Upoznavanje momka-djevojke sa roditeljima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#1 Upoznavanje momka-djevojke sa roditeljima?

Post by Sarajevska Princeza »

Sad nek mi neko objasni ima li u Sarajevu normalne cure (momka) koju (kojeg) NIJE STID UPOZNATI MOMKA (CURU) sa roditeljima nakon 6 mjeseci veze i 8 mjeseci poznavanja, nakon posjeta kuci i druzenja? :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14666
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2

Post by DaysleepeR »

Naravno da ima.

Kakvo ti je to pitanje.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#3

Post by pitt »

Pa puno gora situacija je vani nego u SA sto se toga tice :roll:
neko iz mase
Posts: 2018
Joined: 29/12/2004 21:18

#4

Post by neko iz mase »

princezice princezice ko li mi te nasikirao.
Eh, to je veoma osjetiljiva tema. Mozda tu osobu nije stid upoznati nju/njega sa roditeljima, vec vise strah od misljenja roditelja koje bi mozda utjecalo na psihu i misljenje date osobe, i doveo do gubljenja osjecaja prema partneru
sto se kaze "been there, done that"
isto tako mislim da su ti osjecaji za datu osobu cvrsti, nebi doslo do gublljenja osjecaja prema njoj bez obzira na misljenja okoline
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#5

Post by Gazz »

ako nema velike potrebe za upoznavanjem, onda je najbolje da se "vole" (momak/djevojka - roditelji) sa distance...
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#6

Post by micika »

ma kakvo upoznavanje :D poslije teze raskinuti sa roditeljima nego sa momkom 8-)
sto dalje,to bolje :D
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#7

Post by dinash »

vjeruj mi, NE ZELISH da te upoznaju bilo ciji roditelji.

jos ako im pocnesh pricati o patkici ... :D :D
User avatar
Kurt_Kombajn
Posts: 686
Joined: 13/08/2004 07:55

#8

Post by Kurt_Kombajn »

bolje da ti upoznas roditelje sa momkom/curom, nego oni tebe... :D :D :D :D
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#9

Post by Sarajevska Princeza »

hahaha - vidim neki komentarisu na moj racun a pitanje uopste nije bilo vezano za mene. :)

Inace definitivno mislim da upoznati momka sa roditeljima je samo plus a ne minus. Ja nikad nemam problema sa roditeljima jer kod mene starci nemaju pravo da se mijesaju u moje odluke. :lol:

Tj. ja ih ne pitam hocu li to i to, ja ih samo obavjestim. Ali dosad se nisu zalili na moje odluke - jednim dijelom zato sto sam samostalna i daleko tako da nemaju nikakve kontrole nada mnom. ;) I love it. drugim dijelom zato sto su razumljivi i zele da budem sretna. Trece kad ja odaberem momka on je pun pogodak. Tako da ih samo moze oduseviti i jedva cekati da ga vide. :P

Ali nikad ne bi pristala na relaciju gdje me momak nece da predstavi roditeljima nakon jednog perioda, jer to je za mene znak da me ne cijeni jer imas prijatelje i prijateljice pa ti roditelji znaju sve njih i piju kafu s njima, pa sto ne bi onda i momak ili djevojka?
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#10

Post by Zadig »

Kako se zove princezo ono sto se konjima i kobilama stavlja na oci da samo gledaju pravo?
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#11

Post by Saian »

Sarajevska Princeza wrote:. Ja nikad nemam problema sa roditeljima jer kod mene starci nemaju pravo da se mijesaju u moje odluke. :lol:

Tj. ja ih ne pitam hocu li to i to, ja ih samo obavjestim. Ali dosad se nisu zalili na moje odluke - jednim dijelom zato sto sam samostalna i daleko tako da nemaju nikakve kontrole nada mnom. ;) I love it. drugim dijelom zato sto su razumljivi i zele da budem sretna. Trece kad ja odaberem momka on je pun pogodak. Tako da ih samo moze oduseviti i jedva cekati da ga vide. :P
ja mislim da vechini ljudi kuca purac za ovaj dio, al eto :roll: :roll: :roll:
kokili_g
Posts: 51
Joined: 13/02/2005 18:12

#12

Post by kokili_g »

wow prinezo, inspirisala si me. moras shvatiti da nisu svi ljudi kao ti, i nisu svi roditelji kao tvoji. posto vidim odakle ti inspiracija za temu... moji roditelji ne sjede kuci besposleni da docekuju moje prijatelje, prijateljice, da upoznaju svakog momka skim budes, malo je to besmisleno. kad se budem htjela udati, naravno da ce znati sve, a sve dok nema potrebe za tim ljudi su u vezi opusteniji, jer logicno je da ce biti nekih komentara poslije susreta s momkom svoje kcerke, bez obzira da li ima ikakvog efekta na partnera ciji su roditelji, nikom nije drago. a sada kakvi su to roditelji ako sve samo klimnu glavom kako njihova draga kcerka odluci pod izgovorom budi samo sretna, a vide da nesto ne stima, a kod roditelja uvijek radi neka nevjerica i sumnja i briga za svoje dijete. tako, zasto se izlagati svemu tome, ako nije neophodno (a vecera, rucak, kafa "u cetvero" (otac majka on ja) je neophodna kada je on TAJ). komplikuju se stvari. kod vecine je tako. a ti budi sretna sa tako divnim roditeljima i svojim "savrsenstvom" da uvijek nadjes "savrsenog" kojeg tvoji roditelji bez pogovora prihvataju. hajde nauci i nas molim te kako to postici (i da li si ti to uopste postigla ili samo mislis tako...)
filozofska rasprava, brate mili ... :-) :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#13

