Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#5801 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by vjeshalica »

hadzinicasa wrote: 02/02/2022 10:42
no_sikiriki wrote: 02/02/2022 10:22

Da, teoretski postoji alimentacija koju žena prima (za sebe, nevezano za dijete) nakon razvoda. Ponavljam, teoretski.
ja mislim da se to zove izdrzavanje a ne alimentacija, ali hajd' pusti. sapienti sat.
Alimentacija jeste uzdrzavanje i nije iskljucivo izraz kojim se oznacava uzdrzavanje djece.
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#5802 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by vjeshalica »

DonieBrasco wrote: 09/02/2022 20:27
Njanjavi wrote: 02/02/2022 11:53 Kad glumi prepicku :)
Sto je najgore ima ih jesu to, fizicki savrsene - predobre ali nemaju trunke kucnog odogoja, da ne pricamo obrazovanja i poznavanja nekih osnovnih stvari da ne napisem bontona jer vjerovatno i ne znaju sta je isti.

Zenska ljepota je valuta, milion primjera tome da mrtve glupace, nule kao osobe, koje samo fizciki dobro izgledaju sve imaju u zivotu.
I pored mrtvih takvih glupaca i nula,one koliko vidim kotiraju i nisu bas same. Cak stavise, brze pronalaze muskarce od koliko-toliko uljudnijih cura/zena/djevojaka. Muskracima u principu odgovaraju takve zene. Ove druge su u njihovim ocima odronasice gore nego te klaberke.
User avatar
Crni cvijet
Posts: 136
Joined: 16/11/2009 19:51

#5803 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Crni cvijet »

Nikad mi neće biti jasno kako su to neki muškarci većinom protiv ovakvih ili onakvih djevojaka i časte ih svakakvim pogrdnim nazivima a na kraju upravo sa takvim djevojkama završe ili žale što nisu uspjeli završiti sa njima. Sam pao sam se ubio. Takvih mi nikad nije žao. :D

Što se tiče alimentacije, evo neki se pozivaju na pravila i zakon i kako po tome žene super prolaze, što pojedini rekoše i obogatiti se mogu. Treba znati da u stvarnosti mnoge stvari nisu kao na papiru. Mnogi odbijaju to plaćati a nekad žene i ne smiju ni pomisliti da nešto traže. Voditi dugo pravne (i ostale) bitke da nekoga tjerate da podrži makar malo svog vlastitog potomka mora da je pravo dobar osjećaj :evil:

Moje dosadašnje iskustvo je bilo da muškarci dosta više gledaju na novac. Npr. kada nešto plaćaju imaju i neka očekivanja ili to ispada nekakav poseban čin u smislu ja sam muškarac gdje ćeš ti meni nešto platit. Meni nije nikakav problem platiti nešto za oboje ili samo za tu osobu, kao što uradim i za prijatelje, ali od toga i ne očekujem apsolutno ništa. Neću sutra reći ja sam plaćala ovo ili ono jer time nisam kupovala tu osobu.

Elem, šta vas još posebno odbija gospodo? :)
User avatar
rahmetli dedo
Posts: 398
Joined: 04/12/2017 18:51
Location: Vlakovo M-28

#5804 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by rahmetli dedo »

male sise
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#5805 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by DonieBrasco »

Pretjerana manikura, duzina noktiju i jos nakicenost istih. :-)
User avatar
rahmetli dedo
Posts: 398
Joined: 04/12/2017 18:51
Location: Vlakovo M-28

#5806 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by rahmetli dedo »

da, i kad ima nokturine ogromne, pa još i zašiljene ko strijele, to mi je baš fuj, nebitno jesu li prirodni ili vještački
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#5807 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by auspuhc »

rahmetli dedo wrote: 08/07/2022 11:09 male sise
Pokusao sam biti sa jednom koja je imala male i jednostavno nije islo. Ne moze zensko biti bez sisa.
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#5808 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by irac300 »

Bolje male grudi, nego ravno dupe. Sa sisicama se možeš igrati, a šta ćeš sa bezguzom ženom. Ni uFatit, nit' pljesnut ili ne daj Bože zagrist.
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#5809 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by snijeg_led »

polako hebaci, da vidimo prvo sta nudite :D
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#5810 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by bitangeIprinceze »

rahmetli dedo wrote: 08/07/2022 11:09 male sise
mogu li nacrtane :D
Image
User avatar
rahmetli dedo
Posts: 398
Joined: 04/12/2017 18:51
Location: Vlakovo M-28

