Najbolja drugarica

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#76 Re: Najbolja drugarica

Post by sha_ba »

JThomas wrote:
sha_ba wrote:
sWeeT_Companion wrote:Nije to loženje. To je životni stav. To je način života i postojanja, opstanka i samopouzdanja. Nema tu ništa, da bi se pisalo reda radi. To je karakterna osobina.
provodit haman 24/7 sa zgodnom kokom, starijom 2o god, mjesecima, godinama a ne pristavit je svakako jak karakter, aferim momak :thumbup:
nije jak karakter ako ona neće i ako ga drži samo da joj titra :mrgreen:
nemoj ga ba :mrgreen:
hanamontanaa
Posts: 322
Joined: 13/04/2012 12:32

#77 Re: Najbolja drugarica

Post by hanamontanaa »

walter kurtz wrote:
sheilak wrote:biti sa naboljim prijateljem je meni skoro incestuozno. bez zeze sad.
Pitaj prijatelja sta on misli o tome :mrgreen:
Ne misli ništa, nije mu privlačna. Da jeste već bi pokušao nesto :D
Ovo hipotetički, ne mislim konkretno na sheilak
User avatar
sWeeT_Companion
Posts: 786
Joined: 05/07/2015 19:25

#78 Re: Najbolja drugarica

Post by sWeeT_Companion »

JThomas wrote:
sha_ba wrote:
sWeeT_Companion wrote:Nije to loženje. To je životni stav. To je način života i postojanja, opstanka i samopouzdanja. Nema tu ništa, da bi se pisalo reda radi. To je karakterna osobina.
provodit haman 24/7 sa zgodnom kokom, starijom 2o god, mjesecima, godinama a ne pristavit je svakako jak karakter, aferim momak :thumbup:
nije jak karakter ako ona neće i ako ga drži samo da joj titra :mrgreen:
Jbg ja razumijem da smo mi još uvijek konzervativno društvo, pa su ovakvi zaključci konstanta. A uglavnom se muško-ženska prijateljstva predrasudama pokušaju predstaviti kao nenormalna ili da je jedno od to dvoje nastrano. Zabluda.
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#79 Re: Najbolja drugarica

Post by gilla »

Ne kontam sta zelis da ti neko kaze??

OK, zena ti je emotivna i svaka druga podrska, odnosno prijateljica. Jel to dovoljno?

Iako aposlutno ne vidim razlog da dvije osobe koje se tako dobro razumiju, vjerovatno ima i fizicke privlacnosti, a oboje su single....ne bi zapoceli vezu.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#80 Re: Najbolja drugarica

Post by walter kurtz »

hanamontanaa wrote:
walter kurtz wrote:
sheilak wrote:biti sa naboljim prijateljem je meni skoro incestuozno. bez zeze sad.
Pitaj prijatelja sta on misli o tome :mrgreen:
Ne misli ništa, nije mu privlačna. Da jeste već bi pokušao nesto :D
Ovo hipotetički, ne mislim konkretno na sheilak
To sto nece boji se da ne uprska prijateljstvo da mu da par migova opalio bi je ko tamo si :skoljka:
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#81 Re: Najbolja drugarica

Post by Pirija »

Image

Image
drugari iz frend zone
:D :D :D :D :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#82 Re: Najbolja drugarica

Post by sheilak »

ccccc samo o sexu mislite...(ovo fakat sad prijekorno mislim, al samo u ovom slucaju, inace nemam nista protiv takvih misli :D)

muskarci su bolji prijatelji, lojalniji, uradit ce sve za tebe, iskreni su, nisu zavidni i ne osudjuju. a i sa (neiskoristenom) sexualnom privlacnosti zna se manipulirati u (nekim) takvim prijateljstvima. :D

al ne u svim, neka traju od djetinjstva i poput rodjackih su veza. i nema tu davanja migova niti bilo kakvih primisli.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66168
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#83 Re: Najbolja drugarica

Post by _BataZiv_0809 »

sheilak wrote:ccccc samo o sexu mislite...(ovo fakat sad prijekorno mislim, al samo u ovom slucaju, inace nemam nista protiv takvih misli :D)

muskarci su bolji prijatelji, lojalniji, uradit ce sve za tebe, iskreni su, nisu zavidni i ne osudjuju. a i sa (neiskoristenom) sexualnom privlacnosti zna se manipulirati u (nekim) takvim prijateljstvima. :D

al ne u svim, neka traju od djetinjstva i poput rodjackih su veza. i nema tu davanja migova niti bilo kakvih primisli.
:thumbup:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#84 Re: Najbolja drugarica