Post by novalic »

saian trazi belaja 8-)
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#14

Post by Zadig »

Zadig wrote:Kako se zove princezo ono sto se konjima i kobilama stavlja na oci da samo gledaju pravo?
zna li iko kako se ovo kaze???
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#15

Post by novalic »

ular.... :shock:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#16

Post by horns&drums »

Rejbanke :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#17

Post by Saian »

novalic wrote:saian trazi belaja 8-)
ma ne znam kako sam ja uspijevao dosad, al se prvi put maltene susrechem s ovim fenomenom, mozda je isfurano vec :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#18

Post by Stari »

Saian wrote:
Sarajevska Princeza wrote:. Ja nikad nemam problema sa roditeljima jer kod mene starci nemaju pravo da se mijesaju u moje odluke. :lol:

Tj. ja ih ne pitam hocu li to i to, ja ih samo obavjestim. Ali dosad se nisu zalili na moje odluke - jednim dijelom zato sto sam samostalna i daleko tako da nemaju nikakve kontrole nada mnom. ;) I love it. drugim dijelom zato sto su razumljivi i zele da budem sretna. Trece kad ja odaberem momka on je pun pogodak. Tako da ih samo moze oduseviti i jedva cekati da ga vide. :P
ja mislim da vechini ljudi kuca purac za ovaj dio, al eto :roll: :roll: :roll:
E i ti ga sad pretjera Saian... :D otkud ti to :D da nama ....to i to za taj i taj dio.
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#19

Post by Saian »

ma stari zovi to intuicijom :D :D :D sta cu kad sam pronicljiv :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#20

Post by _MaYa_ »

:D ... :D

mmmm

zaboravila sam sta sam htjlea reci

ah to...

daaa ne planiram upoznavati roditelje possebno ne tatu s nikim osim s odabranim...tj onim zyadnjim zakljucnim deckom

zasto? jer ne treba mi niti njihovo odobravanje...u smislu guranje dobar je fin je, a ni njihovo los je i slicno...

a isto tako nisam zeljna upoznavanja mama i tata...osim ako su extremno cool roditelji...

to je moje razmisljanje..

roditelji su samo komplikacija u vezi..njihova misljena nisu dobrodosla, jer uvjek zele najbolje za tebe a ne kontaju da najbolje za mene-posebno ako je cura u pitanju nije i najbolje za njih...tako da

da, da negativna iskustva sam imala... :( al to je proslo....
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#21

Post by Sarajevska Princeza »

Saian wrote:
Sarajevska Princeza wrote:. Ja nikad nemam problema sa roditeljima jer kod mene starci nemaju pravo da se mijesaju u moje odluke. :lol:

Tj. ja ih ne pitam hocu li to i to, ja ih samo obavjestim. Ali dosad se nisu zalili na moje odluke - jednim dijelom zato sto sam samostalna i daleko tako da nemaju nikakve kontrole nada mnom. ;) I love it. drugim dijelom zato sto su razumljivi i zele da budem sretna. Trece kad ja odaberem momka on je pun pogodak. Tako da ih samo moze oduseviti i jedva cekati da ga vide. :P
ja mislim da vechini ljudi kuca purac za ovaj dio, al eto :roll: :roll: :roll:
hahaha... eh od ovog citavog dijela ja vjerujem da su te najvise pogodile one zadnje dvije recenice. :lol:
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#22

Post by nebi »

Sarajevska Princeza wrote: Trece kad ja odaberem momka on je pun pogodak. Tako da ih samo moze oduseviti i jedva cekati da ga vide. :P
Pustite jadnicu na miru.Ona stvarno vjeruje u ovo. :lol:
SP,ako je to gore istina,onda bi tvoj prvi momak bio i posljednji,jer je "pun pogodak".
Ili je svaki sljedeci "pun pogodak"?
Ili nije bilo ni jednog. :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#23

Post by pitt »

Saian wrote:
novalic wrote:saian trazi belaja 8-)
ma ne znam kako sam ja uspijevao dosad, al se prvi put maltene susrechem s ovim fenomenom, mozda je isfurano vec :D :D
Mazohista pravi :D Ja te necu braniti samo da znas... :D

Princezice, bil mene upoznala sa familijom? :D
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#24

Post by havetinja »

svemisecini da nisi dovoljno cedan, pitt :oops:

tata bi te namah provalio :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#25

Post by pitt »

Jasta sam nego cedan :D:D Nema boljeg hairlije na east coast :D
Post Reply