlaci kod kod ponasanja i karaktera,a sta odvlaci ?
- Uopceno kakav je vas idealni muskarac ? :kiselavoda: :novine:
kratko i jasno, 3 rječi.

ŽENE PRIVLAČI PRIČA

izgled je prvo štop primjete, izgled otvara vrata, kao i osmijeh, al ako si glup, đaba ti bilo kakvo tjelo. ako imaš priču i osmijeh , nema te žena koja neče biti tvoja i kojoj češ pamet pomutiti da pred tobom čuči ko kuće.
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#345 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by pukepuke »

AmADin_gospo wrote: ŽENE PRIVLAČI PRIČA

izgled je prvo štop primjete, izgled otvara vrata, kao i osmijeh, al ako si glup, đaba ti bilo kakvo tjelo. ako imaš priču i osmijeh , nema te žena koja neče biti tvoja i kojoj češ pamet pomutiti da pred tobom čuči ko kuće.
Aaaarrggghhhh, jesi ovo namjerno ovako izmiješao Č-ove i Ć-ove (a ima i ovo Đ), da mi koji smo osjetljivi na pravopis počnemo čupati kosu? :koluta:
A slažem se, priča je najvažnija, barem meni.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#346 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Samprotivsviju »

pukepuke wrote:
AmADin_gospo wrote: ŽENE PRIVLAČI PRIČA

izgled je prvo štop primjete, izgled otvara vrata, kao i osmijeh, al ako si glup, đaba ti bilo kakvo tjelo. ako imaš priču i osmijeh , nema te žena koja neče biti tvoja i kojoj češ pamet pomutiti da pred tobom čuči ko kuće.
Aaaarrggghhhh, jesi ovo namjerno ovako izmiješao Č-ove i Ć-ove (a ima i ovo Đ), da mi koji smo osjetljivi na pravopis počnemo čupati kosu? :koluta:
A slažem se, priča je najvažnija, barem meni.
Pala na pricu :D

Amadine nauci nas Image
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#347 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by cLo »

hajd zakunite se da je PRICA?! :-)
da je lijep i malo udaren mokrom carapom po glavi :D

User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#348 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by AmADin_gospo »

pukepuke wrote: Aaaarrggghhhh, jesi ovo namjerno ovako izmiješao Č-ove i Ć-ove (a ima i ovo Đ), da mi koji smo osjetljivi na pravopis počnemo čupati kosu? :koluta:
A slažem se, priča je najvažnija, barem meni.
đaba me sa ČĆŠĐŽ opominješ, ja sam nepis-MEN :D po tom pitanju
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#349 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by ho oponopono »

...izgled...kakva čuprica dobar u duši bla bla ...taj nažalost doma šeta kožicu dok ovi trpaju što stignu...

...čuprica...odličan način da je mulja, laže, maže...ko fol emocionalnu stimulaciju im daje...cerekaju se na njegovu glupost i dubok džep...

...jebiga, sigurnost je sada IN...ne dao Bog da živi sa roditeljima...praznik je ako su isti dva metra pod zemljom...

...oni nedostupni brate mili...u protivnom si dosadan, očajan, ljubomorišeš, regularan ...znači nepoželjan automatski...

...jebiga, jedan poziv mijenja sve i odveć je bičarka na njegovoj kiti...i svako svojim tokom...gazi me, vrijeđaj me...sve podnosim...samo da si moj noćas...

...hmmm slinavi kurvari, bijedni genitalci...solventni, atraktivni zabavljači ...eh, još da budu lojalni, vjerni i da bude samo njen... :pusi2:
djana h
Posts: 39284
Joined: 06/08/2009 18:23

#350 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by djana h »

Zene privlaci paznja :)
Post Reply