Kako zaboraviti sve ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#76 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Velkoski »

Osh da te voli k'o boga poslije mjesec dana, je l'? I da svaki trenutak provodi s tobom, je l'?

Šta sve žene sebi dopuštaju za pravo.. :(
User avatar
motorna_pila
Posts: 1422
Joined: 24/09/2013 04:00

#77 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by motorna_pila »

Dje sta ba dezurni jebachi na forumu.. Kod vas se u roku od mjesec dana ljudi i zaljube, i odljube, i vjencaju i seksaju i dosade jedno drugom itd...

Ne postoji period upoznavanja, prilagodjavanja, nego samo suhi sex. I to naravno sve ide preko tipkovnice.

Kad sam rekao da zbog vjere dosta djevojaka ne zeli imati odnose prije braka, to ne cine zato jer su privrzene vjernice, nego jer tako okolina utice na njih, pa drze do morala.

Da ne bi ljudi pricali eh nju je pregazilo ovoliko momaka itd...

Ili ste sve tako slobodno - umne pa Vam tarlahanje u wc - u nekog trecerazrednog kafica ne predstavlja nikakav problem.

Da malo zadovoljite potrebe.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#78 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by insomnia78 »

Veze ti nemas


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#79 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by madner »

Jen dva samara da dodje sebi.
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#80 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by dita von teese »

senainter wrote:Ma dobro za FB me bas i briga, ali hvala na informaciji, mada za mene to nista ne mijenja.
Ja 32, on 28 :D
Seks, nako, nista posebno, al bas nista posebno.
Ne mislim da ju je prebolio jer je dva puta nesto rekao za nju u losem kontekstu, a zna se kad pricas o bivsim kao ono, fuj grozni su ovo-on, zna se brate. Samo sto je meni tad to bilo smijesno, kontam : glupo dijete sta ti znas o zivotu.
I onda ti ga dijete :izet:
Mrzim glupost, a ispala sam valjda najveca glupaca na svijetu.
Idem radje na prijem u Jagomir, vec sto bih taj broj opet okrenula!!!! :twisted:

Hvala vam :thumbup:

Nisi ispala glupaca, vec si se zaljubila. Sta fali tome? Daj neka mi neko kaze osjecaj koji je jednako dobar tome.

To sto nije bilo obostrano ne mozes njega da krivis, a ne mozes ni sebe da krivis sto si se zaletila da se zaljubis u osobu koja to nije zasluzila. Ali ne u smislu da s njim nesto ne valja pa nije zasluzio, vec u smislu da nije covjek napravio nikakve geste kojima bi ucinio da se zaljubis u njega.
Uglavnom, digni glavu, i trazi dalje. Ima njih jos, zgodnih, pametnih, fantasticnih. :oops:
User avatar
BlackSteel
Posts: 335
Joined: 01/06/2014 11:56

#81 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by BlackSteel »

dita von teese wrote:
senainter wrote:Ma dobro za FB me bas i briga, ali hvala na informaciji, mada za mene to nista ne mijenja.
Ja 32, on 28 :D
Seks, nako, nista posebno, al bas nista posebno.
Ne mislim da ju je prebolio jer je dva puta nesto rekao za nju u losem kontekstu, a zna se kad pricas o bivsim kao ono, fuj grozni su ovo-on, zna se brate. Samo sto je meni tad to bilo smijesno, kontam : glupo dijete sta ti znas o zivotu.
I onda ti ga dijete :izet:
Mrzim glupost, a ispala sam valjda najveca glupaca na svijetu.
Idem radje na prijem u Jagomir, vec sto bih taj broj opet okrenula!!!! :twisted:

Hvala vam :thumbup:

Nisi ispala glupaca, vec si se zaljubila. Sta fali tome? Daj neka mi neko kaze osjecaj koji je jednako dobar tome.