#5811 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by rahmetli dedo »

Ova do nje top meme
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5812 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by SmokingMan »

2 cm špahtlom nanesene šminke renomiranih brandova,
lahko uočljiva hadmenost,
patnja za kupnjom markirane garderobe, a ja volim Waikiki :mrgreen:
želja da se dostigne drutšveni status, čak i po cijenu da se 20 dana u mejsecu jede riža. :mrgreen:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#5813 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Chloe »

SmokingMan wrote: 09/07/2022 12:51 2 cm špahtlom nanesene šminke renomiranih brandova,
lahko uočljiva hadmenost,
patnja za kupnjom markirane garderobe, a ja volim Waikiki :mrgreen:
želja da se dostigne drutšveni status, čak i po cijenu da se 20 dana u mejsecu jede riža.
:mrgreen:
Kompleksi... Kratko rečeno... :hm:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5814 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by SmokingMan »

Chloe wrote: 09/07/2022 14:48
SmokingMan wrote: 09/07/2022 12:51 2 cm špahtlom nanesene šminke renomiranih brandova,
lahko uočljiva hadmenost,
patnja za kupnjom markirane garderobe, a ja volim Waikiki :mrgreen:
želja da se dostigne drutšveni status, čak i po cijenu da se 20 dana u mejsecu jede riža.
:mrgreen:
Kompleksi... Kratko rečeno... :hm:

I da, i ako ne posjeduje jedan dobar Nikon. :mrgreen:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70823
Joined: 03/10/2011 20:11

#5815 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Chloe »

SmokingMan wrote: 09/07/2022 15:33
Chloe wrote: 09/07/2022 14:48

Kompleksi... Kratko rečeno... :hm:

I da, i ako ne posjeduje jedan dobar Nikon. :mrgreen:
:kafa1:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#5816 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

Crni cvijet wrote: 06/07/2022 16:46 Nikad mi neće biti jasno kako su to neki muškarci većinom protiv ovakvih ili onakvih djevojaka i časte ih svakakvim pogrdnim nazivima a na kraju upravo sa takvim djevojkama završe ili žale što nisu uspjeli završiti sa njima. Sam pao sam se ubio. Takvih mi nikad nije žao. :D

Što se tiče alimentacije, evo neki se pozivaju na pravila i zakon i kako po tome žene super prolaze, što pojedini rekoše i obogatiti se mogu. Treba znati da u stvarnosti mnoge stvari nisu kao na papiru. Mnogi odbijaju to plaćati a nekad žene i ne smiju ni pomisliti da nešto traže. Voditi dugo pravne (i ostale) bitke da nekoga tjerate da podrži makar malo svog vlastitog potomka mora da je pravo dobar osjećaj :evil:

Moje dosadašnje iskustvo je bilo da muškarci dosta više gledaju na novac. Npr. kada nešto plaćaju imaju i neka očekivanja ili to ispada nekakav poseban čin u smislu ja sam muškarac gdje ćeš ti meni nešto platit. Meni nije nikakav problem platiti nešto za oboje ili samo za tu osobu, kao što uradim i za prijatelje, ali od toga i ne očekujem apsolutno ništa. Neću sutra reći ja sam plaćala ovo ili ono jer time nisam kupovala tu osobu.

Elem, šta vas još posebno odbija gospodo? :)
... kad presoli burek ... :sad:
User avatar
DeNiro
Posts: 10557
Joined: 12/03/2007 10:31

#5817 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by DeNiro »

Ramzess Veliki wrote: 11/07/2022 10:35
Crni cvijet wrote: 06/07/2022 16:46 Nikad mi neće biti jasno kako su to neki muškarci većinom protiv ovakvih ili onakvih djevojaka i časte ih svakakvim pogrdnim nazivima a na kraju upravo sa takvim djevojkama završe ili žale što nisu uspjeli završiti sa njima. Sam pao sam se ubio. Takvih mi nikad nije žao. :D

Što se tiče alimentacije, evo neki se pozivaju na pravila i zakon i kako po tome žene super prolaze, što pojedini rekoše i obogatiti se mogu. Treba znati da u stvarnosti mnoge stvari nisu kao na papiru. Mnogi odbijaju to plaćati a nekad žene i ne smiju ni pomisliti da nešto traže. Voditi dugo pravne (i ostale) bitke da nekoga tjerate da podrži makar malo svog vlastitog potomka mora da je pravo dobar osjećaj :evil:

Moje dosadašnje iskustvo je bilo da muškarci dosta više gledaju na novac. Npr. kada nešto plaćaju imaju i neka očekivanja ili to ispada nekakav poseban čin u smislu ja sam muškarac gdje ćeš ti meni nešto platit. Meni nije nikakav problem platiti nešto za oboje ili samo za tu osobu, kao što uradim i za prijatelje, ali od toga i ne očekujem apsolutno ništa. Neću sutra reći ja sam plaćala ovo ili ono jer time nisam kupovala tu osobu.

