Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#101 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by KPNCTNJAH »

Sad mi je jos jasnije zasto te voli udariti s vremena na vrijeme... planes bez razloga, mogu misliti kad tersanje pocne, ko ce to slusati... :mrgreen:

Poslije jebanja nema kajanja :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#102 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by bleee_sa »

Ženu ne bije ruka nego njen jezik. ;-)

P.S
Ne mlatim žene, al' čisto da se zna. :mrgreen:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#103 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by sha_ba »

bleee_sa wrote:Ženu ne bije ruka nego njen jezik. ;-)

P.S
Ne mlatim žene, al' čisto da se zna. :mrgreen:
kad te tetka mlatne jednom :mrgreen: :lol: :lol: :kiss:

a za postavljacicu.... iskreno se nadam da trolas ako ne zao mi djeteta, od zla oca od gore matere :(
User avatar
Bluemore
Posts: 4333
Joined: 18/06/2010 21:18

#104 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Bluemore »

ako tvoja ljubav prema njemu kada je "idealan, posesivan i divan" nadjaca momente modrica i ostaloga... sama ces smisliti nacin kako da se promjenis, jer njega promjeniti neces...

tvoja dilema je ostati u vezi/braku sa osobom koju volis a koja nije ok i trazis recept da je promjenis...

osobu ne mozes promjeniti za dlaku u puno marginalnijim i normalnijim stvarima a kamoli taj "vas film". zato uzivaj :D
User avatar
Ime Korisničko
Posts: 225
Joined: 13/09/2013 17:23

#105 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Ime Korisničko »

Aylin25 wrote:Informisala sam se putem neta zakon u toj zemlji ne dozvoljava da se muz i zena razvedu dok je zena trudna i dok ne prodje godina dana od rodjenja djeteta....
informisi se ti bolje kod advokata sta zemlja, i ta i ova, sve dozvoljava kad muz trudnu zenu tuce..
a prvo ispricaj sve i potrazi savjet od svojih roditelja (ako ih imas), od najblizih koji te najvise vole.. i to pozuri!
sretno kako god
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#106 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Nemoj da se ljutis, ali niste vi dobro nijedno. Ni on koji tuče suprugu pri tome jos u drugom stanju, ni ti koja to trpis. Čovjek mora prvo voljeti sebe da bi mogao voljeti druge, et' :roll:
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#107 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 22/04/2016 23:33, edited 1 time in total.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#108 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by bleee_sa »

Mile tvoju situaciju u 4 minute objasnio. :mrgreen:

User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#109 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Matzan »

JanuaryJones wrote:
vivak wrote:
JanuaryJones wrote:@SaraFina očigledno je dovoljno manipulativan da slatkom fazom pridobije žrtvu (vidiš koliko se kune u njega kad je fin, na ranu ga privit). To je odlika manipultora. A što se tiče trudnoće, mene zanima zašto se autorica/odnosno dijasporac željan samo avanture nisu zaštitili. Živimo u 21.vijeku, info je dostupan haman pa u samoposlugama. Neko je nekoga natak'o i to ne samo seksualno...voljali bih da autorica kaže zašto se nisu zaštitili.

Da joj je bilo stalo da se zastiti to bi uradila ne moze ga on istrest bez dozvole nije je silovo.
Sve ok ali Sara veli da je on možda želio samo avanturu a ona ga preveslala za dijete. Ako idemo logikom ljetne avanture, danas momci baš iz tog razloga (a i zaštita od STDs) koriste prezervative. Da ne bi neka za 9 mj pokucala na vrata sa mladunčetom. Tako da mi ni jedna ni druga strana nije jasna.

A istrest ga možeš bez dozvole u slučaju manipulativnog pristupa...mali kondom, žulja, smeta mi, nemam ga kod sebe, na vrijeme ću izvuć, ako se i desi to je dijete ljubavi, uzećemo se...ružičaste naočale i šarene laže. Ima nešto što se zove prisila na trudnoću, svjesna ili nesvjesna.
:shock: :oops:
User avatar
XeuX
Posts: 249
Joined: 28/02/2012 20:00

#110 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by XeuX »

Ja ovdje ne vidim ništa čudno,tipični profil agresivca i psihopate na koji većina žena pada,i tipična glupača koja nasjeda na njegove manipulacije.Mislim da ste stvoreni jedno za drugo.
Opet da je fin i kulturan,rekla bi da je dosadan ili bi ga gledala kao prijatelja.
Kako god,vama ženama muškarac ne valja kakav god da je.Zato nemoj nam tračit vrijeme,moramo da komentarišemo članke i seremo.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#111 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Matzan »

