Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#5401 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by DonieBrasco »

Da se vratimo temi, kod suprotnog pola me obija pretjerani manikir, kanđe da se tako izrazim.
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5402 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

I meni je jako cudno sta je sve Sokrat vidio na toj slici, a na njoj se stvarno jako malo vidi osim izbora obuce.
Ali kad covjek ima iskustvo, on odmah zna kako ona izgleda i gore. Prepostavljam :D

p.s drago mi je da se "ona gore" nije odnosilo na mene, a mozda i jeste :lol:
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5403 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 20:36 Ne znam da li ste primjetili, ali ova je tema šta muškarce odbija kod žena, a ne čime muškarci privlače žene.

I baš je čudno da me muškarci pitaju pitanja. :lol: I onda sherbett kaže ja gay. :lol:

Dakle, vi puknite vaše standarde šta vas odbija kod žena i time ste zadovoljili minimalne standarde teme.

BTW, ako je sherbett izabrala ovaj nick, vjerovatno u imenu ima slovo š. To je onako usput zapažanje.
:lol: sad vise nisi samo izbirljiv, nego si i pametnjakovic
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#5404 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by foxlife »

Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 20:50 Ovom respu uvijek drugi krivi što se on nervozan rodio. :lol:
samo sam te opisao a ti pokusavas da se izvuces i satro budes komican
no_sikiriki
Posts: 16353
Joined: 11/12/2012 13:21

#5405 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

foxlife wrote: 13/10/2021 20:41
Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 20:36 Ne znam da li ste primjetili, ali ova je tema šta muškarce odbija kod žena, a ne čime muškarci privlače žene.

I baš je čudno da me muškarci pitaju pitanja. :lol: I onda sherbett kaže ja gay. :lol:

Dakle, vi puknite vaše standarde šta vas odbija kod žena i time ste zadovoljili minimalne standarde teme.

BTW, ako je sherbett izabrala ovaj nick, vjerovatno u imenu ima slovo š. To je onako usput zapažanje.
mozda nisi gay al si drkadzija cim ova prolazi prvi dejt
mislim da se vise radi o attention seeker-u, jer sve ovo sto pise treba da nas navede da budemo kao uzasnuti pa da trazimo dodatna pojasnjenja i postavljamo pitanja. vjerujem da je sve oko haljina/suknji i ostalih komentara cista zajebancija.
no_sikiriki
Posts: 16353
Joined: 11/12/2012 13:21

#5406 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

SaraFina wrote: 13/10/2021 20:53 Jarane, @albatrosovzub potrazi ti pomoć. Stručnu. Previše si detaljan, da samo trolaš s ovim glupostima. Znači pomoć. Forum nije rjesenje.
mislim da bi i moderator ipak malo trebao da se ukljuci.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#5407 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Osmi Socrates »

Što to misliš?

Šta ima pogrešno u tome što više volim žene u suknjama i haljinama? Ja govorim o početku veze, kad niko ne može reći da su se razvila neka dublja osjećanja.

I vi sigurno imate preferencije što se tiče odijevanja muškaraca. :?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#5408 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by foxlife »

no_sikiriki wrote: 13/10/2021 21:36
foxlife wrote: 13/10/2021 20:41

mozda nisi gay al si drkadzija cim ova prolazi prvi dejt
mislim da se vise radi o attention seeker-u, jer sve ovo sto pise treba da nas navede da budemo kao uzasnuti pa da trazimo dodatna pojasnjenja i postavljamo pitanja. vjerujem da je sve oko haljina/suknji i ostalih komentara cista zajebancija.
vjerovatno i to
ja bih prije rekao dizanje cijene sebi
ono ti ces cuti da on trazi neke sto se ponasaju kao princeze pa je i on automatski princ neki sa manirima i sl
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#5409 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Osmi Socrates »

Čuj užasnuti što je neko napisao da voli kad žene obuku suknju ili haljinu. :shock:
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5410 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

:lol: de bolan pisi i na nekim drugim temama
no_sikiriki
Posts: 16353
Joined: 11/12/2012 13:21

