Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

madner

#451 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by madner »

Cekamo dupli salto, kada saznamo da je njen dragi zapravo angazovao ovog kako bi ispitao njenu vjernost prije nego sto sazna da je on dobitnik na lotu. :D
wtfblesa

#452 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

Kako neću reći Allahimanet kad niti jedan konstruktivan savjet nisam dobila. Vaše premise u sebi nose uglavnom negativne konotacije. Dušebrižništvo, osudu i zafrkanciju. (Šta ko ima od toga i dijeli) Kako biste prijatelju/prijateljici dali savjet? I da li biste osuđivali? Neka baci prvi kamen ko nije nikad griješio. Zaboravljate da svatko onaj ko kaže-ne bih nikad, može i sam upasti u takvu situaciju, upravo je Bog, ako u Njega vjerujete iskušava. Nisam tražila belaj, nisam mu išla u susret, život i okolnosti su mi donijele nešto sa čim sam se suočila onako kako sam najbolje znala. Greška je što sam mislila da bi više ljudi, više umova, više srca, mogli pronaći najbolji, najljepši, najmanje bolan izlaz iz ove životne zavrzlame. Nažalost, vas izgleda najviše vodi vaš ego, frustracije...ili ste jednostavno tu, jer ste besposleni.
ema_

#453 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by ema_ »

madner wrote:Cekamo dupli salto, kada saznamo da je njen dragi zapravo angazovao ovog kako bi ispitao njenu vjernost prije nego sto sazna da je on dobitnik na lotu. :D

Ima šanse i za taj epilog :D .
reis1

#454 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by reis1 »

wtfblesa wrote:Kako neću reći Allahimanet kad niti jedan konstruktivan savjet nisam dobila. Vaše premise u sebi nose uglavnom negativne konotacije. Dušebrižništvo, osudu i zafrkanciju. (Šta ko ima od toga i dijeli) Kako biste prijatelju/prijateljici dali savjet? I da li biste osuđivali? Neka baci prvi kamen ko nije nikad griješio. Zaboravljate da svatko onaj ko kaže-ne bih nikad, može i sam upasti u takvu situaciju, upravo je Bog, ako u Njega vjerujete iskušava. Nisam tražila belaj, nisam mu išla u susret, život i okolnosti su mi donijele nešto sa čim sam se suočila onako kako sam najbolje znala. Greška je što sam mislila da bi više ljudi, više umova, više srca, mogli pronaći najbolji, najljepši, najmanje bolan izlaz iz ove životne zavrzlame. Nažalost, vas izgleda najviše vodi vaš ego, frustracije...ili ste jednostavno tu, jer ste besposleni.
Nazalost, carobni stapic u tom tvom slucaju ne postoji. Nataolozila si 9-10 godina zivotnog preopterecenja, i sad bi da to jednim potezom sve rijesis? Uzdahni dobro i pomiri se, ukalkuliraj da ti je to pocetna informacija, pocetno stanje u kojem se nalazis, lose. Smireno reci sebi, sta da se radi, tako je kako je, odatle se mora poceti.

Taj novi dragi, rizik ti je veliki sa njim, a pogotovu ti je rizik da za 9-10 godina i sa njim ne dodjes i istu situaciju. Dobro rascisti dal je on ustvari ljubav zivota, radi kojeg bi se odrekla cijelog svemira, pa i djeteta, ili si ipak umislila da je to ono koristis ga kao opravdanje za bijeg.

Najbolji savjet ti je dala forumasica @lua, procitaj jos jednom. Tj. trazi si novi posao, pokusaj sama pokrenuti nesto sitno dodatno da pravis i prodajes, bizuterija, hrana, sta vec, pomoc nekome u kuci... Obrazuj se, stekni novo zanimanje, ne mora biti VSS, moze i schneiderica, nesto sto mozes odmah unovciti - ne ono klasicno "ja zavrsim fax i eto para". Aktiviraj se na poslu, pokazi ambiciju... skontace te neko i dati ti bolju poziciju.

