Da li imati sex ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#126

Post by Stari »

novalic wrote:
Stari wrote:Ne bih sad da kvarim ovu extremno interesantnu temu. Samo sam , u medjuvremenu dok cekamo klinc izmedju princeze i jastoga, htio reci da ono sa kilometrazom i stima bas u 100% slucajeva.

Ja sam barem najcesce imao posla sa nekakvima koje su prosle puno al su iz ne znam ti ni ja kakvih razloga meni tvrdile da to nije slucaj te da su se samo (jednom davno) sto veli nova "jebucnule" par puta ...onako sporadicno...i to tada naravno, nije valjalo ...ama ni za sta i da se toga haman ne sjeca. Sve vrijeme su kao cekale samo na mene ...i ovo sad je prava stvar...o samo tako.

Odnekud mi se ponekad (ne znam otkud mi to) pojavi sklonost da dovedem takve tvrdnje pod znak pitanja .....jer bi mi, pri kraju romanse, u pravilu bilo stavljeno do znanja da sam: krmak, bitanga, te vaki te naki.....a kao kulminacija bi uvijek doslo da sam u krevetu "go q..ac" ....isto kao da imaju masu kriterijuma usporedbe iz kojih su izvukli takav zakljucak. Pa ne znam ...sta vi mislite?

ma stari... je li ti bilo ljepse ili manje lijepo zato sto su imale vecu kilometrazu...

u tome je poanta.. 8-) ne u kilometrazi 8-)
saberi se, stari 8-)
Poanta istina, barem meni, nije u kilometrazi ....nego imam lagan osjecaj da si ovog puta ti promasila poantu u mom komentaru. Naime ...jel to bilo prekjucer...ili prije 3 godine ....i jel bilo samo par puta....ili je bilo :-? 15 godina braka...meni ne igra vecu ulogu. Poanta je u tome, da je zbog ovog ili onog, meni u pocetku bila servirana samo modifikovana istina ili potpuna neistina....meni kojem to uopste nije vazno. Vazno je , slijedeci logiku situacije, bilo onome ko tu tvrdnju iznosi. Zasto?

A da je bilo lijepo dok je trajalo ...to bezbeli jest.
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#127

Post by papak_eliminator »

novalic wrote:
Stari wrote:Ne bih sad da kvarim ovu extremno interesantnu temu. Samo sam , u medjuvremenu dok cekamo klinc izmedju princeze i jastoga, htio reci da ono sa kilometrazom i stima bas u 100% slucajeva.

Ja sam barem najcesce imao posla sa nekakvima koje su prosle puno al su iz ne znam ti ni ja kakvih razloga meni tvrdile da to nije slucaj te da su se samo (jednom davno) sto veli nova "jebucnule" par puta ...onako sporadicno...i to tada naravno, nije valjalo ...ama ni za sta i da se toga haman ne sjeca. Sve vrijeme su kao cekale samo na mene ...i ovo sad je prava stvar...o samo tako.

Odnekud mi se ponekad (ne znam otkud mi to) pojavi sklonost da dovedem takve tvrdnje pod znak pitanja .....jer bi mi, pri kraju romanse, u pravilu bilo stavljeno do znanja da sam: krmak, bitanga, te vaki te naki.....a kao kulminacija bi uvijek doslo da sam u krevetu "go q..ac" ....isto kao da imaju masu kriterijuma usporedbe iz kojih su izvukli takav zakljucak. Pa ne znam ...sta vi mislite?

ma stari... je li ti bilo ljepse ili manje lijepo zato sto su imale vecu kilometrazu...

u tome je poanta.. 8-) ne u kilometrazi 8-)
saberi se, stari 8-)
@novalic: jeste poenta u tome da li si uzivao u sexu ili ne, ali shvatam i starog...problem je u nasem mentalitetu...Moj prijatelj Emir je davno rekao : Ozenicu prvu koja mi kaze da sam joj treci ili cetvrti - a ne TEK drugi"....

