Muške sponzoruše

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#76 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

dječak sa šibicama wrote:
thea wrote:ima svasta u basti
Gdje si ti, ljepotice.
moj djecace, sad ce pomisliti da sam stvarno lijepa :)
:kiss:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#77 Re: Muške sponzoruše

Post by dobar osjecaj »

SaraFina wrote: Djeluješ kad te čitam prilično razborito, otresito i inteligentno.
Vjerujem da svi imamo slabosti. Ti si svoju platila. Što rekao Edo na takve mufljuze ne vrijedi trošiti riječi.
Neka si mu dodatno uzburkala emocije. Pravo!
Ja sam prosjecna osoba i ne mislim da se tu radilo i o kakvim slabostima. Meni je to bilo nesto novo, nepojmljivo. Ja kad nemam novca privremeno na tekucem racunu, skupim se kao mali mis i trazim nacin da zaradim ili cekam platu ponasajuci se kao neko ko trenutno realno nema novca. Nikad mi ne bi palo na pamet da donesem hrpu odjece na kasu i trazim nekome da mi plati, da pozivam drustvo kod sebe a da trazim od nekoga drugog da mi to sve plati i sve druge slicne stvari na koje su ti ljudi spremni. Nisam se znala ponasati u toj meni potpuno nepoznatoj situaciji. Nadam se da mi se nikada nece desiti nista slicno a kad bi se ponovo nasla u jednoj od tih situacija na kasi, sad bi hladno rekla nemam/ne mogu/necu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#78 Re: Muške sponzoruše

Post by dječak sa šibicama »

I da ne budem sad okarakteriziran kao "ogorceni muskarac", nisam zaista, ja sam samo realan.

Pare su bitne, i to je to. Nazalost, ali tako stvari stoje.

Da si ne znam kako dobar, lijep, zgodan, uvijek te za prsa pobjedjuje i najruzniji muskarac koji ima kljuceve novog Ferarija, ili nesto slicno, sustina je jasna nadam se. Jedino ako si lijep, zgodan, dobar i imas puno para, onda si rodjeni pobjednik, odlikas :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#79 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

edo_79 wrote:
dječak sa šibicama wrote:
SaraFina wrote: Mene lično moj izabranik moraće recimo voljeti. Nema tih para koje bi mogle moj temperament kupiti ili kontrolirati :D
Uf uf uf uf uf... oprosti, ja to onako za sebe...

Vjerujem da ne postoji muskarac, govorim o iskusnim muskarcima ne klincima, koji se u zivotu nije osvjedocio da ta zenska prica o "ljubavi kao sustini, nema tih para koje bla bla bla" pije vode do prvog financijskog problema.

Bez zezanja sad pisem.

I ja volim da se bacam u sanjarske price o ljubavi, romantici, setnjici uz rijeku i drzanju za rukice, sutiranju kestenja i njenom smijehu dok joj pricam najnoviji vic, trcanju kroz polje cvijeca i zagrljaju sa okretom od 360 stepeni... ali to je samo prica.
Lično na svojoj koži ovo osjetio ..... Kod mene je bio slučaj da je naletio ''lovaran'' lik i to i bi .....

Kako mi pesimistički zvučite!

Ja sam bolan ratno dijete. Odrasla na leći i repi. Tako da su sve materijalne stvari prolazne.
Dobro ih je imati ali ne po svaku cijenu.

Jer imaš tako nepredvidjenih situacija u zivotu mnogo kad ti ne mogu pomoći ( bolest ) i ne znače nista.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#80 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

katastrofa
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#81 Re: Muške sponzoruše

Post by edo_79 »

SaraFina wrote:Kako mi pesimistički zvučite!

Ja sam bolan ratno dijete. Odrasla na leći i repi. Tako da su sve materijalne stvari prolazne.
Dobro ih je imati ali ne po svaku cijenu.

Jer imaš tako nepredvidjenih situacija u zivotu mnogo kad ti ne mogu pomoći ( bolest ) i ne znače nista.
+1
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#82 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

edo_79 wrote:
SaraFina wrote:Ja sam za kompromis, imam visoku stopu tolerancije prema dragim i voljenim. Ali sam i ponekad teška. U tim situacijama trebala bi znači nekog sa bezuvjetnom ljubavi a ne lovom.
Misliš ostaću ono što zovu u narodu " stara cura "?
Pa nije ni to najcrnje što se jednoj zeni moze dogoditi :D
I onda se pitaju cure što su same, što im niko ne prilazi, što je ovo, što je ono. S tim načinom razmišljanja ćeš fakat postat ''stara cura''......

