Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#3276 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by kloniran »

supercali wrote:ja iskreno odem i da se provedem i da popijem i da upoznam djevojke
a kad upoznam valjda jos koji put izadjemo pa vidim je li ona za vodati ili za ostaviti
ne znam samo sta ovi koji se groze ovih do 6 ujutro kontaju
ono upoznao sam je odmah je moram zeniti?
u kafanu idem samo da pijem, i to samo probrane kafane za koje malo ko zna
a ekipa haman uvijek ista, pet-sest ljudi do jaja ludi :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#3277 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by nightvision »

odbija me...kada se prepoznaju medju onima sto me odbijaju pa mi se nakace na komentar... :mrgreen:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#3278 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by kloniran »

nightvision wrote:odbija me...kada se prepoznaju medju onima sto me odbijaju pa mi se nakace na komentar... :mrgreen:
:lol: 'naći i tebi se desilo :lol:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3279 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Big Ang »

duminjo wrote:Mrsko mi citati ali znam da Andza ima pravo

:lol: :pasamoj:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#3280 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Mutivoda »

Cilj postignut ✓ :mrgreen:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#3281 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by nightvision »

kloniran wrote:
nightvision wrote:odbija me...kada se prepoznaju medju onima sto me odbijaju pa mi se nakace na komentar... :mrgreen:
:lol: 'naći i tebi se desilo :lol:
ma joj, suti, istraumirao se... :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3282 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

8 Mart me tjera ko tamjan vraga. Ko ga izmisli crko dabogda. Nema glupljeg dana. Žene se povampire i sve očekuju neki poklon.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3283 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Bloo »

avetinja wrote:8 Mart me tjera ko tamjan vraga. Ko ga izmisli crko dabogda. Nema glupljeg dana.
ne volis primati ruze :D?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72857
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3284 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Velkoski »

Gori je 7. mart.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3285 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Bloo wrote:
avetinja wrote:8 Mart me tjera ko tamjan vraga. Ko ga izmisli crko dabogda. Nema glupljeg dana.
ne volis primati ruze :D?
Jok, samo rolekse, bisere i tako to. :evil:
User avatar
Jstat
Posts: 114
Joined: 04/11/2013 17:01

#3286 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Jstat »

Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3287 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Big Ang »

Mutivoda wrote:Cilj postignut ✓ :mrgreen:

Otkud ti ta kvakica ba?
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3288 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Jstat wrote:Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
Ovo me podsjeća na mamine priče ružnim djevojčicama koje zadirkivaju u školi. Nema ružnih žena, sve su lijepe na svoj način. Poslije kada saznaju istinu loše se nose sa njom, ali ima i onih koji žive u zabludi do kraja života.
1 x 2
Posts: 549
Joined: 25/04/2014 09:03
Location: huhuhuuhuhuhu

#3289 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by 1 x 2 »

Bloo wrote:
kako te volim u tvojim oprečnostima :D

:kiss:


to Bloo, cmokni me još jednom.
i još, jednom, i još jednom...
Nikad nemoj prestati da me khm, khm....ljubiš.

Ili bar me ljubi neko izvjesno vrijeme.
Ako može do 15.11. tekuće godine.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3290 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by ganjeta »

Primi ga do 10 h i onda pravac kući, rahat lokum :wink:
User avatar
Jstat
Posts: 114
Joined: 04/11/2013 17:01

#3291 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Jstat »

avetinja wrote:
Jstat wrote:Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
Ovo me podsjeća na mamine priče ružnim djevojčicama koje zadirkivaju u školi. Nema ružnih žena, sve su lijepe na svoj način. Poslije kada saznaju istinu loše se nose sa njom, ali ima i onih koji žive u zabludi do kraja života.
Možda ti je mama u pravu, siguran sam da si prelijepa.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3292 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Jstat wrote:
avetinja wrote:
Jstat wrote:Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
Ovo me podsjeća na mamine priče ružnim djevojčicama koje zadirkivaju u školi. Nema ružnih žena, sve su lijepe na svoj način. Poslije kada saznaju istinu loše se nose sa njom, ali ima i onih koji žive u zabludi do kraja života.
Možda ti je mama u pravu, siguran sam da si prelijepa.
Ti izgleda brkaš spolove.
yoyo13
Posts: 1021
Joined: 05/05/2014 19:18

#3293 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by yoyo13 »

Hahahha drzi se covjek one: princip je isti, sve su ostalo nijanse :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3294 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by supercali »

One koje se znaju provesti i briga ih sta mahala prica eto te :)
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3295 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Big Ang »

Jstat wrote:
avetinja wrote:
Jstat wrote:Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
Ovo me podsjeća na mamine priče ružnim djevojčicama koje zadirkivaju u školi. Nema ružnih žena, sve su lijepe na svoj način. Poslije kada saznaju istinu loše se nose sa njom, ali ima i onih koji žive u zabludi do kraja života.
Možda ti je mama u pravu, siguran sam da si prelijepa.

:hihihi:
User avatar
Jstat
Posts: 114
Joined: 04/11/2013 17:01

#3296 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Jstat »

Ok nemoguće je da su sve žene lijepe ili da su svi muškarci ružni ili šta već. Takvo generaliziranje nikada nije pilo vode. Izraz sve žene su lijepe u stvari ima drugačije značenje a to je: društveni kriteriji su pogrešno posloženi. Stoga žena koja ne rangira visoko po normama nakaradnog društva u kojem se nalazimo, može itekako rangirati visoko po kriterijima osobe koja je posložila prioritete pravilno.
Najgore što može čovjek uraditi sebi je pokupiti neku sisatu guzatu iz vip lože. Ona je razgažena kao vojnička čizma i onda se baciš na posao, ne možeš od nekih čudnih mirisa iz intimnih dijelova doć do zraka. (Dešavalo se)
Pored nje imaš finu, higijenski osvještenu curu koja eto možda ima par kila viška ili šta već da je čini da "pada" mjesta po društvenim mjerilima.
S takvom curom ti je sve ljepše i čišće, spustiš joj se dolje a ona sve savija nožne prste i izvija se od užitka.
Razumiješ, ne treba prihvaćati sve što ti dođe pod ruku, ali treba znati cijeniti što valja.

