Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#5501 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Chloe »

Sad nešto kontam :hm:
:? ... Samo u društvu jedne osobe mob ne uzimam :srce: , osim ako baš baš moram poziv prihvatiti ili na poruku odgovoriti... :hm:
User avatar
Rootboi
Posts: 20539
Joined: 07/06/2011 17:14

#5502 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Rootboi »

Tetkastost
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#5503 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Bobi »

Aham ako ti imaš para za Hawaii a on ima para za Makarsku, gdje idete?
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#5504 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yooper »

sherbett wrote: 25/10/2021 11:13
yooper wrote: 23/10/2021 12:22

Ti samo na bezobrazno misliš. CCC

Da prevedem

Skromna - dovoljna joj je ljubav, poštovanje, izlet na Kupres, ruža, lijepa riječ, stan do 55 kvadeata, kućica sa malom njivicom

Duboka (ovaj dio nje se skriva, čući, pa se pokaže povremeno, pred društvom, u butiku itd) - novac, samo ja ja i ja, izlet na Maldive, buket ruža, lijepe rečenice, stan iznad 100 kvadrata, kučetina sa dulumom njive i 3 da tu njivu održavaju i sve mora biti bolje nego u komšije.
Znaci samo stupanj afiniteta spram materijalnog podlijeze kvalificiranju?

To nije pravedno
Ako si ja mogu priustiti a on ne moze, zasto bih ja pristala na manje od toga?
Naravno, nece mi to biti kriterij jer najbolje stvari su i dalje i zauvijek besplatne, ali da me netko percipira kao plitku jer si mogu nesto priustiti ili jer sam komotna, to je dno dna i skolski primjer primitivizma i plitkoce potaknute stravicno visokim stupnjem predrasuda.

A takav mi ni ne treba :mrgreen:
Nije ja nisam naveo odgoj žene i skromnost na koji je navikla.
Ako sebi možeš priuštiti više nego što tvoj odabrani zamišlja da mu treba, bit će borba, ali ste zako izabrali.

Iako, teško da će žena biti sa mušarcem koji je ispod njenog ranga jer žena hoće oslonac, podršku, stabilnost od strane partnera što u potpunosti i poštujem.

Naravno, svega u Božijoj bašti, čisto razgovaramo :D
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#5506 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Chloe »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:07
yooper wrote: 25/10/2021 13:02

Nije ja nisam naveo odgoj žene i skromnost na koji je navikla.
Ako sebi možeš priuštiti više nego što tvoj odabrani zamišlja da mu treba, bit će borba, ali ste zako izabrali.

Iako, teško da će žena biti sa mušarcem koji je ispod njenog ranga jer žena hoće oslonac, podršku, stabilnost od strane partnera što u potpunosti i poštujem.

Naravno, svega u Božijoj bašti, čisto razgovaramo :D
Aha
Znaci muskarac ne moze biti oslonac i potpora ukoliko nema para? :mrgreen:
Zanimljivo

Vidis, meni treba bas takav
Novac je moguce zaraditi a i ostati bez njega
Ako nema medjusobnog postovanja, uvazavanja, ljubavi, njeznosti i medjusobne potpore, onda svakako ne vrijedi

Draze mi je da mi takvi sjedimo na livadi nego u skupom restoranu

Al jbga
Takvih nema
:thumbup:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#5507 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Zizi505 »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:07
yooper wrote: 25/10/2021 13:02

Nije ja nisam naveo odgoj žene i skromnost na koji je navikla.
Ako sebi možeš priuštiti više nego što tvoj odabrani zamišlja da mu treba, bit će borba, ali ste zako izabrali.

Iako, teško da će žena biti sa mušarcem koji je ispod njenog ranga jer žena hoće oslonac, podršku, stabilnost od strane partnera što u potpunosti i poštujem.

Naravno, svega u Božijoj bašti, čisto razgovaramo :D
Aha
Znaci muskarac ne moze biti oslonac i potpora ukoliko nema para? :mrgreen:
Zanimljivo

Vidis, meni treba bas takav
Novac je moguce zaraditi a i ostati bez njega
Ako nema medjusobnog postovanja, uvazavanja, ljubavi, njeznosti i medjusobne potpore, onda svakako ne vrijedi

Draze mi je da mi takvi sjedimo na livadi nego u skupom restoranu

Al jbga
Takvih nema
Pa da, tako je lakše, uzdigneš sebe iznad čitve muške populacije. Naravno da je do njih, a ne do tebe. :mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#5508 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by irac300 »

Odbijaju me neuredna stopala. :D
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#5509 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yooper »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:07
yooper wrote: 25/10/2021 13:02

Nije ja nisam naveo odgoj žene i skromnost na koji je navikla.
Ako sebi možeš priuštiti više nego što tvoj odabrani zamišlja da mu treba, bit će borba, ali ste zako izabrali.

