Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

insomnia78

#351 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by insomnia78 »

Joj savjeta, tacno se vidi da vas vise od pola nit je u braku, nit ima kakvu vezu, nema dijete, starci ga izdrzavaju
Najjaca je @lua, obrazuj se radi na sebi
Stvarno? Hahaaha
shmizlica

#352 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by shmizlica »

insomnia78 wrote:Joj savjeta, tacno se vidi da vas vise od pola nit je u braku, nit ima kakvu vezu, nema dijete, starci ga izdrzavaju
Stvarno? Hahaaha
pa de ti jednu mudru, iskusnu :mrgreen:

da pogađam.....sjeti se zašto si se udala za muža, raspiri staru strast :mrgreen: ali mislim da ona to ne želi :|
yoyo13

#353 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by yoyo13 »

moda56 wrote:
yoyo13 wrote:ja podrzavam svaku vrstu kombinacije :D :D a znam da ce se i moda56 sloziti sa mnom :lol: :lol: :lol:
Jah :D

Sa tobom se vala moze kombinovati sto jes jes :mrgreen:
dusha od zene :lol: :lol: :lol:
wtfblesa

#354 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

shmizlica wrote:
shmizlica wrote:a šta ti zapravo hoćeš?
da malo razaberemo :mrgreen:

hoćeš razvod ali nećeš da napustiš sigurnost sadašnjeg doma

hoćeš loverboya al nećeš da mu nametneš svoje dijete

hoćeš da budeš dobra sa muževim ali nećeš njega

hoćeš......? šta sam propustila :mrgreen:
Propustila si : hocu srecu svome sinu, a ona podrazumijeva: harmonicne porodicne odnose, zainteresiranog oca, sretnu majku,materijalnu sigurnost. Meni treba jednacina u koji je sreca djeteta konacni rezultat. Dijete pati jer sam ja depresivna, uplakana stalno, jer njen otac nije zaintersiran za njega (a mozda bi bio da nije stalno na ocima dijete, pa bi u njemu to proradilo), ako se razvedem, onda ce patiti jer nece biti materijalno obezbjedjeno. Ja necu biti sretna ako odem na grbacu loverboyu, jer ce on uvijek imati sumnju da sam ga samo iskoristila ili iskoristavam ili moze od loverboya pervertirati u istog ovog kojeg imam koji radi sta hoce sa mnom samo zato sto zivim u njegovoj kuci ili da mi, ne daj Boze nabije na nos kako je nesto ucinio za moje dijete, a to itekako moze narusiti nase odnose, pa nas dovesti do propasti. Razmisljam preventivno. Kad se zaljubis sve ces uciniti...kad to postane realno, mozda pomislis da si se za*ebo. Zato je to komplikovana jednacina, sta treba zrtvovati, cemu dati prednost...da li djetetovoj psihi ili djetetovim materijalnim potrebama...znaci dijete je u pitanju...mozda sam ja pogresno postavila temu, ali mislim da je ovako izazvala vise paznje...
insomnia78

#355 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by insomnia78 »

shmizlica wrote:
insomnia78 wrote:Joj savjeta, tacno se vidi da vas vise od pola nit je u braku, nit ima kakvu vezu, nema dijete, starci ga izdrzavaju
Stvarno? Hahaaha
pa de ti jednu mudru, iskusnu :mrgreen:

da pogađam.....sjeti se zašto si se udala za muža, raspiri staru strast :mrgreen: ali mislim da ona to ne želi :|
Jok, to prica @reis u nadi da ce koja forumas'ca pomisliti kako je fin pa mu podati
A savjet, nemam savjet
Imam za njenog muza
Posto je bezbeli se udala da pobjegne od staraca, znaci dosla s kesom gaca u miraz, nabiti nogom u guzicu, djete ostaviti sebi a ona nek zivi kod zagondzije pa nek doktorira, magistrira, radi na sebi, ako je prihvati
Mlada bi da se jebe a da joj ne udje, razvela bi se al nema para, da je kako da joj muz finansira zivot i provod
Sad se sjeti savjeta, ukokaj muza
Ostaje ti kuca, ostajes dobra sa njegovim starcima a novog mozes nesmetano ukokati
lua

#356 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by lua »

insomnia78 wrote: Najjaca je @lua, obrazuj se radi na sebi
Stvarno? Hahaaha
Trebam šutjeti dok stariji razglabaju..