Elem, šta vas još posebno odbija gospodo? :)
... kad presoli burek ... :sad:
.. i kad ga ne dosoli :sad:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5818 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by dale cooper »

Čitajući ovu ispovjed jedne cure, podsjetilo me je koliko je ružno biti sa nekim a ne poznavati njegove interese i ono za šta se
zanima i šta voli. Eh to baš odbija.



Pokloniti nekome ko voli rock muziku karte za Imagine Dragons. :facepalm:
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#5819 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

Nažalost neki ljudi jednostavno nemaju osjećaja za te neke stvari. Zna biti izluđujuće, ali pomiriš se s tim, ako prevagnu neke druge pozitivne osobine. :mrgreen:

Ne samo u romantičnim odnosima - mene otac dan danas nudi kafom, iako je uopće ne pijem. Ili hranom koju nikad nisam/ne bih okusila. :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#5820 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

no_sikiriki wrote: 18/07/2022 11:58 Nažalost neki ljudi jednostavno nemaju osjećaja za te neke stvari. Zna biti izluđujuće, ali pomiriš se s tim, ako prevagnu neke druge pozitivne osobine. :mrgreen:

Ne samo u romantičnim odnosima - mene otac dan danas nudi kafom, iako je uopće ne pijem. Ili hranom koju nikad nisam/ne bih okusila. :mrgreen:
Sjetit ces se oca kad te jednom ne ponudi kafom ... :sad:

Tuzno je biti u ulozi oca, gledam po sebi i drugima. Dozivljavan si kao osoba koja treba da donese i razdijeli novac, iskoristavan i zanemaren osjecanjima dok ne umres. Niko ti se ne zahvali za ljubav koju si im dao. Kad te vise ne bude onda te se sjete i pricaju kako si bio stub, snazan, najjaci ... ali kasno jer to tebi vise nije vazno, jer su te ispratili razocaranog i otisao si prazne slomljene duse.

Cuvajte oceve ... :sad:
no_sikiriki
Posts: 16346
Joined: 11/12/2012 13:21

#5821 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by no_sikiriki »

Ramzess Veliki wrote: 18/07/2022 12:04
no_sikiriki wrote: 18/07/2022 11:58 Nažalost neki ljudi jednostavno nemaju osjećaja za te neke stvari. Zna biti izluđujuće, ali pomiriš se s tim, ako prevagnu neke druge pozitivne osobine. :mrgreen:

Ne samo u romantičnim odnosima - mene otac dan danas nudi kafom, iako je uopće ne pijem. Ili hranom koju nikad nisam/ne bih okusila. :mrgreen:
Sjetit ces se oca kad te jednom ne ponudi kafom ... :sad:

Tuzno je biti u ulozi oca, gledam po sebi i drugima. Dozivljavan si kao osoba koja treba da donese i razdijeli novac, iskoristavan i zanemaren osjecanjima dok ne umres. Niko ti se ne zahvali za ljubav koju si im dao. Kad te vise ne bude onda te se sjete i pricaju kako si bio stub, snazan, najjaci ... ali kasno jer to tebi vise nije vazno, jer su te ispratili razocaranog.

Cuvajte oceve ... :sad:
Ne znam čemu sad ta patetika. Ne, otac nije neko ko" služi" za to da "donese i razdijeli" novac, nego tata. Kao što je mama, mama.
To što sam spomenula jednu osobinu koja me izluđuje ne znači da moj otac nije dobar otac ili da se ne volimo/ne poštujemo.
p.s. za ljubav se ne zahvaljuje, već uzvraća (ako su dobre relacije u pitanju, naravno).
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#5822 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Ramzess Veliki »

no_sikiriki wrote: 18/07/2022 12:10
Ramzess Veliki wrote: 18/07/2022 12:04
Sjetit ces se oca kad te jednom ne ponudi kafom ... :sad:

Tuzno je biti u ulozi oca, gledam po sebi i drugima. Dozivljavan si kao osoba koja treba da donese i razdijeli novac, iskoristavan i zanemaren osjecanjima dok ne umres. Niko ti se ne zahvali za ljubav koju si im dao. Kad te vise ne bude onda te se sjete i pricaju kako si bio stub, snazan, najjaci ... ali kasno jer to tebi vise nije vazno, jer su te ispratili razocaranog.