kokili, dokle god budes previse razmisljala mozgom a ne tijelom, od tog sexa nema nista. Sacekaj da te "uhvati" hemija prema nekome, onda neces imati kad postirati ovakve teme na netu :D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#128

Post by kekec »

Polako ljudi, vi se raspisali, a Kokili jos uvijek nevina. :(
Kokili, ima li kakve odluke ili desavanja ? :)
Image ???
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#129

Post by Sarajevska Princeza »

razrooki_jastog wrote:
Sarajevska Princeza wrote:
razrooki_jastog wrote:Slu¹aj sad, moja parola ti je: vi¹e æe¹ ¾aliti za neèim ¹to ne uèini¹, nego za onim ¹to uèini¹, barem kad je to u pitanju. A ako ti je ¾ao sad gubiti nevinost, te¾e æe ti biti poslije kroz koju godinu. Uèini to ¹to prije jer ako doðe do raskida lak¹e æe¹ to podnijeti sada nego kad bude¹ starija, a sranja se uvijek mogu desiti (da te iskoristi npr, ne d´o Bog, ili da te nogira).
Ovo je naj manipulativniji komentar koji sam u zivotu cula. Gluho bilo, ti si NENORMALAN.
Glupacho jedna, ja ne znam ¹ta si ti skontala, i ¹ta je tu manipulativno, to je jednstavno istina. Jednostavno djevojka èini to puno komplikovanijom stvari nego ¹to to jeste. Al´ hajd dobro, ako sam kome ispao negativan ili manipulator, ja se izvinjavam, nije mi bila namjera. Ionako ja sam budala ¹to se ovdje javljam jer, prosjek pametnih poruka je ovdje vrlo mali. Ne bih htio uvrijediti one koji , s vremena na vrijeme, ipak ne¹to i izvale pametno.
Ti si budala fakat, ne ja. Ja ti samo kazem nemoj nikome ovakve savjete da dajes jer su manipulativne prirode bio ti svjestan toga ili ne. Ti nisi zensko i nemas ama bas nikakvog iskustva sa nevinoscu prema tome NISI KOMPETENTAN da sugerises bilo sta. Osim toga sve sto tvrdis je totalno netacno. Cak stavise - upravo je tacno kontra od onoga sto ti tvrdis. Sigurna sam da ovakve savjete ne bi djelio svojim kcerkama.
mya
Posts: 471
Joined: 20/10/2004 08:24

#130

Post by mya »

dinash wrote:imam ja jedan sex, ali ne dam!
:lol: :lol: :lol:
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#131

Post by nebi »

Juhuuuuuuu......dozivio sam prosvjetljenjeeeee :D
Hvala,Zadig...hvala,nova......hvala,drako sarajefo.........
znaci,koka koja je dala svakome ko nije zurio da stigne autobus,mace istrosene ko htz-cipele,emocionalno mrtva....kad upozna nekog koga VOLI,odjednom prezivi proces obnove,vaginalni misici postaju cvrsci,duh podmladjen(nesto slicno se po Kuranu desilo sa Jusufom I Zulejhom)...i poslije su dugo i sretno zivjeli :D ...jest,al u kurcu.
Upoznao sam dosta kamenjarki...izmedju ostalog i jednu koja se svaki put besmrtno zaljubljivala u tipa koji je handrio,bolovala kad je napusti,pomisljala na samoubistvo...dok ne dodje sljedeci koji je handri.
Upoznao sam i djevojku koja je to uradila samo jednom.....i nikad vise nije progovorila sa tipom koji je natako (ne,nisam ja,ne radujte se prebrzo),jos uvijek je solo i trazi mr. right.
Nekad je slobodna ljubav znacila slobodnu tjelesnu ljubav kao prilog uz duhovnu.Danas je to alibi za cinjenicu da postoje cure koje bas onako pravo vole kurac,a ne zele da ih neko zove kurvom.Ok. Ni ja ih ne zovem kurvom, to je apsolutno njihovo pravo i u nekom drugom vremenu bih mozda i ja uzeo moj komad zdepi.....ali ne bih takvu ozenio ni po cijenu zivota.
Zadig,sa kilometar udaljenosti se vidi da si ti moderan momak......i puno srece sa izabranicom tvog srca,ma ko ona bila.....samo,malo je belajli ako se na svadbi ispostavi da se handrila sa polovinom gostiju...ali koga boli kurac sta ce raja reci :D
User avatar
Saian
Posts: 15340
Joined: 08/04/2004 21:50

