Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#526 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Fudo387 »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Hvala dumi :kiss:

A zar vam nisam rekla...ugasila sam fb profil. :(

A daj fudo, jesil je ozbiljno imao na fb? :pisnula:
Ne gasi se fb tek tako, eee. :lol:
Pa kako onda, ima neki proces :lol:
A sto si ga ugasila? :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#527 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by cendlerbing »

Fudo387 wrote: A sto si ga ugasila? :D
Radi ovakvih stvari, zbog kojih mi kažu da sam ufurana. :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#528 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Hvala dumi :kiss:

A zar vam nisam rekla...ugasila sam fb profil. :(

A daj fudo, jesil je ozbiljno imao na fb? :pisnula:
Ne gasi se fb tek tako, eee. :lol:
Pa kako onda, ima neki proces :lol:
Eee, ima ti tu par procesa. Jedan je ma goni to odoh ovce u planini ganjat, trosi mi puno vremena. Drugi je al ifeta ima dobre atribute, vidi je sa nezirom :( . Treci je ne mogu ja vise bit na fb, ozenio mi se momak/simpatija/postar/moler. Ima ih jos par ali to su ti procesi :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#529 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Fudo387 »

cendlerbing wrote:
Fudo387 wrote: A sto si ga ugasila? :D
Radi ovakvih stvari, zbog kojih mi kažu da sam ufurana. :lol:
E dobro je onda, nek si.
Samo da nije ono najgore. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#530 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

cendlerbing wrote:
Fudo387 wrote: A sto si ga ugasila? :D
Radi ovakvih stvari, zbog kojih mi kažu da sam ufurana. :lol:
Suoci se sa istinom. Malo radi na sebi a ..... bgm i oko sebe. :oops: :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#531 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by annoy »

Zar te poruke na FB od nepoznatih ne idu u onaj neki poseban sanducic, nesto kao other messages? Meni uopce ni ne iskoce, pogledam tamo nakon godinu dana i onda vidim poruku :lol:
User avatar
Derdiyok
Posts: 565
Joined: 20/08/2018 23:06
Location: Σαράγεβο

#532 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Derdiyok »

annoy wrote:Zar te poruke na FB od nepoznatih ne idu u onaj neki poseban sanducic, nesto kao other messages? Meni uopce ni ne iskoce, pogledam tamo nakon godinu dana i onda vidim poruku :lol:
Ja mislim da zavisi od podešavanja privatnosti. Ako si postavio "stroga" podešavanja onda ide u others, i uopšte ne dolazi notifikacija dok, kao što reče, ne provjeriš to sanduče.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#533 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by annoy »

Derdiyok wrote:
annoy wrote:Zar te poruke na FB od nepoznatih ne idu u onaj neki poseban sanducic, nesto kao other messages? Meni uopce ni ne iskoce, pogledam tamo nakon godinu dana i onda vidim poruku :lol:
Ja mislim da zavisi od podešavanja privatnosti. Ako si postavio "stroga" podešavanja onda ide u others, i uopšte ne dolazi notifikacija dok, kao što reče, ne provjeriš to sanduče.
Aha tako. Ne sjecam se da sam ikad ista to podesavala, mozda mi je tako bilo automatski, a mozda sam stavila, ne znam...uglavnom necu mijenjat :D
User avatar
Derdiyok
Posts: 565
Joined: 20/08/2018 23:06
Location: Σαράγεβο

#534 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Derdiyok »

annoy wrote: Aha tako. Ne sjecam se da sam ikad ista to podesavala, mozda mi je tako bilo automatski, a mozda sam stavila, ne znam...uglavnom necu mijenjat :D
Okej, to bi bilo 20KM. Hvala.


:lol: :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#535 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by duminjo »

Derdiyok wrote:
annoy wrote: Aha tako. Ne sjecam se da sam ikad ista to podesavala, mozda mi je tako bilo automatski, a mozda sam stavila, ne znam...uglavnom necu mijenjat :D
Okej, to bi bilo 20KM. Hvala.


:lol: :lol:
Naplatices nakon godinu Dana, kad slucajno Pogleda :lol:
User avatar
Ludzak
Posts: 5490
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#536 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ludzak »

Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#537 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by cendlerbing »

Pa, uvijek ostaje i njoj da se to pita.
Ko je šiša, idi dalje.
User avatar
MisterNo1
Posts: 882
Joined: 23/01/2014 10:22

#538 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MisterNo1 »

Probajte da ravnomerno rasporedite, na svim poljima, napore za upoznavanje.
Uživo, neka vam bude prioritet, socijalne mreže koristite samo kada imate prazan hod.
Nipošto ne dozvolite da se ograničite samo na jedan front.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#539 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Pa, uvijek ostaje i njoj da se to pita.
Ko je šiša, idi dalje.
Scenario, lola se pokuso ubit. Ti prolazis i kazes mu jaro, vise srece drugi put.