Iako, teško da će žena biti sa mušarcem koji je ispod njenog ranga jer žena hoće oslonac, podršku, stabilnost od strane partnera što u potpunosti i poštujem.

Naravno, svega u Božijoj bašti, čisto razgovaramo :D
Aha
Znaci muskarac ne moze biti oslonac i potpora ukoliko nema para? :mrgreen:
Zanimljivo

Vidis, meni treba bas takav
Novac je moguce zaraditi a i ostati bez njega
Ako nema medjusobnog postovanja, uvazavanja, ljubavi, njeznosti i medjusobne potpore, onda svakako ne vrijedi

Draze mi je da mi takvi sjedimo na livadi nego u skupom restoranu

Al jbga
Takvih nema

Eh vidiš, u tvojoj priči možda da, takav ti treba, ali baš takav kad se pojavi toliko ima mana pored i te važne da nije sposoban zaraditi novac kao što npr. ti zaradiš ili neko u njegovom okruženju da se vremenom počinje javljati onaj osječaj koji te dovodi na razmišljanje je li to to ili ne.

Muško je muško i treba da bude muško.

Da mu posao bude na 1. mjestu. Ma koliko to ružno zvučalo ja sam mišljenja da se žena zaljubi u njegov čvrst stav, u sigurnost koju on pruža, u znanje koje je postigao i zbog kojeg zarađuje, vještine koje je izgradio itd itd.

Ja nisam upoznao ženu da je zadovoljna sa nekim muškarcem koji ne radi, koji gleda samo da joj kaže da je voli, sa drvije ruke drži njenu jednu i plazi po njoj dok se ona uništava od posla kako bi zaradila za oboje.

Ukljući mu još i Netflix kod kuće, kupi mu raznih šarenih bokserica , obrij ga svaki dan, stavi mu dezodoransa malo pa nek miriše kad te doćeka svaki dan kući. On čist i upravo pregledao zadnju epizodu neke serije a ti mrtva umorna dolaziš. On ti ručak spremio, mašinu upalio za veš, suđe oprao. divota jedna. Koja žena ne bi volila tako umiljato i fino stvorenje. CCCC.

P.S. Koliko ja znam, nijedna.
Last edited by yooper on 25/10/2021 13:33, edited 1 time in total.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#5510 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Zizi505 »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:26
Zizi505 wrote: 25/10/2021 13:21

Pa da, tako je lakše, uzdigneš sebe iznad čitve muške populacije. Naravno da je do njih, a ne do tebe. :mrgreen:
Jaano mi je da si ironicna i sarkatiscna, ali s obzirom na moja iskustva u potpunosti je neprimjereno
Ne osudju covjeka u cijim cipelama nosi hodao!
Slažem se ja s tobom, samo što će ti takvo razmišljanje da nema takvih, njime sebe unaprijed lišavaš takvog muškarca.
Ima takvih, samo su izgleda u manjini.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#5511 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Zizi505 »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:35
Zizi505 wrote: 25/10/2021 13:31

Slažem se ja s tobom, samo što će ti takvo razmišljanje da nema takvih, njime sebe unaprijed lišavaš takvog muškarca.
Ima takvih, samo su izgleda u manjini.
Samo izgleda ja nemam s njima iskustva
Što ne znači da nećeš imati.

Ostaje ti opcija i da objaviš oglas da tražiš muškarca sa ovim karakteristikama koje si navela.To bi moglo biti nezaboravno iskustvo. :D
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#5512 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yooper »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:35
yooper wrote: 25/10/2021 13:30


Eh vidiš, u tvojoj priči možda da, takav ti treba, ali baš takav kad se pojavi toliko ima mana pored i te važne da nije sposoban zaraditi novac kao što npr. ti zaradiš ili neko u njegovom okruženju da se vremenom počinje javljati onaj osječaj koji te dovodi na razmišljanje je li to to ili ne.