XeuX wrote:Ja ovdje ne vidim ništa čudno,tipični profil agresivca i psihopate na koji većina žena pada,i tipična glupača koja nasjeda na njegove manipulacije.Mislim da ste stvoreni jedno za drugo.
Opet da je fin i kulturan,rekla bi da je dosadan ili bi ga gledala kao prijatelja.
Kako god,vama ženama muškarac ne valja kakav god da je.Zato nemoj nam tračit vrijeme,moramo da komentarišemo članke i seremo.
:thumbup: :thumbup: :D
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#112 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Quaresma »

pa ako te konstantno laze i govori da ce se promjeniti, medjutim nista od toga, cak ti i prijeti, onda nemas sta ocekivati

ako ti zelis to da te bije i da se izivljava na tebi, vrati se ti njemu, ali razmisljaj o djetetu koje je na putu, da li zelis i njemu to isto?
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#113 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Gabrielo »

XeuX wrote:Ja ovdje ne vidim ništa čudno,tipični profil agresivca i psihopate na koji većina žena pada,i tipična glupača koja nasjeda na njegove manipulacije.Mislim da ste stvoreni jedno za drugo.
Opet da je fin i kulturan,rekla bi da je dosadan ili bi ga gledala kao prijatelja.
Kako god,vama ženama muškarac ne valja kakav god da je.Zato nemoj nam tračit vrijeme,moramo da komentarišemo članke i seremo.
Svaka ti je zlatna. :thumbup:
User avatar
alijagoro
Posts: 3339
Joined: 06/03/2008 18:02

#114 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by alijagoro »

Posesivan i divan zar to dvoje idu zajedno :roll: ,doduse rimuju se :lol:
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#115 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Stoner »

Ima i svakakvih rospija.
User avatar
Steph
Posts: 3204
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#116 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Steph »

U kojem si mjesecu? Nisam čit'o svu temu, halali ako piše negdje..
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#117 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Sephora »

Ime Korisničko wrote:
Aylin25 wrote:Informisala sam se putem neta zakon u toj zemlji ne dozvoljava da se muz i zena razvedu dok je zena trudna i dok ne prodje godina dana od rodjenja djeteta....
:shock:

O kojoj drzavi je rijec? Mozes u pp reci, ako ti predstavlja problem ovako javno?!


Eto ako je zakon takav, ne mozete se razvesti, onda postoje nacini da se sve to zaustavi,(naravno ako ti to zelis )...Ja ne mogu i necu nikada shvatiti zasto zene, ostaju sa tipovima koji ih maltletiraju, ...a sa druge strane, tip bio sa jednom zenom, ostavljaju ga iz prve i bez sigurnosti da je prevara pocinjena...

Halllo nositi modrice na sebi, je li ti zaista nemas postovanja prema samoj sebi..???????
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#118 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by p206 »

Sephora wrote:
Ime Korisničko wrote:
Aylin25 wrote:Informisala sam se putem neta zakon u toj zemlji ne dozvoljava da se muz i zena razvedu dok je zena trudna i dok ne prodje godina dana od rodjenja djeteta....
:shock:

O kojoj drzavi je rijec? Mozes u pp reci, ako ti predstavlja problem ovako javno?!
Islamska država Iraka i Levanta
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#119 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by p206 »

XeuX wrote:Ja ovdje ne vidim ništa čudno,tipični profil agresivca i psihopate na koji većina žena pada,i tipična glupača koja nasjeda na njegove manipulacije.Mislim da ste stvoreni jedno za drugo.
Opet da je fin i kulturan,rekla bi da je dosadan ili bi ga gledala kao prijatelja.
Kako god,vama ženama muškarac ne valja kakav god da je.Zato nemoj nam tračit vrijeme,moramo da komentarišemo članke i seremo.

svaka ti je za muzeja u Babilonu
Last edited by p206 on 23/03/2015 08:47, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#120 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by SaraFina »

Sephora wrote:
Ime Korisničko wrote:
Aylin25 wrote:Informisala sam se putem neta zakon u toj zemlji ne dozvoljava da se muz i zena razvedu dok je zena trudna i dok ne prodje godina dana od rodjenja djeteta....
:shock:

O kojoj drzavi je rijec? Mozes u pp reci, ako ti predstavlja problem ovako javno?!