A u medjuvremenu tavrljaj sa tim s kim si u kuci, i sveraj sa strane s ovim - ko kaze da moras to rahebati odma'? Uglavnom moras promijeniti sebe, nece ti niko sa strane uciniti zivot boljim, vec moras ti pokazati i zadati sebi ambiciju, izmisliti neki motto, da sljedecih 2-3-4 godine sama sebi svojim radom i trudom stvoris nesto. Manje spavanja, manje dumanja o svemu, samo rad, rad, rad. Jos bolje neki fizicki rad, to relaxira kad si psiho-preopterecen...
Eek-A-Mouse

#455 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Ti si kurva.jedino sto ti mogu savjetovati pocni naplacivat po petobu
AstorH

#456 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by AstorH »

wtfblesa wrote:Kako neću reći Allahimanet kad niti jedan konstruktivan savjet nisam dobila. Vaše premise u sebi nose uglavnom negativne konotacije. Dušebrižništvo, osudu i zafrkanciju. (Šta ko ima od toga i dijeli) Kako biste prijatelju/prijateljici dali savjet? I da li biste osuđivali? Neka baci prvi kamen ko nije nikad griješio. Zaboravljate da svatko onaj ko kaže-ne bih nikad, može i sam upasti u takvu situaciju, upravo je Bog, ako u Njega vjerujete iskušava. Nisam tražila belaj, nisam mu išla u susret, život i okolnosti su mi donijele nešto sa čim sam se suočila onako kako sam najbolje znala. Greška je što sam mislila da bi više ljudi, više umova, više srca, mogli pronaći najbolji, najljepši, najmanje bolan izlaz iz ove životne zavrzlame. Nažalost, vas izgleda najviše vodi vaš ego, frustracije...ili ste jednostavno tu, jer ste besposleni.
Podrzavam ti post, iako se nisam ismijavao i ne pronalazim se u njemu, cak sam te podrzao jer mislim da voljeti ne ide na silu, ali istina je da danas u sebi ljudi nose prije svega osudu prema drugima dok pri tome kada to kucaju ili izgovaraju - najmanje gledaju u sebe i u svoj zivot.

Ovdje su te par njih bez imalo razmisljanja nazvali Q.. sto me je i potaklo da se ukljucim. Medjutim, druga i najmanje pozeljna stvar u ovakvim temama je zafrkancija koja je nazalost neizbjezna. Ja podrzavam humor, ali tamo gdje mu je mjesto.

Primjetio sam u vise tema da obicno iste osobe upadaju sa identicno istim komentarima punih osude kada je osoba koja pokrece topic zaista u dilemi ili problemu ili trazi iole ozbiljnije misljenje neke druge strane, u ovom slucaju forumaske, ali one konstruktivne ili pak par recenica dobronamjernih savjeta, da bi prema njima razlucila koliko su ispravne tvoje osobne odluke, nacini i pristupi odredjenom problemu, da li se poklapaju tudja misljenja ili drasticno odstupaju od tvog misljenja i da li je mozda potrebno da nesto promjenis ili ne.

Ja te ne osudjujem nista, niti sam. Reci cu ti samo da zanemaris neumjesne komentare, jer nemaju ljudsku suosjecajnost. Stoga nisu ni vrijedni bilo kakvog nerviranja. To preskaces kao neke masne mrlje na putu. Trudi se da cinis dobro, a dobro je sve ono u cemu te ne osudjiva savjest, ljubav je dobra, ali nije svaka cista, ima i neurednih ljubavi, to su one koje vodi strast, one cesto propadnu, a ima i onih koje su pogresne, brzo birane, pa shvatimo da postoji netko tko nas zaista voli sa svim nasim vrlinama i manama i spreman je da to cini svaki dan i svaku godinu.
Sretno !
wtfblesa

#457 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

Hvala Vam obojici...otprilike takvog mišljenja sam i sama...
insomnia78

#458 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by insomnia78 »

Vas dvojica da ste se pet minuta duze "kuhali" u materi izasli bi ko curice
Kakvi su vam ba to stavovi?
seln

#459 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by seln »

wtfblesa wrote: Nažalost, vas izgleda najviše vodi vaš ego, frustracije
Jelde? :D
...ili ste jednostavno tu, jer ste besposleni.
Jok, evo sam dosao studirati teologiju.
Buckethead

#460 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Buckethead »

Eek-A-Mouse wrote:Ti si kurva.jedino sto ti mogu savjetovati pocni naplacivat po petobu

Nemoj tako drug, zamisli da se radi o nekom tvom, da li bi tako pricao? Ne znamo zenu/djevojku, pita nas za savjet. ovo su jako ozbiljne teme....
Eek-A-Mouse

#461 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Da se radi o nekom mom onda bi neko moj bio kurva
Buckethead

#462 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Buckethead »

Eek-A-Mouse wrote:Da se radi o nekom mom onda bi neko moj bio kurva

Pošteno.
Zoya

#463 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Zoya »

Leglo isfrustriranih,glupih,bolesnih likova 1/1 I od istih ocekivati savjet :-) cast izuzecima.