To sto nije bilo obostrano ne mozes njega da krivis, a ne mozes ni sebe da krivis sto si se zaletila da se zaljubis u osobu koja to nije zasluzila. Ali ne u smislu da s njim nesto ne valja pa nije zasluzio, vec u smislu da nije covjek napravio nikakve geste kojima bi ucinio da se zaljubis u njega.
Uglavnom, digni glavu, i trazi dalje. Ima njih jos, zgodnih, pametnih, fantasticnih. :oops:
Nema ba, ne lazi curu bezveze, nemoj da trazi vise tako ti boga, jadan onaj koji na nju naleti sa ovakvim stavovima i ocekivanjima :D
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#82 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Russki »

uradi lobotomiju
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#83 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Velkoski »

BlackSteel wrote:
dita von teese wrote:
senainter wrote:Ma dobro za FB me bas i briga, ali hvala na informaciji, mada za mene to nista ne mijenja.
Ja 32, on 28 :D
Seks, nako, nista posebno, al bas nista posebno.
Ne mislim da ju je prebolio jer je dva puta nesto rekao za nju u losem kontekstu, a zna se kad pricas o bivsim kao ono, fuj grozni su ovo-on, zna se brate. Samo sto je meni tad to bilo smijesno, kontam : glupo dijete sta ti znas o zivotu.
I onda ti ga dijete :izet:
Mrzim glupost, a ispala sam valjda najveca glupaca na svijetu.
Idem radje na prijem u Jagomir, vec sto bih taj broj opet okrenula!!!! :twisted:

Hvala vam :thumbup:

Nisi ispala glupaca, vec si se zaljubila. Sta fali tome? Daj neka mi neko kaze osjecaj koji je jednako dobar tome.

To sto nije bilo obostrano ne mozes njega da krivis, a ne mozes ni sebe da krivis sto si se zaletila da se zaljubis u osobu koja to nije zasluzila. Ali ne u smislu da s njim nesto ne valja pa nije zasluzio, vec u smislu da nije covjek napravio nikakve geste kojima bi ucinio da se zaljubis u njega.
Uglavnom, digni glavu, i trazi dalje. Ima njih jos, zgodnih, pametnih, fantasticnih. :oops:
Nema ba, ne lazi curu bezveze, nemoj da trazi vise tako ti boga, jadan onaj koji na nju naleti sa ovakvim stavovima i ocekivanjima :D
:thumbup: :lol:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#84 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Mutivoda »

Eurosa wrote:Kad oprostis sebi sto si se zavaravala,jer jesi, znas to u sebi,samo nisi htjela priznati(ko i svako ludo zensko),onda ces krenuti dalje, bez osvrtanja.

Sretno!
Upravo to. Obično za (ovakva) razočarenja nije kriva ta osoba u koju smo/se je razočarala, nego neka umobolno previsoka očekivanja, ha ja. :mrgreen:
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#85 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by senainter »

Blacksteel, ne shvatas, moja prica se sastoji od 1500 slojeva, samo nema potrebe ih razlagati papiric po papiric na forumu. Ta prica nije vezana za ovog lika, da ju znas, no, nit je bitno.

Ostali, hvala vam, neki su me komentari bas digli. :thumbup:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#86 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by S4mpion »

Ne treba da zaboraviš ništa, životne lekcije se ne trebaju zaboravljati.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#87 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by cLo »

Osveti se! Odi mu do stana/kuće, pozvoni mu na vrata i pobjegni. :izet: Oko za oko, zub za zub!
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#88 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by McMoy »

cLo wrote:Osveti se! Odi mu do stana/kuće, pozvoni mu na vrata i pobjegni. :izet: Oko za oko, zub za zub!
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#89 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Russki »

cLo wrote:Osveti se! Odi mu do stana/kuće, pozvoni mu na vrata i pobjegni. :izet: Oko za oko, zub za zub!
oko za oko, pasta za zube
AndreyBlanc
Posts: 232
Joined: 16/09/2012 22:29

#90 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by AndreyBlanc »

Za moju pricu niti sam trazio misljenje zaista nit kako je moglo i sta je moglo bit, normalno da sam kriv ja jbt, samo sam htio pokazat ovoj kolegnici da sve prodje i da je njen slucah samo prolazan i da ima i postoje bolniji i gori. :)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#91 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by fatamorgana »

