Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#26 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by kritichar »

Jstat wrote:
Ma jebiga sad tko će da legne pod koga tko neće. Koja bi ružna legla da može koja ne bi. Tko zna, govorimo općenito. Ružna žena ne može da govori o tom poštenju jer nikad nije ni doživjela taj izazov shvaćaš. Možda bi prošla dobro, možda ne, kao što lijepe žene prođu dobro, neke legnu pod previše, ali one to proživljavaju, ove ružne ne.
muškarci su ipak za nijansu još uvijek lakša roba od žena, tako da i te ružne, ako pokažu želju naće se i za njih neko da dokaže kako nije poštena
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#27 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by kritichar »

eto ti znaš šta je tema
normalno da je teško i njoj i svakoj drugoj radodajci
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#28 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by Big Ang »

Ovo sto je Natasa rekla nije bas iz njene glave. Davno sam ja ovo cula. Donekle je tacna ta tvrdnja. Ponajvise sto potvrdjuje da lijepim zenama nije lako. Vazda se moraju dokazivati, pravdati, paziti.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#29 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by dječak sa šibicama »



covjek je izdominirao
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#30 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by kritichar »

al prvo prešo preko nje, par puta :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#31 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by Truba »

to je isto kad ružan muškarac kaže ja nikad ne bih prevario curu/suprugu :D ( koju je jedva našao)

zato što mu se šanse kod drugih žena poklapaju s "poželjnim" moralom 0 mogućih prevara 0 stvarnih prevara

gospodin je onaj koji ima 10 mogućnosti i 0 učinjenih

isto je i s trebama :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#32 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by dječak sa šibicama »

Ruzni muskarci varaju vise nego lijepi, ziv ti bio.

Pod odredjenim uvjetima naravno.. debeli novcanik recimo.
yoyo13
Posts: 1021
Joined: 05/05/2014 19:18

#33 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by yoyo13 »

e to je to sto ja kazem :D :D :D ajd ostani posten kad.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by JThomas »

realno, kome je do kurvanja, novac i vlast otvaraju mnogo veće mogućnosti nego bilo kakva fizička ljepota.
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#35 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by Truba »

dječak sa šibicama wrote:Ruzni muskarci varaju vise nego lijepi, ziv ti bio.

Pod odredjenim uvjetima naravno.. debeli novcanik recimo.
nisam ni mislio u bukvalno ružnom muškarcu
više sam mislio o onom običnom nevidiljvom koji se dobro mora truditi da bi dobio broj od lokalne krampe :D

dok ima muškaraca kojima se cure same uvaljuju... odu po kruh i mlijeko dobiju broj telefona neke cure... a nisu ni prstom mrdnuli
eeeeh nakon 10 upada dobrih pički :D ako ostane vjeran... to je karakter
a onom prvom :D i da hoće prevariti... krampa će ga prijaviti za silovanje :lol: :lol: :lol:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#36 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by radostan dan »

moja koleginica kaže - ja boga mi ne znam jesam li poštena, meni niko nije tražio...
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#37 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by Truba »

pa vidiš da te kuša :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by JThomas »

ona traži da on traži... :D
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#39 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by radostan dan »

ma jok, nije to što mislite...žena je legenda, pred penzijom, ono -stari kov, o sebi-pri sebi...nego kad se skupi žensko društvo, pa počnu da tračaju druge, tračom podižući sebi cijenu i maskirajući vlastite brljotine, ona im ga namjerno spusti na kraju njihovog moralisanja - ja boga mi ne znam jesam li poštena, meni niko nije tražio....
i sjebe im kontrukciju. :D
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#40 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by p206 »

ljepše žene su generalno sretnije od onih manje lijepih, to se vidi na njima... zbog čega, lahko je zaključiti
ovoj lijepoj je dovoljno da stavi nekoliko slika gdje će diskretno pokazati noge i sise i već će imati 30 zahtjeva na fb

možemo se mi lagati koliko hoćemo, ali tako je i sa muškarcima, isto... jednostavno genetika odradi svoje, a ovozemaljski život koji je surov odradi ostalo....prirodna selekcija
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#41 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by sour cherry »

Ružne mogu sa ružnima.Ko je kriv onima koji imaju previsok kriterij. :mrgreen:
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#42 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by bang and blame »