Za onu koja je otvorila temu; bolje ti je da citas onu temu od koje si link postavila,u to vrijeme je jos i bilo normalnih forumasa,ovo sto je sad je sljam najgorih krkana koji se docepao pc-a i piskaragadosti jer nema nista pametnije u zivotu da radi.
AstorH

#464 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by AstorH »

insomnia78 wrote:Vas dvojica da ste se pet minuta duze "kuhali" u materi izasli bi ko curice
Kakvi su vam ba to stavovi?
Jarane nisam ti ja iz Pakistana i mislio sam da imas potpuno drugacije stavove, ljudske prije svega, jer svi grijesimo.

Postoji nesto u zivotu sto se zove zivotna skola - da bi osoba shvatila u cemu grijesi - ili ne grijesi, ali mora to proci sama , prije nego joj odlucis slupati glavu kamenom zato sto mislis da je to tvoje apsolutno pravo . Nije ti dato da das i oduzmes sebi zivot, a kamo li nekome drugome. Gdje ste kada treba pruziti ruku? Pa i kada netko grijesi, jel ga treba zgaziti, unistiti, sta ?
Primitivci jedni.
@insomnia78 razocarao si me, imao sam drugacije misljenje o tebi. Zaista.
Last edited by AstorH on 08/08/2014 17:57, edited 1 time in total.
bosn.om

#465 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by bosn.om »

Buckethead wrote:

Pošteno.
Mozda posteno u kontekstu, ali nepotrebno. Ja bih ti savjetovao misu da odes malo pregledati kakva je situacija medju tvojima, a ovdje ostavi osobu na miru. Podforum je za stvari ove vrste, ne shavatam samo odkud tolerancija za napadanje, vrijedjanje, guranje ljudi u depresiju i ko zna jos dokle, ne znam sta moderacija radi.

Ovaj gore sto pise da neko kao ima "prezenstvene" stavove, kao prvo, dobro bi bilo da tolika neznalica prestane poklapati sve moguce teme na ovom forumu, a kao drugo, da mi je samo znati gdje tacno zivis u Francuskoj sa takvim primitivizmom i opstoj neupucenosti, kao da fra skole vidio nisi (koji je jedan od najprogresivnijih obrazovnih sistema u svijetu). U stvari, ne odgovaraj, ne zanima me ni minute. A moderacija bi trebala ovdje malo raditi svoj posao - cuj nekog nazvati kurvom iz cista mira je postala normalna pojava ovdje, koji jad.
wtfblesa

#466 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

Zoya wrote:Leglo isfrustriranih,glupih,bolesnih likova 1/1 I od istih ocekivati savjet :-) cast izuzecima.

Za onu koja je otvorila temu; bolje ti je da citas onu temu od koje si link postavila,u to vrijeme je jos i bilo normalnih forumasa,ovo sto je sad je sljam najgorih krkana koji se docepao pc-a i piskaragadosti jer nema nista pametnije u zivotu da radi.
Nisam je bezveze postavila. Mozda ih je tada i bilo, međutim, mislim da se s manje osude prilazi muskarcu nego zeni u istoj situaciji. Osoba koja je to postavila jako podsjeca na muskarca u kojeg sam zaljubljena.

Ok, ja sam kurva, veli vrlo razboriti gospodin. Nisam srela kurvu koja ima dilemu oko svog kurvanja i trazi savjet. Kurvi je vrlo jednostavno, ona zna sta zeli, a to je novac(materijalno dobro), cak ni seks kao seks ili strast nije joj cilj. Kurva bi vas pitala: imam muza, ne zanima me, neki lik se pojavio, puko na mene, hocu li ga dobro iskoristit ili traziti nekog sa vise para? Kada vidite post sa temom: - "Kurva sam, ko ce za petobu? Vrlo kvalitetne seksualne usluge" onda ok. Nazivajte stvari pravim imenima.
Buckethead

#467 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Buckethead »

Dobro razmisli sta zelis, mi ovdje nismo kompetentni da ti pricamo sta ces uraditi, jednostavno ti znas najbolje, sta osjecas prema muzu, sta on osjeca prema tebi i sta osjecas prema ljubavniku. Ako volis ljubavnika i on tebe, razvedi se, povedi djete i budi sretna i ti dječak. Jer ovako ocigledno da je tebi samoj prelose i tom djetetu, koje raste u nezdravom okruzenju. Jednostavno nisi ti mogla birati u koga ces se zaljubiti. Ako ne ide vise, razvedi se i uzivaj. Bice tesko, ali ako te ljubavnik zaista voli, pomoci ce ti, ali ne zalijeci se, da ne bude da te samo koristi radi znas vec cega... Ne trci pred rudu, da se ne desi da ostanes bez icega. Dobro razmisli i sretno u svakom slucaju. Eto toliko od mene
Eek-A-Mouse

