Zene su unistile muskarce...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#176 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sha_ba »

shmizlica wrote:
Ramzess Veliki wrote:Kuglica je super. :thumbup:
pozovi je na pivu da razmijenite iskustva :mrgreen:
:thumbup: :lol: :lol:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#177 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Bluemore »

bas me zanima koga je Kuglica unistila
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#178 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Kuglica je super. :thumbup:
da ti nisi kuglica? :D
Da ti nisi zaboravila pive platit' ??? 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#179 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

shmizlica wrote:kvaka je u tome što si došla sa sepetom negativne energije....i ne kontam tačno šta bi trebala biti poenta ove teme.....da ti potvrdimo da su žene svojom, kako ti kažeš, emancipacijom uništile muški rod? zaista?
Pa ja ... mislim uništile su ove slabije, i one poštene naivčine. Mogao bih primjera složiti bezbroj - istina, na obje strane, gdje se poštivanje i ljubav pretvore u naivnost.
Tema je dobra, nije se odavno ništa pametno pisalo a vidim neki su je odmah dočekali prilično odbojno.

... vidi radi ... ne skida me svaki tren ... a toliko sam mudrih riječi napisao koje su otišle u nepovrat ... :twisted:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#180 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

_mufljuz_ wrote:
Googlerica wrote:pravi muskarac ne moze biti unisten :D
ja gledo juce vukove sa vol strita i kad je onakvog betona p***urina unistila onda sta ja mogu da kazem :mrgreen:
Nije to muška vidjelo ... nije biti muško samo posvetiti život klepanju para, treba se i u kafani pobit' i završiti ispod šanka, a iskustvo se dobiva na ženama, ne na ženi. :oops:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#181 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote:
sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Kuglica je super. :thumbup:
da ti nisi kuglica? :D
Da ti nisi zaboravila pive platit' ??? 8-)
hahahhahha nisaaaam. :D ako si preko dana tamo, javi. ;-) svaki dan sam tu i/ili u blizini. samo nemoj da sad cijeli club moram castiti. :D

a stvarno, gdje je kuglica?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#182 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:
Ramzess Veliki wrote:Da ti nisi zaboravila pive platit' ??? 8-)
hahahhahha nisaaaam. :D ako si preko dana tamo, javi. ;-) svaki dan sam tu i/ili u blizini. samo nemoj da sad cijeli club moram castiti. :D

a stvarno, gdje je kuglica?
Pa isprepadaste je ... bezrazložno. :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#183 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

kuglica13 wrote:Oduvijek su vodile svijet, izborile se za "svoja prava", lagale da vole, glumile o svemu...

Toliko su isprepadale i iznevjerile decke, da su oni postali idioti, a njima ne smeta da i dalje glumataju

o svemu sto zena jeste i nije ili bi trebala biti... samo sa jednim ciljem "da ga stave pod svoje"
Pošto je forum štekao pa nisam mogao da komentarišem, da krenem od početka ...
Da, sve stoji. Sjetim se onih jadnika na Čeki ... prođeš pored njih i napraviš krug po Čaršiji, popiješ espresso kod Evrope i vratiš se, a njih nekoliko još uvijek čekaju da se dame pojave - dame vjerovatno prekoputa piju kaficu i cerekaju se, klade se koliko će još dugo čekati. I šta od njih bude? Naiđu na mene i ja im objasnim stvari pa počnu uzvraćati - postanu igrači, nose ruže, smješkaju se, promijenili image - sad je tu sako, nije više sportska jakna, nisu patike nego crne elegantne cipele, elegantan miris ... zavode, poseksaju i odoše dalje ostavljajući djevojke da misle šta se pobogu desilo? Šta sam to uradila pa me ostavi bez razloga, sad kad sam našla pravog? Da li sam ja kriva ??? Ne ... kriva je ona što ga je omalovažavala kroz svoju patetičnu igricu ... i njene jaranice koje su joj odobravale.

Eto - to je ono o čemu Kuglica piše. :thumbup:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#184 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by berenice »

Ramzess Veliki wrote:
kuglica13 wrote:Oduvijek su vodile svijet, izborile se za "svoja prava", lagale da vole, glumile o svemu...