#5411 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 21:46 Čuj užasnuti što je neko napisao da voli kad žene obuku suknju ili haljinu. :shock:
to uzasnuti je bilo pod navodnicima.
Poenta je u tome da nisu problem suknje/haljine, jer je to sasvim normalno voljeti, nego nacin na koji pises o tome i drugim stvarima. Meni djelujes kao osoba koja zeli zvucati arogantno da bismo mi kao bili "uzasnuti" i dodatno te propitivali, jer uzivas u toj paznji. Ne mislim da si stvarno takav kako se predstavljas.
Ali, to je samo moj feeling, samo ti znas stvarno ko si/kakav si :D
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4343
Joined: 01/05/2010 19:03

#5412 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Digla_da_kreci »

nemoj nam samo hakovat forum :cry:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5413 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by saint_mirad »

odbija me kad žena ima mušku energiju, bilo to od načina oblačenja pa do preteranog hustlovanja u poslu.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#5414 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Osmi Socrates »

no_sikiriki wrote: 13/10/2021 21:49
Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 21:46 Čuj užasnuti što je neko napisao da voli kad žene obuku suknju ili haljinu. :shock:
to uzasnuti je bilo pod navodnicima.
Poenta je u tome da nisu problem suknje/haljine, jer je to sasvim normalno voljeti, nego nacin na koji pises o tome i drugim stvarima. Meni djelujes kao osoba koja zeli zvucati arogantno da bismo mi kao bili "uzasnuti" i dodatno te propitivali, jer uzivas u toj paznji. Ne mislim da si stvarno takav kako se predstavljas.
Ali, to je samo moj feeling, samo ti znas stvarno ko si/kakav si :D
A ne, tu si u pravu. Jesam arogantan prema ljudima koji to zaslužuju. Mrzim kad se ljudi odnose kao da sam s njima ovce čuvao, a ja pokušavam fino. A oni neki polu-brđanski mentalitet. Njima je internet velika muka. Ne znaju da li bi samo ujedali ili bi i otvoreno vrijeđali.

Prema tebi nisam arogantan, jer i ti normalno pišeš. Da si, naprimjer, rekla da je ona slika tvoja, ne bih je nikad prokomentarisao. Dakle, arogancija prema zaslugama.

Da sam zaista arogantan, odgovarao bih na ova pitanja šta ja nudim i slično.
no_sikiriki
Posts: 16353
Joined: 11/12/2012 13:21

#5415 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 20:59 Što je mene citir'o? Nije mor'o.

Trebam sad izdati javno saopštenje da se ogradim od ove gluposti, urbi et orbi. :-)
takodjer mislim da nije bas cool podsticati nekoga za koga vidis da treba pomoc da pise ovakve stvari.
to me podsjeca na one talent shows gdje neko ne zna pjevati, pa ga neko nagovori da se prijavi, da bi mu se svi smijali ili da bi svima bila neugodno.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#5416 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Osmi Socrates »

no_sikiriki wrote: 13/10/2021 22:08
Osmi Socrates wrote: 13/10/2021 20:59 Što je mene citir'o? Nije mor'o.

Trebam sad izdati javno saopštenje da se ogradim od ove gluposti, urbi et orbi. :-)
takodjer mislim da nije bas cool podsticati nekoga za koga vidis da treba pomoc da pise ovakve stvari.
to me podsjeca na one talent shows gdje neko ne zna pjevati, pa ga neko nagovori da se prijavi, da bi mu se svi smijali ili da bi svima bila neugodno.
Ma nisam ni čitao čovjeka prije. Da jesam, ne bih mu se nikad obratio. Prvi post koji sam pročitao je taj kratki. Nisam baš mislio da je toliko zaglibio.

Nisam ja kriv što ga tolerišu.
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5417 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

Zabrine se covjek kad vidi da neko tako pise, jos 12 godina nije izasao iz kuce itd. Ako nije neka glupa zezancija, stvarno treba pomoci ali kako ?
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#5418 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by DonieBrasco »