Treba li kome do granapa odletit?
shmizlica

#357 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by shmizlica »

iskustvo :mrgreen:
Jokericious

#358 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Jokericious »

bwin wrote:Par zena ju je ohrabrilo ovdje, eto je razvodi se radi tudjeg kurca, a kad taj kurac joj dojadi potrazit ce novi. Tipicno, takvih cura po gradu hiljadu, jebe ko stigne! ;)
Najgore sto se ne moze prepoznati u pocetku kakva je, a ima takvih podosta. Strah me da ne zavrsim sa jednom od njih. Fuj.
ema_

#359 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by ema_ »

lua wrote:
insomnia78 wrote: Najjaca je @lua, obrazuj se radi na sebi
Stvarno? Hahaaha
Trebam šutjeti dok stariji razglabaju..

Treba li kome do granapa odletit?

Znači-prejako :lol: :lol: :lol: :lol:
shmizlica

#360 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by shmizlica »

Jokericious wrote:
Najgore sto se ne moze prepoznati u pocetku kakva je, a ima takvih podosta. Strah me da ne zavrsim sa jednom od njih. Fuj.
jocko, ti nju prvo na forum dovedi da je mi ispitamo....pa ne damo mi tebe da za svakakvu da odeš :pasamoj:
Jokericious

#361 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Jokericious »

shmizlica wrote:
Jokericious wrote:
jocko, ti nju prvo na forum dovedi da je mi ispitamo....pa ne damo mi tebe da za svakakvu da odeš :pasamoj:
Ma znaju one suplju prosipati moja smizi. Ti bi rekla zlatne. :D
madner

#362 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by madner »

insomnia78 wrote:
madner wrote:Ja bih na tvom mjestu dobro razmislio, mnogo muskaraca bi opalilo nesto sa strane, no malo koji bi se vezao za nevjernicu sa djetetom.
Sad kad te napa'nu raspušĆenice
Ma odustale su od frontalnih napada jer znaju da je ovo ocito.
Sada ponekad pokusaju ujest sa strane, vise sto im je krivo da su mislile da imaju supermoci pa trehnule od zemlju nego iz neke prave zlobe.

Treba biti velikodusan i praviti se da ih covjek ne zali. :D
Eek-A-Mouse

#363 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Ne radi nista sceri ti si kurva
wtfblesa

#364 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

reis1 wrote:Kod mene komsinica, troje djece iz tri razlicita braka, radi ko medicinska sestra za 400 kermi, i opet slobodna.

Pitam je ja, pa sto bona ime, haj prvog sto si ostavila, pa hajd i drugog sto si ostavila, al sto i treceg ostavi? Pa kaze zaljubila se u cetvrtog... Ja oplako...

Tj. svakakih nas ima. Sta's joj!
Da, ali ona vjerovatno zaradi "sa strane", ako me razumijes..ja to ne mogu...i da, bojim se koraka tog, jer ne znam jel lakse zlo na koje si navikao ili zlo koje ne poznajes...a mozda to i nije zlo...hajd znaj...zato vas i pitam...sta biste uradili na mom mjestu..razveli se ili ne...povrijedili svekru i svekra i bili slobodni ili ih drzali u zabludi i bili zarobljeni....dozvolili sebi potencijalnu pravu ljubav ili je uskratili? Djete doveli u poziciju da oskudijeva ili zivjeli u kuci svadja, hladnoce, dva cimera, jer zajedno imate 800KM, pa je lakse...itd..
shmizlica

#365 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by shmizlica »

s koliko godina si se udala?
madner

#366 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by madner »

Ma realno, nije ti ni losa plata. :D
wtfblesa

#367 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

shmizlica wrote:s koliko godina si se udala?
Za sta je to bitno?
ema_

#368 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by ema_ »

Ja ne znam šta ti toliko brineš oko svekra i svekrve :-) . Neće da se rastane jer joj žao njih?