Imaš li 60 kila ... da vidim kolk'o si teška :mrgreen:
Imam! I Visoka sam poprilično :D

Seljački plećata i tako!

Vadi li me to šta u zivotu?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#83 Re: Muške sponzoruše

Post by dječak sa šibicama »

Zasto imam osjecaj da thea ovo meni :D
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#84 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

sve ukupno oko para, za sve je kriv onaj maharadza koji prvi izmisli pare.
nije vise mogao da vucara za sobom koze.
Last edited by thea on 20/10/2014 14:04, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#85 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

dobar osjecaj wrote:
SaraFina wrote: Djeluješ kad te čitam prilično razborito, otresito i inteligentno.
Vjerujem da svi imamo slabosti. Ti si svoju platila. Što rekao Edo na takve mufljuze ne vrijedi trošiti riječi.
Neka si mu dodatno uzburkala emocije. Pravo!
Ja sam prosjecna osoba i ne mislim da se tu radilo i o kakvim slabostima. Meni je to bilo nesto novo, nepojmljivo. Ja kad nemam novca privremeno na tekucem racunu, skupim se kao mali mis i trazim nacin da zaradim ili cekam platu ponasajuci se kao neko ko trenutno realno nema novca. Nikad mi ne bi palo na pamet da donesem hrpu odjece na kasu i trazim nekome da mi plati, da pozivam drustvo kod sebe a da trazim od nekoga drugog da mi to sve plati i sve druge slicne stvari na koje su ti ljudi spremni. Nisam se znala ponasati u toj meni potpuno nepoznatoj situaciji. Nadam se da mi se nikada nece desiti nista slicno a kad bi se ponovo nasla u jednoj od tih situacija na kasi, sad bi hladno rekla nemam/ne mogu/necu.

To je stvar odgoja i poimanja i poimanja odgovornosti.

Pomenula si u prvom postu da i roditelji od tvog bivšeg izigravaju neku gospodu mada nisu materijalno situirani?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#86 Re: Muške sponzoruše

Post by dječak sa šibicama »

SaraFina wrote: Kako mi pesimistički zvučite!

Ja sam bolan ratno dijete. Odrasla na leći i repi. Tako da su sve materijalne stvari prolazne.
Dobro ih je imati ali ne po svaku cijenu.

Jer imaš tako nepredvidjenih situacija u zivotu mnogo kad ti ne mogu pomoći ( bolest ) i ne znače nista.
Apsolutno se slazem sa tobom, materijalizam je sranje, prolaznost, ali pogledaj oko sebe.

Ne treba nista ovdje pisati, samo se osvrni oko sebe. Pogledaj svijet oko sebe.

A to, bolest, ljudi o tome, kao i o smrti, ne razmisljaju dok ne dodje vrijeme za to. Ne kaze se dzaba, bolestan ima samo jednu zelju, a zdrav hiljadu i jednu.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#87 Re: Muške sponzoruše

Post by eluna »

Velkoski wrote:Kada mogu žene zašto ne bi mogli i muškarci? I šta je tu konkretno pogrešno?

Svaka roba ima svoju mušteriju :oops:
pogrešno je što su takve žene kurve, a takvi muškarci su frajeri - a i jedni i drugi se prodaju za lovu
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#88 Re: Muške sponzoruše

Post by dobar osjecaj »

dječak sa šibicama wrote:I da ne budem sad okarakteriziran kao "ogorceni muskarac", nisam zaista, ja sam samo realan.
Pare su bitne, i to je to. Nazalost, ali tako stvari stoje.
Da si ne znam kako dobar, lijep, zgodan, uvijek te za prsa pobjedjuje i najruzniji muskarac koji ima kljuceve novog Ferarija, ili nesto slicno, sustina je jasna nadam se. Jedino ako si lijep, zgodan, dobar i imas puno para, onda si rodjeni pobjednik, odlikas :D
Vidi, djecak, djelimicno se slazem s tobom. Nekad sam mislila da je svejedno da li je muskarac na pocetku bez igdje icega, u fazonu uz ljubav cemo stvoriti sve...blablabla.
I dalje vjerujem da to nije tragicna polazna osnova za par koji je u slicnoj situaciji, mladi bez igdje icega a zdravi i sposobni da stvore.
Danas, kad ja koja sam bez obzira na polaznu osnovu stekla lijepe uslove za zivot i kad mi je iskustvo pokazalo da ne treba da se petljam sa ljudima koji su za isto vrijeme stekli nista, vise mi se svidja ideja zivota s muskarcem koji je za to vrijeme stekao slicne uslove kao i ja. Ima vise smisla i zdravija je osnova za zajednicki zivot.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#89 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

thea wrote:sve ukupno oko para, za sve je kriv onaj maharadza koji prvi izmisli pare.
nije vise mogao da vucara za sobom koze.