Cuvajte oceve ... :sad:
Ne znam čemu sad ta patetika. Ne, otac nije neko ko" služi" za to da "donese i razdijeli" novac, nego tata. Kao što je mama, mama.
To što sam spomenula jednu osobinu koja me izluđuje ne znači da moj otac nije dobar otac ili da se ne volimo/ne poštujemo.
p.s. za ljubav se ne zahvaljuje, već uzvraća (ako su dobre relacije u pitanju, naravno).
Ma malo sam se nesto rastuzio. Do mene je. :sad:
Gimli sin Gloinov
Posts: 104
Joined: 27/09/2018 10:20

#5823 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Gimli sin Gloinov »

nije redom, nego sta mi padne napamet
1.operisane usne
2.droljasto oblacenje
3.klosarsko ponasanje
4.turbulentna proslost
5.voli sve sto vole mladi
6.nosi neprikladnu odjecu
7.iskrivljena percepcija vrijednosti
8.kaze da bi spavala sa zdravkom colicem ukoliko bi joj se pruzila prilika
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#5824 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by DonieBrasco »

Te karakteriste sto si nabrojao govore o njoj, znaci igra na kartu izgleda da ne napisem ljepote, hoce da privuce muskaraca sa parama tj. mamlaza koji ce pasti na to. Samo sto uglavnom privuku kriminalce i probisvjetove sa parama a onda ocekuje da je taj isiti cuva kao malo vode na dlanu, ophodi se prema njoj kao dami a ona definicija parazita bicarke.

Inace od pamtivjeka zene manipuliaju muskarace sa svojim izgledom opet da ne napisem ljepotom jer je subjektivna. Samo sto ih ima damski obucene, vjesto se drze, kao i tih sto su full drolje, ali mentalni sklop i namjere su iste.

Ja uvijek kazem da muskarci to sebi dozvole da ih zene izmanipuliraju svojim izgledom, jer ako je muskarcu vazno da za curu kasnije zenu imas bombu, lutku, macku u koju moras da ulazes pare samo da ona odrzi taj fizicki izgleda, a da ona sem tog izgleda nema nista svoje, neki intelekt, manire i sposobnosti, samo da trosi tvoje pare, da joj ne pada napamet da se zaposli, sutra da ti bude majka djece i da provodis zivot sa takvom,...itd. jarane ti su debili blago recno.
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#5825 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by detroit-mercy »

Crni cvijet wrote: 06/07/2022 16:46 Nikad mi neće biti jasno kako su to neki muškarci većinom protiv ovakvih ili onakvih djevojaka i časte ih svakakvim pogrdnim nazivima a na kraju upravo sa takvim djevojkama završe ili žale što nisu uspjeli završiti sa njima. Sam pao sam se ubio. Takvih mi nikad nije žao. :D

Što se tiče alimentacije, evo neki se pozivaju na pravila i zakon i kako po tome žene super prolaze, što pojedini rekoše i obogatiti se mogu. Treba znati da u stvarnosti mnoge stvari nisu kao na papiru. Mnogi odbijaju to plaćati a nekad žene i ne smiju ni pomisliti da nešto traže. Voditi dugo pravne (i ostale) bitke da nekoga tjerate da podrži makar malo svog vlastitog potomka mora da je pravo dobar osjećaj :evil:

Moje dosadašnje iskustvo je bilo da muškarci dosta više gledaju na novac. Npr. kada nešto plaćaju imaju i neka očekivanja ili to ispada nekakav poseban čin u smislu ja sam muškarac gdje ćeš ti meni nešto platit. Meni nije nikakav problem platiti nešto za oboje ili samo za tu osobu, kao što uradim i za prijatelje, ali od toga i ne očekujem apsolutno ništa. Neću sutra reći ja sam plaćala ovo ili ono jer time nisam kupovala tu osobu.

Elem, šta vas još posebno odbija gospodo? :)
Kad izadjem a zeMska nece da plati pice ili veceru :skoljka: stipsa :skoljka:.
Post Reply