#132

Post by Saian »

dinash wrote:imam ja jedan sex, ali ne dam!
eh imam ja dva, al mi mama ne da da ih iznosim iz kuce :D :D :D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#133

Post by nebi »

papak_eliminator wrote:
novalic wrote:
Stari wrote:Ne bih sad da kvarim ovu extremno interesantnu temu. Samo sam , u medjuvremenu dok cekamo klinc izmedju princeze i jastoga, htio reci da ono sa kilometrazom i stima bas u 100% slucajeva.

Ja sam barem najcesce imao posla sa nekakvima koje su prosle puno al su iz ne znam ti ni ja kakvih razloga meni tvrdile da to nije slucaj te da su se samo (jednom davno) sto veli nova "jebucnule" par puta ...onako sporadicno...i to tada naravno, nije valjalo ...ama ni za sta i da se toga haman ne sjeca. Sve vrijeme su kao cekale samo na mene ...i ovo sad je prava stvar...o samo tako.

Odnekud mi se ponekad (ne znam otkud mi to) pojavi sklonost da dovedem takve tvrdnje pod znak pitanja .....jer bi mi, pri kraju romanse, u pravilu bilo stavljeno do znanja da sam: krmak, bitanga, te vaki te naki.....a kao kulminacija bi uvijek doslo da sam u krevetu "go q..ac" ....isto kao da imaju masu kriterijuma usporedbe iz kojih su izvukli takav zakljucak. Pa ne znam ...sta vi mislite?

ma stari... je li ti bilo ljepse ili manje lijepo zato sto su imale vecu kilometrazu...

u tome je poanta.. 8-) ne u kilometrazi 8-)
saberi se, stari 8-)
@novalic: jeste poenta u tome da li si uzivao u sexu ili ne, ali shvatam i starog...problem je u nasem mentalitetu...Moj prijatelj Emir je davno rekao : Ozenicu prvu koja mi kaze da sam joj treci ili cetvrti - a ne TEK drugi"....

kokili, dokle god budes previse razmisljala mozgom a ne tijelom, od tog sexa nema nista. Sacekaj da te "uhvati" hemija prema nekome, onda neces imati kad postirati ovakve teme na netu :D
papak_,samo da kratko repliciram: Emir je 100% u pravu....nije problem treci ili cetvrti....ali mislim da se diskusija vise vrti oko dvocifrenih brojeva.
A kokica ne treba razmisljati ni mozgom ni tijelom vec srcem. (tj. ako ova tema nije ubleha,a isaret mi je da jeste)
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#134

Post by Sarajevska Princeza »

a ti nebi si onda popriclino primitivan jer ocigledno da imas "duple standarde' jer ako se Z handrio sa pola gosci - kako to da njega ne pomenu vec samo njegovu buducu suprugu?

To mi govori da bi ti samo zenio glupacu koja je imala manje handrisanja od tebe.

