Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Laki_Strajk
Posts: 7
Joined: 28/09/2014 00:27

#1 Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Laki_Strajk »

Nadam se da je ovo mjesto gdje mogu postaviti pitanje. Imam takav problem koji me prati već duže vremena i u odnosima sa partnericom gdje kondom puca, neugodan osjećaj stezanja. Očiti je problem sa prezervativima bio koje marke i materijala kojeg sam u BiH nabavio.

Dosad sam probao Durex, neke bez imena koje sam dobio na ulici kada je bila edukacija o spolno prenosivim bolestima i Primeros. Nisam pronašao odgovarajuću veličinu a koliko sam pročitao na uputama piše Europska veličina na svima koje sam probao.

Tako jednog dana krenem u potragu po Sarajevu, prvo sex shop na Skenderiji, upitam da mi daju više veličina da probam, prodavačica mi kaže da imaju samo standard veličinu. Odem do farmacije, imaju samo standard. Tražim sa stidom i po Konzumu, DM-u, prčkam po policama sa kondomima i čitam samo euro veličina. >>>>Dakle, zanima me gdje se u Sarajevu mogu uzeti kondomi više veličina da isprobam i da napokon uvrdim koji mi pristaje? Jer s obzirom na dosadašnja iskustva različite veličine je nemoguće naći. Na kraju me zanima kako se službeno zovu sve veličine kondoma? Za sada znam samo za euro standard.

Unaprijed hvala na odgovorima. :)
User avatar
Capajebo
Posts: 20752
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Capajebo »

Znaci moram se vratiti na Lucky Strike, tek sada sam dobio odgovor na dugogodisnje pitanje :-)
User avatar
Laki_Strajk
Posts: 7
Joined: 28/09/2014 00:27

#3 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Laki_Strajk »

Raja, nisam očekivao podsmijeh zbog mog problema ali ako netko zna gdje nabaviti ili ako naiđe u nekoj prodavnici više veličina neka mi pošalje PM, mislim da ću se zadržati na ovom forumu. Zanimljiv mi je :thumbup:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#4 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Klitemnestraaa »

Laki_Strajk wrote:Raja, nisam očekivao podsmijeh zbog mog problema ali ako netko zna gdje nabaviti ili ako naiđe u nekoj prodavnici više veličina neka mi pošalje PM, mislim da ću se zadržati na ovom forumu. Zanimljiv mi je :thumbup:
Da si bio (kao sto si naveo) u sex shopu na Skenderiji vidio bi da imaju XXL kondome odmah do kase, 1.5 komad.
User avatar
Laki_Strajk
Posts: 7
Joined: 28/09/2014 00:27

#5 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Laki_Strajk »

Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Velkoski »

Pa jebi bez kondoma, sumnjam da će te neka odbiti kada joj pokažeš svoju kurčinu. :thumbup: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by todd_smith »

Imas u Interexu.

Image
RLewis
Posts: 493
Joined: 04/02/2013 13:33

#8 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by RLewis »

Potrazi boljim pumpama ilo trgovinama kamasutra ima xl kondome
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#9 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by lavorpunvode »

Klitemnestraaa wrote:
Laki_Strajk wrote:Raja, nisam očekivao podsmijeh zbog mog problema ali ako netko zna gdje nabaviti ili ako naiđe u nekoj prodavnici više veličina neka mi pošalje PM, mislim da ću se zadržati na ovom forumu. Zanimljiv mi je :thumbup:
Da si bio (kao sto si naveo) u sex shopu na Skenderiji vidio bi da imaju XXL kondome odmah do kase, 1.5 komad.
mozda mu treba XS, s obzirom da je vec priznao da je dio uvodnog posta laz :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#10 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by avetinja »

Laki_Strajk wrote:Nadam se da je ovo mjesto gdje mogu postaviti pitanje. Imam takav problem koji me prati već duže vremena i u odnosima sa partnericom gdje kondom puca, neugodan osjećaj stezanja. Očiti je problem sa prezervativima bio koje marke i materijala kojeg sam u BiH nabavio.