Stoga tvrdim, curi je dovoljno da je u priliku ljepuškasta i da drži do sebe, do svoje higijene. Ostali kriteriji mogu samo da spadaju na psihičko stanje, (never put your dick in a crazy one), ali fizičkih kriterija poslije te točke više nema, i lud je tko ih izmišlja.

Doduše koliko sam razumio tema je šta vas odbija "na prvu", odnosno odmah u početku ako je autor mislio na "šta vas nervira u vezi" to je već druga priča.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3297 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Kada govori uličnim jezikom.
Last edited by avetinja on 25/10/2014 17:42, edited 1 time in total.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3298 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Jstat wrote:Ok nemoguće je da su sve žene lijepe ili da su svi muškarci ružni ili šta već. Takvo generaliziranje nikada nije pilo vode. Izraz sve žene su lijepe u stvari ima drugačije značenje a to je: društveni kriteriji su pogrešno posloženi. Stoga žena koja ne rangira visoko po normama nakaradnog društva u kojem se nalazimo, može itekako rangirati visoko po kriterijima osobe koja je posložila prioritete pravilno.
Najgore što može čovjek uraditi sebi je pokupiti neku sisatu guzatu iz vip lože. Ona je razgažena kao vojnička čizma i onda se baciš na posao, ne možeš od nekih čudnih mirisa iz intimnih dijelova doć do zraka. (Dešavalo se)
Pored nje imaš finu, higijenski osvještenu curu koja eto možda ima par kila viška ili šta već da je čini da "pada" mjesta po društvenim mjerilima.
S takvom curom ti je sve ljepše i čišće, spustiš joj se dolje a ona sve savija nožne prste i izvija se od užitka.
Razumiješ, ne treba prihvaćati sve što ti dođe pod ruku, ali treba znati cijeniti što valja.

Stoga tvrdim, curi je dovoljno da je u priliku ljepuškasta i da drži do sebe, do svoje higijene. Ostali kriteriji mogu samo da spadaju na psihičko stanje, (never put your dick in a crazy one), ali fizičkih kriterija poslije te točke više nema, i lud je tko ih izmišlja.

Doduše koliko sam razumio tema je šta vas odbija "na prvu", odnosno odmah u početku ako je autor mislio na "šta vas nervira u vezi" to je već druga priča.
Idi kupaj se po čitav dan da mi budeš ljepša.
User avatar
Jstat
Posts: 114
Joined: 04/11/2013 17:01

#3299 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by Jstat »

Jstat wrote:
avetinja wrote:
Jstat wrote:Ma samo da drži do higijene sve su žene lijepe, davno mi je jedan stariji poznanik rekao : Imao sam ih svakakvih, mogao sam da biram. Nije mi ni blizu drago radi svih lijepih koje sam imao koliko mi je žao onih koje sam odbio.
Ovo me podsjeća na mamine priče ružnim djevojčicama koje zadirkivaju u školi. Nema ružnih žena, sve su lijepe na svoj način. Poslije kada saznaju istinu loše se nose sa njom, ali ima i onih koji žive u zabludi do kraja života.
Možda ti je mama u pravu, siguran sam da si prelijepa.


avetinja wrote:
Jstat wrote:Ok nemoguće je da su sve žene lijepe ili da su svi muškarci ružni ili šta već. Takvo generaliziranje nikada nije pilo vode. Izraz sve žene su lijepe u stvari ima drugačije značenje a to je: društveni kriteriji su pogrešno posloženi. Stoga žena koja ne rangira visoko po normama nakaradnog društva u kojem se nalazimo, može itekako rangirati visoko po kriterijima osobe koja je posložila prioritete pravilno.
Najgore što može čovjek uraditi sebi je pokupiti neku sisatu guzatu iz vip lože. Ona je razgažena kao vojnička čizma i onda se baciš na posao, ne možeš od nekih čudnih mirisa iz intimnih dijelova doć do zraka. (Dešavalo se)
Pored nje imaš finu, higijenski osvještenu curu koja eto možda ima par kila viška ili šta već da je čini da "pada" mjesta po društvenim mjerilima.
S takvom curom ti je sve ljepše i čišće, spustiš joj se dolje a ona sve savija nožne prste i izvija se od užitka.
Razumiješ, ne treba prihvaćati sve što ti dođe pod ruku, ali treba znati cijeniti što valja.

Stoga tvrdim, curi je dovoljno da je u priliku ljepuškasta i da drži do sebe, do svoje higijene. Ostali kriteriji mogu samo da spadaju na psihičko stanje, (never put your dick in a crazy one), ali fizičkih kriterija poslije te točke više nema, i lud je tko ih izmišlja.

Doduše koliko sam razumio tema je šta vas odbija "na prvu", odnosno odmah u početku ako je autor mislio na "šta vas nervira u vezi" to je već druga priča.
Idi kupaj se po čitav dan da mi budeš ljepša.

Ma daj, nisi upravo uzvratio istom forom, daj zajebaješ me. Lol!
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#3300 Re: Šta vas najviše odbija? (za gospodu)

Post by avetinja »

Kada tako brkaš tuđe spolove, ne znam kako svoj tretiraš. Možda da ti se obraćam kao u srednjem rodu. :roll:
Post Reply