Eto ako je zakon takav, ne mozete se razvesti, onda postoje nacini da se sve to zaustavi,(naravno ako ti to zelis )...Ja ne mogu i necu nikada shvatiti zasto zene, ostaju sa tipovima koji ih maltletiraju, ...a sa druge strane, tip bio sa jednom zenom, ostavljaju ga iz prve i bez sigurnosti da je prevara pocinjena...

Halllo nositi modrice na sebi, je li ti zaista nemas postovanja prema samoj sebi..???????
Takva drzava ne postoji nigdje u Evropi.
U Šerijatskom svijetu opet taj zakon je preblag za provedbu, dakle nigdje.

Prestala sam uopće komentirati na ovu temu, jer uporedjivanjem prvog posta i svih narednih došla sam do zaključka :
da se većina priče ne uklapa i da se nadogradjuje u ovisnosti od postova u kojima ljudi komentiraju. ( bilo dajući podršku, osudu ili postavljajuci pitanja )
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#121 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by muha_sa »

SaraFina wrote:
Takva drzava ne postoji nigdje u Evropi.
U Šerijatskom svijetu opet taj zakon je preblag za provedbu, dakle nigdje.

Prestala sam uopće komentirati na ovu temu, jer uporedjivanjem prvog posta i svih narednih došla sam do zaključka :
da se većina priče ne uklapa i da se nadogradjuje u ovisnosti od postova u kojima ljudi komentiraju. ( bilo dajući podršku, osudu ili postavljajuci pitanja
)
:thumbup:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#122 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by al_akhisari »

SaraFina wrote:
Takva drzava ne postoji nigdje u Evropi.
U Šerijatskom svijetu opet taj zakon je preblag za provedbu, dakle nigdje.

Prestala sam uopće komentirati na ovu temu, jer uporedjivanjem prvog posta i svih narednih došla sam do zaključka :
da se većina priče ne uklapa i da se nadogradjuje u ovisnosti od postova u kojima ljudi komentiraju. ( bilo dajući podršku, osudu ili postavljajuci pitanja
)
:sad: na 2. stranici postavih pitanje o državi, ali odgovora nema...šta da insan pomisli, sem da je sarita u pravu
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#124 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by ZenaZbrkovima »

Aylin25 wrote:Informisala sam se putem neta zakon u toj zemlji ne dozvoljava da se muz i zena razvedu dok je zena trudna i dok ne prodje godina dana od rodjenja djeteta....
nastavi li zivot s njim nece jos dugo biti trudna. sasvim "normalne" i zdrave zene znaju izgubiti trudnocu tek tako, a daj Boze da je ona iznese do kraja tako fizicki i psihicki zlostavljana. Daj Boze, kazem. Ako ima i trunke istine u ovome sto je iznijela..
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#125 Re: Sta da radim, kao da ima dvije licnosti u sebi

Post by Sephora »

SaraFina wrote:
Sephora wrote: :shock:

O kojoj drzavi je rijec? Mozes u pp reci, ako ti predstavlja problem ovako javno?!


Eto ako je zakon takav, ne mozete se razvesti, onda postoje nacini da se sve to zaustavi,(naravno ako ti to zelis )...Ja ne mogu i necu nikada shvatiti zasto zene, ostaju sa tipovima koji ih maltletiraju, ...a sa druge strane, tip bio sa jednom zenom, ostavljaju ga iz prve i bez sigurnosti da je prevara pocinjena...

Halllo nositi modrice na sebi, je li ti zaista nemas postovanja prema samoj sebi..???????
Takva drzava ne postoji nigdje u Evropi.
U Šerijatskom svijetu opet taj zakon je preblag za provedbu, dakle nigdje.

Prestala sam uopće komentirati na ovu temu, jer uporedjivanjem prvog posta i svih narednih došla sam do zaključka :
da se većina priče ne uklapa i da se nadogradjuje u ovisnosti od postova u kojima ljudi komentiraju. ( bilo dajući podršku, osudu ili postavljajuci pitanja )
Znam da ne postoje - ali opet pitam, da vidim o kojoj drzavi je rijec.. :roll: a ako cemo iskreno, ne postoji zakon koji se ne moze prekrsiti ako je u pitanju licni interes i interes mog djeteta!- sto znaci ... ako se zeli ovom "problemu "se moze stati na kraj...
Post Reply