S4mpion wrote:Ne treba da zaboraviš ništa, životne lekcije se ne trebaju zaboravljati.
Daj tačnu definiciju životnih lekcija, :lol:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#92 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by cLo »

fatamorgana wrote:
S4mpion wrote:Ne treba da zaboraviš ništa, životne lekcije se ne trebaju zaboravljati.
Daj tačnu definiciju životnih lekcija, :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#93 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by S4mpion »

Da bi je shvatio, moraš imat svoj svjetonazor :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#94 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by fatamorgana »

S4mpion wrote:Da bi je shvatio, moraš imat svoj svjetonazor :D
A možel' kako tvoj? :lol:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#95 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by S4mpion »

fatamorgana wrote:
S4mpion wrote:Da bi je shvatio, moraš imat svoj svjetonazor :D
A možel' kako tvoj? :lol:
Može brate, na dobrom si putu da promijeniš dres. :zoka:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#96 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by fatamorgana »

S4mpion wrote:
fatamorgana wrote:
S4mpion wrote:Da bi je shvatio, moraš imat svoj svjetonazor :D
A možel' kako tvoj? :lol:
Može brate, na dobrom si putu da promijeniš dres. :zoka:
A đe je svlačionica? :lol:
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#97 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by registrovana onako »

dita von teese wrote:

Nisi ispala glupaca, vec si se zaljubila. Sta fali tome? Daj neka mi neko kaze osjecaj koji je jednako dobar tome.

To sto nije bilo obostrano ne mozes njega da krivis, a ne mozes ni sebe da krivis sto si se zaletila da se zaljubis u osobu koja to nije zasluzila. Ali ne u smislu da s njim nesto ne valja pa nije zasluzio, vec u smislu da nije covjek napravio nikakve geste kojima bi ucinio da se zaljubis u njega.
Uglavnom, digni glavu, i trazi dalje. Ima njih jos, zgodnih, pametnih, fantasticnih. :oops:
slazem se da nije glupaca. prekratko je trajalo i na vrijeme je shvatila kako stvari stoje. vecina veza ma kako zavrsile moraju proci taj prvi mjesec. neke se odmah zavrse jer se nije razvio poseban osjecaj medju partnerima. neke potraju jos 2 3 mjeseca. neke jos godinu dvije. zajednicko im je kratak rok trajanja. :) ne znam zasto bi se neko smatrao pametnijim jer je dobio vezu od godinu dana :oops:

ne treba nam neko davati posebne signale da bi se zaljubili u njega :)
Doboj93
Posts: 3
Joined: 01/06/2014 19:33

#98 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Doboj93 »

Vidjeces za mjesec dana, imaces osjecaj kao da ga Bog nikada nije stvorio. :)
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#99 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by sluga_okupatora »

Najlon kesa i ljepilo - nakon te terapije trebat' ce ti pola dana da se sjetis svog imena a kamoli njegovog :D
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#100 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by dita von teese »

registrovana onako wrote:
slazem se da nije glupaca. prekratko je trajalo i na vrijeme je shvatila kako stvari stoje. vecina veza ma kako zavrsile moraju proci taj prvi mjesec. neke se odmah zavrse jer se nije razvio poseban osjecaj medju partnerima. neke potraju jos 2 3 mjeseca. neke jos godinu dvije. zajednicko im je kratak rok trajanja. :) ne znam zasto bi se neko smatrao pametnijim jer je dobio vezu od godinu dana :oops:

ne treba nam neko davati posebne signale da bi se zaljubili u njega :)
Ne treba mi neko davati signale ili zasluziti moju simpatiju da bih se zaljubila, ali je puno ljepse tako, pogotovo kad ti imponuje to sto se bas ta određena osoba trudi. Tad nekako sve legne na svoje. A evo u kakvim sam sve kombinacijama bila:
Tip
1. Ne trudi se, nije ni neki frajer (a htio bi da :izet:) :zzzz: :zzzz:
2. Ne trudi se, al frajer je (i htio bi da :izet: ) :twisted:
3. Trudi se, al nije frajer (a ne zna ni da li hoce da :izet: ) :zzzz:
4. Trudi se, a i frajer je (a i htio bi da :izet: ) :evil:


Lijepo je bilo sa svakim, i treba sve probati... ovi prvi su mi bili i ostace vjecita misterija :D
Post Reply