Ti ces naletiti na neku koja ce ti vaditi masti i kostiju jer padas na nevinije zenske koje nisu neophodno i iskrenije. :lol:
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#135

Post by papak_eliminator »

nebi wrote:
papak_eliminator wrote:
@novalic: jeste poenta u tome da li si uzivao u sexu ili ne, ali shvatam i starog...problem je u nasem mentalitetu...Moj prijatelj Emir je davno rekao : Ozenicu prvu koja mi kaze da sam joj treci ili cetvrti - a ne TEK drugi"....

kokili, dokle god budes previse razmisljala mozgom a ne tijelom, od tog sexa nema nista. Sacekaj da te "uhvati" hemija prema nekome, onda neces imati kad postirati ovakve teme na netu :D
papak_,samo da kratko repliciram: Emir je 100% u pravu....nije problem treci ili cetvrti....ali mislim da se diskusija vise vrti oko dvocifrenih brojeva.
A kokica ne treba razmisljati ni mozgom ni tijelom vec srcem. (tj. ako ova tema nije ubleha,a isaret mi je da jeste)

inace, ova bi se diskusija trebala voditi DA LI SPAVATI SA MOMKOM PO PRVI PUT sada kada se haman sprema za putovanje vani....
a sto se tice da tema lici na 'ublehu'... :D i meni lici :D al nema veze..
Nebi, sto se tice dvocifrenog ili jednocifrenog, Emir nije mislio na to. Njegova je poenta bila "mrzim kad mi lazu da sam TEK drugi"..ali to je vec za drugu temu/ublehu :D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#136

Post by nebi »

Sarajevska Princeza wrote:a ti nebi si onda popriclino primitivan jer ocigledno da imas "duple standarde' jer ako se Z handrio sa pola gosci - kako to da njega ne pomenu vec samo njegovu buducu suprugu?

To mi govori da bi ti samo zenio glupacu koja je imala manje handrisanja od tebe.

Ti ces naletiti na neku koja ce ti vaditi masti i kostiju jer padas na nevinije zenske koje nisu neophodno i iskrenije. :lol:
princezo(koji nick za avlijanerku :D ),standard je standard i isti je za sve.
E,sad nisam ja kriv jer u Bosni "kurva" ima pogrdno a "kurvar" pohvalno znacenje.Za mene je i jedno i drugo isto.
Nevinije nisu neophodno iskrenije,ali ni obrnuto nije neophodno.Ili iskrenost raste sa kilometrazom primljenog kurca?
Stari,daj molim te,prosvijetli je.
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#137

Post by Zadig »

Sarajevska Princeza wrote:
Zadig wrote: Ja kada se budem zenio, to ce biti iskljucivo iz ljubavi, ne zenis se sa prosloscu osobe, vec sa osobom! Uostalom, zar i nije bolje ozeniti zenu koja je prosla sve i svasta, i sada je mirna, iztrenirana, iskusna.. ljepota. Ali to uopste nije bitno, kada nekoga volis, volis ga kompletno i to je to! Boli te briga za njenu proslost.
Nakon sexanja sa onoliko debelih OB strankinja - koja se za tebe uda je definitivno glupaca. A ti svakako glupace najvise i gotivis jer kod glupaca se ne ceka na sex, one sad upoznaju momka kroz 5 minuta se s njim sexaju a sljedeci 5 minuta ne znaju uopste ko si ti. :lol:
Ti si stvarno toliko bijedna i smjesna, da mi te je zao i provaliti.
Neka te, jadolinko jedna....u svom trulezu, cuci i smrdi i dalje.



:( :( :(
iskreno mi te je zao..
:( :( :( :( :sad: :sad: :sad: :sad:[/b]
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#138

Post by Stari »

nebi wrote:
Sarajevska Princeza wrote:a ti nebi si onda popriclino primitivan jer ocigledno da imas "duple standarde' jer ako se Z handrio sa pola gosci - kako to da njega ne pomenu vec samo njegovu buducu suprugu?

To mi govori da bi ti samo zenio glupacu koja je imala manje handrisanja od tebe.