Kao što rekoh lijepo ih je imati no ne pod cijenu gubljenja identiteta, privatnosti, zivota i principa.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#90 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

Gospodin moze biti neko iz bez para.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#91 Re: Muške sponzoruše

Post by dječak sa šibicama »

dobar osjecaj wrote: Vidi, djecak, djelimicno se slazem s tobom. Nekad sam mislila da je svejedno da li je muskarac na pocetku bez igdje icega, u fazonu uz ljubav cemo stvoriti sve...blablabla.
I dalje vjerujem da to nije tragicna polazna osnova za par koji je u slicnoj situaciji, mladi bez igdje icega a zdravi i sposobni da stvore.
Danas, kad ja koja sam bez obzira na polaznu osnovu stekla lijepe uslove za zivot i kad mi je iskustvo pokazalo da ne treba da se petljam sa ljudima koji su za isto vrijeme stekli nista, vise mi se svidja ideja zivota s muskarcem koji je za to vrijeme stekao slicne uslove kao i ja. Ima vise smisla i zdravija je osnova za zajednicki zivot.
Sapient sat.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#92 Re: Muške sponzoruše

Post by dječak sa šibicama »

thea wrote:Gospodin moze biti neko iz bez para.
Niti je svako ko ima para, gospodin.

Nego, sta ima kod tebe.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#93 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

dječak sa šibicama wrote:
SaraFina wrote: Kako mi pesimistički zvučite!

Ja sam bolan ratno dijete. Odrasla na leći i repi. Tako da su sve materijalne stvari prolazne.
Dobro ih je imati ali ne po svaku cijenu.

Jer imaš tako nepredvidjenih situacija u zivotu mnogo kad ti ne mogu pomoći ( bolest ) i ne znače nista.
Apsolutno se slazem sa tobom, materijalizam je sranje, prolaznost, ali pogledaj oko sebe.

Ne treba nista ovdje pisati, samo se osvrni oko sebe. Pogledaj svijet oko sebe.

A to, bolest, ljudi o tome, kao i o smrti, ne razmisljaju dok ne dodje vrijeme za to. Ne kaze se dzaba, bolestan ima samo jednu zelju, a zdrav hiljadu i jednu.

Zivot čine male stvari. To je jedina istina. Osmijeh, ruza, SMS....

Za mene to nije kesa markirane robe koju izvučem iz auta, mada ima situacija kad bukvalno plaću i potopim.
Prije nego dobijem :D
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#94 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

Sta ti treba?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#95 Re: Muške sponzoruše

Post by Ramzess Veliki »

eluna wrote:
Velkoski wrote:Kada mogu žene zašto ne bi mogli i muškarci? I šta je tu konkretno pogrešno?

Svaka roba ima svoju mušteriju :oops:
pogrešno je što su takve žene kurve, a takvi muškarci su frajeri - a i jedni i drugi se prodaju za lovu
Jadan je muškarac koji se ženi grebe za pare.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#96 Re: Muške sponzoruše

Post by SaraFina »

Ramzess Veliki wrote:
eluna wrote:
Velkoski wrote:Kada mogu žene zašto ne bi mogli i muškarci? I šta je tu konkretno pogrešno?

Svaka roba ima svoju mušteriju :oops:
pogrešno je što su takve žene kurve, a takvi muškarci su frajeri - a i jedni i drugi se prodaju za lovu
Jadan je muškarac koji se ženi grebe za pare.

U tim pričama o grebanju za lovu sve strane su jadne i muške i zenske, i one koje plaćaju i one koje čekaju da budu plaćene za usluge.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#97 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

idem za zenu.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#98 Re: Muške sponzoruše

Post by Ramzess Veliki »

thea wrote:Gospodin moze biti neko iz bez para.
Ko je bez para taj je nesposoban.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#99 Re: Muške sponzoruše

Post by edo_79 »

SaraFina wrote: Imam! I Visoka sam poprilično :D

Seljački plećata i tako!

Vadi li me to šta u zivotu?
Jašta radi, dobra za skidat dudove kad uzrele, a pošto si plećata moreš ponet i naramak drva :pisnuo:
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#100 Re: Muške sponzoruše

Post by thea »

ko nema za hljeba taj je lijen.
Post Reply