Post by ho oponopono »

...ma ja ba, sve frendovi pobogu ali aleluja ako se i kresnemo jebaji ga... :pusi2:
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#85 Re: Najbolja drugarica

Post by uvijekIInikadI »

Pa nije sapun da se trosi, jebaji ga.
Meni dobro a tebi zauhar. :lol:
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#86 Re: Najbolja drugarica

Post by Gabrielo »

sheilak wrote:ccccc samo o sexu mislite...(ovo fakat sad prijekorno mislim, al samo u ovom slucaju, inace nemam nista protiv takvih misli :D)

muskarci su bolji prijatelji, lojalniji, uradit ce sve za tebe, iskreni su, nisu zavidni i ne osudjuju. a i sa (neiskoristenom) sexualnom privlacnosti zna se manipulirati u (nekim) takvim prijateljstvima. :D

al ne u svim, neka traju od djetinjstva i poput rodjackih su veza. i nema tu davanja migova niti bilo kakvih primisli.
Lako je neprivlacnim zenama imati prijatelje. :wink:
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#87 Re: Najbolja drugarica

Post by Mezopotamija »

gilla wrote:Ne kontam sta zelis da ti neko kaze??

OK, zena ti je emotivna i svaka druga podrska, odnosno prijateljica. Jel to dovoljno?

Iako aposlutno ne vidim razlog da dvije osobe koje se tako dobro razumiju, vjerovatno ima i fizicke privlacnosti, a oboje su single....ne bi zapoceli vezu.

Postavljac teme ocigledno zeli da mu se to kaze, naglasio je da nema predrasude, komentari na ovu tematiku mu vjerujem nisu bitni, nego mu treba glas publike za next level :D
User avatar
sWeeT_Companion
Posts: 786
Joined: 05/07/2015 19:25

#88 Re: Najbolja drugarica

Post by sWeeT_Companion »

Lako je neprivlacnim zenama imati prijatelje. :wink:
Apsolutno pogrešan pristup, generalizovanje. :izet:
Istina je da "ružne" teže pronalaze partnere. Ali kada su prijatelji u pitanju, tu nema pravila.
kerima1
Posts: 3530
Joined: 13/06/2012 19:04

#89 Re: Najbolja drugarica

Post by kerima1 »

Za postavljaca teme: ne moze ti se ni sviditi zena starija od tebe 20 godina. :)
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#90 Re: Najbolja drugarica

Post by Truba »

sheilak wrote:biti sa naboljim prijateljem je meni skoro incestuozno. bez zeze sad.
štooo... pa i dva najbolja prijatelja se znaju pobiti :lol:
User avatar
sWeeT_Companion
Posts: 786
Joined: 05/07/2015 19:25

#91 Re: Najbolja drugarica

Post by sWeeT_Companion »

kerima1 wrote:Za postavljaca teme: ne moze ti se ni sviditi zena starija od tebe 20 godina. :)


Image
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#92 Re: Najbolja drugarica

Post by uvijekIInikadI »

I ona direktorica firme ili sefica neke sluzbe? Pih pihhhhhhh. Na slici to nikako ne pokazuje, vidi joj se na usnama.
kerima1
Posts: 3530
Joined: 13/06/2012 19:04

#93 Re: Najbolja drugarica

Post by kerima1 »

sWeeT_Companion wrote:
kerima1 wrote:Za postavljaca teme: ne moze ti se ni sviditi zena starija od tebe 20 godina. :)


Image
Slika neke zene u 30-setim :thumbup: :)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#94 Re: Najbolja drugarica

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:ccccc samo o sexu mislite...(ovo fakat sad prijekorno mislim, al samo u ovom slucaju, inace nemam nista protiv takvih misli :D)

muskarci su bolji prijatelji, lojalniji, uradit ce sve za tebe, iskreni su, nisu zavidni i ne osudjuju. a i sa (neiskoristenom) sexualnom privlacnosti zna se manipulirati u (nekim) takvim prijateljstvima. :D

al ne u svim, neka traju od djetinjstva i poput rodjackih su veza. i nema tu davanja migova niti bilo kakvih primisli.
Hehe, podsjeti me na neke prijatelje, ona ode sa prijateljicom autostopom na parti u Beograd, nadrogiraju se k'o letve, izgube pare ili su ih propile, zakuhaju, potuku se i policija ih privede, poseksaju se sa kim stignu, a zatim zovu jarana UPOMOOOOĆ zaglavile smo bez para, ne znamo kako ćemo kući ... i on ostavi posao i razguli po njih autom, jasno ni gorivo mu nisu platile, samo jedno HVALA najbolji si drug sa kojim se nećemo j...ti. :oops:
I tako godinama.
I on godinama ne konta foru.
I nikada ga neće umočiti, ali je uporan ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#95 Re: Najbolja drugarica