Ti ces naletiti na neku koja ce ti vaditi masti i kostiju jer padas na nevinije zenske koje nisu neophodno i iskrenije. :lol:
princezo(koji nick za avlijanerku :D ),standard je standard i isti je za sve.
E,sad nisam ja kriv jer u Bosni "kurva" ima pogrdno a "kurvar" pohvalno znacenje.Za mene je i jedno i drugo isto.
Nevinije nisu neophodno iskrenije,ali ni obrnuto nije neophodno.Ili iskrenost raste sa kilometrazom primljenog kurca?
Stari,daj molim te,prosvijetli je.
Uz svo duzno postovanje ja bih se ipak uzdrazao bilo kakvih prosvijeljivanja bilo koga i o bilo cemu ovdje na ovom forumu. Jer ja, evo decenijama, cekam da i sam budem prosvijetljen...i dzabalesku...Evo ako me moja stara prijateljica Novalicka sad ne prosvijetli ...agonija tumaranja u mraku ce se nastaviti u nedogled. Tako da.....hvala na ponudi ...al neka hvala ne mogu ja nikoga ovdje prosvjetljivati kad sam i sam u pomrcini mrkloj.
kokili_g
Posts: 51
Joined: 13/02/2005 18:12

#139

Post by kokili_g »

ah sad kad malo preletim preko svega ovog sto ste pisali, gluho bilo... malo sta se tice bas teme, no hajd. i jos samo malo za sarajevsku princes, ne razumijes me, sto se tice toga s roditeljima, znaju za njega naravno i sve o njemu,a sad da sklapam kakve dogovore i dizem to na neki bezrazlozno ozbiljan nivo, ne hvala, ne zelim da mi se vec sada pocnu petljat u zivot. to je sve sto ti imam reci. nema neke koristi od foruma, hvala onima koji su rekli da sama sebe poslusam i ne obazirem se na komentare ovdje, tako ce i biti. zakljucno s ovim i mojim prethodnim odgovorom, kraj price. a sad hajmo raja, razlaz! svako svojoj kuci :D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#140

Post by nebi »

Stari wrote: Uz svo duzno postovanje ja bih se ipak uzdrazao bilo kakvih prosvijeljivanja bilo koga i o bilo cemu ovdje na ovom forumu. Jer ja, evo decenijama, cekam da i sam budem prosvijetljen...i dzabalesku...Evo ako me moja stara prijateljica Novalicka sad ne prosvijetli ...agonija tumaranja u mraku ce se nastaviti u nedogled. Tako da.....hvala na ponudi ...al neka hvala ne mogu ja nikoga ovdje prosvjetljivati kad sam i sam u pomrcini mrkloj.
Glavu gore,haveru,nirvana je blizu :D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#141

Post by nebi »

kokili_g wrote:ah sad kad malo preletim preko svega ovog sto ste pisali, gluho bilo... malo sta se tice bas teme, no hajd. i jos samo malo za sarajevsku princes, ne razumijes me, sto se tice toga s roditeljima, znaju za njega naravno i sve o njemu,a sad da sklapam kakve dogovore i dizem to na neki bezrazlozno ozbiljan nivo, ne hvala, ne zelim da mi se vec sada pocnu petljat u zivot. to je sve sto ti imam reci. nema neke koristi od foruma, hvala onima koji su rekli da sama sebe poslusam i ne obazirem se na komentare ovdje, tako ce i biti. zakljucno s ovim i mojim prethodnim odgovorom, kraj price. a sad hajmo raja, razlaz! svako svojoj kuci :D
A rjesenje zagonetke?Je li ovo ubleha ili nije?Al' onako,ruku na srce :D
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#142

Post by novalic »

.samo,malo je belajli ako se na svadbi ispostavi da se handrila sa polovinom gostiju...ali koga boli kurac sta ce raja reci



poanta balkanskog mentalitete...

pa sve te cure sto se handre, ne handre se izmedju sebe, handre se sa muskima... i tu se isto moze pricati o mrtvim emocijama (ako u muskih te emocije ikada i ozive, sto stvarno ponekad sumnjam)....


super malo ili super puno hanrena zenskica nije nikakav zagovor dugoga, lijepoga i sretnog zivota, nego nesto potpuno... to ces i ti jedanput skontati...



ps

jesam li rekla da ce pinceza poderati ko krme masnu torbu 8-)
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#143