Muško je muško i treba da bude muško.

Da mu posao bude na 1. mjestu. Ma koliko to ružno zvučalo ja sam mišljenja da se žena zaljubi u njegov čvrst stav, u sigurnost koju on pruža, u znanje koje je postigao i zbog kojeg zarađuje, vještine koje je izgradio itd itd.

Ja nisam upoznao ženu da je zadovoljna sa nekim muškarcem koji ne radi, koji gleda samo da joj kaže da je voli, drži je za ruku sa svojim obima rukama i plazi po njoj dok se ona uništava od posla kako bi zaradila za oboje.

Ukljući mu još i Netflix kod kuće, kupi mu šarene bokserice, obrij ga svaki dan, stavi mu dezodoransa malo pa nek miriše kad te doćeka svaki dan kući.

CCCC.
Vidis, cudno je to
Svatko ima drugaciju definiciju svega nabrojanog
Nekome je sigurnost potpora a nekome zlatne poluge u svicarskim bankama
Kad imas situaciju da muskarac nema para, nekoga ce odbiti to sto nema para, dok ce nekoga odbiti to jer nije poduzetan

Sve je stvar prioriteta
Ja ih znam hrpu koji su imali brdo para pa ostali bez njih, a znam i one koji su u vezi ili braku puno sagradili zajedno
Pa ako bi morala birati, ja bih radije suputnika nego bankomat!
Tema kojoj nema kraja, zato je i na forumu :D.
Raspravljanje u nedogled a svi smo ljudi i svako od nas krasi različitost u mišljenju i stavovima.

Ovako.

KAD DVOJE NEMAJU A ŽELE DA IMAJU - Kada dvoje nemaju ništa pa su kroz život odlučili da grade zajedno, to je najjača ljubav jer njih dvoje pored toga što se vole imaju i zajedničke ciljeve koje žele ostvariti pa to ubije i monotoniju i mnoge druge stvari koje dovode do raskida. Naravno, ima tu jedna tačka na i o kojoj se zaboravlja. Kako se ko ponaša kada postigne nešto. Ta tačka na i može definisati njihov brak i ono što su oni postigli. Počesto se znaju pogubiti zajednički ciljevi pa tu krene razdvajanje, ona bi ovo, on bi ono itd itd.

KAD MUŠKO IMA A ŽENA NEMA - Ovdje muškarac dominira jer je ona več pristala da bude tako čim je sa njim u vezi i zna da on ima a ona nema. Postoje i ovdje dvije stvari. Da joj on bude podrška u njenim željama da i ona doprinosti tako što će početi da uči ili eventualno da joj nađe posao ili ona sama sebi pa da se dalje ostvaruju ili pak stvar dogovora. Možda ona želi da bude domaćica i da ima djecu i ona je sa tim zadovoljna (imam jednu prijateljicu kojoj je to največa želja u životu, da ima porodicu, dijete i ništa joj ne treba. On radi, živ se uništi, ona samo slika dijete i hoda po familiji. Otvoreno kaže da je njoj to dosta).

DA ONA IMA A ON NEMA - Kratko i jednostavno. Osuđeno na razvod braka. Sad kad će se razvesti pitanje je vremena ali ako tako ostane duže vremena to je 100% fajront.

Ukratko :D.
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#5513 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yooper »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:54
yooper wrote: 25/10/2021 13:51
Tema kojoj nema kraja, zato je i na forumu :D.
Raspravljanje u nedogled a svi smo ljudi i svako od nas krasi različitost u mišljenju i stavovima.

Ovako.

KAD DVOJE NEMAJU A ŽELE DA IMAJU - Kada dvoje nemaju ništa pa su kroz život odlučili da grade zajedno, to je najjača ljubav jer njih dvoje pored toga što se vole imaju i zajedničke ciljeve koje žele ostvariti pa to ubije i monotoniju i mnoge druge stvari koje dovode do raskida. Naravno, ima tu jedna tačka na i o kojoj se zaboravlja. Kako se ko ponaša kada postigne nešto. Ta tačka na i može definisati njihov brak i ono što su oni postigli. Počesto se znaju pogubiti zajednički ciljevi pa tu krene razdvajanje, ona bi ovo, on bi ono itd itd.