Jstat wrote:
kritichar wrote:
Jstat wrote:U pravu je. Mada ne mislim da se to odnosi samo na financijsko stanje i slično.
Za lijepu ženu postoji ogroman interes, jednostavno. Primjera radi, ako se lijepoj ženi upucava 200 muškaraca (normalnih, da kažem ne uključujući očite debile) i ona pristane na 10% njih, da odu na kavu, večeru, spoj, da krenu u vezu, nebitno, to je 20 tipova.
S druge strane ako ružna žena pristane na 10% udvarača, to je 1 tip u vrh glave.
sve je to u granicama normale, i sve bi i ostalo tako da ne legne pod tih 20
Ma jebiga sad tko će da legne pod koga tko neće. Koja bi ružna legla da može koja ne bi. Tko zna, govorimo općenito. Ružna žena ne može da govori o tom poštenju jer nikad nije ni doživjela taj izazov shvaćaš. Možda bi prošla dobro, možda ne, kao što lijepe žene prođu dobro, neke legnu pod previše, ali one to proživljavaju, ove ružne ne.
Kljucna rijec je IZAZOV. Hajd' odoli sopstvenom EGU. Dobro zena rece: "Ne znam ni jesam li postena. Meni nije niko trazio." :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#43 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by azurna_obala »

Ružna sam i poštena...dakle, nemam problema sa salijetanjem :lol: :lol:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#44 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by prog321 »

Black swan wrote: dok ima muškaraca kojima se cure same uvaljuju... odu po kruh i mlijeko dobiju broj telefona neke cure... a nisu ni prstom mrdnuli
eeeeh nakon 10 upada dobrih pički :D ako ostane vjeran... to je karakter
:

To :-D
Ali moram priznati da nije lako. Borba samim sa sobom, Dan u danu.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#45 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by Jokericious »

prog321 wrote:
Black swan wrote: dok ima muškaraca kojima se cure same uvaljuju... odu po kruh i mlijeko dobiju broj telefona neke cure... a nisu ni prstom mrdnuli
eeeeh nakon 10 upada dobrih pički :D ako ostane vjeran... to je karakter
:

Taj sam. :-D
Ali moram priznati da nije lako. Borba samim sa sobom, Dan u danu.
Pogotovo kad su mlade, poviletne. Skacu u krilo same.
Meni jesu dok sam isao u osnovnu i srednju skolu. Sada slabo. Mislio sam da je do toga sto se ocekuje da mi to radimo ali vidim po tebi da nije to. :zoka:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#46 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by nightvision »

Jokericious wrote:Meni jesu dok sam isao u osnovnu i srednju skolu. Sada slabo. Mislio sam da je do toga sto se ocekuje da mi to radimo ali vidim po tebi da nije to. :zoka:
jel' to nesto kao "guzio sam jednom prosle godine, ove godine nesto slabije"? :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#47 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by avetinja »

Stanioo wrote:Ovu misao iz naslova teme reče jedna folk pjevačica (Nataša Bekvalac, preključe). Gomila baljezganja, trud, rad ovo ono.. ali mi ova misao ostade u sjećanju. Sutradan čitam novine, uhvatili se baš ovoga.. otvorim tviter.. uhvatili se baš ovoga. :)

Kako objašnjavate ovu rečenicu?

Kada pogledam iza sebe, najbolje učenice, najbolje studentkinje, osnovna, srednja, faks.. su bile onako.. moram reći ružnjikave žene. Od relativno ružne do baš ružne žene. Fizički mislim. Kažu čovjek kad podsvjesno zna da nije atraktivan suprotnom polu, podsvjesno kreće više da se trudi da se probije u životu, da postane atraktivniji.. ili da bar ima više karata na raspolaganju.


Zamoljavam vas bez komentara:
O ukusima se ne raspravlja, niko nije ružan, svako je lijep na svoj način i slične budalaštine.


Postoji objektivna ružnoća. Kada je neko objektivno, realno ružan. Fizički ružan. To nije problem priznati. Takvih muškaraca i žena ima. Nisu oni ništa drugačiji od drugih, nisu eto nešto zli, bezobrazni i štatijaznam, nego jednostavno imaju boljku fizički izgled.
Nije puno pogriješila. Uglavnom te najbolje učenice su ružne, zato što znaju da nemaju atribute, da lahko prođu u životu.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#48 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by ho oponopono »

...a nije mi jasna povezanost "manje ljepote sa višim stupnjem poštenja", ma moja glava je u koliziji ne mogu ja to razabrati, jebiga(da prostiš)...Image a naposletku svako svoju karmu nosi...
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#49 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by bang and blame »

ho oponopono wrote:...a nije mi jasna povezanost "manje ljepote sa višim stupnjem poštenja", ma moja glava je u koliziji ne mogu ja to razabrati, jebiga(da prostiš)...Image a naposletku svako svoju karmu nosi...
Bezbel' se misli da ka lijepoj zeni svako bi šape pruz'o.. One su primjecene i zato sto su primjecene, lako se i povedu za komplimentima i lako se povedu price o njima. Sad, dal' iz zavisti ili zbog neceg stvarno uradjenog- ko zna.
Last edited by bang and blame on 09/11/2014 22:01, edited 1 time in total.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#50 Re: Lako je ružnoj ženi da bude poštena..

Post by JThomas »

imaju više ponuda, i moralnih i nemoralnih, to niko ne može poreći.

ali opet, najteže je biti pošten kad imaš moć i vlast, kojeg god da si spola, vjere, nacije, dobi...
Post Reply