Dobro vas je trolovi, bilo je zanimljivo par strana hajde sad vratite se temi.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5419 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by saint_mirad »

albatrosovzub wrote: 13/10/2021 22:31
snijeg_led wrote: 13/10/2021 22:19 Zabrine se covjek kad vidi da neko tako pise, jos 12 godina nije izasao iz kuce itd. Ako nije neka glupa zezancija, stvarno treba pomoci ali kako ?
Ne, nije šala. Ali ja sam upoznat dobro o svom stanju, to ne izlaženje iz kuće, ili čak iz sobe nekoliko godina, je agorafobija ili hikikomori. To je normalno danas. Ustvari nije ništa drugačije od drugih statistika anomalija poput LGBT, invalidi, rijetke nacije i kulture... Čovjek čim vidi nešto rijetko i različito to definiše kao ludo. Pročitaj epidemiološke statistike. Treba pomoći svakako, ali slabo ko je u tom uspio, psihijatri ni sa svojih 5 hospitalizacija nisu uvidjeli neki boljitak, ni u RS ni u Federaciji. Ustvari čak neke metode poput one od Charles Linden-a savjetuju kako traženje pomoći od drugih, odlazak po bolnicama, upravo to stanje i održava i uzrokuje.

Ja ti znam neke najveće autoritete iz aspekta zdravlja poput glavnog učitelja joge u Indiji te glavne učitelje po Sarajevu, predstavnike psihologa i psihijatara u najpoznatija lica poput Remzija Šetić i Jasmina Bajraktarević u Sarajevu, išao sam na svijetski priznate bolnice strane i naše, i još nema nijednog stručnjaka koji mi nije rekao upravu si, ti si pametan. Dakle, samo riječi podrške. Nije problem u meni, već u okolini.

Ali nakon intervencije raznih islamski učenjaka, kao što su mi i sami oni priznali, to je normalno iskušenje od Boga. Ne radi se o poremećaju ni sihru ni džinu. Nema potrebe za lijekom ili saljevanjem strave. Čovjek čim ga ufati neki mali problem pomisli bolestan sam, nešto sa mnom nije uredu. A kako su i sami mentalni doktori meni rekli sve je normalno. Čak je duhovni učitelj Eckhart objasnio bolest ne postoji, bolest je ideja vašeg uma, vi čim o tome mislite, govorite, sami sebi stvarate bolest, od ničega pravite aždahu, od male neravnoteže pravite neku dijagnozu a to je u konačnici ego, nešto što je neko dao naziv nečemu na papiru.

Opet ti kažem, mene ne čude ti agorafobičari i šizofreničari i čudna plemena. Više me čudi ta većina koji se smatraju normalnim, koji kofol žive po standardima, i smatraju se prihvatljivi. Upravo te normalne vidim kao nenormalne. Komentatori, forumaši, navijači, i ostale mase.
čovek nije ostrvo, već je član društva i kao takav ima određene socijalne potrebe. sve i da jesi u pravu, ako želiš da učestvujes u društvu moraš pristati na neke socijalne konvencije. i kod treba pomaže kad si društven, za početak ne misle da si creep.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5420 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by saint_mirad »