#468 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Udata zena se prangija sa drugim likom i ocekuje sta?da je kujem u nebesa?
Da te oce dragi skontat pa nabit nogom u picku da odletis gdje ti je mjesto :D
wtfblesa

#469 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

Eek-A-Mouse wrote:Udata zena se prangija sa drugim likom i ocekuje sta?da je kujem u nebesa?
Da te oce dragi skontat pa nabit nogom u picku da odletis gdje ti je mjesto :D
Procitaj moje prethodne postove pa onda komentiraj. Moj muz zna i nije me nabio nogom. Da me hoce "nabiti" voljela bih...to bi sve rijesilo
Eek-A-Mouse

#470 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Muz ti je debil.ostavi ti njega
wtfblesa

#471 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

Buckethead wrote:Dobro razmisli sta zelis, mi ovdje nismo kompetentni da ti pricamo sta ces uraditi, jednostavno ti znas najbolje, sta osjecas prema muzu, sta on osjeca prema tebi i sta osjecas prema ljubavniku. Ako volis ljubavnika i on tebe, razvedi se, povedi djete i budi sretna i ti dječak. Jer ovako ocigledno da je tebi samoj prelose i tom djetetu, koje raste u nezdravom okruzenju. Jednostavno nisi ti mogla birati u koga ces se zaljubiti. Ako ne ide vise, razvedi se i uzivaj. Bice tesko, ali ako te ljubavnik zaista voli, pomoci ce ti, ali ne zalijeci se, da ne bude da te samo koristi radi znas vec cega... Ne trci pred rudu, da se ne desi da ostanes bez icega. Dobro razmisli i sretno u svakom slucaju. Eto toliko od mene
Hvala... :-)
insomnia78

#472 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by insomnia78 »

bosn.om wrote:
Buckethead wrote:

Pošteno.
Mozda posteno u kontekstu, ali nepotrebno. Ja bih ti savjetovao misu da odes malo pregledati kakva je situacija medju tvojima, a ovdje ostavi osobu na miru. Podforum je za stvari ove vrste, ne shavatam samo odkud tolerancija za napadanje, vrijedjanje, guranje ljudi u depresiju i ko zna jos dokle, ne znam sta moderacija radi.

Ovaj gore sto pise da neko kao ima "prezenstvene" stavove, kao prvo, dobro bi bilo da tolika neznalica prestane poklapati sve moguce teme na ovom forumu, a kao drugo, da mi je samo znati gdje tacno zivis u Francuskoj sa takvim primitivizmom i opstoj neupucenosti, kao da fra skole vidio nisi (koji je jedan od najprogresivnijih obrazovnih sistema u svijetu). U stvari, ne odgovaraj, ne zanima me ni minute. A moderacija bi trebala ovdje malo raditi svoj posao - cuj nekog nazvati kurvom iz cista mira je postala normalna pojava ovdje, koji jad.
Ja je nijednim postom, ne samo nju, nisam uvrjedio
Moderacija radi svoj posao @leydi je jucer banovala i opet ce kad naleti
Francuske skole nisam ni vidio
Malo sam prestar za istu :D
Op3r4t0r

#473 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Op3r4t0r »

Ova umjesto da sjedi kuci i brine se o djetetu i od njega postena covjeka napravi ona nasla da se handri sa strane.

Vjeruj ti si jako sretna zena jer u takvoj situaciji ako je istinita bar 90% muskih po saznanju da se kurvas sa strane bi ubilo boga u tebi i sad bi umjesto na forumu vrijeme provodila na odjelu intenzivne njege i nebi ti napamet padao taj drugi hairlija.

Sjedi kuci i pazi to dijete i svom covjeku dobru veceru napravi i budi ko bubica jer s obzirom kako se ponasas prema njemu i sta mu radis on je zlatan covjek.

I ne, nisi ti s njim zaglavila 10 godina nego je on zaglavio s tobom takvom kakva jesi, nazalost.

E eto ti iskren odgovor i od srca.

Pamet u glavu!
ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#474 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by ladyblue18 »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “krsenje pravila foruma”
» Eek-A-Mouse

14 dana
S4mpion

#475 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by S4mpion »

wtfblesa wrote:Hvala Vam obojici...otprilike takvog mišljenja sam i sama...
Hej, ne znam je li tvoj problem stvaran ili ne, ali kani se ćorava posla, imaš problem sa mužem, s djetetom, s familijom, s finansijama, sa smještajem u slučaju razvoda, ne treba ti još problem sa ljubavnikom, ne možeš voditi rat na 5 frontova.
Post Reply