Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2926 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Nema to kod njih na farmi :D
EldinFromSa
Posts: 171
Joined: 22/05/2016 17:42
Location: Sarajevo

#2927 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by EldinFromSa »

radiša wrote:
eluna wrote:
radiša wrote: pa kakva je onda kafa ako ne obracas paznju na onoga sa kim si izasao da je pijes?bolje onda da nisi ni izlazio...
Pa to se radi kad na kafu ides sam
do tog stadijuma jos doguro nisam :lol:
cuj sam na kafu
Što je problem sam iči na kafu? Ja svaka dva dana idem sam na kafu.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2928 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

Volim da izadjem iz kuce. 4 zida su ubistvo ako je covjek sam. Sjednem negdje gdje je fina muzika I citam. Ne vidim sta je tu lose :roll:
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2929 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by muha_sa »

sa mobitelom nikad nisi sam
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2930 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

muha_sa wrote:sa mobitelom nikad nisi sam
:D
Ja sto je lijepo imati tonu knjiga uz sebe, I to non-stop!
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#2931 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by AmADin_gospo »

a što se ova tema zove i "sex pod stolom" i "grupnjak" kad tog nema ni na mapi ? :P


jel prči ko koga šta kako kada koliko ovde.... al zaprave ?
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2932 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by radiša »

eluna wrote:Volim da izadjem iz kuce. 4 zida su ubistvo ako je covjek sam. Sjednem negdje gdje je fina muzika I citam. Ne vidim sta je tu lose :roll:
nije nista lose samo nekom je to bezveze nekom nije.takvu atmosferu mozes napravit i kuci,mislim da je kafic ipak mjesto za izaci sa nekim a ne ko samotnjak,ali to je pak samo moje mislenje....
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#2933 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by mad_max_ba »

radiša wrote:
eluna wrote:Volim da izadjem iz kuce. 4 zida su ubistvo ako je covjek sam. Sjednem negdje gdje je fina muzika I citam. Ne vidim sta je tu lose :roll:
nije nista lose samo nekom je to bezveze nekom nije.takvu atmosferu mozes napravit i kuci,mislim da je kafic ipak mjesto za izaci sa nekim a ne ko samotnjak,ali to je pak samo moje mislenje....
Kako kome, bome ja volim sam nekad bez buke, bez priče ikakve lagano novine ili bilo kakvo čitajuče štivo i opleti
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2934 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

eluna wrote:
Euridika wrote:
heat wrote:Spaja Euri hanuma, samo ne znam sta je spojila :D

Nemoj da budu nove, malo izlizane :D
Molim da ostavite ime ili nick kandidata/kinje u PP. Ako imate više potencijalnih partnera, dostavite i rang listu (do 3 imena). Birati samo iz skupa forumaša/ica koje ste već upoznali na kafama (za opća forumska spajanja je bila zadužena Plain vanilla, a poslije nje Zoya). Ako se sami ne skontate, partner će vam biti dodijeljen po službenoj dužnosti iz skupa preostalih, neuparenih kandidata/kinja. :oops:

:D
Jah ..... sto se biznis pravi ..... samo da js doc do informacije po svaku cijenu :P
:lol: :lol:
Bizniiiissss, bizniiiisss..... :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2935 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

AmADin_gospo wrote:a što se ova tema zove i "sex pod stolom" i "grupnjak" kad tog nema ni na mapi ? :P


jel prči ko koga šta kako kada koliko ovde.... al zaprave ?
pa vidi, čim se neko novi pojavi na kafi, svi ga/je redom propustimo kroz šake, onako fino napravimo raspored, i laganini - kako kome ćejf :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2936 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

nuovavita wrote:
Euridika wrote:
heat wrote:Spaja Euri hanuma, samo ne znam sta je spojila :D

Nemoj da budu nove, malo izlizane :D
Molim da ostavite ime ili nick kandidata/kinje u PP. Ako imate više potencijalnih partnera, dostavite i rang listu (do 3 imena). Birati samo iz skupa forumaša/ica koje ste već upoznali na kafama (za opća forumska spajanja je bila zadužena Plain vanilla, a poslije nje Zoya). Ako se sami ne skontate, partner će vam biti dodijeljen po službenoj dužnosti iz skupa preostalih, neuparenih kandidata/kinja. :oops:

:D
Čini mi se da niko nije vidio hajra od tih spajanja...ili ja nemam tačne informacije :lol: :lol:
Nema pristiglih poruka u inboxu. Ne krivite mene! :oops:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2937 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

Euridika wrote: Nema pristiglih poruka u inboxu. Ne krivite mene! :oops:
zar je moguće??? :unesvijest:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2938 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

AmADin_gospo wrote:a što se ova tema zove i "sex pod stolom" i "grupnjak" kad tog nema ni na mapi ? :P


jel prči ko koga šta kako kada koliko ovde.... al zaprave ?
E moj Amadine.... to je duga priča, datira još od prve kafe. Zapravo je to bila jedna vrlo, vrlo nemoralna čajanka. Možda nađem detaljni izvještaj s te prve kafe, pa ćeš vidjeti... :D :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2939 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

eluna wrote:
AmADin_gospo wrote:a što se ova tema zove i "sex pod stolom" i "grupnjak" kad tog nema ni na mapi ? :P


jel prči ko koga šta kako kada koliko ovde.... al zaprave ?
pa vidi, čim se neko novi pojavi na kafi, svi ga/je redom propustimo kroz šake, onako fino napravimo raspored, i laganini - kako kome ćejf :D
I ovo je tačno. :thumbup:
Amadin je već bio u mašini, samo se ovdje na forumu pravi fin... :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2940 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Meni se cini da se on pravi mutav, naivan :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2941 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

Tomahawk11 wrote:Meni se cini da se on pravi mutav, naivan :D

ček ček .... jel to ono "fino neko čeljade" što ste mi pričali da se rado skinuo pred svima??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by eluna on 13/06/2016 09:49, edited 1 time in total.
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#2942 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by AmADin_gospo »

Tomahawk11 wrote:Meni se cini da se on pravi mutav, naivan :D
ne pravim se, ja jesam taki :-) :izet: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2943 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

AmADin_gospo wrote:
Tomahawk11 wrote:Meni se cini da se on pravi mutav, naivan :D
ne pravim se, ja jesam taki :-) :izet: :lol:
Posteno :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2944 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

eluna wrote:
Tomahawk11 wrote:Meni se cini da se on pravi mutav, naivan :D

ček ček .... jel to ono "fino neko čeljade" što ste mi pričali da se rado skinuo pred svima??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja nisam bio :run: kad je bilo to neko skidanje :skoljka:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2945 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Bloo »

euridika provodadzijka :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#2946 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by eluna »

Bloo wrote:euridika provodadzijka :D
a to joj profesija :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2947 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Nije jos, stazira :D :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2949 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Nije meni problem da vas sad sve uparim po svom ćejfu, ali eto puštam vas još malo da se sami odredite koga biste. Nemojte da poslije kukate - a kud me s njim/njom spoji?!... :D :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#2950 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Otto_13 wrote:Legenda kaze da je ovo prvi par koji je Euridika spojila na pocetku svog staziranja
Image
Ne potvaraj krivo, Otto! :jok:
Ove je Muha upario. :lol: :lol:
Post Reply