albatrosovzub wrote: 13/10/2021 23:04
saint_mirad wrote: 13/10/2021 22:44 čovek nije ostrvo, već je član društva i kao takav ima određene socijalne potrebe. sve i da jesi u pravu, ako želiš da učestvujes u društvu moraš pristati na neke socijalne konvencije. i kod treba pomaže kad si društven, za početak ne misle da si creep.
Tačno, ali isto tako imam pravo da ja takvoj trebi ne ispunim ta očekivanja, da je ignorišem i odbijem i stavim na neku svoju tajnu crnu listu, da ne gubim više vrijeme oko nje. Možda nismo isti tipovi, ne živimo isti stil života. Neki ljudi koliko se trudili, neke im stvari ne idu, kao meni i ostalim agorafobičarima i šizofreničarima što ne ide društvenost, određene vještine, i uvijek ćemo donekle biti creepy. Što zbog straha, lošeg društva, odgoja, gena, karaktera, i apatije. Naravno, razumijem i sam određenu društvenost, kao što je ljubav i podrška porodice, kolega, jarana, poznanika. Ali većina tih treba koje ja opravdano mrzim ne dobivaju lajkove na osnovu ničeg drugog već na osnovu seksualnih strasti, fizičkog izgleda, i nade mnogih muškaraca da je osvoje, što je donekle normalno, donekle razvratno, nemoralno. Tu se odmah sjetim kako je Islam divna religija jer se zabranjuje kurvanje, pokazivanje ljepote svoje, i strogi propisi. Dakle, prije će me Islam zadovoljiti nego takve trebe. Da li nešto sad nije uredu sa mnom, da li sam ja psihopata jer osjećam mržnju, apatiju, zavidnost prema takvim trebama? Naravno da ne. Sa mnom je sve OK. Ne skrećem sa ove teme, već lahko primjećujem i najmanju zabludu i nemoral. Bolje biti čestiti samotnjak nego ignorisani ili razočarani kurvar. Što ne znači da sad automatski volim neku trebu samo jer je čestita, pokriva se, kulturna, ipak tražim izgled, ali u granicama. I hodže su mi rekle to je OK, samo se drži čist i obavljaj namaze. Prvo što tražim kod cura je upravo da su lijepe i slobodne, a ne da pokazuju sumnjivi karakter poput kvantitet (šta će joj 1000 frendova i folovera??? to je van svake pameti!!! da joj vole lice ili grudi ili guzicu???). Čak su i mnogi profesori u srednjoj školi ismijavali raju kako je glupa jer ima previše "prijatelja" onlajn, a sve lažno. Ovdje govorim da jednostavno ne volim u cura kvantitet, zauzetost, pokazivanje svima. Opravdano je da influenseri i poslovni ljudi imaju više tih brojeva, ali i tih pola je obični razvrat, jer koriste direkt svoj izgled. Ja to ne prihvatam, neću se upustiti u odnos takvom osobom. Tako jednom u srednjoj školi kažu naki pitali učenici profesora profesore a zašto ovaj sa nama ne priča, on odgovori pametan, ne bih ni ja, pričate gluposti. Bolja moja crna lista nego ijedna ta treba sa te crne liste, bilo da je opsjednuta u onlajn svijetu sa tim svojim foloverima, lajkerima, ili u pravom svijetu što mijenja muškarce svaki dan, upušta se bog zna sa kim i bog zna u šta. Nije zanimljivo. Meni bi se baš svidjelo da nađem trebu koja je skroz slobodna i lijepa.

Sad zavisi na šta misliš. Ako misliš na kulturu, običaje, etiku, to razumijem i nemam problema sa tim. Ali ako misliš na neke suvišne, bespotrebne, nemoralne gluposti kao da volim šta ne volim, da se upuštam u kvantitete, u nešto od čeg ću samo postići nepoštivanje, onda nisi upravu. Kockanje, nargile, klubovi, javne kuće su već gluposti, osim ako ne bih išao specifično jer sa nekom osobom u koju sam se zaljubio ili radi nekog jarana koji je pravi jaran. Većina tih što me ignorišu, mrze, i kurvaju se, ustvari sami imaju problema da priđu meni, boje me se, a meni kofol prigovaraju kao ja njih nešto ignorišem, "propuštam priliku", itd. Ako znam da ću biti ignoriran, šutan nogom u dupe, čvokan, i da neću ništa korisno postići, normalno da preferiram ostati u kući između četiri zida gdje nema izlaza što bi rekao Boban Rajović, jer bolje ništa nego kurvaluk.

Savršen primjer šta ne volim kod treba je ono što se desilo u srednjoj. Cura poznatog junaka iz razreda me molila da izađe sa mnom, nakon što je njega naglo napustila, lik nije mogao vjerovati. Ja sam je pred svima odbio iako su me svi molili da prihvatim. Zašto? Zato što je sumnjivog morala. Hoće da mijenja momke često, da se upušta sa svakim uključujući i sa tim narkomanima, mafijašima, i nije mi žao propustiti priliku izaći sa takvom trebom. Takve ne tražim i ne prihvatam. Tražim one koje se neće upuštati sa mafijašima. Iako me se jes donekle fizički svidjela, zacrvenila se, vidi se da gori, prava zaljubljenost, ostali se čudili gdje će ona da se zaljubi u mene jer ona inače socijalna, poznata, izlazi sa junacima, bilderima, pravim muškarcima. I mi donekle anomalični, agorafobični, asocijalni možemo da mrzimo, ne samo vi "normalni". I to je poenta čitavog ovog mog posta na ovu temu, da objasnim kako i ja mogu da mrzim i šta mrzim, makar ja bio najveći propalica, osuđenik, bolesnik, bijeda, griješnik, čudak. Bez obzira! Sad ispadoh ja neko ko odbija druge, ko mrzi druge, ko je nešto kriv. Misliš da nisam i pokušao da se upuštam sa takvim trebama ranije. Nisam više naivan. Razgovarao sam lično sa hafizom Sulejman Bugarijem i on mi je potvrdio da sam OK, i da samo povećam namaze, čistoću itd. Preporučujem vam njegove savjete, dosta lik priča o životu i po TV i po radiju (Bir), i uživo. Ako ne primijetite da su te trebe sa kvantitetima, socijalnim mrežama, razvrat i krivi put, pa ja vam ne mogu pomoći, tražite pomoć sebi. Draže mi biti u svojoj koži nego u nečijoj drugoj.
odmah da kazem, cenim sto imas principijelan stav oko sebe, imas svoje principe kojih se drzis bez obzira na potencijalne posledice. ti zaista imas pravo da ti se bilo koja zena ne svidi, ali vazi i obratno. ono sto ne razumem je zasto mrzis(i jos velis da je to opravdano) te nemoralne zene. ne bi trebale da te se ticu toliko. mrznja je jaka emocija, ti sa takvim zenama ionako nemas kontakt. razumeo bih bolje ako mrzis kulturu koja od zena ocekuje da se tako ponasaju, a tu se ubraja takmicenje u lajkovima koji su nista drugo nego kvantifikovana zenska lepota. tu se slazem s tobom, smatram da je takva kultura najpre stetna po zene. skoro je izaslo istrazivanje da zavidnost mladjih cura na instagramu vise lajkovanim curama vodi povecanim stopama depresije.