Crni humor, jelte :D
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#540 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by S4mpion »

Kani se tog obaranja samopouzdanja, nema razloga za to taman da te 5 cura uživo odbije za sat vremena, gledaj na to k'o na igru, ne ulazi s prevelikim očekivanjima i uvijek imaj na umu da postoji druga kojoj se možeš svidjet'. Eto, dva dana se dopisuješ s njom, sve i da to padne u vodu, nauči nešto što nećeš radit' slijedeći put, odnosno nešto što ćeš radit' slijedeći put, a čime ćeš poboljšat' svoje vještine.
maliq53
Posts: 376
Joined: 25/08/2011 01:20

#541 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by maliq53 »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
Nemoj previse sebi dizat ocekivanja sto se tice dopisivanja posebno instagrama...Vecina cura tu ti se redovno dopisuje sa barem 10 frajera tako da si ti vjerovatno samo jedan u nizu, tako da ako se ne javis ima ona jos njih u redu i vjerovatno nece se toliko okretati za tobom. One zele da sebi dizu neki ego time sto im se javlja sto vise momaka, jos ako za njom slinis pa onda tek u njoj sejtanluk proradi :-D ... I nemoj misliti ako si dva dana chatao da je to nesto posebno, pa moras daleko vise dopisivat' se da bi vidio kakva je i cemu to vodi. I moj neki savjet je da sebe ne srozavas i smatras manje vrijednim od njih..Dobio si odbijenicu, pa sta, ides dalje i cao..Nemoj sebi stavljati teret na ledja gdje gubis samopouzdanje jer ces to tesko onda kasnije vratiti na mjesto...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#542 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Xavier1 »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
Ako ti ne ide online, tesko ce ti i uzivo ici. Imas li kakav krug prijatelja i poznanika? Tu trazi djevojku ako si prosjecan momak. Vecina parova koje znam se tako upoznala.
Da bi zavrsio sa nekom instagramusom koju ne znas od ranije moras ili izgledati dobro ili imati kesa. Kazem ti ako si prosjecan momak ostavi se toga. Svaka djevojka ima po dvocifren broj njih sto joj se javlja. I mnogima takvi dodju samo kao ubijanje dosade. Cuo sam od prijateljica da ne bi nikada usle u vezu sa nekim koga poznaju samo online. Znaci samo gubis vrijeme, a njima podizes ego i ubijas dosadu.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#543 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by CPT »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
Hoce... Ako ne bude drugog :wink: Inace nekoliko drustvenih mreza, na svakom po nekoliko prozora sto znaci masa vise manje istih ponuda za "pricu". I onda samo recikliraju ... :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#544 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
Nemaš se ti tu šta puno dopisivati i razvlačiti u nedogled. Nego ti to s neba u rebra - hoćemo li mi na kafu, u četiri oka :)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#545 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by annoy »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
Previse uzimas k srcu hoce li ti se javiti cura nakon citava DVA DANA dopisivanja. To je nista, sta netko moze saznat o tebi u dva dana? Ako ti se ne javi to sigurno nije nista osobno jer sumnjam da si joj se uopce stigao ne svidjet za ta dva dana :D
Instagram je totalno povrsan i cini mi se potpuno promasen nacin za upoznavanje, pogotovo ako se javis curi koja ga ocito koristi samo za selfije i za dobivanje komplimenata, ako se puno eksponira tamo onda joj se sigurno njih puno i javlja, i ne znam sta bi trebao imat da se bas za tebe zainteresira, sve je to dosta povrsno i ako na prvu ne das dobar dojam preko profila, nista od toga...moj ti je savjet da se ostavis instagrama kao alata za upoznavanje cura, mislim da je sve drugo bolje od toga :|
Sto ne znaci da je online upoznavanje generalno lose...al prije ces se s nekim povezat npr. na forumu :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#546 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by mad_max_ba »

Ludzak wrote:Već dva dana se dopisujem s jednom putem instagrama, doduše ja sam započeo i ja sam taj koji vodi dijalog. Danas sam namjerno pauzirao čisto da vidim hoće li se bar ona javiti meni, ako se ne javi smatrat ću da se ona sa mnom dopisivala čisto iz kurtoazije i dosade. A sve su prilike da se neće javiti. Još jedan neuspješan pokušaj, mislim, s moje strane i samopouzdanje opade na još niži level.
Ja i dalje smatram da ne treba instagram ili facebook koristiti u ove svrhe. Ako ne možeš uživo, nemoj ni preko ovih mreža.
Sa koliko se ona dopisuje muškaraca dok joj ti pišeš, pitanje je.
i šta bi
:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#547 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

Šta će biti....nema tu nekog palamuđenja, nego pređi na djela.
Doduše, dva dana nije puno, a i ne znamo koja je forma dopisivanja bila.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#548 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:Šta će biti....nema tu nekog palamuđenja, nego pređi na djela.
Doduše, dva dana nije puno, a i ne znamo koja je forma dopisivanja bila.
pa ono
dal je ona njemu pokazala intetes poslavši mu poruku ba?


saga ocam :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#549 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:Šta će biti....nema tu nekog palamuđenja, nego pređi na djela.
Doduše, dva dana nije puno, a i ne znamo koja je forma dopisivanja bila.
pa ono
dal je ona njemu pokazala intetes poslavši mu poruku ba?


saga ocam :D
Ako i jeste, nema tu nikakvog sjebavanja.
Nego hamo pipa i ostala ekipa i vozdra :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#550 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
Ako i jeste, nema tu nikakvog sjebavanja.
Nego hamo pipa i ostala ekipa i vozdra :D
Upo selver
:D
Post Reply