Post by havetinja »

kad si momcic - nemas koga
kao momak, imas koga..ali nemas gdje
kao zreo covjek imas i koga i gdje ..ali ne znas...zasto :(
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#144

Post by novalic »

mensecini da se kokili kresnula.. za osmi mart.... i da sada mudro suti 8-)
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#145

Post by Zadig »

Sarajevska Princeza wrote:
Zadig wrote:
Sarajevska Princeza wrote: Koliko puta si imao STD dosad? :D
Za razliku od tebe, ja sam upoznat sa svim vidovima zastite.
Iznenadjen sam da si uopste i predpostavila da bez toga ikako i moze.
Doduse, jednom sam dobio vaske, ostavila mi ih je jedna treba iz sarajeva, kojoj je brijanje bilo protiv principa i neprirodno.
:shock:
E vidis posto ti ne bi cekao 6 mjeseci onda garant nosis kondom u novcaniku - lagan si ti momak - moze te svaka cura za noc pokupiti i sutra odjebat ko posljednjeg debila. Nije valjda da mislis da bi te fina cura ozbiljno shvatila tako jeftinog?

Sto se tice vaski - ko ti je kriv sto prvo skines donji ves pa gledas s kim se seksas. ;)

Na kraju svega, tvoj tip cura su sigirno one bolesno debele strankinje koje nijedan stranac nece, a one jedva docekaju. Ti kao BALkanac koji prvi put vidi pussy ocima jedva docekao da kaze kako je on lafo neki frajer koji ne bi cekao 6 mjeseci.

a u stvari ti si samo jedan - Cheap Dick!!! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oplakah....
tako je lutko, tako je....
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#146

Post by Zadig »

Sve pa i to je moguce.
Mada meni se sve cini da je sve ovo bila zajebancija.
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#147

Post by papak_eliminator »

nebi wrote:
A rjesenje zagonetke?Je li ovo ubleha ili nije?Al' onako,ruku na srce :D
Odgovor na to pitanje cete dobiti ako pogledate slijedecu epizodu telenovele "ko ce koga, ako ne svoj svoga" :D to ima na radiju Siroki Brijeg :D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#148

Post by nebi »

novalic wrote:.samo,malo je belajli ako se na svadbi ispostavi da se handrila sa polovinom gostiju...ali koga boli kurac sta ce raja reci



poanta balkanskog mentalitete...

pa sve te cure sto se handre, ne handre se izmedju sebe, handre se sa muskima... i tu se isto moze pricati o mrtvim emocijama (ako u muskih te emocije ikada i ozive, sto stvarno ponekad sumnjam)....


super malo ili super puno hanrena zenskica nije nikakav zagovor dugoga, lijepoga i sretnog zivota, nego nesto potpuno... to ces i ti jedanput skontati...



ps

jesam li rekla da ce pinceza poderati ko krme masnu torbu 8-)
Ako si vidjela moj odgovor sp, znas da je za mene kurva i kurvar isto.
ako u muskih te emocije ikada i ozive, sto stvarno ponekad sumnjam
Ne volim da serendam po psihologiji,ali zar ovo nije indicija u pravcu da te neki levat razocarao?I da je to otislo u pravcu "od muskaraca ne zelim nista osim kitu"?Je li rijec o ocu tvog djeteta?Ocuhu?

I skontao sam ja....ali opet: ko ti kaze da je razradjena mackica garant srece i razumijevanja?Pa ako je lutrija i jedno i drugo,onda radije uzimam onu manje razradjenu.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#149

Post by novalic »

ocigledno serendas po psihologiji zato sto si totalno promasio..

8-)
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#150

Post by Zadig »

Opet kalkulises pa kad je i ljubav u pitanju.

Znas sta nebi, kada se zatroskas jaro, biti ce ti svejedno, i nemoj se klet da nikad "handaru" neces uzet, jer ces se na kraju zaljubit i ozenit profesionalkom!!!!
Post Reply