biraj drustvo koje ne preferira povrsne teme po tvojim standardima, ima i takvih zena ali se moras potruditi. i vaznije od toga je raditi na sebi, da kad nadjes neku kvalitetnu zenu budes match za nju i da te hoce zapaziti. ako ne izlazis iz kuce, male su ti sanse za to.

izadji iz kuce zbog sebe, jebo zene (pun intended). :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5421 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by saint_mirad »

albatrosovzub wrote: 14/10/2021 00:12
saint_mirad wrote: 13/10/2021 23:52 odmah da kazem, cenim sto imas principijelan stav oko sebe, imas svoje principe kojih se drzis bez obzira na potencijalne posledice. ti zaista imas pravo da ti se bilo koja zena ne svidi, ali vazi i obratno. ono sto ne razumem je zasto mrzis(i jos velis da je to opravdano) te nemoralne zene. ne bi trebale da te se ticu toliko. mrznja je jaka emocija, ti sa takvim zenama ionako nemas kontakt. razumeo bih bolje ako mrzis kulturu koja od zena ocekuje da se tako ponasaju, a tu se ubraja takmicenje u lajkovima koji su nista drugo nego kvantifikovana zenska lepota. tu se slazem s tobom, smatram da je takva kultura najpre stetna po zene. skoro je izaslo istrazivanje da zavidnost mladjih cura na instagramu vise lajkovanim curama vodi povecanim stopama depresije.

biraj drustvo koje ne preferira povrsne teme po tvojim standardima, ima i takvih zena ali se moras potruditi. i vaznije od toga je raditi na sebi, da kad nadjes neku kvalitetnu zenu budes match za nju i da te hoce zapaziti. ako ne izlazis iz kuce, male su ti sanse za to.

izadji iz kuce zbog sebe, jebo zene (pun intended). :D
Upravo to. Dodatni razlog zašto ne izlazim iz kuće je navika i bijeda. Slabo s parama, bijedan porodica itd. Dakle, razumijem ako neko izlazi zbog specifične osobe, posla, iskustva čak i u javne kuće. Ali s obzirom da je ovo tema o tom šta nam se ne sviđa u žena (preciznije rečeno potencijalnih partnera) je ono na šta sam i nailazio često: odbijanje, kvantitet, pokazivanje ljepote svima. Razumijem da to radi neko za nekog drugog ili da zaradi, ali ne sviđaju se meni takve cure kao potencijalna prilika. I ja nešto očekujem od cure da bih imao volju za nju, npr dokaz, poštovanje, pažnja, kvalitet, a ne ono što u većini slučajeva dobijem: noga.