Dosad sam probao Durex, neke bez imena koje sam dobio na ulici kada je bila edukacija o spolno prenosivim bolestima i Primeros. Nisam pronašao odgovarajuću veličinu a koliko sam pročitao na uputama piše Europska veličina na svima koje sam probao.

Tako jednog dana krenem u potragu po Sarajevu, prvo sex shop na Skenderiji, upitam da mi daju više veličina da probam, prodavačica mi kaže da imaju samo standard veličinu. Odem do farmacije, imaju samo standard. Tražim sa stidom i po Konzumu, DM-u, prčkam po policama sa kondomima i čitam samo euro veličina. >>>>Dakle, zanima me gdje se u Sarajevu mogu uzeti kondomi više veličina da isprobam i da napokon uvrdim koji mi pristaje? Jer s obzirom na dosadašnja iskustva različite veličine je nemoguće naći. Na kraju me zanima kako se službeno zovu sve veličine kondoma? Za sada znam samo za euro standard.

Možda ti imaš azijsku veličinu. :mrgreen:

Unaprijed hvala na odgovorima. :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#11 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by dale cooper »

Laki_Strajk wrote:Nadam se da je ovo mjesto gdje mogu postaviti pitanje. Imam takav problem koji me prati već duže vremena i u odnosima sa partnericom gdje kondom puca, neugodan osjećaj stezanja. Očiti je problem sa prezervativima bio koje marke i materijala kojeg sam u BiH nabavio.

Dosad sam probao Durex, neke bez imena koje sam dobio na ulici kada je bila edukacija o spolno prenosivim bolestima i Primeros. Nisam pronašao odgovarajuću veličinu a koliko sam pročitao na uputama piše Europska veličina na svima koje sam probao.

Tako jednog dana krenem u potragu po Sarajevu, prvo sex shop na Skenderiji, upitam da mi daju više veličina da probam, prodavačica mi kaže da imaju samo standard veličinu. Odem do farmacije, imaju samo standard. Tražim sa stidom i po Konzumu, DM-u, prčkam po policama sa kondomima i čitam samo euro veličina. >>>>Dakle, zanima me gdje se u Sarajevu mogu uzeti kondomi više veličina da isprobam i da napokon uvrdim koji mi pristaje? Jer s obzirom na dosadašnja iskustva različite veličine je nemoguće naći. Na kraju me zanima kako se službeno zovu sve veličine kondoma? Za sada znam samo za euro standard.

Unaprijed hvala na odgovorima. :)
Baš si kurate sreće. :| :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#12 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Ramzess Veliki »

Laki_Strajk wrote:Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
Ništa lakše ... odeš na Skenderiju u Sex shop, radi jedna plavuša, i kažeš joj da ti treba navlaka za kiturinu.
Kad pita koliku, imaš u izlogu velikih pa pokažeš za koju veličinu ti treba.
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#13 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by yoda82 »

Ramzess Veliki wrote:
Laki_Strajk wrote:Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
Ništa lakše ... odeš na Skenderiju u Sex shop, radi jedna plavuša, i kažeš joj da ti treba navlaka za kiturinu.
Kad pita koliku, imaš u izlogu velikih pa pokažeš za koju veličinu ti treba.
A može ga i izvaditi i staviti na pult, pa neka prodavačica ocjeni. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by supercali »

Laki_Strajk wrote:Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
moras ti priznati da lazes i u vezi velicine smokija
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#15 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Ramzess Veliki »

yoda82 wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Laki_Strajk wrote:Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
Ništa lakše ... odeš na Skenderiju u Sex shop, radi jedna plavuša, i kažeš joj da ti treba navlaka za kiturinu.
Kad pita koliku, imaš u izlogu velikih pa pokažeš za koju veličinu ti treba.
A može ga i izvaditi i staviti na pult, pa neka prodavačica ocjeni. :D
Malo nezgodno ... stakleni je pult ... mene uvijek strah da ne pukne ... :shock:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#16 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Henry Chinaski »

Imam ja nekih nošenih ako ti ne smeta. Šiju se po mjeri pa ih ja koristim po par puta. Šare su još dobre i samo ih malo izbalansiraš.
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#17 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by yoda82 »