Post by Ramzess Veliki »

Black swan wrote:
sheilak wrote:biti sa naboljim prijateljem je meni skoro incestuozno. bez zeze sad.
štooo... pa i dva najbolja prijatelja se znaju pobiti :lol:
A vala i poseksati ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66168
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#96 Re: Najbolja drugarica

Post by _BataZiv_0809 »

Ramzess Veliki wrote: Hehe, podsjeti me na neke prijatelje, ona ode sa prijateljicom autostopom na parti u Beograd, nadrogiraju se k'o letve, izgube pare ili su ih propile, zakuhaju, potuku se i policija ih privede, poseksaju se sa kim stignu, a zatim zovu jarana UPOMOOOOĆ zaglavile smo bez para, ne znamo kako ćemo kući ... i on ostavi posao i razguli po njih autom, jasno ni gorivo mu nisu platile, samo jedno HVALA najbolji si drug sa kojim se nećemo j...ti. :oops:
I tako godinama.
I on godinama ne konta foru.
I nikada ga neće umočiti, ali je uporan ... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: pa :run:

pa opet :lol: :lol: :lol:
User avatar
sWeeT_Companion
Posts: 786
Joined: 05/07/2015 19:25

#97 Re: Najbolja drugarica

Post by sWeeT_Companion »

KvaziExpert wrote:Zeni je okruglo 50, sad je samo upitno od kad je slika, te kolicina sminke i fotosopa. Mada pricam bez veze, Monika ja fenomenalna, samo takvih je vrlo, vrlo malo :run:
Ali ih ima. A ova moja drugarica je među tim raritetima. :izet:
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#98 Re: Najbolja drugarica

Post by Truba »

ma klasika
Muzu koga mogu
Mozda mu kasnije i uvali
Fatherlesa dijete kao dobrici
User avatar
karanana
Posts: 47250
Joined: 26/02/2004 00:00

#99 Re: Najbolja drugarica

Post by karanana »

mrsko mi citati sve pa cak i uvodni post.

cak ne znam ni pogadjam li poentu na osnovu naslova ali reci cu: samo karaj jarane, kakvi drug-drugarica. sve je to sexualno. imao sam dvije drugarice i obje su prije ili kasnije zaplatile.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#100 Re: Najbolja drugarica

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote:
sheilak wrote:ccccc samo o sexu mislite...(ovo fakat sad prijekorno mislim, al samo u ovom slucaju, inace nemam nista protiv takvih misli :D)

muskarci su bolji prijatelji, lojalniji, uradit ce sve za tebe, iskreni su, nisu zavidni i ne osudjuju. a i sa (neiskoristenom) sexualnom privlacnosti zna se manipulirati u (nekim) takvim prijateljstvima. :D

al ne u svim, neka traju od djetinjstva i poput rodjackih su veza. i nema tu davanja migova niti bilo kakvih primisli.
Hehe, podsjeti me na neke prijatelje, ona ode sa prijateljicom autostopom na parti u Beograd, nadrogiraju se k'o letve, izgube pare ili su ih propile, zakuhaju, potuku se i policija ih privede, poseksaju se sa kim stignu, a zatim zovu jarana UPOMOOOOĆ zaglavile smo bez para, ne znamo kako ćemo kući ... i on ostavi posao i razguli po njih autom, jasno ni gorivo mu nisu platile, samo jedno HVALA najbolji si drug sa kojim se nećemo j...ti. :oops:
I tako godinama.
I on godinama ne konta foru.
I nikada ga neće umočiti, ali je uporan ... :lol: :lol: :lol:
Auuu....da znas kako su takvi pozeljni kod zena....kad nahvataju jednog takvog, onda krece dernek :P
Znam jednog kojeg je nahvatalo tako njih 3-4 i sad on sav vazan, voza ''trebe'' po gradu, kupuje im poklone, al sto kazes, hvala, srce si,....i to je to :? ja ne znam je li on lud ili ima fetis na to kupovanje poklona uludo....
Post Reply