Manijak na Baricama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#76 Re: Manijak na Baricama

Post by JThomas »

vala baš, umače, a niđe bujruma... :roll:
sretjko
Posts: 410
Joined: 29/01/2014 00:32

#77 Re: Manijak na Baricama

Post by sretjko »

samo se ti zezaj dok te ne nadje njen muz pa te :izet: na sred barica.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#78 Re: Manijak na Baricama

Post by stidljiv »

I..jel iko imao slicnih problema? :izet: :lol:
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#79 Re: Manijak na Baricama

Post by Yapi Yapo »

stidljiv wrote:I..jel iko imao slicnih problema? :izet: :lol:
:mrgreen:

zaključaše mi temu, đeni zeve.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#80 Re: Manijak na Baricama

Post by stidljiv »

Ocigledno da je problem isti, samo lokacije nisu iste :lol:
yoyo13
Posts: 1021
Joined: 05/05/2014 19:18

#81 Re: Manijak na Baricama

Post by yoyo13 »

ma kod RTV doma sve neka fina raja, redaju se ljudi ko da su mjesta numerisana :lol: :lol: :lol: gase se farovi kad se prilazi....tacno imam osjecaj kad bi sam doso da bi mi neko dao svoju "shemu" koliko su susretljivi :lol: :lol: :lol: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#82 Re: Manijak na Baricama

Post by pukepuke »

yoyo13 wrote:ma kod RTV doma sve neka fina raja, redaju se ljudi ko da su mjesta numerisana :lol: :lol: :lol: gase se farovi kad se prilazi....tacno imam osjecaj kad bi sam doso da bi mi neko dao svoju "shemu" koliko su susretljivi :lol: :lol: :lol: :bih: :bih: :bih: :bih:
Pa i na seksodromu postoje određena etika, naravno da se gase farovi, mada u većini slučajeva ne bi ništa otkrili, jer su stakla zamagljena :D Jednom sam vidjela stakla koja su izgledala kao da si na njih zalijepio bijeli hamer papir, nevjerojatno nešto :lol: :lol: :lol:
Ne bi ti dao šemu nego bi te četiri ruke uvukle u auto, ne bi znao što ti se dogodilo :D
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#83 Re: Manijak na Baricama

Post by howdy »

bas si provirivala? jes to ti manijak sa barica? :shock: :shock: :D :D
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#84 Re: Manijak na Baricama

Post by pukepuke »

howdy wrote:bas si provirivala? jes to ti manijak sa barica? :shock: :shock: :D :D
Jok ja, ovo je bilo na Humu, najpoznatijem hercegovačkom seksodromu.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#85 Re: Manijak na Baricama

Post by jao_situacije »

znači ti si manijak sa huma
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#86 Re: Manijak na Baricama

Post by pukepuke »

jao_situacije wrote:znači ti si manijak sa huma
Provalište me, što ću sad!?
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#87 Re: Manijak na Baricama

Post by jao_situacije »

pukepuke wrote:
jao_situacije wrote:znači ti si manijak sa huma
Provalište me, što ću sad!?
mijenjaj lokaciju
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#88 Re: Manijak na Baricama

Post by seln »

Ma to je garant neki dobar mu'min, nanijetio da te spasi dzehennema, a ti ga nasao ganjati :oops:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#89 Re: Manijak na Baricama

Post by Avetinho »

stidljiv wrote:Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji koriste Barice za privremeno prakticiranje ljubavi.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam sa jednom zenskom osobm zavrsio na Baricama u autu prije neki dan. Parkirao sam kada se dodje do onog znaka da se moze lijevo skrenuti (cini mi se muzej neki ili slicno) pa prije one kuce sa desne strane ima fina kota.

Koristili smo prednja sjedista, ja sam gledao naprijed, djevojka je radila to sto je trebala, i u po frke sam vidio covjeka jednog kako se sunja prema autu. Dosao je ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, nisam dobro vidio, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio te sam krenuo da izadjem iz auta ali je pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, zakljucavaj vrata i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da gleda samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika sa oruzijem u rukama...

Eto, to je to :roll:
Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji setaju Baricama.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam setao na Baricama i vidim parkiran auto prije neki dan.

Vidim manijak koristi smo prednja sjedista, gleda naprijed, djevojka je radila to sto je morala. Dosao sam ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, ne sjacam se, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio kad je krenuo da izadje iz auta ali sam pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, seksualnih manijaka ima mnogo, i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da guzi ili siluje samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika kako siluje u autu...

Eto, to je to :roll:
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#90 Re: Manijak na Baricama

Post by Yapi Yapo »

:?
User avatar
corsa
Posts: 2579
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#91 Re: Manijak na Baricama

Post by corsa »

Avetinho wrote:
stidljiv wrote:Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji koriste Barice za privremeno prakticiranje ljubavi.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam sa jednom zenskom osobm zavrsio na Baricama u autu prije neki dan. Parkirao sam kada se dodje do onog znaka da se moze lijevo skrenuti (cini mi se muzej neki ili slicno) pa prije one kuce sa desne strane ima fina kota.

Koristili smo prednja sjedista, ja sam gledao naprijed, djevojka je radila to sto je trebala, i u po frke sam vidio covjeka jednog kako se sunja prema autu. Dosao je ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, nisam dobro vidio, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio te sam krenuo da izadjem iz auta ali je pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, zakljucavaj vrata i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da gleda samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika sa oruzijem u rukama...

Eto, to je to :roll:
Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji setaju Baricama.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam setao na Baricama i vidim parkiran auto prije neki dan.

Vidim manijak koristi smo prednja sjedista, gleda naprijed, djevojka je radila to sto je morala. Dosao sam ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, ne sjacam se, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio kad je krenuo da izadje iz auta ali sam pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, seksualnih manijaka ima mnogo, i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da guzi ili siluje samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika kako siluje u autu...

Eto, to je to :roll:
:lol: :lol: :lol: Koji si ti kralj!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#92 Re: Manijak na Baricama

Post by _BataZiv_0809 »

Neku noc setam ja Baricama, nosim planinarski stap u ruci da je lakse hodat. Hebiga malo sam izgubio orijentaciju, magla ova jebena, sta ces. Kad srecom vidim neko auto, odoh reko pitat da me povezu do grada.

Kad imam sta i vidjet, lik sjedi kraj zenske, nakav stidljiv, ne smije ni da je pipne. Kad me ugledo sasro se i pobjego.

Ja ljudi svakakvih :roll:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#93 Re: Manijak na Baricama

Post by HAVANA »

Ja jednom bio na baricama,pojo ustipke i kuci... :(
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#94 Re: Manijak na Baricama

Post by manijak1 »

:oops: ja više ne idem gore :D :D
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#95 Re: Manijak na Baricama

Post by Drinski »

_BataZiv_0809 wrote:Neku noc setam ja Baricama, nosim planinarski stap u ruci da je lakse hodat. Hebiga malo sam izgubio orijentaciju, magla ova jebena, sta ces. Kad srecom vidim neko auto, odoh reko pitat da me povezu do grada.

Kad imam sta i vidjet, lik sjedi kraj zenske, nakav stidljiv, ne smije ni da je pipne. Kad me ugledo sasro se i pobjego.

Ja ljudi svakakvih :roll:
A jbg., magla, šuma, ti sa štapom, tom šubarom, brkovima i petokrakom, mozda mu se ukazala čak i kakva kolona iza tebe... :D

A sta bi sa cure, jesi li je ti utješio ili je i ona pobjegla?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#96 Re: Manijak na Baricama

Post by _BataZiv_0809 »

Drinski wrote:
A jbg., magla, šuma, ti sa štapom, tom šubarom, brkovima i petokrakom, mozda mu se ukazala čak i kakva kolona iza tebe... :D

A sta bi sa cure, jesi li je ti utješio ili je i ona pobjegla?
:stidljiva: :lol:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#97 Re: Manijak na Baricama

Post by agent_zero »

Avetinho wrote:
stidljiv wrote:Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji koriste Barice za privremeno prakticiranje ljubavi.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam sa jednom zenskom osobm zavrsio na Baricama u autu prije neki dan. Parkirao sam kada se dodje do onog znaka da se moze lijevo skrenuti (cini mi se muzej neki ili slicno) pa prije one kuce sa desne strane ima fina kota.

Koristili smo prednja sjedista, ja sam gledao naprijed, djevojka je radila to sto je trebala, i u po frke sam vidio covjeka jednog kako se sunja prema autu. Dosao je ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, nisam dobro vidio, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio te sam krenuo da izadjem iz auta ali je pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, zakljucavaj vrata i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da gleda samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika sa oruzijem u rukama...

Eto, to je to :roll:
Rijetko kad otvaram teme ali osjetih potrebu da upozorim sve one koji setaju Baricama.

Naime, igrom slucaja se zadesilo da sam setao na Baricama i vidim parkiran auto prije neki dan.

Vidim manijak koristi smo prednja sjedista, gleda naprijed, djevojka je radila to sto je morala. Dosao sam ispred auta, saginjao se i imao je nesto u rukama, ne sjacam se, da li je motka neka ili nesto drugo. Srecom pa sam ga primjetio kad je krenuo da izadje iz auta ali sam pobjegao.

Razlog sto ovo pisem je da upozorim sve koji idu gore, seksualnih manijaka ima mnogo, i nosi nesto za samoodbranu. Zaista ne znam koje su namjere ovog lika bile, da li da guzi ili siluje samo ili nesto drugo, uglavnom budite oprezni!

Isao sam gore dosta puta ali nikad ovo nisam dozivio, malo je zastrasujuce da u takvom mraku i tako zavucenoj koti vidis nekog lika kako siluje u autu...

Eto, to je to :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#98 Re: Manijak na Baricama

Post by Entropio »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#99 Re: Manijak na Baricama

Post by Ramzess Veliki »

HAVANA wrote:Ja jednom bio na baricama,pojo ustipke i kuci... :(
Ja sam gore jednom ugazio u medvjeđe gov.. , umro sam od straha, srećom bilo je mrtvo. :shock:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50441
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#100 Re: Manijak na Baricama

Post by Bloo »

HAVANA wrote:Ja jednom bio na baricama,pojo ustipke i kuci... :(
:lol: :lol: :lol:
jesi li bar umocio ustipak u kajmak
Post Reply