Toliko su isprepadale i iznevjerile decke, da su oni postali idioti, a njima ne smeta da i dalje glumataju

o svemu sto zena jeste i nije ili bi trebala biti... samo sa jednim ciljem "da ga stave pod svoje"
Pošto je forum štekao pa nisam mogao da komentarišem, da krenem od početka ...
Da, sve stoji. Sjetim se onih jadnika na Čeki ... prođeš pored njih i napraviš krug po Čaršiji, popiješ espresso kod Evrope i vratiš se, a njih nekoliko još uvijek čekaju da se dame pojave - dame vjerovatno prekoputa piju kaficu i cerekaju se, klade se koliko će još dugo čekati. I šta od njih bude? Naiđu na mene i ja im objasnim stvari pa počnu uzvraćati - postanu igrači, nose ruže, smješkaju se, promijenili image - sad je tu sako, nije više sportska jakna, nisu patike nego crne elegantne cipele, elegantan miris ... zavode, poseksaju i odoše dalje ostavljajući djevojke da misle šta se pobogu desilo? Šta sam to uradila pa me ostavi bez razloga, sad kad sam našla pravog? Da li sam ja kriva ??? Ne ... kriva je ona što ga je omalovažavala kroz svoju patetičnu igricu ... i njene jaranice koje su joj odobravale.

Eto - to je ono o čemu Kuglica piše. :thumbup:
Istina je da toga ima, ali se okruglica mogla barem potruditi da ograniči svoj napad na "većinu", na "dosta žena", na ne znam ni ja, ali ona je svoje pisanje usmjerila protiv svih žena, a to je pomalo neozbiljno.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#185 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

berenice wrote: Istina je da toga ima, ali se okruglica mogla barem potruditi da ograniči svoj napad na "većinu", na "dosta žena", na ne znam ni ja, ali ona je svoje pisanje usmjerila protiv svih žena, a to je pomalo neozbiljno.
Znaš i sama da se ništa ne može generalisati i da je takvo generisanje uslovljeno trenutno lošim raspoloženjem, lošim iskustvom, trenutnom traumom ... i da nekada treba ljudima dati malo podrške, dozvoliti malo oduška ... ja bih uradio tako jer svi imamo i uspone i padove, i očekivao bih da i meni neko pruži razumijevanje kad mi zatreba. ;-)

Mada sam ja opasan lik koji ne treba tuđu pomoć ... :oops:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#186 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote:
kuglica13 wrote:Oduvijek su vodile svijet, izborile se za "svoja prava", lagale da vole, glumile o svemu...

Toliko su isprepadale i iznevjerile decke, da su oni postali idioti, a njima ne smeta da i dalje glumataju

o svemu sto zena jeste i nije ili bi trebala biti... samo sa jednim ciljem "da ga stave pod svoje"
Pošto je forum štekao pa nisam mogao da komentarišem, da krenem od početka ...
Da, sve stoji. Sjetim se onih jadnika na Čeki ... prođeš pored njih i napraviš krug po Čaršiji, popiješ espresso kod Evrope i vratiš se, a njih nekoliko još uvijek čekaju da se dame pojave - dame vjerovatno prekoputa piju kaficu i cerekaju se, klade se koliko će još dugo čekati. I šta od njih bude? Naiđu na mene i ja im objasnim stvari pa počnu uzvraćati - postanu igrači, nose ruže, smješkaju se, promijenili image - sad je tu sako, nije više sportska jakna, nisu patike nego crne elegantne cipele, elegantan miris ... zavode, poseksaju i odoše dalje ostavljajući djevojke da misle šta se pobogu desilo? Šta sam to uradila pa me ostavi bez razloga, sad kad sam našla pravog? Da li sam ja kriva ??? Ne ... kriva je ona što ga je omalovažavala kroz svoju patetičnu igricu ... i njene jaranice koje su joj odobravale.