KAD MUŠKO IMA A ŽENA NEMA - Ovdje muškarac dominira jer je ona več pristala da bude tako čim je sa njim u vezi i zna da on ima a ona nema. Postoje i ovdje dvije stvari. Da joj on bude podrška u njenim željama da i ona doprinosti tako što će početi da uči ili eventualno da joj nađe posao ili ona sama sebi pa da se dalje ostvaruju ili pak stvar dogovora. Možda ona želi da bude domaćica i da ima djecu i ona je sa tim zadovoljna (imam jednu prijateljicu kojoj je to največa želja u životu, da ima porodicu, dijete i ništa joj ne treba. On radi, živ se uništi, ona samo slika dijete i hoda po familiji. Otvoreno kaže da je njoj to dosta).

DA ONA IMA A ON NEMA - Kratko i jednostavno. Osuđeno na razvod braka. Sad kad će se razvesti pitanje je vremena ali ako tako ostane duže vremena to je 100% fajront.

Ukratko :D.
Je, istina je
Ali to ovisi o muskarcu
Nekad je puno stvari ovisilo o muškarcu.
Tako nam bar historija kaže.

Sad smo jednaki i iskreno, nemam ja ništa protiv toga, bez obrira kakvo ja mišljenje imao vezano za ravnopravnost i do koje mjere treba da se poštuje.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#5514 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Zizi505 »

sherbett wrote: 25/10/2021 13:49
Zizi505 wrote: 25/10/2021 13:43

Što ne znači da nećeš imati.

Ostaje ti opcija i da objaviš oglas da tražiš muškarca sa ovim karakteristikama koje si navela.To bi moglo biti nezaboravno iskustvo. :D
Presla bih ja preko puno toga, moj prag tolerancije je jako visok
Samo da ne laze! Kad muskarac laze nema vecg turn off-a
Mozda jer ja govorenje istine i suocavanja s istinom smattram hrabroscu, a kad netko laze, laze zbog kukavicluka.. Cega god da se boji, sto god da zeli izbjec, kukaviica je
Zato ja laz ne podnosim a osobito kad laze musko

Kad se vec prica o muskoj snazi.. Hrabrost je snaga i ono sto privlaci nas zene
Al ne kad ne znaju razgraniciti hrabrost od gluposti

Netko ce reci hrabar je faca je jer se okrece pod rucnom na snijegu. Ne buraz, ti si glup i kreten

Za mene je hrabrost govoroti iskreno i istinu
E to su prava gospoda, hrabri vitezovi
Moguće da ti njima sa svojom hrabrošću utjeraš strah u kosti. :D

U vezi boldiranog, najbolje se ova hrabrost vidi po načinu kako prekidaju veze. Kada uspoređujem kako to rade žene, a kako muškarci, kod muškaraca je češći obrazac ponašanja da nestanu bez riječi i ikakvog obrazloženja. Ili prekinu vezu porukom.
Malo je onih koji se usude suočiti licem u lice da kažu stvarni razlog.

Začatasmo temu. :-)
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#5515 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by S4mpion »

Zanemarite začatavanje, nastavite, fino vas je čitat'.
User avatar
alijagoro
Posts: 3195
Joined: 06/03/2008 18:02

#5516 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by alijagoro »

Pa nisu ni zene bolje sto se tice ostavljanja,samo se usute i ocekuju od tebe da skontas da su te ostavile.
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#5517 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Bobi »

sherbett wrote: 25/10/2021 14:13 Iako ja kad se zaljubim imam za njega i bubreg spreman ako mu zatreba
Koja si krvna grupa :mrgreen: ?
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#5518 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

sherbett wrote: 26/10/2021 09:52
alijagoro wrote: 26/10/2021 01:45 Pa nisu ni zene bolje sto se tice ostavljanja,samo se usute i ocekuju od tebe da skontas da su te ostavile.
Ja kad se usutim prilicno je jasno zasto :mrgreen:
nije u kontekstu ostavljanja, ali recimo neželje, ima i muškaraca koji se prave ludi i kad im žena daje jasne znakove da nije zainteresovana/ne želi biti sa njima.
npr. kad izadješ na date, kontaš nije to to, čovjek ti se nastavi javljati, ti mu kazes da "nemaš vremena" i sl., a on nastavlja sa komunikacijom i pita "a kad ćeš imati vremena" i sl. :-)
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#5519 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yooper »

Raznih nas ima, kako žena tako i muškaraca.