Ramzess Veliki wrote:[
Malo nezgodno ... stakleni je pult ... mene uvijek strah da ne pukne ... :shock:
Pa ne moraš ga tresnuti na pult. Ono nježno ga spusti :D
User avatar
Laki_Strajk
Posts: 7
Joined: 28/09/2014 00:27

#18 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Laki_Strajk »

supercali wrote:
Laki_Strajk wrote:Hvala na info. :thumbup:
Moram priznati da sam lagao jer me stid ući u sex shop i još više stid za upitati imaju li različite veličine :oops:
Ovako će barem biti lakše poslati brata na pravu adresu
moras ti priznati da lazes i u vezi velicine smokija
Šta ima veze ako je manji :D Mislim da bih bio sretniji da je malo manji, ovako kad ga non stop namještam oko koljena izgledam kao perverzna seljačina koja se voli češati u javnosti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#19 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by supercali »

ma ja a meni se vuce po podu :-?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#20 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Officer Crabtree »

Tema u obliku bez hvaljenja bi počela ovako:

Pozrav raja, znate li gdje mogu naći veće od standardnih kondome, tražio sam svugdje bez uspjeha. Hvala.

:D
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#21 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by dulekrele »

sto ? spada ti :D
smack
Posts: 583
Joined: 28/05/2014 14:38

#22 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by smack »

Nabavi one sto veterinari koriste pri pregledu krava, samo zavezi gumicom za kosu..mada moze
i duck tape 8-)
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#23 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by golman »

Najbolje ti je bez kondoma...jer je stvarno bezveze osjećaj...kao da pereš noge u čarapama :D
ako već moraš,onda nabavi kvalitetniji da ne pukne,a ako ti spada,stavi gumicu za kosu,samo je predvostruči i nema problema...
ako imaš baš preveliku alatku,preko 25 cm,onda ti predlažem da uzmeš kese za zamrzivač,one obične...srednje veličine...
valjda ti one neće spadati....
Uraaa
Posts: 61
Joined: 11/09/2014 14:32

#24 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by Uraaa »

Vidi z Deenom, čist momak, a vjerovatno ne traži da koristiš kondome i udri :izet:
bella_ciao
Posts: 576
Joined: 16/10/2014 19:58

#25 Re: Ne mogu pronaći odgovarajuću veličinu kondoma

Post by bella_ciao »

Laki_Strajk wrote:Nadam se da je ovo mjesto gdje mogu postaviti pitanje. Imam takav problem koji me prati već duže vremena i u odnosima sa partnericom gdje kondom puca, neugodan osjećaj stezanja. Očiti je problem sa prezervativima bio koje marke i materijala kojeg sam u BiH nabavio.

Dosad sam probao Durex, neke bez imena koje sam dobio na ulici kada je bila edukacija o spolno prenosivim bolestima i Primeros. Nisam pronašao odgovarajuću veličinu a koliko sam pročitao na uputama piše Europska veličina na svima koje sam probao.

Tako jednog dana krenem u potragu po Sarajevu, prvo sex shop na Skenderiji, upitam da mi daju više veličina da probam, prodavačica mi kaže da imaju samo standard veličinu. Odem do farmacije, imaju samo standard. Tražim sa stidom i po Konzumu, DM-u, prčkam po policama sa kondomima i čitam samo euro veličina. >>>>Dakle, zanima me gdje se u Sarajevu mogu uzeti kondomi više veličina da isprobam i da napokon uvrdim koji mi pristaje? Jer s obzirom na dosadašnja iskustva različite veličine je nemoguće naći. Na kraju me zanima kako se službeno zovu sve veličine kondoma? Za sada znam samo za euro standard.

Unaprijed hvala na odgovorima. :)
Gdje god odes mozes kupiti kondome razlicitih velicina, ne znam sta si do sad kupovo al na svakom durex pakovanju pise koji je precnik tako da ima manjih a i vecih.
Eh sad mozda se hvalis da imas velku kitu al sigurno nista ne :izet: kad ne znas kako paket kondoma izgleda :D
Post Reply