Eto - to je ono o čemu Kuglica piše. :thumbup:
ramzess, spasitelj muskog roda. svete se u tvoje ime? ;-)

ne znam, cesto spominjes tu zensku osobinu da se veze za muskarca samo tako, da trazi brak, da ganja nekog za brak (najcesce tebe :D ), da trazi pravu ljubav i misli da ju je nasla i to u nekom s kim je spavala. koliko god da su, a kako kazes i tvojom zaslugom, muskarci kao dosli sebi i postali iz ogorcenosti hajmo reci playeri :D , utoliko su i zene u isto vrijeme evoluirale ili barem usavrsile te svoje igrice. ;-) a u startu su vec imale prednost, toliku da vas mogu zezati.

ne govorim sad ja o kuglicinom stavu da su zene k*cke koje su iskvarile nevini i casni muski rod, vec vise na tvoj u kojem stalno naglasavas tu zensku potrebu da osvoji za sebe neko musko. (to nalazenje pravog) i da ga drzi. i doslovno i metaforicki.

ne boj se, bolan. pa velik broj zena bjezi od toga kao djavo od krsta. :D doduse, mozda je i do tebe da imas peh, pa privlacis takve zene. ili si kvalitetno musko...ko ce to znati...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#187 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

kuglica13 wrote:Jbt, il na kamaru i primaj ga dobro i suti il si frustriran...

Kakav ba muz?

Nemam muza a sa bivsim sam u savrsenim odnosima...

Nego ko se ne slaze samnom, neka da komentar i to po mogucnosti sa kakvim finim argumentom podkrijepi.

A kome se uci psihoanaliza, ima dosta dobrih terapeuta kod nas, nek ne trenira po forumu, ako nema sta pametno reci.

I svi moji postovi su na istu temu i ovo je cini mi se treci...a frustracija mi bila vodilja ili sam mozda neki psihopat,

a mozda me i mama rano ostavila, pa patim od ptsp,a, ja mislim da su zene jebale same sebe sa svim za sta se izborise

i da postoji precutna laz o tome kako manipulirati muskarce i da smo generalno nesretne zbog toga. Ja ne...
Sve je to istina ali smo i mi muškarci već naučili te fore, tako da nam ne smeta previše - lakše se nađe razlog da promijeniš priležnicu. :oops:
A kad se nađe iskrena duša, to se prepozna. :thumbup:
GaRGa
Posts: 2761
Joined: 25/02/2009 15:00

#188 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by GaRGa »

da rezimiramo, zene su kucke i kad nadju levata zajasu ga... et ko da je on bolje zasluzio...
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#189 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

GaRGa wrote:da rezimiramo, zene su kucke i kad nadju levata zajasu ga... et ko da je on bolje zasluzio...
:thumbup: ako je kreten.
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#190 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by berenice »

Ramzess Veliki wrote: Sve je to istina ali smo i mi muškarci već naučili te fore, tako da nam ne smeta previše - lakše se nađe razlog da promijeniš priležnicu. :oops:
A kad se nađe iskrena duša, to se prepozna
. :thumbup:
Ali onda je sve OK. Čemu onda toliki izljevi gorčine i gnjeva, kad je sve jasno? Naravno da se prepozna srodna duša, hvala Bogu pa je tako. Ostalo je sve u pet deka i nije za frustracije. Sam je čovjek sebi kriv ako ne skonta neke stvari na vrijeme. Roze naočale i to, sve je to OK u granicama. Ne možeš vječno biti zaljubljen i ne vidjeti šta se ustvari dešava i onda lijepo popljuvati sve i svakoga. Bezze.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#191 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:ramzess, spasitelj muskog roda. svete se u tvoje ime? ;-)

ne znam, cesto spominjes tu zensku osobinu da se veze za muskarca samo tako, da trazi brak, da ganja nekog za brak (najcesce tebe :D ), da trazi pravu ljubav i misli da ju je nasla i to u nekom s kim je spavala. koliko god da su, a kako kazes i tvojom zaslugom, muskarci kao dosli sebi i postali iz ogorcenosti hajmo reci playeri :D , utoliko su i zene u isto vrijeme evoluirale ili barem usavrsile te svoje igrice. ;-) a u startu su vec imale prednost, toliku da vas mogu zezati.

ne govorim sad ja o kuglicinom stavu da su zene k*cke koje su iskvarile nevini i casni muski rod, vec vise na tvoj u kojem stalno naglasavas tu zensku potrebu da osvoji za sebe neko musko. (to nalazenje pravog) i da ga drzi. i doslovno i metaforicki.