Što je čovjek stariji sve se više vodi svojim ličnim iskustvom kojeg je nakupio ili pričama koje je čuo.

Vrijeme učini svoje pa smo sve više strožiji što se tiče ljubavi a i zahtjevniji.

Život je jednostavan :D
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#5520 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Spiritbreaker »

no_sikiriki wrote: 26/10/2021 09:59
sherbett wrote: 26/10/2021 09:52

Ja kad se usutim prilicno je jasno zasto :mrgreen:
nije u kontekstu ostavljanja, ali recimo neželje, ima i muškaraca koji se prave ludi i kad im žena daje jasne znakove da nije zainteresovana/ne želi biti sa njima.
npr. kad izadješ na date, kontaš nije to to, čovjek ti se nastavi javljati, ti mu kazes da "nemaš vremena" i sl., a on nastavlja sa komunikacijom i pita "a kad ćeš imati vremena" i sl. :-)
Apsolutno legitimno pitanje, kad ces imat vremena, to sto zivimo u vremenu sebicnih egomana, je drugi problem. Meni je to pitanje najnormalnije.
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#5521 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

Spiritbreaker wrote: 26/10/2021 10:56
no_sikiriki wrote: 26/10/2021 09:59

nije u kontekstu ostavljanja, ali recimo neželje, ima i muškaraca koji se prave ludi i kad im žena daje jasne znakove da nije zainteresovana/ne želi biti sa njima.
npr. kad izadješ na date, kontaš nije to to, čovjek ti se nastavi javljati, ti mu kazes da "nemaš vremena" i sl., a on nastavlja sa komunikacijom i pita "a kad ćeš imati vremena" i sl. :-)
Apsolutno legitimno pitanje, kad ces imat vremena, to sto zivimo u vremenu sebicnih egomana, je drugi problem. Meni je to pitanje najnormalnije.
šta nekoga u ovoj situaciji čini sebičnim egomanom?
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#5522 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Spiritbreaker »

Zato sto su neiskreni. budi makar direktan, ne zanimas me i cao a ne nemam vremena pa jos kulirat pitanje kad ces imat. Meni licno ultraseljacki potez.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4343
Joined: 01/05/2010 19:03

#5523 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Digla_da_kreci »

Spiritbreaker wrote: 26/10/2021 11:08 Zato sto su neiskreni. budi makar direktan, ne zanimas me i cao a ne nemam vremena pa jos kulirat pitanje kad ces imat. Meni licno ultraseljacki potez.
+1
Totalno su mi nezrele te igrice. Svi nesto hocemo iskrenost, komunikaciju, postovanje, a ne umijemo lijepo reci najobicniju stvar, nego neko maslanje i igranje igrica pa ti mozgaj sta mu sad to znaci. Mos mislit da cu vrijeme trosit da desifrujem njegove nedozrele fore i kakve mi sad signale salje.
Ja kad kazem da nemam vremena, onda ga fakat nemam u datom momentu i to znaci tacno to, a ne kazes jedno, osoba interpretira drugo, kao gluhi telefoni. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21481
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5524 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by MarlboroGold »

Odbija me sve što odbija mlade :mrgreen:
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#5525 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Spiritbreaker »

Digla_da_kreci wrote: 26/10/2021 11:31
Spiritbreaker wrote: 26/10/2021 11:08 Zato sto su neiskreni. budi makar direktan, ne zanimas me i cao a ne nemam vremena pa jos kulirat pitanje kad ces imat. Meni licno ultraseljacki potez.
+1
Totalno su mi nezrele te igrice. Svi nesto hocemo iskrenost, komunikaciju, postovanje, a ne umijemo lijepo reci najobicniju stvar, nego neko maslanje i igranje igrica pa ti mozgaj sta mu sad to znaci. Mos mislit da cu vrijeme trosit da desifrujem njegove nedozrele fore i kakve mi sad signale salje.
Ja kad kazem da nemam vremena, onda ga fakat nemam u datom momentu i to znaci tacno to, a ne kazes jedno, osoba interpretira drugo, kao gluhi telefoni. :D
Bravo. To je ono sto kazem.
Danas generalno vlada pandemija ovoga, nemam vremena, nemam kad, vec dogovoreno i slicno, a krije se ne svidjas mi se.
I to onda ispadne neka furka kao.
Post Reply