Savršen primjer su zvijezde poput Angelina Jolie, Brad Pitt, Liam Neeson, Kim Kardashian, Justin Bieber, Selena Gomez, Kanye West. I Kanye West je bio u ludnici i ima šizofreniju kao i ja, pa je i dalje uspješan. Eh sad iako Kanye West, Angelina Jolie, Selena Gomez, Justin Bieber skupljaju lajkove, barem su poslovno poznati i ne skupljaju samo ili uopće radi izgleda (možda ove ženske da donekle) već reklamiraju recimo produkte, najavljuju koncerte, pjesme itd. Ali eto Angelina i Liam su dokaz kako se može i bez socijalnih mreža, ne treba im to sranje. A svi oni su i dokaz kako ni njima i koji se pokazuju ne ide brak, nisu toliko sretni ni uspješni, ne pomaže im poznatost, već se razvode, mrze, pate. Zar njima apsolutno pomaže slava i broj fanova i prijatelja oko ljubavi? Ne!

Posebno mrzim ponašanje cura na socijalnim mrežama, posebno na stranicama za upoznavanje (badoo, waplog...) jer upravo me i tamo ignorišu, ponekad neka lajka, ali slabo koja da je stupila u kontakt i pokazala poštenje, a kamoli da sam neku curu tamo našao. Nego šta tamo rade, registriraju se, i čak ni jarane i komentare ne skupljaju, već samo lajkove, i to je to. One ne žele da se upoznaju ni sa kim a ne samo sa mnom. Bez obzira kakav sam ja profil postavio, lijep, ružan, sa ili bez detalja, čak me ni ne pogledaju. I zar da još pokušavam tamo nešto tražiti, da to volim? Ne vidim kako je do mene. Ta ponašanja, stranice, profili niti su čestiti niti su OK. Čak su mnogi momci i stručnjaci i vjernici potvrdili ovu moju osudu i ideju. Ja da vjerujem da je ta neka cura imalo dobra, pa valjda bih joj sam prišao, samo što naravno ne možeš ni prići, kao što je rekao Patoshik luđak iz Prison Break vezan si "nevidljivim lisicama". To je ono što upravo prigovaram: ponašanje mnogih cura, naročito onlajn. Nisam sad neki ekstrovert da znam kakva je situacija napolju, ali uvijek sam otvoren za upoznavanje sa dobrom trebom. Ako je ona OK, sama će mi priči valjda, makar ono jednom mjesečno što izađem iz svog bunkera da platim račune, a ja bih to pročestio, ako ne što bih imao trebu nekad, onda radi svoh zdravlja, kad se malo i obogatim.

Eh sad pitaš zašto sam ljut donekle i prigovaram. Pa možda što sam okružen sa takvim i onlajn i u pravom svijetu, i mnogo razočaran, a i zato što je ovo tema upravo o tom. Naravno efikasnije provesti vrijeme u nekoj meditaciji, religijskom ritualu, hobiju, volontiranju, zdravoj navici, nego biti ljut, ali eto da malo iskažem svoju mržnju u prigodnoj temi.
meni je jasno sto si ljut i otkuda izvire neopravdana globalna mrznja prema zenama,zato ti i kazem radi na sebi. to je savet koji sam najpre sebi dao jer sam svestan da u dejtanju zene biraju i ako hoces tebe da odabere ta koja ispunjava sve tvoje visoke kriterijume i ti moras ponuditi dosta toga njoj. gledaj na to kao na ponudu i potraznju s tim sto je potraznja tiltovana na zensku stranu.

nisi jedini koji stoji slabo s parama, nekim zenama je bitnije da vide u tebi potencijal za nesto u buducnosti, ne moras sad odmah biti u kesu. ima i dalje dobrih devojaka, ali ako ih trazis na tinderu ili badoo, nema hljeba od toga.
Osmi Socrates
Posts: 8009
Joined: 19/10/2020 15:33

#5422 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Osmi Socrates »

Sad kontam, prije gledanja utakmice, šta znači ovo da je potražnja tiltovana na žensku stranu. :?
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5423 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

Saint je to bas dobro napisao, jeste da je tiltovana na zensku stranu, jer zena koja ima kvalitete imace vise udvaraca i onih koji bi zelili da budu s njom. Nije pravedno ali tako je
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5424 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by saint_mirad »

Osmi Socrates wrote: 14/10/2021 01:25 Sad kontam, prije gledanja utakmice, šta znači ovo da je potražnja tiltovana na žensku stranu. :?
prosečna žena ima više opcija nego prosečan muškarac. neuporedivo više.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#5425 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by foxlife »

Meni ovaj albatros baca na sanjarka
Post Reply