ne boj se, bolan. pa velik broj zena bjezi od toga kao djavo od krsta. :D doduse, mozda je i do tebe da imas peh, pa privlacis takve zene. ili si kvalitetno musko...ko ce to znati...
Ma neeee ... odakle ti to ??? :D
Nisam ja baš za braka, nisam lud da ostavljam takav dojam. Mada je mnogima bila ideja da ukrote lava. :D Brak sjebe avanturu. 8-)
Nema pravih ljubavi, to je naša uobrazilja. Preegocentrični smo da ne varamo a na tome se ne može graditi savršena ljubav između dvoje. Svi varaju i bivaju prevareni, znali to ili ne, ili bar postoji želja da se ponekad zabavimo novim iskustvom, a i to je već varanje veze. Od želje do realizacije dođe se u par koraka, samo da se slože uslovi. ;-)
Ne naglašavam da je ženama nužna potreba da osvoje muško - ima i drugih žena, jel' ... :oops: , ali svako želi partnera bar na kratko.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#192 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

Ramzess Veliki wrote: Ma neeee ... odakle ti to ??? :D
Nisam ja baš za braka, nisam lud da ostavljam takav dojam. Mada je mnogima bila ideja da ukrote lava. :D Brak sjebe avanturu. 8-)
Nema pravih ljubavi, to je naša uobrazilja. Preegocentrični smo da ne varamo a na tome se ne može graditi savršena ljubav između dvoje. Svi varaju i bivaju prevareni, znali to ili ne, ili bar postoji želja da se ponekad zabavimo novim iskustvom, a i to je već varanje veze. Od želje do realizacije dođe se u par koraka, samo da se slože uslovi. ;-)
Ne naglašavam da je ženama nužna potreba da osvoje muško - ima i drugih žena, jel' ... :oops: , ali svako želi partnera bar na kratko.
pa svi smo mi preegocentricni da bi stalno mislili na druge i obazirali se na njih. a mozes ti i nekoga voljeti, a pozeljeti drugog. ja ti samo hocu reci da nema puno razlike izmedju zena i muskaraca po ovom pitanju. ;-)

a o krocenju lavova...drugom prilikom :D
GaRGa
Posts: 2761
Joined: 25/02/2009 15:00

#193 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by GaRGa »

sheilak wrote:
GaRGa wrote:da rezimiramo, zene su kucke i kad nadju levata zajasu ga... et ko da je on bolje zasluzio...
:thumbup: ako je kreten.

ma nace svaki kreten sebi kucku da ga jase, valja se loze na to sta li vec..
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#194 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by BadCopy »

Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Od zla oca od gore matere
XOX100
Posts: 335
Joined: 12/02/2014 19:18

#195 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by XOX100 »

BadCopy wrote:Zensko muze koliko joj musko to dopusti.
Ako si levat jebat ce ti majku kroz majku.
Ne mozes nekog drugog kriviti sto si glup

Ti si naivan.

Ako je lijepa, ona ce te muzti kako god okrenes. Mozda nece odmah ali za tri-cetiri-pet godina ona ce te okrenuti a neces ni primjetiti.
Jedina opcija je da se muskarci zene sa ruznim zenama. One su vjerne. Jer nemaju izbora. :D
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#196 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by BadCopy »

Oce ako si debil to sam i rekao

Od zla oca od gore matere
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#197 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by sheilak »

GaRGa wrote:
sheilak wrote: :thumbup: ako je kreten.

ma nace svaki kreten sebi kucku da ga jase, valja se loze na to sta li vec..
karma... :D

ali kretensko ponasanje kod muskarca po pravilu isprovocira kucku u zeni. i to kakvu.
XOX100
Posts: 335
Joined: 12/02/2014 19:18

#198 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by XOX100 »

BadCopy wrote:Oce ako si debil to sam i rekao
Ma da si Zan Klod Van Dam, lijepo zensko ce te okrenuti.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#199 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by irac300 »

Žene su kuje, muški su psi, zajedno smo životinje, proljeće došlo, haj'mo se parit'. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#200 Re: Zene su unistile muskarce...

Post by insomnia78 »

sheilak wrote:
GaRGa wrote:
sheilak wrote: :thumbup: ako je kreten.

ma nace svaki kreten sebi kucku da ga jase, valja se loze na to sta li vec..
karma... :D

ali kretensko ponasanje kod muskarca po pravilu isprovocira kucku u zeni. i to kakvu.
Bas suprotno


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply