Veza na daljinu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Zoya
Posts: 23144
Joined: 09/06/2008 14:54

#626 Re: Veza na daljinu?

Post by Zoya »

Riki, da prostiš, život nisu samo wikendi. Vjerovatno vam veza zbog toga i funkcioniše. Ti bi to bolje trebao znati (posto tvrdis da imas godine iskustva). Javi nam se kad je 'privedes' i obavezno nam piši o relaciji tvojih tinejdzera i nje ;-)
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#627 Re: Veza na daljinu?

Post by edo_79 »

nightvision wrote:
BarbaDue wrote:Moja veza na daljinu je uspjela. Sada imamo i klinju :mrgreen:
Samo ako i klinjo nije nastao "na daljinski". :skoljka:
On je uploadovan preko Bluetooth-a :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#628 Re: Veza na daljinu?

Post by mad_max_ba »

mene moja uvijek veže na daljinu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63300
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#629 Re: Veza na daljinu?

Post by BarbaDue »

edo_79 wrote:
nightvision wrote:
BarbaDue wrote:Moja veza na daljinu je uspjela. Sada imamo i klinju :mrgreen:
Samo ako i klinjo nije nastao "na daljinski". :skoljka:
On je uploadovan preko Bluetooth-a :mrgreen:
:mrgreen:
riki-sa
Posts: 13
Joined: 18/09/2012 09:04

#630 Re: Veza na daljinu?

Post by riki-sa »

Zoya wrote:Riki, da prostiš, život nisu samo wikendi. Vjerovatno vam veza zbog toga i funkcioniše. Ti bi to bolje trebao znati (posto tvrdis da imas godine iskustva). Javi nam se kad je 'privedes' i obavezno nam piši o relaciji tvojih tinejdzera i nje ;-)
Definitivno nisu samo wikendi,ona je stvarno puno uradila da se vidzamo redovno,vec vise puta iskoristila ono,da je peta bus voznja, gratis,nekad je mjesecno ovdje i 3-4 puta,ja u ZG,takodzer,istina ona ovdje vise,
koliko smo relativno daleko,vidzamo se redovno,treba zato volje,zelje,love...ali se izborimo i s tim..bilo je situacija i kad je bilo vidzanja na pola puta u Sl,Brodu,kad su nam krize...
Sljedeca etapa je jako vazna,zato bas i ne zurimo s tim,upoznavanje sa mojim tinejdzerima,nadam se najboljem,
a nimalo se ne opire mom privodzenju,cak naporotiv...kaze rado mjenja Zg za Sa,mada je nedavno mislila da je to nezamislivo
User avatar
simbabimba
Posts: 719
Joined: 18/03/2008 09:35

#631 Re: Veza na daljinu?

Post by simbabimba »

Hm...

To ti je mac s dvije ostrice, to njeno napustanje Zagreba, dobrog posla i stabilnog i uredjenog zivota koji tamo vodi. Kad dodje ovdje, kad je zapljusne ovaj primitivizam i haos od grada/ drzave, kad bude problem da nadje (slican) posao, (slicno) dobro placen, kad tvoji tinejdzeri njoj pocnu da piju krv na slamku...

A inace, drago mi je da si dozivio pozitvno uskustvo nakon bracnog brodoloma koji je (sudeci po cinjenici da su djeca tebi pripala) morao biti gadan.

Dobro promislite o svemu.

Mozda je bolja varijanta tebi ici na bolje, ka Zagrebu, nego njoj ovamo u regresiju kompletnu koja vam moze pojesti taj pristojan i lijep odnos koji imate. Nemoj da ti budes kriv sto je zglajzala, mozes li ti kao ti realno kompenzirati sve druge nedostatke zivota ovdje, jesi li zaista vrijedan te njene zrtve, jer ako nisi, nemoj da ti tako nesto nabije na nos, gadno bi bilo.

Sretno u svakom slucaju!
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#632 Re: Veza na daljinu?

Post by ovo_mi_je_nick »

:thumbup: sve napisano potpisujem
riki-sa
Posts: 13
Joined: 18/09/2012 09:04

#633 Re: Veza na daljinu?

Post by riki-sa »

[quote="simbabimba"]Hm...

To ti je mac s dvije ostrice, to njeno napustanje Zagreba, dobrog posla i stabilnog i uredjenog zivota koji tamo vodi. Kad dodje ovdje, kad je zapljusne ovaj primitivizam i haos od grada/ drzave, kad bude problem da nadje (slican) posao, (slicno) dobro placen, kad tvoji tinejdzeri njoj pocnu da piju krv na slamku...

A inace, drago mi je da si dozivio pozitvno uskustvo nakon bracnog brodoloma koji je (sudeci po cinjenici da su djeca tebi pripala) morao biti gadan.

Dobro promislite o svemu.

Mozda je bolja varijanta tebi ici na bolje, ka Zagrebu, nego njoj ovamo u regresiju kompletnu koja vam moze pojesti taj pristojan i lijep odnos koji imate. Nemoj da ti budes kriv sto je zglajzala, mozes li ti kao ti realno kompenzirati sve druge nedostatke zivota ovdje, jesi li zaista vrijedan te njene zrtve, jer ako nisi, nemoj da ti tako nesto nabije na nos, gadno bi bilo.

Sretno u svakom slucaju![/quo
Definitivno,nikad joj nisam rekao da se ovamo vrati,jer sam svjedok,zivota ovdje.Cak mi je to par puta i prigovorila.Ona ima ovdje i jos neke bliske clanove familije,brat,sestra...tako da odlicno poznaje situaciju ovdje.Jedna od bitnih stvari,je da joj je malo zivot u tudzini,i ako je Zg blizu,dojadio,plus ovo sto nam se desilo,gura je ovamo.Ona kaze,kakva mi korist od finog posla kad sam sama gore,kakva korist od Zg,kad nemam s kim prosetati,kafu popiti,fin gore svijet ali ipak drugaciji.
Jedna od solucija je bila i moj odlazak u Zg,ali ja ovdje imam,taj neki dobar i stabilan posao,stan,djeca sa mnom. Ulazimo u neke faze,koje su ozbiljne,a tek onda mozemo procjeniti,koliko je ovo jako.Ubjedzen sam da jeste.
Ja joj cesto kazem,da ona mozda jedina,koja se odlucila za rikverc.
Kaze,pa neka sam,čekala sam cjeli zivot da mi se ovo desi.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#634 Re: Veza na daljinu?

Post by ovo_mi_je_nick »

Ako si siguran da dolazi samo zbog tebe u Sarajevo a ne zbog familije sestre, brata onda neka se prebaci kod tebe. Sve mi se čini da njoj nedostaje porodica a ne đuvegija. Što starija to je premazano i namazano svim bojama.

Ko zna šta može biti, ali će biti komplikacija i čeličnih živaca.

Sretno u svakom slučaju do mirnog i sretnog zajedničkog života.
riki-sa
Posts: 13
Joined: 18/09/2012 09:04

#635 Re: Veza na daljinu?

Post by riki-sa »

ovo_mi_je_nick wrote:Ako si siguran da dolazi samo zbog tebe u Sarajevo a ne zbog familije sestre, brata onda neka se prebaci kod tebe. Sve mi se čini da njoj nedostaje porodica a ne đuvegija. Što starija to je premazano i namazano svim bojama.

Ko zna šta može biti, ali će biti komplikacija i čeličnih živaca.

Sretno u svakom slučaju do mirnog i sretnog zajedničkog života.
ja sam jedan od razloga,koji je samo ubrzao njenu odluka,da se vrati.
Pokazace vrijeme kako ce se sve odvijati,za sad nije bilo potrebe za komplikacije i celicne zivce,jer da jeste ,sigurno da poslije mog razvoda,ne bih ponovo ulazio u nesto bi me ponovo,opterecavalo.Naprotiv,godi mi sve ovo.Naravno i drugu stranu.
Hvala,za ovu zadnju recenicu,idemo u tom smjeru.
ataegina
Posts: 3
Joined: 19/04/2015 17:36

#636 Re: Veza na daljinu?

Post by ataegina »

Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#637 Re: Veza na daljinu?

Post by Velkoski »

povali mu najboljeg jarana, to će ga naučiti lekciju
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#638 Re: Veza na daljinu?

Post by Avetinho »

atavagina,

Tamo guzi deset dana vamo cetri. Nema fule nijedan dan.

Dobra ta racunica. I tata bi sine. Odmah se udaj za njega, bar ce neko od tebe imat koristi.
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#639 Re: Veza na daljinu?

Post by Mr. Brightside »

Ja jednom u vezi na daljinu i više nikad :D
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#640 Re: Veza na daljinu?

Post by Avetinho »

Nogiralo te :sad:
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#641 Re: Veza na daljinu?

Post by Samprotivsviju »

ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
Jadna ti majka, valja sa svekrvom ziviti pod istim krovom :-)
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#642 Re: Veza na daljinu?

Post by Avetinho »

Samprotivsviju wrote:
ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
Jadna ti majka, valja sa svekrvom ziviti pod istim krovom :-)
Svekar i svekrva te guze pet dana, a mladozenja dva svake druge sedmice.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#643 Re: Veza na daljinu?

Post by ho oponopono »

ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
...i šta sad hoćeš od nas...reci to njemu i ne zavlači frajera dok svatove nije okupio...:pusi2:
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#644 Re: Veza na daljinu?

Post by aminchev2 »

ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
Pa zasto te ne vodi sa sobom?
User avatar
Capajebo
Posts: 20680
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#645 Re: Veza na daljinu?

Post by Capajebo »

aminchev2 wrote:
ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
Pa zasto te ne vodi sa sobom?
Pa nije lud. :mrgreen:
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#646 Re: Veza na daljinu?

Post by aminchev2 »

Capajebo wrote:
aminchev2 wrote:
ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
Pa zasto te ne vodi sa sobom?
Pa nije lud. :mrgreen:
idi begaj
cuj nije lud.
ko ce mu kuhati/prati ves? Nece valjda cekati svake dvije sedmice da mu to mama radi.
CCC

Mala sala. Svi mi znamo da muski u danasnjim danima peru sami svoj ves i kuhaju. :run:
User avatar
heat
Posts: 17403
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#647 Re: Veza na daljinu?

Post by heat »

aminchev2 wrote:
Capajebo wrote: Pa nije lud. :mrgreen:
idi begaj
cuj nije lud.
ko ce mu kuhati/prati ves? Nece valjda cekati svake dvije sedmice da mu to mama radi.
CCC

Mala sala. Svi mi znamo da muski u danasnjim danima peru sami svoj ves i kuhaju. :run:
peremo,kuhamo,cistimo... jer je vama mrsko i uvijek nezadovoljne ! :mrgreen:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#648 Re: Veza na daljinu?

Post by pustopoljina »

ataegina wrote:Evo u vezi sam 10 mjeseci,od toga su zadnka četiri na daljinu.. Prije toga smo bili u normalnoj vezi,viđali se svaki dan jer smo radili u istoj firmi. On je odlučio da ide vani zbog boljeg posla,obećao i mene dovesti... Sad evo hoće da me ženi,da ja budem ovdje u Bosni s njegovim,on će mi dolaziti svake druge subote na dva dana.. Ja se jednostavno ne mogu zamisliti u tome.
pa sto ces se zamisljati?
tako se mozes usreciti i sa drugim, samo imas i njega svaku noc sa sobom, a ne samo svekra i svekrvu :-)
ne vrijedi ta tortura svake druge subote.
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#649 Re: Veza na daljinu?

Post by perfekcionista1 »

Veza na daljinu je grozna stvar. Pogotovo ako se po par mjeseci ne vidite kao u mom slucaju sa bivsom djevojkom. Niposto i nikome nebi preporucio, osim ako je ljubav bas prejaka pa kao privremena opcija moze proci, inace ne.
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#650 Re: Veza na daljinu?

Post by aminchev2 »

heat wrote:]

peremo,kuhamo,cistimo... jer je vama mrsko i uvijek nezadovoljne ! :mrgreen:
Pametno
Zašto neko drugi da čisti?
Post Reply