I to oko posla, pa nećeš do kraja života imat 400 km, Bože, Petra. Ganjaj konkurse i vragove ostale i upalit će nešto.

I da, sa drugim frajerom ćeš doći na prilično istu stvar prije ili kasnije. Ja ne znam ko je nama utuvio u glavu da u braku dolaziš na sve divno i krasno i gotovo, a tvoje je samo da uživaš. Brak je ulaganje - obostrano. Ne materijalno koliko emotivno.

I u 99% slučajeva su oboje krivi za "Bože otkud me ovo zadesi" glupost od braka.
madner

#369 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by madner »

Drugi frajer ce se naglo sjetiti da je umjetnicki tip i da zeli da se posveti budizmu cim se razvede. :D
shmizlica

#370 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by shmizlica »

wtfblesa wrote:
Za sta je to bitno?
misliš da nije?

da vidimo, kao vrlo mlada zbrisala od kuće da bi se udala (možda bila i trudna) zato nemaš dobre odnose sa svojima. znači, uvijek se neko brinu za tebe, prvo roditelji, potom muž i njegovi. zato te sad strah kako ćeš sama bez podrške ako ga ostaviš. blizu? :)
yoyo13

#371 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by yoyo13 »

Al sad realno pitanje...kakav je to muskarac kad je slobodan.... to bas neki prazan hod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
reis1

#372 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by reis1 »

insomnia78 wrote: Jok, to prica @reis u nadi da ce koja forumas'ca pomisliti kako je fin pa mu podati
A savjet, nemam savjet
Imam za njenog muza
Posto je bezbeli se udala da pobjegne od staraca, znaci dosla s kesom gaca u miraz, nabiti nogom u guzicu, djete ostaviti sebi a ona nek zivi kod zagondzije pa nek doktorira, magistrira, radi na sebi, ako je prihvati
Mlada bi da se jebe a da joj ne udje, razvela bi se al nema para, da je kako da joj muz finansira zivot i provod
Sad se sjeti savjeta, ukokaj muza
Ostaje ti kuca, ostajes dobra sa njegovim starcima a novog mozes nesmetano ukokati

E eto te isto ko moj buraz, tako je i on, ozenio nije imala gaca na sebi, i sad panj misli da zbog radi toga moze s njom raditi sto hoce - a sto je ustvari nasilje. To je isto ko kad bi otisao i kupio sebi zenu i na daljinski radio s njom... Zato sad hoda lud, nije ni svjestan kako ga ona na posljetku prca, i to sve sa osmjehom.

Jbg. ne moze se ljubav kupit parama, moze samo picka. A nekom je to i dovoljne, da moze pojebat, da mu izrodi djecu, i to je to... ima muske raje koja tako misli... al kad tad zavrse sprcani, 99% njih.

I da, ne treba mi picke, lako je to. Vec nemas maltene s kim progovorit vise, sve glupo ko kuraz...
Eek-A-Mouse

#373 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by Eek-A-Mouse »

Hoce to kad širiš noge ko da si na yogi.
sha_ba

#374 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by sha_ba »

yoyo13 wrote:Al sad realno pitanje...kakav je to muskarac kad je slobodan.... to bas neki prazan hod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D
wtfblesa

#375 Re: Udata žena zaljubljena u slobodnog muškarca

Post by wtfblesa »

shmizlica wrote:
wtfblesa wrote:
Za sta je to bitno?
misliš da nije?

da vidimo, kao vrlo mlada zbrisala od kuće da bi se udala (možda bila i trudna) zato nemaš dobre odnose sa svojima. znači, uvijek se neko brinu za tebe, prvo roditelji, potom muž i njegovi. zato te sad strah kako ćeš sama bez podrške ako ga ostaviš. blizu? :)
Ne...necu da govorim o svojim roditeljima..nije bitno. Uglavnom, nije to. Nemam roditelje od 4 godine, i nisam s 4 godine zatrudnila udala se i pobjegla...imas mi jos nesto prisiti??? neku negativnost? U redu ljudi, kurva sam, delikvent, rospija...itd...eto slazem se..hvala Vam na pomoci. Allahimanet.
Post Reply